Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

@Ziołek, nie, nie z każdą. 

W jednych grach to działa/jest zaimplementowane a w innych nie. 

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ziołek, nie, nie z każdą. 

W jednych grach to działa/jest zaimplementowane a w innych nie. 

Tyle.

 

ok dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wczoraj jak pobierałem InFamous tak samo musiałem czekać aż całoś sie pobierze , najpierw się ściąga plik aktualizacji potem plik z grą i za cholerę nie odpale jak w chodzę w ikonkę to pokazuje ile pobrało ile do końca i komunikat , że gra musi się cała zainstalować i tak z każdą grą miałem mam.

Wydaje mi się że nie załapałeś jak SephiroT pisał o tym pobieraniu w dwóch etapach, na podstawie tego posta i Twoich wcześniejszych tak mi się wydaje, Pierwszy etap widać a drugi tylko jak wejdziesz w informacje odnośnie samej gry. Więc sytuacja jest taka jak piszesz, pobiera się gra, a w zasadzie jakaś jej część oraz plik aktualizacji (niemal zawsze już jakiś jest). Jak pobierze Ci się gra oraz patch nie znaczy to ze cała gra się pobrała, reszta dociąga się w tle, nie widać tego w powiadomieniach, musisz na kafelku z grą wcisnąć trójkąt i wejść w informacje, dopiero tam widać status całego pobierania.

Także grę odpalić można dopiero po pobraniu tej pierwszej części którą widać w powiadomieniach ale tak jak było wspomniane okrojona jest część opcji albo działa wyłącznie pierwsza misja. No i tak jak wspominał SephiroT nie każda gra ma też tą opcję że się odpali.

 

Ja na przykład robiłem upgrade Battlefielda 4 z wersji Ps3 na Ps4 to miałem okazję doskonale zobaczyć jak działa ten proces. Najpierw działała mi pierwsza misja, po jej skończeniu była informacja że reszta się ściąga i nie da się odpalić, jakiś czas później mogłem odpalić drugą misję i ją skończyć. Po przejściu drugiej misji czekałem już na instalacje całej gry ale pewnie można tak grać do końca gry po jednej misji w trakcie pobierania.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 ma cos takiego. Jak pobieralem gre z psna to moglem grac ale tylko singla. Mialem do wyboru czy grac w niepelna gre i druga opcja wygaszona pelna gra i ilosc procent instalacji:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam drobny problem, doradzcie cos bo mi juz cisnienie lata.

 

Otoz ponad rok temu gdy uzywalem jeszcze ps3 to ladowalem sobie konto PSN karta prepaid. Przelewalem pieniadze z karty płatniczej na prepaida i tak płaciłem. System elegancko akceptował i wszystko hulało.

Od paru msc mam ps4 i chcialbym teraz kupic sobie Outlast i zaplacic moja karta płatnicza z mBanku. A wiec w tym celu dokladnie podaje adres (adres zgadza sie z tym podanym w banku jak i przy rejestracji na PSN), moje dane ( i tutaj pierwszy problem, otoz w moim nazwisku jest ' ń ', w banku oczywiscie tez mam z ' ń ' a przezajebiste PSN nie pozwala wpisać 'ń' przy podawaniu danych karty. No trudno.

Wpisuje nazwisko przez N, kod CVV czy jak on tam sie zwie, do tego numer karty itd. W skrocie na moja logike wszystko jest cacy. Ale nie jest, bo najgorsza siec w jaka mialem przyjemnosc uzywac ( czytaj PSN) odrzuca karte za kazdym razem. Kombinowałem z adresem jak sie dało, no po prostu nic. Jestem pewien po milionie prob ze wszystko wpisalem dobrze.

 

Probowalem tez przez PC dodać karte, ale tam również odrzuca ' ń ', a dodatkowo twierdza ze NUMER KARTY PLATNICZEJ SIE NIE ZGADZA I PROSZA O PODANIE PRAWIDLOWEGO. No ku*wa mac, da sie cos z tymi jajami zrobic?

Nie chce mi sie gadac z pomoca techniczna, bo wiecej strace zlotowek na polaczeniu niz durny outlast jest wart.

 

PS. Karta Visa mbank..

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem tylko ze w Pekao, u mnie okazało sie ze konto było puste musiałem przelac złotówke aby Psn przyjął karte..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem tylko ze w Pekao, u mnie okazało sie ze konto było puste musiałem przelac złotówke aby Psn przyjął karte..

konto puste nie jest, zapewniam Cie ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robię źle ale nie mam w tablecie funkcji remote play. PsApp zainstalowane, znalazło ps4, a zakładki remote ni ma. Co robię źle?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet Sony Xperia z2 lub Z3?

