Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Macie tez czasami taki problem ze znika wam strzalka przy karnych? Mialem mecz gdzie mialem juz strzelac na pustaka, gosc sfaulowal na karnego i w 90 min. przy 2-2 puscilem farfocla obok bramki bo nie dalo sie wlaczyc celownika. Ta podpowiedz o tym zeby ruszyc galka byla.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, a macie też coś takiego, że przy wybieraniu strojów automatycznie wam przeskakuje na wasz drugi strój? I potem ten drugi jednak okazuje się tym pierwszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dawiss napisał:

Macie tez czasami taki problem ze znika wam strzalka przy karnych? Mialem mecz gdzie mialem juz strzelac na pustaka, gosc sfaulowal na karnego i w 90 min. przy 2-2 puscilem farfocla obok bramki bo nie dalo sie wlaczyc celownika. Ta podpowiedz o tym zeby ruszyc galka byla.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

strzalka jest tylko przy pierwszym karnym potem juz jest nie ma, albo przy pierwszych 3 jakos tak

Kim wam sie dobrze gra z ligi angielskiej? burza mysli sprobuje z tego skleic caly sklad jak pomozecie, narazie na sp mam Kante i Eriksena

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 100tys wywaliłem na srebrne i brązowe paczki.  Niestety nikogo z Sidney.  Trzeba trzymać na kolejne zadania. Może coś się sprzeda z calcio b, mls i nos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
strzalka jest tylko przy pierwszym karnym potem juz jest nie ma, albo przy pierwszych 3 jakos tak

Kim wam sie dobrze gra z ligi angielskiej? burza mysli sprobuje z tego skleic caly sklad jak pomozecie, narazie na sp mam Kante i Eriksena

Ja nie mialem w 1 karnym i teraz w 3 ;).

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Drozda napisał:

strzalka jest tylko przy pierwszym karnym potem juz jest nie ma, albo przy pierwszych 3 jakos tak

Kim wam sie dobrze gra z ligi angielskiej? burza mysli sprobuje z tego skleic caly sklad jak pomozecie, narazie na sp mam Kante i Eriksena

Na pewno na początek będziesz zadowolony z Fernandinho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi gra Origim na ataku.

 

 

wczoraj jakis 86 overall sklad z La Liga padl, typ fut founder, takze doswiadczenie wielkie. Zobaczylem sklad i mysle, dobra ta pomoc mnie rozniesie - Modric, Iniesta i chyba jeszcze James... Nie pamietam kto na cdm byl, ale Oblak plakal, jak Draxler 3 finezyjne po oknach wsadzil :1_grinning:

 

 

Ogolnie to mam 60k na ps4... Niby z kolesiem z ea forum dzis sie wymieniam, ale jezeli nie doszlo by to do skutku to chetnie wymienie sie z kims tu na coinsy z x1

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Drozda napisał:

strzalka jest tylko przy pierwszym karnym potem juz jest nie ma, albo przy pierwszych 3 jakos tak

Kim wam sie dobrze gra z ligi angielskiej? burza mysli sprobuje z tego skleic caly sklad jak pomozecie, narazie na sp mam Kante i Eriksena

Ja ze względu na drop w paczkach gdzie trafiłem Batchuayi ( czy jak to sie tam pisze) oraz Bellerina zrobiłem premier league i właśnie jako drugiego napadziora dokupiłem Origi i Paanowie dają narazie radę zwłaszcza ten pierwszy, domyślnie to bedzie moj fitnes , zbieram teraz na główny z serie A . 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro już pierwsi Janusze z kodami Deluxe, wczoraj kupiłem za grosze, bo akurat w sklepie załapałem się na edycję standardową. Co ciekawe, widziałem też licytację kodu na drafty, jakby kogoś interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Awruk87 napisał:

Pablos jest więcej zadań z nowymi legendami czy tylko z Del Piero macie póki co?

Na chwilę obecną tylko to z Del Piero  :-) wskoczyło wczoraj 

12 minut temu, Bartek_Red napisał:

Na Allegro już pierwsi Janusze z kodami Deluxe, wczoraj kupiłem za grosze, bo akurat w sklepie załapałem się na edycję standardową. Co ciekawe, widziałem też licytację kodu na drafty, jakby kogoś interesowało.

Ja tam szukam i zero efektu :-(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 napastnikow i ofensywny pomocnik z angielskiej kogo polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy Xboxowcy na legendach na wypożyczenie zarobicie miliony bo drużyny, które się buduje nie są przypadkowe. Są one ściśle związane z karierami legendy więc można się trochę przygotować do kolejnych SBC.

 

w przypadku Del Piero macie do zbudowania 4 drużyny:

 

Drużynę Calcio B - Del Piero zaczynał karierę w Serie B w Calcio Padova a po degradacji Juventusu do Serie B wygrał tą ligę i został w niej królem strzelców

 

Drużynę z piłkarzami Juventusu - oczywiste bo prawie całą karierę grał w tym klubie

 

Drużynę złożoną z Włochów z ovrl co najmniej 76 - złota drużyna Włochów bo Del Piero wraz z reprezentacją wygrał Mistrzostwa Świata w 2006 roku

 

Drużynę złożoną z piłkarzy Sydney FC - tam trafił po odejściu z Juve by rozmieniać się na drobne zamiast założyć garnitur i zasiąść sobie w zarządzie. To nie był ostatni klub w karierze Del Piero, ale ostatni który jest w FUT

 

 

Podejrzewam, że w pierwszej kolejności będą się pojawiać na wypożyczeniu legendy, które są nowe więc można skupować teraz karty za cenę qs by później je sprzedawać o wiele drożej. 

