Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdanie tempo zmniejszyli sporo, już nie latają jak po "luncie", do tego chyba już nie tak łatwo o karnego, bo mimo ,że trafiłem na rajdowców to nie potknął się żaden o mnie bez sensu, podania również moim zdaniem bardziej zbliżone do tych z premiery, jakieś takie osłabione, trudniej celnie podać. Dryblować nadal się da slalomem, jednak chyba będzie się z czasem przyjemniej grało. Lepiej niech już nic nie grzebią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu da sie grać w ta grę i odczuwać chociaż odrobine przyjemności. Sędziowie poprawieni, w kilku meczach nie było ani jednego faulu, tylko 3 karne w tym dwa ewidentne. W obronie gra sie lepiej, nie robią sie jakieś straszne dziury. Atak rownież na plus, piłkarze nie stoją tylko próbują wybiegać na pozycje. Stamina obcięta, ogólnie jedt wolniej. Jestem zadowolony.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stamina obcięta (ona nigdy nie miała znaczenia)

Swietna zmiana :D

Bramkarze faktycznie dokoksowani, jeszcze nie mam w 100% skutecznego sposobu, chyba, że hokejowa wystawka

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dziady kalwaryjskie, wracam z pracy i gdzie jest patch ja się pytam?! :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale jednak ciężkiej teraz biegać przez 90min ciagle na R2. A i to jest teraz mniej skuteczne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale jednak ciężkiej teraz biegać przez 90min ciagle na R2. A i to jest teraz mniej skuteczne.

Miód na me serce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Matinx co oni z tym leno zrobili? Pierwszy raz takie skrypty widzę lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dwóch meczach też jestem zadowolony i nie chodzi o to że wygrałem .Tempo jest jeszcze minimalnie zmniejszone i to na plus  choć jeszcze sporo brakuje do początkowego stanu gry.Podania i tu mordka cieszy mi się najbardziej jak widzę nie poradność tych dwóch kolesi co z nimi pykałem az się popłakałem ze śmiechu jak kolo po paru niecelnych podaniach stracił nerwy i próbował grać schematem ze skrzydła pupa nie wychodziło mu bo Mangala i sif Zouma kasowali wszystko .Moim zdaniem ludzie którzy potrafią tylko biegać i nie przyłożą się do podań już nie będą mieli tak łatwo. Dla mnie plus i to co pisał MaxyM o obrońcach ja czuję ich wartość choć wiadomo gra lubi zrobić psikusa i z tym przełączaniem jak pisał Piachu to jakaś masakra tu minus. Piszecie o bramkarzach że nad ludzie mnie to pasuje bo nie ma już tak zwanych szmat co mnie irytowało strasznie nawet jak ja strzelałem takie gole. Ja w dwóch meczach strzeliłem pięć bramek i były to naprawdę piękne bramy straciłem jedną ale tu kolo nie wiem jak ale mnie rozklepał jak dzieciaczka i sam z chęcią oglądałem powtórkę .Karne oby to było tak zawsze pierwszy kolega namiętnie szedł tylko na karniaki fakt pilnowałem się ale kolo zaliczył tak zwaną pupe i sobie karnych nie postrzelał duży plus. Wiadomo rak istnieje i dalej można biegać po skrzydle tylko mnie się jakoś tak lepiej broniło po tym paczu od Kanadyjskich boberów.Moje odczucia są po dwóch meczach więc mogą być nie obiektywne choć bardzo bym chciał jak i pewnie wielu z Was aby tak było. Teraz trzeba oglądać Lewego i życzyć mu tuzina goli TVP1 jak by co kolegi

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi sie bramkarze rzucaja w oczy w tej chwili.. Bez kitu, nadludzie. Masakra

Wlasnie przegralem z typem, ktory w trakcie meczu 3 razy wybiegl z wlasnej polowki. W 1 polowie strzaly 7;0 dla mnie. Handanovic kosmita. Przegralem 3;0 :biggrin: Gra byla irytujaca ale teraz to jest jakas parodia co sie dzieje.

 

No, bramkarze dostali solidnego UPa, na tę chwilę najłatiwej chyba sam na sam strzelić szczurem (2 razy lekko strzał), tego mi nie wyciągali, a bomby to z kosmicznym refleksem bronili.

 

Tempo trochę spadło, obrona gra lepiej, ogólnie goście, którzy mieli < 70% podań celnych w ogóle nie byli w stanie mi zagrozić, bo akcję kasowałem 35 metrów przed bramką. Mnie się grało nieźle, choć muszę się teraz oduczyć trochę tego co nauczyłem się przez poprzednie patche i lekko zwolnić swoją grę, bo niektóre patenty już nie przechodzą (i dobrze).

Ogólne wrażenie pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmienilo, jedyna zmiana to taka, ze ludzie sa posrani grac high pressure i tyle. U mnie Leno dzis ponizej 9,4 nie schodzi. Ladnie sie tam musza po drugiej stronie gotowac ;)

Za to masakrycznie duzo park the bus jak nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, po tym patchu Mathieu z mistrza obrony awansował na króla obrony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i czytam i coraz więcej widzę takich wpisów:

 

The game was already on the right path, but after this patch the guys at EA made the game even better!!!
It is smoother, more realistic, no silly penalties are being given and defending was tweaked for the better.
This is awesome. Hopefully if there is a next patch it will only be made to improve it even more and no radically change the gameplay, such as some patches have done.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem jak niektórzy nie widza zmian to mamy chyba inne pacze serio to piszę bo nie łapę jak można nie zauważyć zmian. Wiadomo nie obraca to gry o 180 stopni na lepsze ale te 30 procent poprawy jest choć i tak czuję się oszukany pod względem jak ta gra wyglądała na początku.F3niX naprawdę nie zauważyłeś zmiany tempa te 10-15 procent i większego wysiłku  myślenia przy nakierowaniu podań.  

