Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Multi świetne, ale jest sporo do poprawy. Na pierwszy ogień dołączanie do drużyny. Niekiedy mamy ze znajomymi spory problem żeby połączyć się w team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba gre odpalic na nowo czy znacie jakis inny myk na dolaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czasem pomaga wyjście jedynie z trybu wieloosobowego, ale niestety głownie restart. W dodatku niekiedy cały proces trzeba powtarzać zawsze gdy chce dołączyć każda kolejna osoba:( 

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog podaje na oficjalnym forum, że ten błąd sami wprowadzili w którejś łatce i tymczasowym sposobem jest "wejście w mecz prywatny". Niestety nie wiadomo już, czy wystarczyłoby kliknąć na mecz prywatny i wrócić do menu, czy faktycznie trzeba załadować grę. Jeżeli to drugie, to nie ma różnicy pomiędzy całkowitym wyjściem z multi lub restartem gry, bo mecze ładują się dość długo.

Przechwytywanie.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przywódca drużyny po skończonym meczu musi w poczekalni wejść na chwilę w mecz prywatny, wtedy bez problemy da się wejść bez żadnych wyjść do głównego menu lub zamykania aplikacji.  Innym rozwiązaniem jest dołączenie grupy do osoby, która dopiero odpaliła grę i jeszcze nie grała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rankingowe starcie druzyn to najwekszy niewypal,jaki ND zrobilo.Ja juz wbilem max range dawno co nie zmienia faktu ze to nieporozumienie.Nagradanie za wygrane mecze i przegrane to najglupsze co mozn bylo zrobic....Trafiam w 90%na nieogarnietych niedzielnych graczy ktorzy gina czesciej niz zabijaja,i tak co mecz,wyniki 15-5 np a reszta 0-5 itp przegrywamy i co dostaje w nagrode za granie z noobami......Kazdy powinien odpowiadac za siebie i swoje wynniki a nie za idiotow ktorzy nie potrafia strzelac i myslec...Najbardziej irytujaca rzecz w tej grze.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty za bzdury opowiadasz LOL, jak sama nazwa wskazuje  Rankingowe starcie druzyn .

Liczy się drużyna, tak jest i tak powinno być .

W RL jak gram rankingi 3 vs 3 to co ma progresować z ranga  ten co strzelił najwięcej bramek czy druzyna która strzeliła ich łącznie więcej ?

Eh za to właśnie nie lubie Fps, ludzie sraja się nad K/D ratio zamiast grać zespołowo pod objectivy .

Sam wnerwiam się na noobów w RL ale nie ma co zwalać winy na innych tylko grac teamowo z ogarniętymi znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest bez sensu,bo w starciu druzyn najwazniejsze jest ilu zabijesz wiec troche to ty bzdury opowiadasz...Na co mi ludzie co sa caly czas na minusie?Co oni moga mi pomoc jak wynik sklada sie na kille i choc bys gral nie wiem jak druzynowo to i tak nie ogarniesz noobow.Tu nie ma team objective,czy podboju jak w bf4 tu licza sie konkretne umiejetnosci czyli K.D.Wytlumacze ci gra sie na zabicia prawda?Wiec lepszym graczem jest ten co wiecej zabija niz ten co nie prawda?Wiec druzyna mozna wziasc w cudzyslow zwlaszcza jak gra sie z noobami  w tzw druzynie....Ok jak gra sie w 5 kolesi i sa ogarnieci przeciw zgraji nieogarow to jest druzyna i tak czesto wlasnie bywa.Ten tryb powinien byc jedynie dla druzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" bo w starciu druzyn najwazniejsze jest ilu zabijesz "

Nie, w starciu drużyn najważniejsze jest ilu zabije łącznie twoja druzyna a nie ty sam, tak jest w każdej grze czy sporcie drużynowym .

Rozumiem że jest to frustrujące że nie tysam decydujesz o wygranej, sam umoczyłem setki meczów w RL tylko z winy nieogarów w teamie ale tak juz jest i tak byc powinno .

Cóz U4 to każualowa gra tak więc nie ma co się dziwić że gra chmara ludzi w tym zapewno masa niedzielniaków .

Grałem tylko w Betę i wiem jak to wygląda/ło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirat mi się właśnie wydaję ze przez takich graczy jak Ty drużyna ma w plecy, lecisz tylko na swój wynik i olewasz resztę słabszych.  