 

Dla przykładu weźmy Verona. Zaczynał i kończył swoją karierę w Estudiantes La Plata i ten klub jest w FUT 17 więc ja skupowałbym i trzymał w klubie piłkarzy z tego klubu. Największe sukcesy odnosił we Włoszech a grał w Parmie, Lazio, Interze i Sampdorii. W Lazio i Sampdorii jest tylko po jednym Argentyńczyku ale za to 5 w Interze. Grał również na wyspach W Chealsea i ManU a jedynie w ManU jest karta rodaka Verona. Wystarczy, że EA da jakieś zadanie z hybrydą i ceny Bigli, Rojo czy Alvareza wystrzelą w górę 

 

Podobnie ma się sprawa z Hernandezem, który grał w klubach obu Ameryk, Karty tych piłkarzy będą tanie a gdy pojawi się zadanie z nim to poszybują w górę. Kupowałbym też karty Meksykańskich piłkarzy, z klubów w których występował

 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do support w sprawie tego, że nie przeniosło mi klubu. Napisali, że wielu ludzi to zgłasza i pracują nad tym. Czyli można zapomnieć o starym klubie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda no4b i czuje, że u mnie to samo będzie. FUT odpalę dopiero w poniedziałek, ale też nie miałem dostępu do webappa jak Ty. Jak coś Ci odpiszą to daj znać i coś dali w rekompensacie bo szkoda paczek za lojalność 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Awruk87 napisał:

Dobra koledzy Xboxowcy na legendach na wypożyczenie zarobicie miliony bo drużyny, które się buduje nie są przypadkowe

 

Czyli jak mam jakąś legendę na wypożyczeniu u siebie to rozumiem żeby czekać i nie dawać quick sell, tylko dybać na jakieś wyzwanie z nią, potem dokupuje jakiś grajków i profity?

 

Fajnie :Gmoch:

Na razie mam Emanuela Petita ino.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Awruk87 napisał:

Szkoda no4b i czuje, że u mnie to samo będzie. FUT odpalę dopiero w poniedziałek, ale też nie miałem dostępu do webappa jak Ty. Jak coś Ci odpiszą to daj znać i coś dali w rekompensacie bo szkoda paczek za lojalność 

Na razie napisali, żeby czekać więc okej, poczekam tydzień. Jak nic się przez tydzień nie naprawi to zrobię reopen sprawy i zapytam co z rekompensatą za paczki za lojalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, toreso napisał:

 

Czyli jak mam jakąś legendę na wypożyczeniu u siebie to rozumiem żeby czekać i nie dawać quick sell, tylko dybać na jakieś wyzwanie z nią, potem dokupuje jakiś grajków i profity?

 

Nie. Chodzi o zadania w budowanie składów za które nagrodą jest legenda na wypożyczenie. Ten Petit nie będzie Ci potrzebny do tego o czym pisze a karty w cenie 200-300 coins z klubów, które mają związek z karierami legend i jest ich ograniczona liczba

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, toreso napisał:

 

Czyli jak mam jakąś legendę na wypożyczeniu u siebie to rozumiem żeby czekać i nie dawać quick sell, tylko dybać na jakieś wyzwanie z nią, potem dokupuje jakiś grajków i profity?

 

Fajnie :Gmoch:

Na razie mam Emanuela Petita ino.

Widze, ze kolega nic nie zrozumial :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem, bo trochę gówno mnie to obchodzi. :Gmoch:

Ale okej, dziękuje za wyjaśnienie. Nie będę się bawił w jakieś spekulacje na kartach, szkoda czasu na te smocze monety.

Pomalutku będę se ciułał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 3/4 hybryd i na plus. Dembele z BVB, Alli, kilku innych. Nie liczę kilkunastu kontaktów i fitness. Wieczorem jeszcze coś zrobię. Z mls, portugalską, czy Del Piero wstrzymam się tydzień, dwa. Niech ceny troszkę staną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jovetić czy Banega na CAM w CalcioA ? 4-3-3(4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finał turnieju kwalifikacyjnego- w 84min 2-1 i kończę 2-3.. Ehhh :blush: Druga sprawa, że ze swoją grą to nawet na ten finał nie zasłużyłem, ale niedosyt gigantyczny...

Swoją drogą- gdzie te paczki się odbiera za ten turniej? Bo 2 złote niby dostałem, a nigdzie ich nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, no4b napisał:

Na razie napisali, żeby czekać więc okej, poczekam tydzień. Jak nic się przez tydzień nie naprawi to zrobię reopen sprawy i zapytam co z rekompensatą za paczki za lojalność.

 

Miałem to samo wczoraj. Nie chciało mi się czekać więc a web app połączyłem konto i jakby mi sprzedało tamtych zawodników i dostałem kasę. Zrobiłem zadania managera, dostałem darmowe paczki i już skleiłem Serie A. W katalogu dodałem, żeby za mecz dostawać coinsy, awansowałem do 9 ligi bez problemu.

Fakt wkur... się wczoraj, bo znów problem na samym początku.

Jeszcze mam na companion i web app:

 

 

Clipboard02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drafcie offline są takie same nagrody niezależnie od poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×