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam opinie z zagranicznych for nie interesują, tu jest napisane czarno na białym, że nadal syf ta gra :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ;) u mnie zawsze podania sa bardzo celne, tylko na poczatku 16 nie moglem sie dostosowac(kwestia czasu) dla mnie wyglada to tak samo, tyle ze jak pisalem gowniarze boja sie grac pressingiem, a w zamian za to wala ultra defa. Podania to prosta rzecz - wystarczy dluzej przytrzymac analog tam gdzie chcesz podac i w 90% pilka tam doleci do zawodnika. Auto wslizgi tez lekkie przegiecie, ale barany lapia czerwo, wiec mnie to nie martwi. Moj Leno jest Bogiem na bramce - nastepny plus. Costa dzik wsciekly w polu karnym wjezdza i strzela. Zig zag drybbling jak byl tak jest nadal. Karne - patologia lekko dotknalem Ronaldo to karny(moze to urok tej karty hahahah)

Ide w cs pyknac, dosyc pilki na dzis :D

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam opinie z zagranicznych for nie interesują, tu jest napisane czarno na białym, że nadal syf ta gra :P

 

Póki co to nie widzę, by tutaj była pełna zgoda co do tego, że nic się nie zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty Matinx co oni z tym leno zrobili? Pierwszy raz takie skrypty widzę lol

 

Nie wiem ale doznalem szoku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karne - patologia lekko dotknalem Ronaldo to karny(moze to urok tej karty hahahah)

 

 

To akurat dobrze odwzorowali. 

Zupełnie jak w BBVA. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mniej więcej wiem kto kryje się za opinia, a tam to randomy. Zdanie kogoś kogo "znam" stawiam wyżej od randoma :p

Fenix dobrze napisał i zgadzam się z tym w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiejś wielkiej zmiany nie widzię, ale tempo faktycznie trochę niższe. Na szczęście zmiany w gameplayu nie wpłynęły na moją formę i wywalczyłem awans do czwartej ligi bez porażki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu to jest tak jak z białkiem na komendzie niby jest ale jak trzeba udowodnić że jest ok to nagle go nie ma uwierz mi już wiele razy ktoś mi się zarzekał przysięgał na bliskich a i tak wychodził SYF .Wiadomo że ta gra to syf i już nie powrócą do stanu początkowego bo biegacze za dużo płakali i schematy były do pupy ale coś tam jednak jest na mały plusik. Od razu napiszę ze nie mam nic do ludzi używających sprintu bo przecież na tym polega piłka na bieganiu ale jak ktoś tylko gra cały mecz na skrzydło na sprincie i wjazd na karniaka to takimi gardzę i to bardzo.
Jeszcze raz napiszę piłka polega na bieganiu ale mądrym i sprinty są częścią tej gry w realu ale nie przez cały mecz jedna akcja bo to jest główny rak tej gry  
 
Mieliście chyba za duże oczekiwania co do zmian fakt są kosmetyczne ale na pewno zauważalne

Fenix Piachu ja wiem że Wy wymiatacie w Fife i cieszę się że miałem i być może będę miał okazję z Wami pograć ale ja zmiany widzę jak napisałem kosmetyczne ale widzę :P :P :P

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyczne są ale potrzeba znacznie więcej Starcze :)

 

I ja wcale nie gram na "sprintera", przypominam, że najlepiej mi się grało na pierwszej edycji tej gry - gdzie potrzebny był skill, nie było biegaczy. Teraz idzie mi słabiej bo rak jest straszny

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu to jest tak jak z białkiem na komendzie niby jest ale jak trzeba udowodnić że jest ok to nagle go nie ma uwierz mi już wiele razy ktoś mi się zarzekał przysięgał na bliskich a i tak wychodził SYF .Wiadomo że ta gra to syf i już nie powrócą do stanu początkowego bo biegacze za dużo płakali i schematy były do pupy ale coś tam jednak jest na mały plusik. Od razu napiszę ze nie mam nic do ludzi używających sprintu bo przecież na tym polega piłka na bieganiu ale jak ktoś tylko gra cały mecz na skrzydło na sprincie i wjazd na karniaka to takimi gardzę i to bardzo.

Jeszcze raz napiszę piłka polega na bieganiu ale mądrym i sprinty są częścią tej gry w realu ale nie przez cały mecz jedna akcja bo to jest główny rak tej gry  

 

Mieliście chyba za duże oczekiwania co do zmian fakt są kosmetyczne ale na pewno zauważalne

Fenix Piachu ja wiem że Wy wymiatacie w Fife i cieszę się że miałem i być może będę miał okazję z Wami pograć ale ja zmiany widzę jak napisałem kosmetyczne ale widzę :P :P :P

 

Stary , Ty jesteś policjantem ? Bo nie kumam początku posta Twojego :biggrin:

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też zmiany jakoś nei odczuwalne. Tempo może i mniejsze ale odrobinę i zespół mi się szybciej męczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×