Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, wy serio siedzicie jak boty i klikacie milion razy w przegladarce/ konsoli, z nadzieja, ze moze wyskoczy jakas karta 50k taniej? To juz choroba :D

Milion to raczej nie, bo bany lecą. Większość z nas generuje 50 zapytan na minutę, a boty tylko 20 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga podaję mój sposób na szybkie zerwanie z futem. (Zastosowany dziś w nocy)

Otóż od premiery oszczędzaj całą kasę, aby w przyszłości kupić wymarzonych piłkarzy. Sprzedawaj taniej, kupuj drożej, graj mecze i powoli ciułaj kolejne tysiące.

Następnie uznaj, że właściwie otwarcie jednej paczki nie zaszkodzi, w końcu wieczór taki nudny...

Po trafieniu samych szrotów załóż, że następnym razem na pewno trafisz coś lepszego i z rozpędu kup kolejne 10 paczek.

Po uznaniu, że właśnie straciłeś 75k i nic nie trafiłeś uznaj, że to już koniec hazardu i otwórz kolejne 3 paczki.

W jednej z nich traf Nasriego i zachęcony tym faktem wydaj resztę kasy na kolejne kilkadziesiąt paczek i uznaj, że właśnie straciłeś całą kasę.

Zauważ, że ten szrot z tylu paczek też jest trochę warty i jeszcze ten Nasri ;) Wyprzedaj wszystkich następnie kup kolejne paczki za zyskaną kasę i znowu nic nie traf. Hmm, czyli bankructwo, koniec gry na dziś... Oh, wait! W końcu mój aktywny skład też jest trochę warty. Wyprzedaj piłkarzy, którymi grasz i wywal zarobioną na kolejne paczki. Kiedy zobaczysz, że z kolejnych paczek nic nie wyleciało, a na Twoim koncie zostało 8k kup załamany ostatnią paczkę. Traf Hazarda, a następnie zwyzywaj szefa EA, że ten Hazard nie ma na imię Eden.

Właśnie straciłeś wszystko, jesteś wolny, możesz skończyć z futem...

No chyba, że jesteś tak porąbany jak ja i inwestujesz 80 zł na fp, licząc, że odegrasz się następnego dnia. Jestem uzależniony. Dobranoc...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem.mecz po dluzszej przerwie i posiadanie 40-60 kolo 2 strzaly i dwie bramki, cos mi to przypomina :(

...no.

Na szczescie w drugim meczu wracam z Mulla i tryplet :)

d03253e5796849f7d4953b2eee1e2ad0.jpg

65518c5ddcfc94f9f112f49074afebbc.jpg

No :) taka fifka mnie egzajtuje :) 4 mecze mam na 3 pkty. Alem podjarany.

Tadek wczoraj miałem to samo. Piłka raz nawet odbiła się od słupka poleciała po linii odbiła się od drugiego i walnela w poprzeczke a dobitka kosmos i juz miałem drzec się skrypt... ale przypomniałem sobie co wyprawia mój kurtua. Sorry ze bez interpunkcji ale smartphone to debil.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga podaję mój sposób na szybkie zerwanie z futem. (Zastosowany dziś w nocy)

Otóż od premiery oszczędzaj całą kasę, aby w przyszłości kupić wymarzonych piłkarzy. Sprzedawaj taniej, kupuj drożej, graj mecze i powoli ciułaj kolejne tysiące.

Następnie uznaj, że właściwie otwarcie jednej paczki nie zaszkodzi, w końcu wieczór taki nudny...

Po trafieniu samych szrotów załóż, że następnym razem na pewno trafisz coś lepszego i z rozpędu kup kolejne 10 paczek.

Po uznaniu, że właśnie straciłeś 75k i nic nie trafiłeś uznaj, że to już koniec hazardu i otwórz kolejne 3 paczki.

W jednej z nich traf Nasriego i zachęcony tym faktem wydaj resztę kasy na kolejne kilkadziesiąt paczek i uznaj, że właśnie straciłeś całą kasę.

