Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila chwila, chwila. Uary, to albo styczeń albo luty. Skoro gameplay był z wersji pre alpha to jakim cudem gra ma wyjść za 3 miesiące najpóźniej? To musi być jakiś szyfr xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trylogia na PS4 :P A z drugiej strony w hashtagu jest czwóreczka. Dziwna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to taki żart, bo facet miał dość fanów nękających go o date premiery ;) Jeśli się mylę, to będzie miłe zaskoczenie i niezły początek roku dla naszych konsol.

Pewnie mnie zaraz zjecie, ale mi się marzy więcej zagadek, zwiedzania, szukania skarbów i elementów zręcznościowych niż strzelania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w lutym. Sony w jednym dniu wypuści The Order i Uncharted, po czym zmiecie z powierzchni ziemi Microsoft! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wieżę w styczeń-luty bo tu niby wczesna alpha,a premiera miałaby być za chwileczkę.No chyba że to co pokazywali było z alphy,a z samym developingiem są już dużo dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym to mogą wydać kolejną karciankę.

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w tak szybką premierę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wtedy kolejny show z udziałem Uncharted? Jakiś gruby gameolay, który zwali z nóg nawet największych sceptyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remastered całej trylogii w lutym to by było marzenie :biggrin: Szczególnie uwzględniając kolejne spóźnienie Wieśka.
Akurat bym w końcu ograł, a na jesień czwóreczka.  :yes:

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby U4 miało wyjść już w lutym to na E3 pokazaliby dużo więcej niż króciutki trailer. Na kolejne przygody Drake'a na pewno poczekamy przynajmniej do września.  W lutym raczej liczyłbym na ogłoszenie daty premiery remastera 3 poprzednich części co też w sumie będzie miłe bo odkąd sprzedał PS3 mam ochotę grac w Among Thieves ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w listopadzie będzie. O czym wy gadacie ze na początku roku? Pierwsze co wyjdzie to remaster trylogii a później 4 częśc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w listopadzie będzie. O czym wy gadacie ze na początku roku? Pierwsze co wyjdzie to remaster trylogii a później 4 częśc

Nie wiem czy potwierdzone info, ale bardzo bym się cieszył gdyby tak faktycznie było :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie z wersją youtube 360p?

 

Ściągnijcie sobie wersje 4GB z prawdziwą czernią tam wszystko jest piękne.

analizowanie tego filmu w słabej jakości wersji podchodzi pod trollowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a właśnie chciałem wrzucić ten obrazek powyżej. Oczywiście w celach edukacyjnych ;]

 

Link do gameplay'a z poprawioną czernią by Gamersyde, http://www.gamersyde.com/download_uncharted_4_a_thief_s_end_psx_demo_fixed_black_levels-33753_en.html [2.1 GB]

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ten aktorski cienias Whalberg jest typowany przez Sony jako odtwórca roli Drake'a. Jak dla mnie to tragedia. Wizualnie to najbardziej podobny jest Butler, ale też nie jest jakiś wybitny choć Hugh Jackman zawsze gra nieźle. Każdy tylko nie Whalberg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wahlberg :) 

Kij z tym, oby film był dobry, a nie spalony do granic możliwości jak Tomb Raider.

Aczkolwiek cieszę się, że film powstanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Marky Marka nawet lubię (Dla użytkowników młodszej daty polecam obczaić jego teledyski na tubie bo pan Wahlberg był kiedyś raperem :biggrin: ) gra spoko w tak zwanych "luźnych" filmach które oglądam dla relaksu i bez zbytniego zastanawiania się na sensem istnienia. Pain n gain całkiem śmieszny, a z ambitniejszych to w szczególności Lone Survivor. Czy w roli Drake'a się sprawdzi tego nie wiem, wiem za to na pewno że choćby nie wiem jak bardzo Wahlberg się starał to jeśli scenariusz i cała reszta będą do dupy i zrobione na odwal się byle polecieć na marce to cudów nie będzie. Liczę bardzo po cichu na nowe wcielenie Indiany Jones'a jakkolwiek bluźnierczo by to nie zabrzmiało.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Zyga bardzo lubie MM. Praktycznie kazdy film z nim mi podeszedl. Takze o niego sie nie boje. Bardziej o reszte ekipy tworzacej. Bo jesli tam beda partacze to nawet najlepszy aktor nie zrobi z tego HITu.

 

Ktos gdzies czytalem rowniez jakies info jak @sakokusz o premierze na listopad 2015?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perła, news o niczym, piszą specjalnie nowego newsa o tym że w tym miesiącu będą nowe informacje o U4. : / Przez chwilę poczułem się jak na pssite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×