Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Bruno Peres lepszy od Lichsteinera?

Szybszy, lepszy w ataku jak dla mnie, ale ogólnie to podobny poziom

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje +13 po 150 na licytacjach (przed chwila na 50 zalicytowanych kart 40 udało się kupić) i sprzedaje po 300 coins. W tygodniu schodzi po kilkadziesiąt sztuk na dzień w weekend sporo ponad 100

Ja na weekend wystawiam po 5oo a w tygodniu po 4oo i powoli sobie schodzą.

Kontrakty +13 i fitness +60

Ostatnio udało mi się kupić 10x team fitness +3o za 1100 i prawie wszystkie poszły po 2k.

Coś jeszcze z tanich kart sprzedaje się? Treningi lub leczenie? Albo jakieś zmiany pozycji?

Wysłane z mądrego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na XO, piątek sobota złote schodziły na pniu za 300... Na licytacjach 400-450... BN.

Zwykłe 250-300.

Co oznacza, że handlarze szykują wzrost cen kontraktów.

Raczej ze nie ma mocnych eventow i mniej otwiera sie paczek :)

Pomaga też zmiana konsoli :D

Trolololololo

Chyba rtlko psychologom i psychiatrom ;D

Z postow xboksow wnosze ze jednak mniej utyka ps4

*ze w sensie wzrostu pacjentow wykonczonych nerwowo ;) nic osobistego bo wiem ze Sith zlapie ale nie wiem jak inni ;P

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hulk od wyjścia fut, na karcie dobry, na boisku flak :)

 

Jego problem to pozycja. Na RW potrzeba kogoś zwinnego i szybkiego a Hulk to taran. Na ST tak jak gra Baczek to świetna karta, bo tam można robić użytek z jego siły i sylwetki. Cały problem z nim jest taki, że pomimo 84 przyspieszenia w statystykach on zbiera się bardzo wolno przez swoją napakowaną sylwetkę w grze. 

 

W FUT 14 gdzie siła była najważniejsza Hulk był świetny :D

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi na ST gra się nim mega, co jest dla mnie ważne - bardzo często podchodzi do podań, do tego lewa noga petarda .Nie wiem czym to jest spowodowane, Lewego w Bundes trzymam z sentymentu ale jest kompletnie nie widoczny, ciągle gdzieś przyklejony do obrońców, a jak dostanie piłkę to albo podaje kiepsko albo nagle lekki jak piórko się staje i plącze się jak tampon w .....

Nie stać mnie na żadne If-y itd . . .  jedyna opcja jaką rozpatruje to sprzedać Lewego 87 i kupić 88, czuć jakąś różnice , porównywał ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w jakim składzie postawić Hulka na ST gdzie nie ma lepszego od niego na tej pozycji nominalnie ?

W Brazylii Pato dla mnie na ST niezastąpiony, ruska liga Doumbia :D choć tutaj już szybciej bym go dał niż w canarinios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze na cam? Chyba przetestuje bo promes na rw nie do ruszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że EA mnie nie zaskoczy. A tutaj niespodzianka. Wchodzę na web app, patrzę na listę transferową i co? Sprzedane karty mi się odliczają razem z tymi do sprzedania, czyli w TIME REMAINING mam odliczanie, a powinno być Expired. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FUT14 sila nigdy nie byla najwazniejsza Awruk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślałem, że EA mnie nie zaskoczy. A tutaj niespodzianka. Wchodzę na web app, patrzę na listę transferową i co? Sprzedane karty mi się odliczają razem z tymi do sprzedania, czyli w TIME REMAINING mam odliczanie, a powinno być Expired.

Kiedys wszystko na liscie mialem zielone, ale to tylko podpucha byla :D

fc8f7e437f9c8c83d89947d5a9a49ad4.jpg

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.manchestereveningnews.co.uk/sport/football/football-news/fifa-16-marcus-rashford-ratings-10961696 W skrócie - fani bombardują ea prośbami/groźbami o up

Przyznam że i ja podczas meczu lukałem na futbin czy on w ogóle ma kartę :)

To się kiedykolwiek zdażyło w tym trybie że ktoś dostal up "poza kolejnością " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm ciekawa matematyka

Zagralem 6 draftow (tylko 2 wygrane) na ktore wydalem 90k i zebralem 20 paczek o lacznej wartosci 250k (od tych za 5k do tych za 35k). Po openingu sprzedalem prawie wsio (pomijajac kontrakty i treningi druzynowe) i zwrocilo mi sie jakies 75k (gdybym sprzedal wszystko co wydropilo to mysle ze nawet i na maly plus bym wyszedl).

Dla mnie odpowiedz jest tylko jedna... po cholere wydawac coinsy na same paczki skoro mozna wydac 15k na drafta i juz od nas zalezy czy dostaniemy 2 paczki za 5k po pierwszym przegranym meczu czy te najlepsze chociazby z samymi zawodnikami. No i oczywiscie nie ma to jak pograc najnowszymi kartami :) wiem chociazby ze cena IFa Teveza jest smieszna bo nie widzialem zadnej roznicy miedzy jego nifem. Sram tez na to ze kazdy sklad to prawie BBVA z toty jak 3/4 ludzi to jezdzcy bez glowy i grajki non rare kasuja taka Krysie czy Messiego.

A z paczek wypadl szrot... z cenniejszych przypomina mi sie tylko Hulk i Navas po upie ale jak widac grosz do grosza i cos z tego wyszlo.

