Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sie pochwale, że przeszedłem na survivor bez uzycia vita chambers zabijajac wszystkich big daddy;]

Szkoda czasu :rolleyes: Wiadomo, potem bedzie dzięki temu tylko łatwiej, ale jakoś po przepięknym cudownym oraz pełnym polotu multi w K2 muszę odpocząć, zrelaksować się, a Tatuśki doprowadziłyby mnie to strasznego stanu psychicznego. Ale gratuluję :smile:

edit: DaraS :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: DaraS :whistling:

Jakiś ty miły :) Przed chwilą skończyłem Bioshock'a na Surivivor bez Vita Chamber. 2 dni (ok. 10H). Czym dalej tym łatwiej. Ostatnia walka to jedna z najłatwiejszych zakończeń w grach w jakie grałem na Very Hard. Radec, który nie jest wcale trudny na Elite, co okazuje się po obraniu dobrej strategii, to prawdziwy ''MADAFAKA''. Polecam, 4 trofea, 3 złota, wiec motywacja jest na pewno.

EDIT: Daras --> Muszę ci przyznać rację. To, że mam wolny internet, nie mam słuchawek ani ''samodzielnych'' głośników oraz telewizora HD, nie może być powodem, abym obniżał własną ocenę K2 oraz bluzga na jej tryb multi.

.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160 mln dolarów? wtf za co??

tak czy inaczej szkoda, jest to jedna z nielicznych gier która na kinowym ekranie mogłaby zaprezentować się na prawdę dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że i tak prędzej czy później doczekamy się realizacji, tym bardziej jeśli druga część gry wywoła takie samo poruszenie.. tzn przynajmnie zbliżone no bo takie samo na pewno nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze 2 czesc bedzie lepsza, i procz dobrej fabuly wstawia jakis normalny system strzelania, bo to w 1-nce to bylo tragiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie może być lepsza :P cała potęga jedynki tkwiła w tym, że wprowadziła całkiem nowy rodzaj szotera, gdzie obecnie jest to najbardziej ujednolicony rodzaj gier... jedynka pokazała, że można biegać z giwerą w całkiem inny sposób pod każdym względem :) żeby dwójka była lepsza musiała by również wyznaczyć nowe trendy co nie stanie się z co najmniej dwóch powodów: po pierwsze jest to kontynuacja więc nie może za bardzo odbiegać od pierwowzoru i po drugie: cuda się tak często nie zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o sam system strzelania, w ogole broni sie nie czulo, a kule lataly sobie jak chcialy. Swoja droga, troche naciagniete te splicery byly, niby przedawkowali plasmidy? ale zeby od razu wszyscy? troche to naciagane, bo my tez sobie tego nie szczedzimy a na filmiku koncowym dosiega nas spokojna starosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to temat o drugiej części BioShocka jest. Więc tam dyskutujcie na temat tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi o sam system strzelania, w ogole broni sie nie czulo, a kule lataly sobie jak chcialy. Swoja droga, troche naciagniete te splicery byly, niby przedawkowali plasmidy? ale zeby od razu wszyscy? troche to naciagane, bo my tez sobie tego nie szczedzimy a na filmiku koncowym dosiega nas spokojna starosc.

to nie chodzi o to, że przedawkowali wszyscy :P powybijali się na 'wojnie domowej' po czym została garstka świrów :) nie zapominaj że są tam też postacie nie modyfikujące się genetycznie jak tanenbaum

btw. masz racje, że dwójka może być lepsza pod tymi względami (fizyka, grafika itd), ale paradoksalnie i tak będzie 'gorsza' w tym sensie, że na pewno nie wywoła takiego poruszenia - w końcu pierwsza część nie była tak wyjątkowa ze względu na te aspekty

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to, że przedawkowali wszyscy :P powybijali się na 'wojnie domowej' po czym została garstka świrów :) nie zapominaj że są tam też postacie nie modyfikujące się genetycznie jak tanenbaum

btw. masz racje, że dwójka może być lepsza pod tymi względami (fizyka, grafika itd), ale paradoksalnie i tak będzie 'gorsza' w tym sensie, że na pewno nie wywoła takiego poruszenia - w końcu pierwsza część nie była tak wyjątkowa ze względu na te aspekty

Ta, ale ocalonych mozna na palcach jednej reki policzyc :).

co do btw. to na pewno to poprawia, musza, i wiem co masz na mysli z druga czescia wypowiedzi, nie bedzie takiego "szoku" bo rapture juz znam i ten chory klimat. Mimo tego, pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy 2 żeby miała inne strzelanie jak ktoś wyżej pisał. Jednak z pistoletu nie wali się tak samo jak z wyrzutni rakiet :P to był mankament. Ale ogólnie myślałem, że 2 nas przesunie kilka lat w tył i będziemy całe powstawanie Rapture oglądać z perspektywy 3 osoby :) bo ogólnie ciekawi mnie jak Ci ludzie zamienili się w Splicersy ( wszyscy, prawie ). Ogólnie gdzieś czytałem, że to ma być 3-5 częściowa gra :P więc wszystko przed nami :D ten tytuł dla mnie to must have :D 1 mnie pożarła całkowicie! GRA MISTRZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam marze, żeby chociaż zamiana gałek była w dwójce, bo krucho u mnie będzie z tym surviworem. Prawą ręką dupy sobie nawet nie podetre, a co dopiero headshoty sadzić:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam marze, żeby chociaż zamiana gałek była w dwójce, bo krucho u mnie będzie z tym surviworem. Prawą ręką dupy sobie nawet nie podetre, a co dopiero headshoty sadzić:-)

jestes leworeczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja od urodzenia jestem lewusem, ale nie wyobrazam sobie celowac lewa galka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to różnie wszyscy mają. ja z kolei nie utrzymam myszki w lewej ręce :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to różnie wszyscy mają. ja z kolei nie utrzymam myszki w lewej ręce :wink:

Tez nie :) ...

Polecam ci sie pouczyc grania prawa galka, nie warto rezygnowac z Bioshocka 1 i 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko : zamówiłem sobie bioshocka i czy on ma jakieś trophy? a jesli ma to czy są one od razu dostępne do zdobycia po zainstalowaniu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko : zamówiłem sobie bioshocka i czy on ma jakieś trophy? a jesli ma to czy są one od razu dostępne do zdobycia po zainstalowaniu gry?

tak. są dostępne zaraz po zainstalowaniu, miłej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak. są dostępne zaraz po zainstalowaniu, miłej gry ;)

Dzięki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pochwalę, Platynką w Bioshocku. Dopiero na Impossible gra nabiera rumieńców i wymaga podejścia czysto taktycznego do prawie każdego przeciwnika. Jak dla mnie bomba. Dzięki temu gra jest zajebiscie przyjemna i wymagająca zarazem. Jak ktoś ma kupiony dodatek z PSN to polecam zrobić trophy "Tough Guy" (przejść na normalu trzeci Challenge Room używając tylko plasmidów, toniców, aparatu i łomu) - zabawa przednia, tutaj dopiero trzeba pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sie zapytać czy kiedy się robi trophy I Chose the Impossible nie można zginąć ani razu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×