Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam idzie gra przez neta ?:) Grając mecza gość ustawił Defensive assist na 100 może to jest jakiś sposób na wygrywanie ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i majac jeszcze w domu PS3 mamy NBA na obie konsole. Czyli nie dosc ze taniej, to jeszcze mozna grac i tu i tu.

Czyli mogę grę pożyczyć od kolegi, zrobić update na ps4 i mu ją oddać i każdy będzie mógł grać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę grę pożyczyć od kolegi, zrobić update na ps4 i mu ją oddać i każdy będzie mógł grać? :)

nie bo wersja upgrade na ps4 wymaga wlozonej plyty do napedu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u Was też ta gra tak długo się włącza? Czasami idzie szybko a czasami trzeba czekać kilkadziesiąt sekund. Nie wiem jaka jest tego przyczyna ponieważ inne gry (FIFA i Killzone) włączają się bardzo szybko, nie ma praktycznie żadnego ładowania.

Edytowane przez matek2305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam, raczej nic niepokojącego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu padly serwery? mozecie grac kariere i w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie musi być jakiś myk na tą obrone do mnie wjeżdżają albo srają 3 jak chcą a jak ja atakuje to wszyscy pokryci ma ktoś jakiś patent na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny obrazek w sieci znalazłem :biggrin:

1507636_10201159062038634_292363118_n.jp

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dopiero grać w tą grę. W porównaniu do Fify jest ciężka ;) Znacie może jakieś poradniki dotyczące gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja cos lekko pomoge, choc calkiem niedawno sam wystepowalem tu w roli naczelnego nooba. Ale cos lekko poszlo do przodu, wiec postaram sie dac kilka wskazowek poczatkujacym.

1. Zapoznaj sie z kanalem uzytkownika QbxGamerHD na youtubie. Na przykladzie NBA 2k13 i teraz juz poczatki z NBA 2k14 wyjasnia on w poradnikach podstawy kazdego aspektu rozgrywki, obrone, atak itp.  2. Ustaw poziom trudnosci na PRO, ale suwakami w opcjach na poczatku mozesz sobie zwiekszyc mozliwosci swojej druzyny, a lekko okroic mozliwosci rywala, przez co nie bedzie tak ciezko i nie bedziesz sie wkurzal caly czas ze nic nie idzie.

3. W obronie ustaw sobie krycie Man to Man, i caly czas staraj sie kontrolowac zawodnika ktory kryje gracza z pilka. Czyli caly czas badz w centrum akcji. Bron z wcisnietym L2, w lekkiej odleglosci od rywala (swietnie jest to pokazane w poradniku Qbx'a). Co jakis czas mozesz zaryzykowac odebranie pilki poprzez nacisniecie kwadratu, ale nie za czesto bo bedzie faul. W poradniku Qbx'a sa tez podane pozycje w opcjach ktore nalezy zmienic, aby nasz obronca reagowal odpowiednio na probe rzutu przez przeciwnika. Moze nie jest to skuteczne na tyle aby zablokowac rywala, ale pomaga w obnizeniu jego oceny za rzut, co skutkuje nizsza skutecznoscia.

3. W ataku pierwsze co opanuj to pick'n'rolle. Pozwala to zdobyc kilka latwych punktow, ale rowniez pozwala na przetasowanie zawodnikow na boisku, uwolnienie sie od obroncy, czy oddanie pilki na wolna pozycje do kolegi. Przy odpowiednio wybranej opcji Pick (Slip, Roll, Fade) mozemy albo sami zakonczyc akcje wchodzac pod kosz, albo mozemy podac pilke do gracza ktory robil nam zaslone, a od razu po niej udal sie pod kosz.

4. Uzywaj zwodow jak jestes 1vs1. Np bardzo pomocny jest crossover, ktory powoduje szybka zmiane kierunku kozlowania, przez co rozpedzony w jedna strone obronca nie zdazy rowniez zmienic kierunku i zostawia nam wolna droge pod kosz.

5. Zapoznaj sie z Plays'ami. Aktywuje sie je poprzez przytrzymanie przycisku L1. Gra podpowiada ci wtedy tzw Best Plays'a, rysujac na parkiecie odpowiednie oznaczenia co powinienes w danej chwili zrobic. O ile sie nie myle, przerywana linia oznacza podania, a ciagla oznacza kierunek w ktorym powinienes sie udac.