Zauważ, że ten szrot z tylu paczek też jest trochę warty i jeszcze ten Nasri ;) Wyprzedaj wszystkich następnie kup kolejne paczki za zyskaną kasę i znowu nic nie traf. Hmm, czyli bankructwo, koniec gry na dziś... Oh, wait! W końcu mój aktywny skład też jest trochę warty. Wyprzedaj piłkarzy, którymi grasz i wywal zarobioną na kolejne paczki. Kiedy zobaczysz, że z kolejnych paczek nic nie wyleciało, a na Twoim koncie zostało 8k kup załamany ostatnią paczkę. Traf Hazarda, a następnie zwyzywaj szefa EA, że ten Hazard nie ma na imię Eden.

Właśnie straciłeś wszystko, jesteś wolny, możesz skończyć z futem...

No chyba, że jesteś tak porąbany jak ja i inwestujesz 80 zł na fp, licząc, że odegrasz się następnego dnia. Jestem uzależniony. Dobranoc...

Umiejętność mówienia STOP w dobrym momencie jest najważniejsza, i w kontekście grania kolejnych meczy przez noc (brak umiejętności u mnie) no i otwierania kolejnych paczek (opanowałem perfekcyjnie) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdzal ktos ta custom taxe od vkaa ?

2. sprawdzal ktos czy z dowodem zakypu ffy 16 daja te paczki ?

3. dobry jest DEPAJ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdzal ktos ta custom taxe od vkaa ?

Chyba Sith sprawdził :) i po tym co napisał to chyba ta taxa działa... Czyli wiem dlaczego tak często spotykam się z murem w polu karnym przeciwnika.

 

Jak sprawdzę i serio okaże się, że wystarczy taka taxa i gra sama broni to chyba podziękuję fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo w zastępstwie za Felipe Mello,nie powiem,gra całkiem dobrze,ale potrzebny mi jakiś zmiennik na wszelki wypadek.De Rossi robi robotę na prawej stronie.

Kasy duzo nie dam bo zbieram na TOTS-y :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie. Messi w składzie to jak gra na cheat codes.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Sith sprawdził :) i po tym co napisał to chyba ta taxa działa... Czyli wiem dlaczego tak często spotykam się z murem w polu karnym przeciwnika.

Jak sprawdzę i serio okaże się, że wystarczy taka taxa i gra sama broni to chyba podziękuję fifie.

Piachu weź to ogarnij bo jeśli to działa to można całkowicie odpuść grę w obronie i uczuć się trików z przodu bo z tyłu ai za nas pogra

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy ta taktyka cos daje rade

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy ta taktyka cos daje rade

Aż, też odpalę i sprawdzę , mam nadzieję , że to farsa :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem, wygralem. Obroncy łatwiej odbieraja pilki. Gralem na zrownowazonym ale jak ktos walnie autobus po strzeleniu gola i walnie ta taktyke to moze byc ciezko

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet przeciwnika nie chce znaleźć, nie wiem co się w tym roku wyrabia, czuję się jak bym grał w PES-a z tym czekaniem na przeciwnika . . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - gracie na najnowszym patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko - gracie na najnowszym patchu?

Inaczej się nie da

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej , bez patcha to byś online nie pohasał przecież.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż to za specjalistyczna taktyka? Szukałem na poprzednich stronach, ale nic nie znalazłem. 

 

EDIT:

 

Już wiem o co chodzi. Nie wyświetla mi filmików z YT, dlatego ominąłem ;)

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że obrońcy sami wystawiaja nogi i atakują przeciwnika, nie musisz manualnie go gonić..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak różnice na nowym patchu, czujecie różnicę w rozgrywce.

Dużo pojawia się wpisów o powrót do gry arcade, przyspieszonym tempie, gry jednym zawodnikiem itp.

Pytam bo sam miałem takie wrażenie po aktualizacji ale od 2 dni nie gram w FIFA 16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak różnice na nowym patchu, czujecie różnicę w rozgrywce.

