Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz podajemy kody to jest jeszcze: 2K+SPRITE na fajne paczki w MyCareer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz podajemy kody to jest jeszcze: 2K+SPRITE na fajne paczki w MyCareer :)

? O czym piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? O czym piszesz?

Locker Codes :) Ten odblokowuje pakiet wsadow w MyCareer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery znowu padły. Ja jebie z tą nową generacją...

 

Ja od południa próbuję się wbić i nawet przez chwilę nie działały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi serwerami? od 2 dni nie mozna grac nawet w kariere, bo wymaga polaczenia z ich serwerami. Ktos wie co sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą sobie poradzić z serwerami. Ponoć podobnie było z nba 2k13. Na począdku nie dało się grać. I teraz historia się powtarza. Hamburgery płączą, że zainwestowały swoje zielone w punkty VC, stworzyły super zawodnika i im nie działa. Ponoć sejwy z MyCareer się psują i nie da się załadować. Wszystko przepada i trzeba od nowa zaczynać. Rano była informacja, że serwery już działają, ale nie sprawdzę bo w pracy siedzę. Też się delikatnie "zdenerwowałem" w weekend, jak miałem czas żeby pograć a tu nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery od rana działają.

 

Ja już jednego sejwa straciłem, ale zacząłem od nowa. Nie wiem co zrobię jak stracę kolejnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sejw sejwem, ale najbardziej szkoda bonusow VC z locker codow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery znowu leza? Bo nie da sie grac kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje z serwerami to jest żenada. Jak ja strace postać to dzwonię o zwrot kasy. Na forach zagranicznych ludziom pozwracali za grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje gre i nie moge normalnie pograć.... :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

wczoraj stalem sie posiadaczem 2k:-) ,miejmy nadzieje,ze szczesliwym.mam do Was pytanie-gra kupiona calkowicie cyfrowo-tzn.podstawa na PS3 i upgrade na PS4. PS4 pobrala dwa pliki po okolo 2,5 gb jeden z gra a drugi z updatem. i tu przechodzimy do sedna.gra instalowala mi sie w konsoli kolo 8 godzin!!! czy mieliscie podobnie?gra zajmuje na dysku cos ponad 40gb ale to dalej nie tlumaczy tak dlygiego czasu instalacji.

pozdrawiam Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

wczoraj stalem sie posiadaczem 2k:-) ,miejmy nadzieje,ze szczesliwym.mam do Was pytanie-gra kupiona calkowicie cyfrowo-tzn.podstawa na PS3 i upgrade na PS4. PS4 pobrala dwa pliki po okolo 2,5 gb jeden z gra a drugi z updatem. i tu przechodzimy do sedna.gra instalowala mi sie w konsoli kolo 8 godzin!!! czy mieliscie podobnie?gra zajmuje na dysku cos ponad 40gb ale to dalej nie tlumaczy tak dlygiego czasu instalacji.

pozdrawiam Kuba

Normalne. Ściągała się reszta gry. Ja na noc zostawiłem konsolę na czuwaniu i rano miałem gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre sposoby na robienie akcji i obrone?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre sposoby na robienie akcji i obrone??

Tzn?

Obadaj trening bo się cholernie przydaje i przy okazji trofik ci wpadnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre sposoby na robienie akcji i obrone?? 

Chyba najprostszą akcją ofensywną i zarazem najskuteczniejszą jest pick and roll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt lipa ten tutorial troche pokazuje tylko gre 1na1  :down: W defensywie jakoś sobie radzicie? U mnie przez neta wjeżdżają jak chcą , a ja jak lece to młyn nie da sie przebić   :shok: Też wam dźwięk rwie podczas meczu?

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz dostepu do konsoli ale czy istnieje możliwość zakupu wersji cyfrowej na takiej zasadzie jak bf4 czyli mam na ps3 i za 39zł dokupuje wersje na ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbierając troszkę od wątku, to czy lepiej kupić grę na ps3 i aktywować ja na ps4 cyfrowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt lipa ten tutorial troche pokazuje tylko gre 1na1  :down: W defensywie jakoś sobie radzicie? U mnie przez neta wjeżdżają jak chcą , a ja jak lece to młyn nie da sie przebić   :shok: Też wam dźwięk rwie podczas meczu?

Rwie rwie, a najgorsze że nic z tym nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

ja tak zrobilem.poprzez sklep z poziomu PS3 kupilem za 119 i po wejsciu w sklep z poziomu PS4 dokupilem za 59.jedyny minus wg mnie zakupu cyfrowego to fakt,ze gra mega dlugo sie instaluje no i nie idzie jej pozniej odprzedac. natomiast ogromnym plusem jest to,ze wychodzi na chwile obecna o wiele korzystniej cenowo wzgledem wersji pudelkowej.

pozdro

Edytowane przez Qbas77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

ja tak zrobilem.poprzez sklep z poziomu PS3 kupilem za 119 i po wejsciu w sklep z poziomu PS4 dokupilem za 59.jedyny minus wg mnie zakupu cyfrowego to fakt,ze gra mega dlugo sie instaluje no i nie idzie jej pozniej odprzedac. natomiast ogromnym plusem jest to,ze wychodzi na chwile obecna o wiele korzystniej cenowo wzgledem wersji pudelkowej.

pozdro

 

No i majac jeszcze w domu PS3 mamy NBA na obie konsole. Czyli nie dosc ze taniej, to jeszcze mozna grac i tu i tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×