Bo na innym Ci nie ruszy Remote Play, pozatym trzeba pobrać ze sklepu jeśli nie masz.Wydaje mi się ze poniżej Z3 trzeba to dobrać ze sklepu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko stracone na YT widziałem kolesia który miał Remote Play na SgS4.

Ale tu pewnie potrzebne root i jakieś mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeX, a na konsoli jak odrzuca Ci kartę to jest jakieś info czy podświetla na czerwono np adres czy kod pocztowy?

U mnie zawsze przy dodawaniu karty podświetla na czerwono kod pocztowy i parę dni temu mieszałem z tym kodem na wszystkie możliwe sposoby jakie mogłem i nie chciało pójść a adres miałem nr domu i mieszkania z "/" podany, usunąłem / i poszło, kod pocztowy dałem po spacji chyba. Ale jak pisałeś że próbowałeś z adresem różnych kombinacji to pewnie mamy inne problemy...

Aha przy dodawaniu karty w danych nigdy nie podaje polskich znaków, co prawda nazwisko i imię mam takich pozbawione ale adres zamieszkania już nie, w każdym razie polskie znaki w moim przypadku nie było problemem i też problem z dodawaniem karty występuje u mnie wyłącznie na PS4, na PS3 nigdy nie było problemu, przez www próbowałem raz albo dwa i się udawało ale to też już jakiś czas temu nie wiem jak na dzień dzisiejszy by to działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć lepszego tematu. Jeśli nie tu to sorki.

 

Wycena PS4

Zakupiona w grudniu na gwarancji bundle z gta v wersja biała + driveclub + tlou + konto psn z 200zł na pokładzie.

Stan idealny na padzie jeszcze naklejki od nowości.

Pełen komplet

Ile będzie warta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum są odpowiedni ludzie do wyceniania.Myślę że nie będziesz zawiedziony :)..

 

P.S Strach się bać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była swego czasu super aplikacja YouTube Remote na andka. Teraz coś jej nie widzę, jest jakaś alternatywa? Fajnie się puszczało muzykę z Yt za pomocą tableta /kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube ma to dawno zintegrowane. Wystarczy powiązać urządzenie i kliknąć przycisk do oglądania na urządzeniu zewnętrznym (PS4/TV/itp.).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć lepszego tematu. Jeśli nie tu to sorki.

 

Wycena PS4

Zakupiona w grudniu na gwarancji bundle z gta v wersja biała + driveclub + tlou + konto psn z 200zł na pokładzie.

Stan idealny na padzie jeszcze naklejki od nowości.

Pełen komplet

Ile będzie warta?

Cóż, wydaje mi się, że będziesz musiał dopłacić, żeby ktokolwiek kupił :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wydaje mi się, że będziesz musiał dopłacić, żeby ktokolwiek kupił :yes:

Ja nie jestem pazerny, dopłaca złotówkę i biorę :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaX musisz probowqc na wszystkie sposoby. Ja mialem ten sam problem. W koncu zaskoczylo jak wpisalem adres w jednym polu a numer domu w drugim. U niektorych problemy sa z kodem pocztowym, czasem z kreska czasem bez, albo sama spacja. Albo wszystko na raz pomieszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DaX musisz probowqc na wszystkie sposoby. Ja mialem ten sam problem. W koncu zaskoczylo jak wpisalem adres w jednym polu a numer domu w drugim. U niektorych problemy sa z kodem pocztowym, czasem z kreska czasem bez, albo sama spacja. Albo wszystko na raz pomieszac.

Kupilem sobie zdrapke i od razu plusa na 3 msc kupilem za to bo mi sie skonczyl, lipne wyjscie troche no ale lepsze to niz wyrwywanie wlosow przy tym bledzie wyskakujacym po dodaniu karty lol ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remote play działa na każdym urządzeniu z androidem od 4.0 +. Wystarczy root i dwa pliki. Wszystko jest w internecie.

Działa nawet bez. Wymagany jest tylko android co najmniej 4.2. Nie wiem czy działa na wszystkich, ale na moim galaxy s4 śmiga.

Tu macie link: http://www.vgstations.com/en/news/item/2721-ps4-remote-play-on-any-android-device-without-root.html

Edytowane przez dominik9654

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×