 

To tak po krotce, specjalisci napewno dodadza wiecej od siebie, bo Ja jak mowie, dopiero odrywam sie od dna, z ktorego zaczalem moja przygode z NBA 2k14. Opisane przeze mnie porady odnosza sie do poziomu trudnosci PRO na ktorym gram. Bycmoze na wyzszych nie beda sie sprawdzaly lub trzeba zastosowac wiecej rozwiazan. Z czasem przestaw sobie w poziomie trudnosci Z CUSTOM na SIMULATION. Jesli opanujesz gre na tym poziomie, przyjdzie czas na podniesienie poprzeczki. Jesli nie rozumiesz ktoregos z uzytych terminow, najlepiej wpisac sobie to w youtuba i naocznie sprawdzic jak dane zagranie wyglada zarowno w grze, jak i w prawdziwym meczu koszykowki. Warto tez zapoznac sie ze swoja ulubiona druzyna. Poznac zawodnikow, ich mozliwosci i ograniczenia. Poznac ich Hot Zones, czyli miejsca z ktorych sa bardziej skuteczni, a z ktorych idzie im slabo. Pozwoli to zrozumiec np. dlaczego legendarny Dwyane Wade radzi sobie o wiele gorzej z linii 3pkt niz chocby swietny na tej pozycji Shane Battier. Potem pozostaje juz chyba tylko cwiczyc, cwiczyc i cwiczyc. Jesli napisalem cos nie tak, to prosze fachowcow o poprawienie mnie.

 

Mysle tez, ze bardzo istotne jest ogolne zainteresowanie koszykowka. Ciezko bedzie opanowac i czerpac fun z gry, jesli ten sport nas niezbyt interesuje. Tak jak np mnie nigdy przenigdy nie interesowala pilka nozna, dlatego kazda fifa nudzi mi sie po ograniu dema i to sie raczej nie zmieni. 

 

 

Edytowane przez snosch
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłem wersje pudełkową na PS4 wiem że można do dzisiaj taniej cyfrowo PS3 + upgrade PS4 ale raz że jednak nie przyjęło mi mojej karty do dwa stwierdziłem ze nie będę do końca życia grał w 2k14 które za jakiś czas sprzedam i odłożę na 2k15 które zapewne zgniecie suty bo będzie w całości szykowane na nex gen. Zagrałbym ale jak dalej update 2.4gb będzie tak wolno leciał na łączu 50 mbit to chyba zagram dopiero jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Czy mojego zawodnika z kariery moge w jakikolwiek sposob zabrac samego na boisko i nim potrenowac? Czy jest taka mozliwosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ja cos lekko pomoge, choc calkiem niedawno sam wystepowalem tu w roli naczelnego nooba. Ale cos lekko poszlo do przodu, wiec postaram sie dac kilka wskazowek poczatkujacym.

1. Zapoznaj sie z kanalem uzytkownika QbxGamerHD na youtubie. Na przykladzie NBA 2k13 i teraz juz poczatki z NBA 2k14 wyjasnia on w poradnikach podstawy kazdego aspektu rozgrywki, obrone, atak itp.  2. Ustaw poziom trudnosci na PRO, ale suwakami w opcjach na poczatku mozesz sobie zwiekszyc mozliwosci swojej druzyny, a lekko okroic mozliwosci rywala, przez co nie bedzie tak ciezko i nie bedziesz sie wkurzal caly czas ze nic nie idzie.

3. W obronie ustaw sobie krycie Man to Man, i caly czas staraj sie kontrolowac zawodnika ktory kryje gracza z pilka. Czyli caly czas badz w centrum akcji. Bron z wcisnietym L2, w lekkiej odleglosci od rywala (swietnie jest to pokazane w poradniku Qbx'a). Co jakis czas mozesz zaryzykowac odebranie pilki poprzez nacisniecie kwadratu, ale nie za czesto bo bedzie faul. W poradniku Qbx'a sa tez podane pozycje w opcjach ktore nalezy zmienic, aby nasz obronca reagowal odpowiednio na probe rzutu przez przeciwnika. Moze nie jest to skuteczne na tyle aby zablokowac rywala, ale pomaga w obnizeniu jego oceny za rzut, co skutkuje nizsza skutecznoscia.

3. W ataku pierwsze co opanuj to pick'n'rolle. Pozwala to zdobyc kilka latwych punktow, ale rowniez pozwala na przetasowanie zawodnikow na boisku, uwolnienie sie od obroncy, czy oddanie pilki na wolna pozycje do kolegi. Przy odpowiednio wybranej opcji Pick (Slip, Roll, Fade) mozemy albo sami zakonczyc akcje wchodzac pod kosz, albo mozemy podac pilke do gracza ktory robil nam zaslone, a od razu po niej udal sie pod kosz.

4. Uzywaj zwodow jak jestes 1vs1. Np bardzo pomocny jest crossover, ktory powoduje szybka zmiane kierunku kozlowania, przez co rozpedzony w jedna strone obronca nie zdazy rowniez zmienic kierunku i zostawia nam wolna droge pod kosz.

5. Zapoznaj sie z Plays'ami. Aktywuje sie je poprzez przytrzymanie przycisku L1. Gra podpowiada ci wtedy tzw Best Plays'a, rysujac na parkiecie odpowiednie oznaczenia co powinienes w danej chwili zrobic. O ile sie nie myle, przerywana linia oznacza podania, a ciagla oznacza kierunek w ktorym powinienes sie udac.

