Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że nawet i lepiej. Pomijając kwestie dodatkowego czasu na dopracowanie tytułu, tegoroczna jesień już jest napakowana. W samym wrześniu wychodzi nowy MGS i Mad Max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/11/uncharted-4-thiefs-end-coming-spring-2016-2/

 

Nieeeeeeeee dlaczego??? @Mag to twoja wina.

Jeszcze rok czekania na pierwszą grę co będzie miała ręce i nogi :sad:

Pojeba... i tyle. Ja tego nie rozumiem po co ogłaszają datę premiery gier skoro niemal każda gra ma obsuwę. Sprawdza się tez to co mówiłem że gdyby nie bloodborne to i 2015 jesli chodzi o exy od sony to nie warto nawet tego pudła brać. Potwierdza się to co mówiłem PS4 obecnie jeśli chodzi o exy to największa hańba tej firmy. Jest to absolutnie najgorsza konsola jaka jest na rynku. Niech sony się cieszy że te developerzy third party coś rzucają na rynek bo dawno by już tej śmiesznej firemki na rynku konsol nie było. I niech się cieszą że tłuszcza zabijała się w marketach na początku o tą konsolę na której nie było w co grać bo gdyby liczba sprzedaży tej śmiesznej konsolki niebyła tak duża to coś mi się wydaje że dziś sony by już cienko śpiewało. Mają szczęście że mogą się chwalić tą sprzedażą bo jesli chodzi o exy to sony jest wgniecione w glebę na chwilę obecną przez microsoft jaki i nintendo z którego wszyscy się śmieją choć sam nie wiem z czego chyba ze swojej głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwlekałem ze sprzedażą ps4 ze względu na U4

Syf totalny serwują muszę na sile szukać gier i wracać do sleeping dogs bo nie ma w co grać

Czas pogonić i przejść na XO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwlekałem ze sprzedażą ps4 ze względu na U4

Syf totalny serwują muszę na sile szukać gier i wracać do sleeping dogs bo nie ma w co grać

Czas pogonić i przejść na XO

W sumie dobra decyzja. Ja ps4 miałem okazję kupić dużo taniej i  nabyłem ją dla  bloodborna oczywiście. Po przejściu tego dzieła i po E3 gdzie jesli sony zostanie a raczej jestem coraz pewniejszy że zostanie przeczołgane przez mictrosoft i nintendo to wtedy od razu gonię to cholerstwo. Mieli tylko to szczęście że mieli tego bloodborna gdyby nie to nigdy bym ich maszynki nie kupił. Do tego te przesunięcie uncharted tylko mnie w tym utwierdziło że Sony po prostu niema. Nie zostało z tej firmy nic z czasów psx, ps2, Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział że sony to najgorsza firma pod względem exów to bym ze śmiechu delikwenta opluł. Panowie nastały słabe czasy dla Sony to widać na każdym kroku. O ich świetności można w zasadzie już zapomnieć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w takim razie po Bloodborne na horyzoncie? Until Dawn czyli Sony kręci kolejny film. Super :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym przekładaniem premiery to też różnie, chyba że faktycznie skupią się już tylko na aspektach graficznych. The Order i Driveclub też były przekładane no i o ile do grafiki nie można się przyczepić to były rzeczy które pozostawiały/ pozostawiają ciągle wiele do życzenia.

O co chodzi z tym XO, że "wszyscy" chcąc oddawać PS4 i brać Xboxa, co tam jest lepszego jeśli chodzi o gry? Bo serwery to zdaję sobie sprawę że lepsze ale z tego co słyszałem to na XO gry często chodzą w mniejszej rozdzielczości niż na PS4... jeśli chodzi o ich exy to też nie jestem w temacie na bieżąco ale z tego co do tej pory widziałem szału też tam nie było?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrze na Sony przez pryzmat PS1 i PS2. Tam była biblioteka gier. Teraz to jakieś popłuczyny są, którym często bliżej do filmów niż do gier. 

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2015/03/11/uncharted-4-thiefs-end-coming-spring-2016-2/

 

Nieeeeeeeee dlaczego??? @Mag to twoja wina.

