Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś dobre kanały z tzw. Let's plejami najlepiej polskimi warto sobie pomóc jak się nie raz za tnie w jakiejś grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś dobre kanały z tzw. Let's plejami najlepiej polskimi warto sobie pomóc jak się nie raz za tnie w jakiejś grze

Wystarczy wpisać w yt interesujący nas tytuł , a żadna gra nie będzie juz straszna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoji najlepszy z tych o których mi wiadomo. Swojego czasu oglądałem trochę filmów na kanale Rocka i Hardcorowej Parki. Z Rocka chce mi się śmiać jak sobie przypomnę jak wyglądała jego gra w FC 4. Hardcorowa Parka podobnie. Yoji robi najlepszą robotę.

Edytowane przez Perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu skończył mi się Plus. Odpalam konsole, na First Light i The Swapper mam kłódkę. Kupiłem Plus, w First Light mogę grać, a w The Swapper dalej jest kłódka i wyskakuje mi komunikat że nie mam licencji. Jak wchodzę w opis gry, pokazuje się cena 99 zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z Ps Store nie możesz pobrać drugi raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu skończył mi się Plus. Odpalam konsole, na First Light i The Swapper mam kłódkę. Kupiłem Plus, w First Light mogę grać, a w The Swapper dalej jest kłódka i wyskakuje mi komunikat że nie mam licencji. Jak wchodzę w opis gry, pokazuje się cena 99 zł 

Chyba został Ci tylko kontakt z supportem Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu skończył mi się Plus. Odpalam konsole, na First Light i The Swapper mam kłódkę. Kupiłem Plus, w First Light mogę grać, a w The Swapper dalej jest kłódka i wyskakuje mi komunikat że nie mam licencji. Jak wchodzę w opis gry, pokazuje się cena 99 zł 

odnowienie licencji w pss (rozpocznij od nowa pobieranie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy cos zle robie ale nie dzialaja mi przyciski na konsoli. Chcac zmoenic płytę musze robic to padem. Mial ktos tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj próbuj. One działają jak chcą. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raz dziala raz nie?

Ja zauważyłem że jak umyje ręce to nigdy nie działają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nad listą znajomych pojawia mi sie osoby "ktore moge znac" oczywiscie nie znam ich jak mozna usunac takich gosci i te 'propozycje' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to sa znajomi twoich znajomych. Przy zakladaniu konta jest pelno takich pytan o dane osobowe czy maja je widziec twoi znajomi i znajomi znajomych itd...:D Wiec to bedzie to tylko ze w druga strone:) Troche namotalem ale mysle ze zrozumiale:P A czy da sie to wylaczyc, pewnie gdzies w ustawieniach profilu.

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrywa (teoretycznie) non stop.

Jeżeli chcesz się upewnić że możesz chcieć coś nagrać w danej grze to przed rozpoczęciem grania wciśnij dłużej przycisk Share i kwadrat - żeby zapisało film. Wtedy masz pewność że nagrywanie na 150% ruszyło ;)

Ot cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nad listą znajomych pojawia mi sie osoby "ktore moge znac" oczywiscie nie znam ich jak mozna usunac takich gosci i te 'propozycje' ?

Profil - ustawienia prywatności - kontakt ze znajomymi - gracze, których możesz znać. Chyba tam możesz to zmienić. Jak nie pomoże to poszukaj w tym menu, bo jest to jakoś dziwnie przetłumaczone.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aplikacja co była w linku, należy rozpakować, wgrać restart i ma śmigać? Bo coś u mnie nie pojawia się opcja remote w playstation app

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz zrootowany telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×