Dużo pojawia się wpisów o powrót do gry arcade, przyspieszonym tempie, gry jednym zawodnikiem itp.

Pytam bo sam miałem takie wrażenie po aktualizacji ale od 2 dni nie gram w FIFA 16 :)

 

No coś grzebali na pewno, nie jest już tak wolno i fajnie jak na początku, ale nie ma takiej tragedii jak w 15 na 100%, jest więcej rajdów po patchu ale raczej przez pół boiska to się nie zdarza. Mnie bardziej martwi fakt tej, taktyki bo zaraz pół kontynentu to wklepie i chyba każdy sobie zdaje sprawę jak gra będzie wyglądała, i nie chodzi tu o naukę gry bo to nie ma nic do rzeczy, 3/4 wiary idzie na łatwiznę co widać po konstruowaniu akcji, w każdym bądź razie widać perfidnie jak się gra na takim czymś bo obrona cofa się idealnym tempem, nie zostawia praktycznie żadnej luki...... eeeeh ;// nic tylko czekać aż EA się połapie i puści patcha ale raczej nie za szybko to nastąpi, w piździets powinni te cał,em custom tactic wywalić, kiedyś człowiek miał 3 opcje do wyboru, atak, normalny , obrona i się grało bez kombinatorstwa !!!

 

Powinni zrobić 2 wersje Fify - do lat 10 i powyżej 16  :laugh: przedział między 10 a 16 - PES

Edytowane przez Baczek867
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że obrońcy sami wystawiaja nogi i atakują przeciwnika, nie musisz manualnie go gonić..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Śmieszne, a może smutne, bo to działa :ohmy: Ustawiłem zmianę zawodników na manualne, obroną zajmowało się AI... a ja czekałem na środku boiska. Moja obrona wyprzedza przeciwnika, odbija wszystkie piłki. To działa trochę jak pomoc drugiego zawodnika w 15stce... z tym, że tutaj masz pomoc całego zespołu - tylko tutaj wszyscy wystawiają nogę i przejmują piłkę. Moja obrona to łącznie 2k coinsów, a zniszczyła atak warty ok. 100k.

 

Czasami problem jest ze sprinterami, gdy jest więcej miejsca. Ale gdy przeciwnik Cię przyciśnie to wszystko wygląda jakbyś ustawił mur z AI. -> tak po jednym meczu mogę stwierdzić :P

 

Przy okazji ogarnąłem dlaczego czasami tak mnie kroili w meczach... Domyślnie w taktyce ustawiony jest typ obrony z pułapką ofsajdową...

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wyglada sprawa z nie zakonczonymi meczami??

Rozmawialem z EA Help PL i potwierdzili ze wiedza o tym i informatycy pracuja nad tym. Podal mi link do forum ale nie widzialem zeby byl jakis konunikat ze wszystko jest OK. Dotyczy to 10% graczy i przewaznie tylko FUTa. Z katalogu nie dodalo mi monet i kart zawodnikow i maja mi to zwrocic. Dostalem tez paczke premium w ramach rekompensaty.

Nie mam czasu teraz zagrac bo caly czas jestem w pracy dopiero w sobote cos pogram. Jesli ktos mial problemy z rozlaczaniem niech napisze czy sie cos poprawilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie zmieniacie i zapisujcie ta taktykę bo dawno tego nie robilem(ostatnio w f14)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pause dajesz w czasie meczu i masz tam taktyki, wybierasz własna, dusisz kwadrat czy cos tam na X i masz tą liste co na filmie a pada sterowanie zeby asysty przy przelaczaniu nie bylo to chyba wiesz, możesz tez przed meczem tam gdzie wprowadzasz zmiany ale czesto przeciwnik jak widzi , ze cos tam grzebiesz to ucieka ;)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlacz mecz z druzyna tygodnia tam ustaw taktyke i wtedy przed meczem online ustawiasz juz zapisana swoja taktyke

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×