Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałem sie zapytać czy kiedy się robi trophy I Chose the Impossible nie można zginąć ani razu ?

Nie, musisz najlepiej wylaczyc Vita Chambersy dla pewnosci, i czesto saveowac gre.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz najlepiej wylaczyc Vita Chambersy dla pewnosci, i czesto saveowac gre.

Ok wielkie dzięki za pomoc :) .

PS: Jeszcze jedno pytanie czy jak np przejdę grę na normal to odblokowuje się najtrudniejszy poziom w grze czy muszę przejść na hard albo od razu jest odblokowany ?

Edytowane przez UroborosPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za pomoc :) .

PS: Jeszcze jedno pytanie czy jak np przejdę grę na normal to odblokowuje się najtrudniejszy poziom w grze czy muszę przejść na hard albo od razu jest odblokowany ?

Ja gralem chyba na normal pierwszy raz i mi sie odblokowal, ale nie pamietam dokladnie, sprobuj wygolowac to pytanie dla pewnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinna przyjść do mnie gierka, zobaczę co i jak i spróbuje zrobić platynkę :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wymiata :D Bardziej mi się podoba niż na PC, jestem dopiero w 3 misji i co chwila mnie zaskakuje :D

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wymiata :D Bardziej mi się podoba niż na PC, jestem dopiero w 3 misji i co chwila mnie zaskakuje :D

No to bardzo dobrze, ja muszę czekać jeszcze co najmniej do jutra :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, ostatni boss łatwiejszy do pokonania niż big daddy na pierwszych levelach, ale cóż... (grałem na medium) Mam pytania do ludu z platyną z tej gry:

1) Czy mogę gdzieś sprawdzić poziom badań nad różnymi rzeczami, bo zbadałem wszystkie (potwory) al PhD nie wpadło ( zaliczają się kamery, latające "cuda" i wieżyczki, tak?)

2) Tonic Collector... Kupiłem tylko jeden niepotrzebny tonik i nie miałem wystarczająco Adama, żeby dokupić brakujące, a tylko ratowałem małe dziewczynki, czy jak będę je zabijać pozyskując niby więcej Adama to starczy mi na te toniki? Bo za ratowanie ich dostaje się bonus 200 Adam i jakieś toniki od nich za wdzięczność też, wiec jak mam grać, żeby na wszystko starczyło? ( Prolific Inventor, Safecracker i Armored Shell 2) No i ile można ich znaleźć?

3) I jeszcze Avid Inventor, czy jak zacznę nową grę to zaliczy mi poprzedniej wynalezione rzeczy czy 100 od nowa nabijać?

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem, ostatni boss łatwiejszy do pokonania niż big daddy na pierwszych levelach, ale cóż... (grałem na medium) Mam pytania do ludu z platyną z tej gry:

1) Czy mogę gdzieś sprawdzić poziom badań nad różnymi rzeczami, bo zbadałem wszystkie (potwory) al PhD nie wpadło ( zaliczają się kamery, latające "cuda" i wieżyczki, tak?)

2) Tonic Collector... Kupiłem tylko jeden niepotrzebny tonik i nie miałem wystarczająco Adama, żeby dokupić brakujące, a tylko ratowałem małe dziewczynki, czy jak będę je zabijać pozyskując niby więcej Adama to starczy mi na te toniki? Bo za ratowanie ich dostaje się bonus 200 Adam i jakieś toniki od nich za wdzięczność też, wiec jak mam grać, żeby na wszystko starczyło? ( Prolific Inventor, Safecracker i Armored Shell 2) No i ile można ich znaleźć?

3) I jeszcze Avid Inventor, czy jak zacznę nową grę to zaliczy mi poprzedniej wynalezione rzeczy czy 100 od nowa nabijać?

1. Nie można sprawdzić. Wieżyczki, Kamery, Boty latające również się wliczają. Pamiętaj, że są dwa rodzaje wieżyczek.

2. Jak będziesz ratował Little Sisters powinno ci wystarczyć Adamu.

Pierwsza rada: Być może, że pomyliłeś toniki z plazmidami. Plazmidy, to te specjalne moce jakie używasz na przeciwników pod L1. Toniki to są usprawnienia (np. mniejsze zużywanie EVY, czy szybsze hackowanie)

Druga Rada: Dokładnie przeszukuj świat. Niektóre toniki jakie możesz kupić znajdują się porozrzucane po Rapture :)

3. Tutaj nie jestem pewien, ale na na 80% od początku.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki. Zrobiłem sobie listę toników, mam nadzieje, że dam radę za 2 podejściem... Kurcze, Bioshock na Survival jest dość trudny, pierwszy przeciwnik mnie prawie położył, a babka w masce przyjęła na uśmiech 3 pociski z pistoletu i dopiero padła;/ Będzie ciężko, ale to lube, wreszcie jakieś wyzwanie,a nie Very hard od medium różni się tylko nazwą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki. Zrobiłem sobie listę toników, mam nadzieje, że dam radę za 2 podejściem... Kurcze, Bioshock na Survival jest dość trudny, pierwszy przeciwnik mnie prawie położył, a babka w masce przyjęła na uśmiech 3 pociski z pistoletu i dopiero padła;/ Będzie ciężko, ale to lube, wreszcie jakieś wyzwanie,a nie Very hard od medium różni się tylko nazwą :D

Wiesz co? Najlepiej w survivalu starać się unikać walk. Przez większość grania się skradałem albo zamrażałem wszystkich. Załatwiłem chyba tylko max 4 tatuśków. Szczególnie irytujący jest przedostatni level (

w którym eskortujemy little sister

)- męczyłem się nad nim chyba z tydzień ;D. A walka z ostatnim bossem, wbrew pozorom, nie jest trudna. No i często rób savy.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Najlepiej w survivalu starać się unikać walk. Przez większość grania się skradałem albo zamrażałem wszystkich. Załatwiłem chyba tylko max 4 tatuśków. Szczególnie irytujący jest przedostatni level (

w którym eskortujemy little sister

)- męczyłem się nad nim chyba z tydzień ;D. A walka z ostatnim bossem, wbrew pozorom, nie jest trudna. No i często rób savy.