Jeszcze rok czekania na pierwszą grę co będzie miała ręce i nogi :sad:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ee925OTFBCA&feature=youtu.be&t=14s

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym przekładaniem premiery to też różnie, chyba że faktycznie skupią się już tylko na aspektach graficznych. The Order i Driveclub też były przekładane no i o ile do grafiki nie można się przyczepić to były rzeczy które pozostawiały/ pozostawiają ciągle wiele do życzenia.

O co chodzi z tym XO, że "wszyscy" chcąc oddawać PS4 i brać Xboxa, co tam jest lepszego jeśli chodzi o gry? Bo serwery to zdaję sobie sprawę że lepsze ale z tego co słyszałem to na XO gry często chodzą na mniejszej rozdzielczości niż na PS4... jeśli chodzi o ich exy to też nie jestem w temacie na bieżąco ale z tego co do tej pory widziałem szału też tam nie było?

Tylko jeśli tam szału niema to co jest u sony? Próżnia? O tej rozdziałce to ja już słuchać nie mogę. Xbox też był mocniejszy od ps2 i nie takie piciu piciu jak to teraz ma miejsce  tylko ta moc była mega widoczna i co z tego skoro ps2 miało dużo więcej i dużo lepszych gier dla mnie. Tu chodzi o gry a nie moc. Takie nintendo pokazuje że choć jest najsłabsze to w chwili obecnej ma najlepsze gry Ze swojej stajni. Sony ma tym razem moc(jako taką) a nie ma żadnych gier swoich. Do tego wszystko przełożone na kiedyś tam będzie i co mam się pocieszać że mam najmocniejsza maszynkę ale bez gier. Trochę to głupie nie uważasz.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać , beznadziejna informacja i ogromny minus wizerunkowy dla Sony . Ciekaw jestem w jakim stadium jest ta gra skoro tyle miesięcy naprzód ogłaszają taki poślizg , chyba wolę nie wiedzieć heh .. Ogólńie co robią te wszystkie wewnętrzne studia znane z tylu poprzednich produkcji na konsole tej firmy , zero zapowiedzi , wojna idzie czy co ? :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać , beznadziejna informacja i ogromny minus wizerunkowy dla Sony . Ciekaw jestem w jakim stadium jest ta gra skoro tyle miesięcy naprzód ogłaszają taki poślizg , chyba wolę nie wiedzieć heh .. Ogólńie co robią te wszystkie wewnętrzne studia znane z tylu poprzednich produkcji na konsole tej firmy , zero zapowiedzi , wojna idzie czy co ? :)

To po prostu już nie jest ta sama firma która znaliśmy. Nie którzy widać dalej nie mogą w to uwierzyć że ta firma już tylko będzie pikować w dół. Niech mi ktoś powie że myślał że w 2015 roku sony nie będzie miało ani jednego exa które będzie mogło pokazać z wypiętą piersią. Tak 2 lata temu zostałby uznany za wariata. Sam byl chyba tez nazwał tak kogoś wtedy. Dziś widać jak na dłoni że z tej firmy zostały już tyko dawne bardzo dobre wspomnienia. Smutne to.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, niech pracują dalej i doszlifują gierkę, ja i  tak nie mam jeszcze PS4 więc mogę poczekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, niech pracują dalej i doszlifują gierkę, ja i  tak nie mam jeszcze PS4 więc mogę poczekać.

To jest akurat zdrowe podejście. Sam bym tej maszynki nie wziął tylko kolega ściągnął mi marżę i na horyzoncie dla mnie gra najbardziej przeze mnie oczekiwana czyli bloodborne. Tu mam nadzieję że niema szans na wtopę ale kto już to wie po tym co sony odpierd...Gdyby ta gierka ukazała się na Xsie to o sony bym nawet nie pomyślał.