 

To tak po krotce, specjalisci napewno dodadza wiecej od siebie, bo Ja jak mowie, dopiero odrywam sie od dna, z ktorego zaczalem moja przygode z NBA 2k14. Opisane przeze mnie porady odnosza sie do poziomu trudnosci PRO na ktorym gram. Bycmoze na wyzszych nie beda sie sprawdzaly lub trzeba zastosowac wiecej rozwiazan. Z czasem przestaw sobie w poziomie trudnosci Z CUSTOM na SIMULATION. Jesli opanujesz gre na tym poziomie, przyjdzie czas na podniesienie poprzeczki. Jesli nie rozumiesz ktoregos z uzytych terminow, najlepiej wpisac sobie to w youtuba i naocznie sprawdzic jak dane zagranie wyglada zarowno w grze, jak i w prawdziwym meczu koszykowki. Warto tez zapoznac sie ze swoja ulubiona druzyna. Poznac zawodnikow, ich mozliwosci i ograniczenia. Poznac ich Hot Zones, czyli miejsca z ktorych sa bardziej skuteczni, a z ktorych idzie im slabo. Pozwoli to zrozumiec np. dlaczego legendarny Dwyane Wade radzi sobie o wiele gorzej z linii 3pkt niz chocby swietny na tej pozycji Shane Battier. Potem pozostaje juz chyba tylko cwiczyc, cwiczyc i cwiczyc. Jesli napisalem cos nie tak, to prosze fachowcow o poprawienie mnie.

 

Mysle tez, ze bardzo istotne jest ogolne zainteresowanie koszykowka. Ciezko bedzie opanowac i czerpac fun z gry, jesli ten sport nas niezbyt interesuje. Tak jak np mnie nigdy przenigdy nie interesowala pilka nozna, dlatego kazda fifa nudzi mi sie po ograniu dema i to sie raczej nie zmieni. 

 

 

 

Dzięki, zagrałem kilka meczy i poszło trochę lepiej. Serwery w tej grze są tragiczne. Wczoraj z znajomym próbowaliśmy przez godzinę rozpocząć między sobą mecz. Jak już się zaczął to po chwili z niego wywalało. Czy tak jest ciągle, czy to tylko chwilowe problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie co do trybu My Carrier. Czy w któryms momencie kariery jest możliwość podniesienia któregos ze wskaźników umięjetności,jeżeli on osiągnał juz swój maksymalny poziom dla mojego zawodnika na danej pozycji. Czyli jak np. gram guardem i mam max dunk na 92 to czy bedzie jakaś mozliwość by go bardziej wymaksować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie co do trybu My Carrier. Czy w któryms momencie kariery jest możliwość podniesienia któregos ze wskaźników umięjetności,jeżeli on osiągnał juz swój maksymalny poziom dla mojego zawodnika na danej pozycji. Czyli jak np. gram guardem i mam max dunk na 92 to czy bedzie jakaś mozliwość by go bardziej wymaksować ?

W 2k13 mozna bylo miec buty, ktore zwiekszaly skilla. Tu chyba niestety tego nie ma wiec raczej nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u was też jest taki problem z uruchomieniem gry? Zanim gra mi się uruchomi to z 10 minut mam czarny ekran, słychać jak płyta przestaje się kręcić a konsola szybko włącza wysoki bieg wiatraków. A co ważne jak się uda uruchomić bez tego ekranu czarnego to konsola chłodzi się bardzo cicho... Co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym można zrobić? Bo czekać 10 minut z czarnym ekranem i słuchać jak wiatraki działają coraz szybciej to nic przyjemnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tym można zrobić? Bo czekać 10 minut z czarnym ekranem i słuchać jak wiatraki działają coraz szybciej to nic przyjemnego ;)

A jest tak za kazdyn razem? U mnie co 5, 6 włączenie wiec tak nie przeszkadza :) A zrobic raczej nic nie zrobisz. Na poprzednich stronach ludzie pisali ze tez tak maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyloguj sie z psn. Wtedy gra uruchomi sie normalnie. Jak sie uruchomi to sie spowrotem zaloguj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak w swoim pierwszym sezonie w MyCareer, w meczu Rising Stars (All Star Weekend) rzucic 61 pkt ;) Sorry, musialem sie pochwalic ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zauwazylem ze punkty to nie problem. Gorzej z utrzymaniem asyst i zbiorek na przyzwoitym poziomie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak w swoim pierwszym sezonie w MyCareer, w meczu Rising Stars (All Star Weekend) rzucic 61 pkt ;) Sorry, musialem sie pochwalic ;)

Ja dziś w pierwszym sezonie zdobyłem MVP, mistrzostwo. Średnia punktów 42. Ale co z tego skoro nawet nie byłem w wyjściowej 5 heh. Liczy się tylko aby mieć wysoką ocenę a ja skupiłem się na liczbie punktów i wygrywaniu.

Po dłuuuuuuuugim sezonie kończę zabawę z MyCareer. Sporo do poprawienia. Rywal Ellis ciągle przegrywał w wyzwaniach a mimo to ciągle gadał, że jest lepszy. 

Teraz czas się zabrać za prawdziwą grę, więc zaczynamy MyGm czas pograć całą drużynką ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×