Skoro załatwiłeś 4 tatuśków to... Nie miałeś Adam i te toniki za pierwszym razem zebrałeś? No ja będę musiał ich zabić, bo chce te toniki zebrać, najgorsi są na początku, a jak ma sie kusze to luz, wystarczy walnąć 4 elektryczne sznury na drodze pomiędzy graczem a big daddiem i jeden strzał z czegokolwiek wystarczy. Przynajmniej tak było na medium, może na survivalu będzie potrzeba więcej elektrycznych sznurów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym całe halo. BioShock nie jest nadzwyczaj trudną grą, a wszelkie niepewności rozwieje wam wpisanie do przeglądarki google: "bioshock ps3 trophy guide". Nie dziękujcie po prostu przestańcie z tej prostej gry robić molocha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro załatwiłeś 4 tatuśków to... Nie miałeś Adam i te toniki za pierwszym razem zebrałeś? No ja będę musiał ich zabić, bo chce te toniki zebrać, najgorsi są na początku, a jak ma sie kusze to luz, wystarczy walnąć 4 elektryczne sznury na drodze pomiędzy graczem a big daddiem i jeden strzał z czegokolwiek wystarczy. Przynajmniej tak było na medium, może na survivalu będzie potrzeba więcej elektrycznych sznurów :D

Grę przeszedłem 3 razy :) .

Raz normalnie. Drugi raz zbierając wszystkie toniki i dzienniki, a trzeci to przechodziłem właśnie na survivalu :)

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy ostatniej misji i gierka nie jest REWOLUCJĄ jak sądziłem. Ogólnie gierka jest TYLKO dobra ale to tylko moje zdanie... Choć z drugiej strony fajnie że można używać mocy i robić różne triki :P np Podpalić wariata i kiedy skoczy do wody dobić go prądem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za post pod postem ale i tak by nikt nie odpowiedział :). Słyszałem że DLC do BioShocka udostępnia new game + czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda... tylko przy New Game+ trophy się nie odblokowują np. za przejście gry na survivor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dzienniki trzeba podczas jednego przejścia gry zebrać... Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi tonickami ? Mam je zebrać czy wystarczy że kupie ? Jeśli ktoś odpowie platyna w BIO wpadnie :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi tonickami ? Mam je zebrać czy wystarczy że kupie ? Jeśli ktoś odpowie platyna w BIO wpadnie :) .

Taa, musisz je wykupić. Możesz zrobić back tracking w tym wypadku jeśli wczesniej nie kupiłeś z braku adama tych toników, gdyż są one wyliczone na konkretne vending maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Aby zrobić trofeum z tonikami, musisz ratować małe siostrzyczki, ponieważ za ratowanie jest chyba około 3 toników + 2 plazmidy.

Musisz uratować mniej więcej około 15 małych siostrzyczek o ile dobrze pamiętam.

No i rzecz jasna szukać po mapach, a resztę kupować w GG oraz zrobić w U-Invent (2 toniki, Booze Hund i Bloodlust).

Ogólnie jest 58 toników w grze, czyli musisz po prostu wszystkie znaleźć/kupić/zrobić.

Mniej więcej tak to wygląda:

- Physical - 20 toników

- Engineering - 18 toników

- Combat - 20 toników

Plazmidy nie są liczone, więc jak robisz trofeum to nie kupuj ich za ADAM.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Aby zrobić trofeum z tonikami, musisz ratować małe siostrzyczki, ponieważ za ratowanie jest chyba około 3 toników + 2 plazmidy.

Musisz uratować mniej więcej około 15 małych siostrzyczek o ile dobrze pamiętam.

No i rzecz jasna szukać po mapach, a resztę kupować w GG oraz zrobić w U-Invent (2 toniki, Booze Hund i Bloodlust).

Ogólnie jest 58 toników w grze, czyli musisz po prostu wszystkie znaleźć/kupić/zrobić.

Mniej więcej tak to wygląda:

- Physical - 20 toników

- Engineering - 18 toników

- Combat - 20 toników

Plazmidy nie są liczone, więc jak robisz trofeum to nie kupuj ich za ADAM.

Zostały mi do platyny tylko pre dzienników i 58 toniców. Więc jutro platyna :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi do platyny tylko pre dzienników i 58 toniców. Więc jutro platyna :) .

Szkoda, że nie dali jeszcze jednego poziomu trudności, tj. Pro Survivor i dwóch złotych trofików za przejście na Pro Survivor i Pro Survivor bez Vita Chamber :P Przynajmniej trzeba było by pokombinować, bo Survivor nie był zbyt wymagający. Wystarczyło robić często save'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dali jeszcze jednego poziomu trudności, tj. Pro Survivor i dwóch złotych trofików za przejście na Pro Survivor i Pro Survivor bez Vita Chamber :P Przynajmniej trzeba było by pokombinować, bo Survivor nie był zbyt wymagający. Wystarczyło robić często save'y.

Dokładnie, po opowieściach myślałem, że gra będzie koszmarem (pierwsze levele były), ale nie było tak źle ;) Teraz gram w FEAR2 na hardzie i przeciwnicy dziwnie łatwo giną xD Normalnie jak bioshock na normalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ja zrezygnowałem z Survivora jak mnie pierwszy przeciwnik zaciukał :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×