Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, rodzina się powiększa więc muszę piętro zrobić. Przyszłe Boże Narodzenie może już na bogato :D Wiesz, gdyby był rokefelerem z UK jak Tadek, Vicky, czy Fenix, bądź spał na dolarach jak Max :D

Toz wiesz ze u mnie bida straszna. :/

Darmo nie daja a by sie chcialo ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxymM o takich rzeczach w internetach to cisza kompletna a Wasz kolega po szalu w temacie o fut chyba oszalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxymM o takich rzeczach w internetach to cisza kompletna a Wasz kolega po szalu w temacie o fut chyba oszalał.

Jedno Cię proszę - nie nazywaj go naszym kolegą ;)

I zostawmy to.

 

@Foxter pacz nie podszedł?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, jest lepiej ale bez przesady. Ktoś pytał o if bolasie na st. Moim zdaniem rewelacja. Wart trzy razy tyle co kosztuje. Nie do końca if shaqiry się sprawdza ale dam mu jeszcze Szansę. Jakby nie te pier... Paczki to bym miał sif rudego Kevina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno Cię proszę - nie nazywaj go naszym kolegą ;)

I zostawmy to.

@Foxter pacz nie podszedł?

Nie, dostałem cynk z zachodniej granicy żeby wszystko sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dostałem cynk z zachodniej granicy żeby wszystko sprzedać :)

Czyli dalej kosisz coins?

Mi się już nie chce, miałem ostatnio chęć, ale se naotwierałem kupo-paczek i zostawiam to co mam i będę grał.

A jak mnie pacz wkurzy, to se w co inne pogram i tyle.

Trochę się nazbierało gier na dysku, a do tego parę do kupienia mi się marzy.

Shitman dla Ciebie to ja mam prezent gwiazdkowy skromny ale zawsze ☺☺☺

Ale że o co cho...? :blink:

Ja ni mam dla Ciebie Staruszku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo wrzucic cos smiesznego o Legii, to bysmy sie razem posmiali. A tak to widze, ze panowie sie pręża :)

KRopka za uchem, eot.

Widze ze tu jakies grypsy leca a nie potrzebnie jak ktos gdzies byl to wie o co mi chodzi i ze pewnych rzeczy sie nie wynosi skad tez wiadomo...To temat o fucie a nie o kryminalnych rozkminkach...Dajciesobie spokoj Swieta ida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymać, lol. W necie niezła bekę ludzie maja z promocji EA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Na tele nie było widać i rzuciłem wszystko po zanizonych co miałem na listach.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na serio?

Nie mogłem sie powstrzymać, lol. W necie niezła bekę ludzie maja z promocji EA :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Na tele nie było widać i rzuciłem wszystko po zanizonych co miałem na listach.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

W to akurat ciężko mi uwierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale poszedłem po bandzie... Myślałem, że to - w zasadzie sam nie wiem co... Hulk 144, Chielliniego 140, Naldo 70 , Buffon 60, itd.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddawaj hajs za las:)

Wy to sobie przynajmniej pogracie a ja mam lipe bo nie moge plusa kupic......od tygodnia,nie moge dodac zadnej karty nawet zony ktora juz kiedys dodalem:)Ale kazala mi ja usunac....3karty i bledy karty:)Dzisiaj wyrwalem zdrapke kupilem gre i mi zostalo na miesiecznego plusa,Laduje sobie za 27zl na miecha a tu jeb bang mimo ze chcialem zaplacic  gotowka to cwele chca ode mnie karte kredytowa no ch......kut.....ci......skor.....Zagotowali mnie strasznie,nigdzienie jest napisane nawet wzmianki o tym.Takzenocke sbie przyszykowalem ze pykne a tu lipa nic nie moge....Odkupie kod na miesiac albo na 2 tyg za 37zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz bana na zakupy. Za duzo prób dodania karty, ewentualnie próbowało Ci wcześniej pobrać kasę z karty, na której nic nie było :) Kiedyś miałem podobnie i czekałem ponad tydzień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter skad masz ta plansze? Na tt nic nie ma

Widze ze to na weekend, toz to wykradzione z archiwum watykanu je? :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter skad masz ta plansze? Na tt nic nie ma

Widze ze to na weekend, toz to wykradzione z archiwum watykanu je? :D

Na Twitterze tego pełno znalazłem ^^. Nie podejrzewałem tylko, ze ktoś może to łyknąć, tak jak To wcześniejsze z CRem na ST ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz pozytywna to ze nie musze juz śledzić cen totgs.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Ja nie widziałem co to... panika mnie dopadła i myślałem, że to już w obiegu... karma.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz bana na zakupy. Za duzo prób dodania karty, ewentualnie próbowało Ci wcześniej pobrać kasę z karty, na której nic nie było :) Kiedyś miałem podobnie i czekałem ponad tydzień.

Dokladnie mialem podpietakarte na ktorej nic nie bylo wplacilem tam zawsze pare groszy jedynie na plusa...pewnego razu zapomnialem o tym i poprostu nie pobralo.....Teraz nie moge dodac ale ze nie moge bz tego plusa kupic na miesiac to kpina....Powiedz jak poradziles sobie z tym smiesznym i zenujacym problemem:)

 

PS.nie masz jakiegos kodu nawet na 2 tygodnie:)?Chetnie jakos odkupie...za 37zl nawet bo te kalmuki z sony zanim cos zrobia to bedzie nowy rok.

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mialem podpietakarte na ktorej nic nie bylo wplacilem tam zawsze pare groszy jedynie na plusa...pewnego razu zapomnialem o tym i poprostu nie pobralo.....Teraz nie moge dodac ale ze nie moge bz tego plusa kupic na miesiac to kpina....

Zadzwoń na infolinie Sony i powinni Ci odblokować ;) Ja czekałem tydzień i z tego co pamietam, blokada przy kolejnych próbach sie odświeża i trwa to do usranej śmierci. Pózniej zadzwoniłem i chyba max 24h sie czeka.

Jedna rzecz pozytywna to ze nie musze juz śledzić cen totgs.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Ja nie widziałem co to... panika mnie dopadła i myślałem, że to już w obiegu... karma.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Miałem pisać o karmie. Suarez sif w cenie tifa, Zouma. Śmiałeś sie ze swoich kupujących! :( Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwariuje jak nie pogram dzisiaj tydzien przerwy juz....Dobra dam 50000 za koda darmowego na 2 tyg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń na infolinie Sony i powinni Ci odblokować ;) Ja czekałem tydzień i z tego co pamietam, blokada przy kolejnych próbach sie odświeża i trwa to do usranej śmierci. Pózniej zadzwoniłem i chyba max 24h sie czeka.

Miałem pisać o karmie. Suarez sif w cenie tifa, Zouma. Śmiałeś sie ze swoich kupujących! :(

Nie jest źle. Nie zyskałem ale i nie stracilem.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×