Jak już grasz z lepszymi w drużynie to jest ok?  Po to jest to starcie drużyn żeby grac jako drużyna, ale może czegoś nie ogarniam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma RL do U4 to sa kompletnie rozne gry.....tam sie gra w pilke czy tam kosza chyba tak?Samochodzikami a tu sie biega i zabija wiec ciezko to porownac,w kazdej grze jest wiecej randomow niz ogarnietych ludzi.RL tez jest casualowa gra do piwka ale mniejsza z tym.Chodz mi o to ze czlowiek powinien byc rozliczany za siebie a nie za innych,dlatego powinny zostac dodane rangi lub cos za co bysmy byli nagradzami za dobra gre nasza nie jakis tam innych osob.O to mi chodzi,a to ze nazywa sie to starcie druzyn to jest jedynie z nazwy to nic innego jak zabiajnie 5 na 5 i tu sie nie dostaje punktow za strefy do przejecia a jedynie za zabicia.

 

Kolego jak piszesz ze druzyna ma plecy przez takich jak ja to nie wiem szczerze co mam ci napisac.....Przyklad-Zabijam 15 w meczu reszta czyli 4 osoby zabia 10....Gdzie tu jest moja wina ze przegralismy jak zdobylem ponad pol killi,co w tej grze jest najwazniesze....?Wytlumacz mi to jak mozesz.Jescze inaczej zabijajac wiecej tworzysz prszestrzen bo goscie nie biegaja wtedy w 5 tak jak to jest jak caly czas ktos dostaje,wiec ulatwiam innym gre,prawda czy nie ?Wiesz jest to troche meczace jak lecisz sam na kilku bo reszta twojej ekipy z przypadku lezy gdzies albo sie respi czesciej niz biega.Zloty srodek znalezc sobie dobra ekipe i wtedy mozna sobie pomagac i rozjezdzac wszystkich jak walec.Inaczej choc bys byl mistrzem swiata nic w rankingowych nie ugrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest sport drużynowy czy w tym wypadku gra .....

To ilu zabiłeś nie ma znaczenia jeśli drużyna jako całośc przegrywa.

Oczywiście że można porównac RL do U4 bo mecze rankingowe działają na tych samych zasadach .

Nie ma znaczenia ile JA bramek strzelę bo liczy się wynik ogólny i choć bym miał najwięcej bramek/punktów a przegramy spadam z rankingiem w dół .

Tak to działa wszędzie .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w każdym jak na razie Twoim poście jest ja, ja, ja ok kapuje jesteś najlepszy, a reszta Ci tylko zawadza, więc po cholerę grać w starcia drużynowe? Odpal sobie jakiś tytuł gdzie jest każdy na każdego i się wyżyjesz i nie będziesz zwalał winy na nikogo za niekorzystny wynik.

Mi tam multik odpowiada w U4 czy dostane w dupsko czy wygram i tak zabawa jest przednia, a o to chyba chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoja flustracje @Pirat. Ale jest tak jak koledzy pisza... Tak to jest w potyczkach druzynowych.. Przestan grac w ten tryb i graj w inny,albo czekaj jak ekipa ND wypusci kolejne tryby niedruzynowe..One poporstu nie sa dla ciebie ;) Choc ogolnie mozna powiedziec ze one sa dla tych ktorzy maja ekipe do grania ze znajomkami no bo wlasnie z randomami jest tak jak piszesz i tyle... Wiec albo poznajduj tu czy gdzie indziej ziomkow do wspolnego ogarnietego grania albo zmien tryb na inny ktory jest lub bedzie wkrotce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirat powinien zacząć grać w TLoU :P

Jak chcesz faktycznie trzaskać kille to leć do CoD-a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze w RL mozna grac np 1vs 1 a nawet w druzynie to jest inna gra niz zabijanie:)

Gram starcie druzynowe bo nic innego nie ma kiedys bylo w u3 chyba wszyscy na wszystkich:)Zreszta gram w uncharted od 2 w ten tryb.I jest on i tak najlepszy,brakuje mi czego innego balansu druzyn...I bylo by cacy.Na podstawie umiejetnosci czy K.D jak by dobieralo graczy tak jak w BF.

Racja zgadzam sie z tym ze w Uncharted gra sie mega w druzynie ze znajomymi,ale ni zawsze ci znajomi sa akurat:)

Kille trzaskalem w BF:).A i tak jak przegrywalem to mnie nerwy braly,co najlepsze nigdy nie jestem zly na preciwnikow nie pisze glupich wiadomosci.....ale czasem lub czesto napisal bym do ludzi z druzyny jak widze co robia...Jedni graja dla platyn inni dla funu a ja gram glownie multi i rywalizacja to cos co mnie kreci stad moje podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Pirat_x napisał:

Dla mnie to jest bez sensu,bo w starciu druzyn najwazniejsze jest ilu zabijesz wiec troche to ty bzdury opowiadasz...Na co mi ludzie co sa caly czas na minusie?Co oni moga mi pomoc jak wynik sklada sie na kille i choc bys gral nie wiem jak druzynowo to i tak nie ogarniesz noobow.Tu nie ma team objective,czy podboju jak w bf4 tu licza sie konkretne umiejetnosci czyli K.D.Wytlumacze ci gra sie na zabicia prawda?Wiec lepszym graczem jest ten co wiecej zabija niz ten co nie prawda?Wiec druzyna mozna wziasc w cudzyslow zwlaszcza jak gra sie z noobami  w tzw druzynie....Ok jak gra sie w 5 kolesi i sa ogarnieci przeciw zgraji nieogarow to jest druzyna i tak czesto wlasnie bywa.Ten tryb powinien byc jedynie dla druzyn.

