Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Oby to była kwestia taktyki, a nie dobierania rywali czy pozostania w 5. lidze samych nienajlepszych graczy, ale od momentu zmiany formacji na 4-2-3-1 zauważyłem ogromną poprawę wyników. Kolejne: 2:0, 0:0, 3:1, 2:2, 1:1, 3:0. 2:0. Przede wszystkim gra w obronie znacznie poprawiona. W ofensywie też masa okazji. Müller jest idealny na środkowego CAM, Douglas Costa chyba na prawego CAM (wchodzi na zmianę, żeby miał pełną chemię). Będę sprawdzał Brazylijczyka i zobaczymy jakie będą tego rezultaty. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mbIUzLP.png

Tevez królem fify. To jest kurna Maradona, wygrał mi lige :D

Edytowane przez matinx
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego jak trafic zlagowanego araba.Zawsze jak trafiam na lagi to od razu wyzywam od emigrantow:)I zawsze po meczu okazuje sie to jakis ciapaty z zielona flaga ehh.Nie ma rady na nich ich lacza chyba wisza na krzakach jak wiatr zawieje to robia sie lagii...Nie da sie grac choc gosciu najczesciej cienki jak d.weza to lepiej sobie w takich warunkach radzi...najlepiej wziasc pilke i grac na czas do bramkarza albo wogole stac i sie nie ruszac zby sie mecz skonczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mbIUzLP.png

Tevez królem fify. To jest kurna Maradona, wygrał mi lige :biggrin:

 

Gratulacje :D. Mój kolejny cel to właśnie Tevez do 4-2-3-1 na CAM. Wcześniej bym na niego te około 50k zarobił w kilka godzin handlując, teraz to roboty na kilka dni przy tym rynku :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na CAM Di Maria zasuwa. Co chłop piły rozdaje, to poezja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, trochę ich jest. To gracze, którzy założyli konto FUT w pierwszym miesiącu po premierze tego trybu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mbIUzLP.png

Tevez królem fify. To jest kurna Maradona, wygrał mi lige :biggrin:

 

No to teraz Mati, czas przesiąść się na PES-a i podbijać My Club :biggrin: Gratulację  :thumbsup: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, da radę skleić sensowną Bundeslige lub ewentualnie bbva za ok 300k ? Nie chcę się pozbywać bpl bo przyzwyczaiłem się do nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, @Fenixa post już gdzieś zaginał od czasu, kiedy go napisał, ale Rode, którego polecał to rzeźnik. Miałem obawy przed graniem nim ze względu na wzrost i trochę słabe podania, ale w formacji z dwoma CDM-ami niszczy. Zdążył już strzelić bramkę, ma świetną skoczność, pracowitość H/H. Polecam od siebie tę kartę. Tania bestia. Największy urok tej gry to chyba odkrywanie takich tanich rzeźników.

Kilka razy grałem na przeciwnika z Rode w składzie i stąd go zapamiętałem, bo zawsze mi psuł dużo krwi. To musi być naprawdę świetna karta.

 

Oby to była kwestia taktyki, a nie dobierania rywali czy pozostania w 5. lidze samych nienajlepszych graczy, ale od momentu zmiany formacji na 4-2-3-1 zauważyłem ogromną poprawę wyników. Kolejne: 2:0, 0:0, 3:1, 2:2, 1:1, 3:0. 2:0. Przede wszystkim gra w obronie znacznie poprawiona. W ofensywie też masa okazji. Müller jest idealny na środkowego CAM, Douglas Costa chyba na prawego CAM (wchodzi na zmianę, żeby miał pełną chemię). Będę sprawdzał Brazylijczyka i zobaczymy jakie będą tego rezultaty. 

Odkąd zmieniłem taktykę na 4-3-2-1 gra mi się dużo lepiej, co może potwierdzić Evo po wczorajszych meczach (dzięki). W ostatnich 10 spotkaniach przegrałem 1 i 1 remis. Choć równie dobrze może to być łaskawy algorytm EA, który dobrał mi rywali do ogrania :) W każdym razie mecze z Evo pokazały mi wczoraj, że progres jest ogromny.

Kurde, da radę skleić sensowną Bundeslige lub ewentualnie bbva za ok 300k ? Nie chcę się pozbywać bpl bo przyzwyczaiłem się do nich

Takie coś mam teraz  http://www.futbin.com/16/squad/16989, wartość +/- 300k. Krótka recenzja:

 

1) Alba - świetna krata, mały, ale bardzo zwrotny, dogoni skrzydłowego nawet jak ma kilka metrów straty, dobry odbiór i do tego świetnie pomaga wyrpowadzić piłkę, jak na obrońcę ma bardzo dobre podanie, bardzo zwrotny. Myślałem, że kupię, zagram parę meczy i sprzedam z zyskiem, a na obronę wróci Gaya. Nic z tych rzeczy, między nim a Gaya są 2 klasy różnicy.

2) Mathieu - solidnie, brak większych zastrzeżeń, na plus przyzwoite podanie.

3) Godin - bardzo solidny obrońca, polecam.

4) Danilo - W zasadzie brak zastrzeżeń, w obronie solidnie, bardzo pomocny w ataku.

5) Rakitic - tu mam mieszane uczucia. Dobre podanie, bardzo dobre uderzenie z dystansu, ale mało zwrotny, klockowaty, dość wolny. Chyba spróbuję Modricia.

6) Rodriguez - przeciętność, wszystko robi poprawnie, nic wybitnie. Trochę drogi za to co oferuje.