No i nie rozumiem tych co placa 15k za drafta, wygrywaja go i otwieraja paczki np. o wartosci 50k a pozniej placz ze szrot wypadl... mozna plakac ale 35k zostaje w kieszeni bo i tak by wypadl szrot i tak.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem chociazby ze cena IFa Teveza jest smieszna bo nie widzialem zadnej roznicy miedzy jego nifem.

A jaka ma być różnica, skoro jego IF ma +1, prócz podania gdzie ma +5, ale on nie jest od podawania, a od strzelania. Wg mnie nie jest wart aby zapłacić 30 x więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem ale wiekszosc przewidywala cene w okolicach 100kk, kazdy kto za niego teraz daje te 300k jest jelopem i tyle :) i to sie tyczy wszystkich kart ktore dostaja IFa i lataja po cenie z dupy wzietej. Co innego kupic SIFa/TIFa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://youtu.be/8eMUJl4Sa9o

Kup Benzeme mówili

Będzie strzelać bramki....

Ktoś próbował może 4-3-3(4) i zamiast SPO wstawic napastnika?

Wysłane z mądrego telefonu.

 

Kilka razy tak grałem, ale zawsze zmieniałem pozycję na CAM. Grałem tak Dybalą, Rooneyem i teraz gram tak sif Kruse.

 

EDIT Na samym początku testowałem tak też Di Natale, Giovinco i Tottiego.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/8eMUJl4Sa9o

Kup Benzeme mówili

Będzie strzelać bramki....

Ktoś próbował może 4-3-3(4) i zamiast SPO wstawic napastnika?

Wysłane z mądrego telefonu.

Tutaj nie arab zły tylko operator araba

To to ja wiem ale wiekszosc przewidywala cene w okolicach 100kk, kazdy kto za niego teraz daje te 300k jest jelopem i tyle :) i to sie tyczy wszystkich kart ktore dostaja IFa i lataja po cenie z dupy wzietej. Co innego kupic SIFa/TIFa.

Nie zgadzam się Może w przypadku Teveza(nie grałem) CRa, Messiego czy Aguero ich ify nie są odczuwalne ale np takiego Neymara albo Bale juz tak. Ostatnio kupiłem do fita sobie Ben Yeddera który śmiga na spo albo ostatnio grającego u mnie Muse. W przypadku kart z niskim OVR jest to jeszcze bardziej odczuwalne i warto wydać kilkanaście k na ifa. Sa oczywiście wyjątki takie jak Douglas Costa gdzie 300k jest wręcz idiotycznym wydatkiem tak samo Reusa, który latał prawie po 900k ale jest jedno ale dlaczego są takie karty kupowane ....Ludzie chcą je mieć, są fanami danych klubów czy samych zawodników i sobie takie karty kolekcjonuja, grają i już nigdy nie sprzedają nawet jak cena spada na ryjok W dzisiejszych czasach ludzie zbierają w realu naklejki do albumu i potrafią tez dać sporo za coś czego nigdy nie trafia w paczce tak samo jest w Fucie. Inna bajka jest też taka że nas stać na mniej w PL jak innych gdzie na takiego Teveza w godzinę potrafią zarobić a nie w dzień. Kupują coins i mają to głęboko w d.... bo stać go na swoją osobista rozrywkę, hobby itp
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio toty Pogbę,bo od jakiegoś czasu jestem cichym "idolem" tego jegomościa

Zagrałem nim dwa mecze z zespołem totw na poziomie klasy św. tak dla sprawdzenia i co gość ma pierd...,to nie mam pytań. Dwa meczyki i 4 bramki plus asysta. Wąż w kieszeni zdechł po tym jak wydałem na niego tyle kasy-warto

Gra jako ST,a w drugiej połowie zamieniam sobie Mertensa z "niebieskim" pozycjami ...,tak dla zabawy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nie kupię żadnej wersji deluxe... Z tych paczek darmowych, choć są po 15K, nie wypadło mi nic, ale to nic wartego choćby 1000 coinsów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na początek dobre i te pare coins z tych paczek, pozwala popchnąć biznes trochę dalej. Nie przesadzaj

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak podliczyc te wszystkie boosty z katalogu i paczki z deluxe (ktore nawet poszly na quick sella) to mysle ze ponad 100-150k na bank by sie zebralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie kupię 17stkę zbostowaną o paki za "free". Choć idzie mi w tej edycji jak gejszy w deszcz,to na bank dam się kolejny raz skroić EA

Może co drugą edycję mam formę

Max-kupisz na bank speszal-edyszyn!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się całkiem syfiaste TOTW... Ale kto ma IF Neuera, to niech lepiej sprzedaje - wszędzie podają, że dostanie SIF'a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnio toty Pogbę,bo od jakiegoś czasu jestem cichym "idolem" tego jegomościa

Zagrałem nim dwa mecze z zespołem totw na poziomie klasy św. tak dla sprawdzenia i co gość ma pierd...,to nie mam pytań. Dwa meczyki i 4 bramki plus asysta. Wąż w kieszeni zdechł po tym jak wydałem na niego tyle kasy-warto

Gra jako ST,a w drugiej połowie zamieniam sobie Mertensa z "niebieskim" pozycjami ...,tak dla zabawy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Unki ogarnij się, jak można z kompem testować karty ? Ty jesteś masochista normalnie, rozumiem jakiś turniej dla fajnej paczki ale tak dla fanu specjalnie robić sobię krzywdę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×