Mylisz sie kolego, wlasnie dzieki grze druzunowej slabsi gracze maja wieksze szanse na lepszy wynik KD. Przegrywalismy 22:38 gdzze chyba kazdy oprocz mnie w druzynie byl sporo na minusie i jak skonczylismy biegac po mapie kazdy sobie i ustawilismy sie w jednym punkcie i go bronilismy, leczylismy sie wzajemnie, oslanialismy i rozstawialismy pomocnikow to udalo nam sie wygrac 40:39. 

Tutaj druga czesc meczu 

 

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslal bym ci moje mecze gdzie gram z totalnymi......Przyklad nieogara ktorzy mi sie trafiaja.

1.Nieogar(ciekawski) rozwala wszystko w kolo patrzy na sciany i strzela do samochodow.

2.Nieogar(slepy)nie patrzy na nic  biega jak bez glowy.

3Nieogar(tchorz)siedzi pol rundy w jednym  miejscu bo boi sie ruszac zeby nie dostac.

4.Nieogar(egoista)woli dobic twojego killa niz ci pomoc chociaz przez to mozesz przegrac.

Troche zartem torche serio ale tak wlasnie czesto wyglada tzw druzyna...:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Pirat_x napisał:

Wyslal bym ci moje mecze gdzie gram z totalnymi......Przyklad nieogara ktorzy mi sie trafiaja.

1.Nieogar(ciekawski) rozwala wszystko w kolo patrzy na sciany i strzela do samochodow.

2.Nieogar(slepy)nie patrzy na nic  biega jak bez glowy.

3Nieogar(tchorz)siedzi pol rundy w jednym  miejscu bo boi sie ruszac zeby nie dostac.

4.Nieogar(egoista)woli dobic twojego killa niz ci pomoc chociaz przez to mozesz przegrac.

Troche zartem torche serio ale tak wlasnie czesto wyglada tzw druzyna...:)

poszukaj znajomych, sa spolecznosci, jest forum, pododawaj ludzi i bedziesz mial z kim grac, poza tym komunikacja jest bardzo wazna zeby sie orientowac skad ida przeciwnicy, kto gdzie idzie z twojej druzyny i bardziej ogarnici czlonkowie moga poinstruowac mniej ogarnietych, mozna ustalic kto jaki sprzet bierze. To wszystko moze dac duza przewage no ale wiadomo, zawsze mozna trafic na wiekszych wymiataczy. Jak grasz z randomami to loteria, albo sie trafi na ogarnietych ludzi, ktorzy sa elastyczni i potrafia sie dostosowac do zaistnialej sytuacji albo nie i moze byc tak jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto tu jest większym nieogarem, ten co tak słabo gra czy ten co nie potrafi znalezc sobie znajomych do wspólnej gry. Wylewać smuty na forum jest znacznie łatwiej ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak hejt z rana hehe nie mam slow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejt z rana jak smietana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 16 godzin i koniec - wielki smutek :P Szkoda, że to już koniec serii. Ekipa wykonała kawał dobrej roboty... każda chwila gry to czysta poezja dla duszy. Niestety multika tylko chwile potestowalem i opyliłem póki cena się jako-tako trzyma :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy kolejny update...1.05 !

MULTIPLAYER

  • Fixed major networking issues*
  • Fixed an animation exploit for taunts
  • Fixed Party Join issue
  • Age Restriction settings adjusted for several countries
    • Austria, Australia, Belgium, Bulgaria, Bahrain, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, India, Ireland, Israel, Italy, Kuwait, Lebanon, Luxemburg, Malta, Netherlands, Norway, New Zealand, Oman, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Slovenia, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom

 

*A couple of notes regarding the “major networking issues”:

  • We expect to see a dramatic reduction of “white-plug” errors occurring for those with adequate connections
  • We have also made changes that should help address the appearance of Invisible/Invincible enemies due to networking errors
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kampania wreszcie ukończona, zeszło mi dość długo jednak multi w tej grze wciąga i nie chce puścić. Sama kampania zaś to niesamowite doświadczenie, piękne zwieńczenie wspaniałej serii.

Grając jakiś czas temu w Rise of Tomb Raider sądziłem, że Naughty Dog będzie ciężko przebić dzieło od Square Enix. Myliłem się i to bardzo, ND pobiło konkurencję i to o kilka długości. U4 to absolutny "must have" dla wszystkich posiadaczy PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×