7) Koke - H/H dzięki czemu jest go dużo wszędzie. Słaby strzał niestety, szkoda, bo często znajduje się w sytuacji strzeleckiej.

8) Konoplyanka - Szybki, zwinny, dobre podanie, brakuje mu jedynie wykończenia, strzela bardzo miernie.

9) Vela - Poprawnie, dużo pracuje w ataku, zwrotny, strzał przyzwoity.

10) Martinez - bardzo dużo pracuje, też w obronie, a mimo wszystko nie gubi się w ataku. Świetne wykończenie.

 

11) Benzema - Gram nim na zmianę z Martinezem, nie mogę się zdecydować który ma być podstawowym napastnikiem. Benzema jest bardziej dyskretny, ale jak dostanie dobrą piłkę to wie co z nią zrobić.

 

12) Diego Alves - świetny bramkarz, bardzo polecam. Nie puszcza farfocli, a potrafi wyciągnąć bombę z 5 metrów.

 

Ogólnie da się tym grać całkiem przyjemnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez czesto gra laguje mam internet na swiatlowodach wszystkie inne gry smigaja az milo a z fifa problemy moze cos z ruterem macie jakis pomysl co moge zmienic w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego jak trafic zlagowanego araba.Zawsze jak trafiam na lagi to od razu wyzywam od emigrantow:)I zawsze po meczu okazuje sie to jakis ciapaty z zielona flaga ehh.Nie ma rady na nich ich lacza chyba wisza na krzakach jak wiatr zawieje to robia sie lagii...Nie da sie grac choc gosciu najczesciej cienki jak d.weza to lepiej sobie w takich warunkach radzi...najlepiej wziasc pilke i grac na czas do bramkarza albo wogole stac i sie nie ruszac zby sie mecz skonczyl.

Ty jesteś serio jakiś głupkowaty. Siedzi arab u siebie, nic Ci nie jest winien a Ty go wyzywasz od imigrantów (czy czegokolwiek). Jakbym był takim Arabem to bym pomyślał, że gram z debilem.

Edytowane przez no4b
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba zrobię te bbva bo wtedy będę miał 2 dobre składy - na bbva nie muszę sprzedawać nikogo z bpl. Żeby mieć dobrą Bundesliga to bym musiał poświęcić yaya i depaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, da radę skleić sensowną Bundeslige lub ewentualnie bbva za ok 300k ? Nie chcę się pozbywać bpl bo przyzwyczaiłem się do nich

IMO bbva nie, bundez tak - grałem bbva na początku i po przesiadce na bundez odczulem dużą różnice na +

Ty jesteś serio jakiś głupkowaty. Siedzi arab u siebie, nic Ci nie jest winien a Ty go wyzywasz od imigrantów (czy czegokolwiek). Jakbym był takim Arabem to bym pomyślał, że gram z debilem.

Oni nie myślą, nienawidzę z nimi grac

Kurde, chyba zrobię te bbva bo wtedy będę miał 2 dobre składy - na bbva nie muszę sprzedawać nikogo z bpl. Żeby mieć dobrą Bundesliga to bym musiał poświęcić yaya i depaya

Ale dobre bbva kosztuje więcej od bundez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę budzetowo bez Ronaldo Messiego i suareza a z drugiej strony bez Ribery lewy Hero i Robben...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę budzetowo bez Ronaldo Messiego i suareza a z drugiej strony bez Ribery lewy Hero i Robben...

Alba Ramos Varane Alves

Krychowiak Modric James Isco

Konoplanka Benzema Vela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie myślą, nienawidzę z nimi grac

Zgadzam się z tym i też nie lubię z nimi grać, ale wyzywanie przez mikrofon bo ktoś siedzi daleko i ma lagi? Sorry, to głupkowate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym i też nie lubię z nimi grać, ale wyzywanie przez mikrofon bo ktoś siedzi daleko i ma lagi? Sorry, to głupkowate.

Ciekawe jakbys sie zachowal gdyby gosciu w finale drafta zaczal specjalnie lagowac gdy przegrywal 2:0 a skonczylo sie 3:3 (dzieki wspanialemu lag switchu). Takie teleporty mialem ze biegne zabrac mu pilke a tu pyk, lag i gosciu juz mijal mojego obronce... Zasrany kutafoniec. Pewnie do finalu drafta doszedl tym sposobem bo umiejetnosci to on nie mial.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whatever, to tylko gra. Wczoraj trafiłem na takiego. Ja robię w takiej sytuacji to samo co on kiedy słyszy wyzwiska przez mikrofon: myślę sobie, że po drugiej stronie siedzi debil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alba Ramos Varane Alves

Krychowiak Modric James Isco

Konoplanka Benzema Vela

Myślałem póki co o

Moya

De Marcos varane laporte alba

Krycha

Perez rakitic

Vela konoplanka

Martinez

Ale dodaje ciągnie mnie do tej bundeski ale w cenie bbva podanej powyżej bite kupię sensownej bundeswery.. chyba że masz jakiś pomysł na Bundeslige za 300k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to teraz Mati, czas przesiąść się na PES-a i podbijać My Club :biggrin: Gratulację  :thumbsup: 

 

A wiesz, ze kilka razy, po 5 porażkach z rzędu miałem takie myśli? :D Wczoraj zmienilem formacje i wlasna taktyke i taki efekt. Zobaczymy, czy dzis dalej będzie "żarło".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×