Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kilka dni temu przeszedłem Bioshocka na 44% i trochę jestem zawiedziony przez co zacząłem ponowne przejście gry na survivor bez vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ani razu nie grałem z Vita... bo nawet nie wiedziałem że one leczą :D Jak pierwszy raz z niej skorzystałem to zauważyłem tylko że gra w tym miejscu zrobił quick save, a że byłem chyba zdrowy to odzyskania zdrowia nie zauważyłem. Uznałem to za głupie bo wolę ręcznie zapisywać grę gdzie chcę, chambery mi nie potrzebne igrałem bez na Survivor za pierwszym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ani razu nie grałem z Vita... bo nawet nie wiedziałem że one leczą :D Jak pierwszy raz z niej skorzystałem to zauważyłem tylko że gra w tym miejscu zrobił quick save, a że byłem chyba zdrowy to odzyskania zdrowia nie zauważyłem. Uznałem to za głupie bo wolę ręcznie zapisywać grę gdzie chcę, chambery mi nie potrzebne igrałem bez na Survivor za pierwszym razem :)

Gdy przeszedłem grę dopiero wtedy dowiedziałem się, że można to wyłączyć aczkolwiek gra z vita jest za łatwa i dziwiłem się na początku skąd takie rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem grę na Survivor - dzisiaj zaczełem grać na easy zbierając wszystkie Dzienniki i toniki .

moje pytanie - jeśli chcę zebrać wszystkie dzienniki i toniki to mam zabijać Cohena czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem grę na Survivor - dzisiaj zaczełem grać na easy zbierając wszystkie Dzienniki i toniki .

moje pytanie - jeśli chcę zebrać wszystkie dzienniki i toniki to mam zabijać Cohena czy nie ?

nie zabijaj go w jego apartamecie jest stacja broni i chyba jeden tonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem grę na Survivor - dzisiaj zaczełem grać na easy zbierając wszystkie Dzienniki i toniki .

moje pytanie - jeśli chcę zebrać wszystkie dzienniki i toniki to mam zabijać Cohena czy nie ?

W jego pokoju nie ma ani tonika ani dziennika, ale istnieje takie trophy jak "Found Cohen\'s Room", które można zdobyć tylko jeśli nie zabije się go w Fort Frolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem grę na Survivor - dzisiaj zaczełem grać na easy zbierając wszystkie Dzienniki i toniki .

moje pytanie - jeśli chcę zebrać wszystkie dzienniki i toniki to mam zabijać Cohena czy nie ?

nie zabijaj go w jego apartamecie jest stacja broni i chyba jeden tonik

pamietaj tylko żę aby zdobyć wszystkie toniki musisz uratowac wszystkie Siostrzyczki i nie marnowac Adama cala gre mozna bez problemu przejść nie wydawajac go wcale. i niektóre Toniki mózna kupic tylko przy konkretnej maszynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę gre jeszcze raz, ponieważ chce zebrać wszystkie toniki i mam pytanie, czy jeśli nie będe wydawał w ogóle punktów adama to potem mogę wrócić się do wcześniejszych lokacji po toniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę gre jeszcze raz, ponieważ chce zebrać wszystkie toniki i mam pytanie, czy jeśli nie będe wydawał w ogóle punktów adama to potem mogę wrócić się do wcześniejszych lokacji po toniki ?

Tak, możesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi 2 trofea do platyny Avid inventor i Jackpot w maszynie ? Musze zrobić 100 rzeczy czy mogę 50 z tym tonikiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię także trofeum na wszystkie nagrania i tutaj pytanie, czy same taśmy które czasami można zebrać w grze od jakiegoś typka też są zaliczne jako nagrania ?

A drugie pytanie czy ten rozkład jest prawdziwy:

Welcome to Rapture - 2

Medical Pavillon - 17

Neptune's Bounty - 19

Smuggler's Hideout - 3

Arcadia - 16

Farmer's Market - 8

Fort Frolic - 15

Hephaestus - 17

Andrew Ryan Office - 3

Olympus Heights - 6

Apollo Square - 6

Point Prometheus - 9

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga odnośnie nagrań.

Jeśli ktoś ominie nagranie Dr. Steinman - Not What She Waned w Medical Pavillon, nie można się później po nie wrócić, trzeba je zebrać przy pierwszej wizycie w Surgery. Wynika to z rozwoju akcji, nie będę spojlerował.

Z resztą nie było problemów. Za ominięcie tego nagrania ominęło mnie trofeum:/ No cóź wpadnie przy drugim podejściu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O które nagranie dokładnie chodzi? O tą taśmę w ciele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O które nagranie dokładnie chodzi? O tą taśmę w ciele ?

Tak, chodzi o taśmę w ciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem platynę , Teraz czas na dodatek , Jaki poziom reprezentują tam trofea - ile czasu trzeba na nie poświęcić ?

Ps. Mój kumpel udostępnił mi dodatek z UK konta dodatek Chalenge room's ale po prostu nie mogę w niego w ogóle zagrać , ikona downloadable content jest dalej szara i niedostępna , a w game data utility utworzyły się 2 pliki.

Edytowane przez Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jaki mieliście sposób na Atlasa na survivalu, przysporzył wam problemów? Szczerze mówiąc ja rozwaliłem go praktycznie plazmidami, gdy kontrował z kuli ognia zamrażałem go i rzucałem w niego beczkami, gdy był niebeiski wystarczylo go podpalać a przy ostatnim podejściu wystarczył electric gel, w miedzy czasie granatnik i tyle. Macie jakieś lepsze sposoby na Atlasa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ...

Ściągałem DLC od kumpla który ma konto UK i dodatek w ogóle nie działał ,

Ściągałem od drugiego z UK też nie działał ,

Sam go w końcu kupiłem i dalej nie działa , dalej downloadable content jest szare ?

co jest do cholery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem Bioshocka i lipa... aktualizacja(224 mb) pobiera się już prawie 1,5 godziny ;/ czy wy też tak mieliście czy u mnie jest coś nie tak... Podkreślam też że mam zaje*iście szybkiego neta więc strasznie mnie to zdziwiło ;/ ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, za kilka dni stanę się szczęśliwym posiadaczem BioShock (wcześnie, nie ma co, ale było do ogrania kilka innych tytułów). Mam tutaj jednak pytanie o DLC - czy jest jakaś strona gdzie można sprawdzić ile dlc wyszło do 1 części Bioshocka? I przy okazji - pytanie do forumowiczów - jaki prezentują poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno DLC, a sprawdzić zawsze możesz na PlayStation Store, wpisując w wyszukiwarce nazwę gry.

Czy warto? Jedni mówią tak, inni że nie. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem wszelkiej maści DLC, także olałem.

Ale jakoś nie czuje, żeby mnie ominęło coś specjalnego.

Obejrzyj filmik od DaraSa i sam zdecyduj czy warto w to inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlc do jedynki jak i dwojki sa do bani a tryb multi w dwojce to juz jakas kpina wiec nic nie tracisz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile jeszcze gry przede mną? Włąśnie zabiłem tych 4 gości którzy tworzyli dzieło. TO już chyba jakieś 70% gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze coś koło tego. Zawsze możesz sprawdzić walkthrough na youtubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×