 

Przy tak marnej ofercie exów przesunięcie uncharted nie powinno wchodzić w grę. Danielski dobrze to skwitował że strach się bać co z ta grą jest w chwili obecnej ze poślizg już dziś na tyle czasu przed premierą jest ogłaszany. Sony jest nie poważne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprzedaję ps4 jeśli w ciągu 2 miesięcy w plusie nie dadzą czegoś innego niz  indyk. Na chwilę obecną gram tylko w fifę online bo innych gier nie ma. Gra działa fatalnie, gta online mi w ogóle nie chodził (na xo 0 problemów). Exy? Jakie exy, nie ma żadnych exów- drive club miał być w plusie nie ma, order syf, uncharted za rok... Nie szanują klienta, nie potrafią dawać komunikatów.  O ile na ps3 na same preordery wydałem z 40k złotych, tak na ps4 nie zamówiłem i nie zamierzam zamówić żadnego bo to co się dzieje to parodia, jesszcze rok takich akcji i możemy zapomnieć że ps5 kiedykolwiek powstanie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no trochę lipa z ta obsuwą. Znaczy mnie tak bardzo to nie boli, bo i gier do ogrania czeka sporo i czasu na granie już nie tak dużo, więc do wiosny wytrzymam  :)

Natomiast patrząc na to ogólnie jest to niepokojąca tendencja. Biorąc pod uwagę choćby fakt, że póki co najlepszym exem od Sony wydaje się być Infamous SS, gra nie oszukujmy się, średnia. Będąca kontynuacja serii, która na poprzedniej generacji była takim mocnym średniakiem wśród exów. Nie świadczy to dobrze o poziomie gier ekskluzywnych na PS4. Coś co jeszcze przy poprzedniej generacji stanowiło atut, teraz zaczyna być bolączką. No nic, pożyjemy, zobaczymy. Lada moment Bloodborne, który powinien podreperować trochę sytuacje exów na ps4. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podreperuje, a później film Until Dawn, w przyszłości kolejny film od Cage'a, rpg od Guerilla Games, które nie zrobiło nigdy rpg, ani gry z dobrą fabułą( tak ważną w tym gatunku), kolejna część tasiemca GoW, który skończył się na trzeciej części.  

Edytowane przez vann
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dla niektórych niemal świat się skończył, bo przesunęli premierę jakiejś gry. To jest dopiero smutne :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Biorąc pod uwagę choćby fakt, że póki co najlepszym exem od Sony wydaje się być Infamous SS, gra nie oszukujmy się, średnia. 

Również uważam że infamous SS to na razie najlepszy ex sony co tylko pokazuje gdzie znalazło się Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bananek nie chodzi o samo uncharted, chodzi o to że kolejna rzecz nie wyszła, żeby brać ostatnie 2 tygodnie pod uwagę to tak:

 

- przesunięcie uncharted

- brak rozpiski na marzec

- same indyki w plusie

- problemy z serwerami fifa

- zepsucie fify (akurat wina ea nie sony ale trudno)

- tragiczny the order

- zapowiedz ze drive cluba raczej nigdy nie ujrzymy

- ogolny brak komunikatow i olewanie graczy cieplym moczem- przepraszam bardzo ale nie jestem polska modelka i nie lubie jak ktos na mnie szcza/sra w dodatku kiedy za to płacę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bananek nie chodzi o samo uncharted, chodzi o to że kolejna rzecz nie wyszła, żeby brać ostatnie 2 tygodnie pod uwagę to tak:

 

- przesunięcie uncharted

- brak rozpiski na marzec

- same indyki w plusie

- problemy z serwerami fifa

- zepsucie fify (akurat wina ea nie sony ale trudno)

- tragiczny the order

- zapowiedz ze drive cluba raczej nigdy nie ujrzymy

- ogolny brak komunikatow i olewanie graczy cieplym moczem- przepraszam bardzo ale nie jestem polska modelka i nie lubie jak ktos na mnie szcza/sra w dodatku kiedy za to płacę

Co ty tam będziesz bananenkowi mówić. Sony jest najlepsze i chu... 4theplayers czy jakoś tak to szło hehe.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony musialo dawno wiedziec ze gra nie ma szans na premiere w 2015 skoro az na wiosne ja przesuneli, no ale trzeba bylo powiedziec ze bedzie aby konsoletki wylecialy ze sklepu :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×