Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

prart powiadasz, że SS2 jest lepsze od BH?

Bioshock'iem jest zachwycony, więc bardzo mnie zachęciłeś do zagrania w Sysema, ale zacznę od pierwszej cześci SS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynka moze byc kuz ciiezko strawna na dzien dzisiejszy, ale dwojka wciaz daje rade. zreszta tu i tak chodzi o fabule, a ta w dwojce jest swietna. w podobnym stylu jest tez Deus ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BS dałbym między 8 a 9 na 10. Gra jest bardzo dobra, długa (to dla mnie plus), ładnie zrobiona i ma ciekawą fabułę.

SS2 to nieco inna klasa - znacznie bardziej rozbudowana kreacja i rozwój postaci, bardziej pokręcona fabuła, drugi plan w postaci virtual reality. SS2 uwielbiam za klimat prawdziwego SF. Nawet teraz, z dodatkiem kilku(nastu) modów gra nic nie traci z grywalności a i wygląda przyzwoicie.

Wracając do BS na ps3 - graficznie wygląda bardzo podobnie do wersji pc na max detalach, kuleje jedynie AA.

Mam zamiar przejść ją sobie ze dwa razy zanim kupię sequela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc przeszedłem całego bioshocka i jak teraz mam sie cofnac zeby zwiedzac reszte map? i znalezc wszystko?

da sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zabiłeś ostatniego bossa to nie ma możliwości powrotu, tzn. jedynie poprzez załadowanie ostatniego stanu gry.

Idziesz do tej łodzi podwodnej i możesz przechodzić do wcześniejszych poziomów, ale nie do wszystkich.

Np. te które uległy zniszczeniu czy w jakiś sposób zostały zablokowane są już niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zabiłeś ostatniego bossa to nie ma możliwości powrotu, tzn. jedynie poprzez załadowanie ostatniego stanu gry.

Idziesz do tej łodzi podwodnej i możesz przechodzić do wcześniejszych poziomów, ale nie do wszystkich.

Np. te które uległy zniszczeniu czy w jakiś sposób zostały zablokowane są już niedostępne.

No to nie pomysleli powinno (chociaż zaczac sie na tym samym poziomie z broniami wszystkimi,tonikami i dziennikami)-jak w dead space np. a tu dupa...no nic zaczne drugi raz teraz na easy i sie skupie na tonikach itd... masakra a chciałem zaczynac na surviwal. A jak przejde na surviwalu bez użycia Vita-ch... to czy zaliczy mi na hardzie odrazu?pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

niedawno skonczylem dodatek z psstore - bardzo mi sie podobal, polecam.

jest sporo glowkowania i kombinowania, sprytnie to wszystko ulozyli.

Edytowane przez prart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak -w lwpszą gre nie grałem ,urzekła mnie strasznie.Szkoida ze jej nie grałem juz dawno.W końcu platynka więc można drugą czesc kupować właściwie czekam na listonosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest trofeum za zhakowanie 50 automatów. Mam urządzenie, co robi to automatycznie. Jeżeli będę używał jego to te haki normalnie się naliczają? Czy jednak muszę sam ustawiać te rury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem przed dwójką i jestem pozytywnie zaskoczony grafiką i klimatem jak dla mnie 9/10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja także jestem na etapie przechodzenia 1 :) ,gra się przyjemnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w --Chapter 10 – Hephaestus i gram na survivorze bez użycia komór vita , moje pytanie , przeciwinicy wraz z tym chapterem zrobili się cholernie silni , jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w --Chapter 10 – Hephaestus i gram na survivorze bez użycia komór vita , moje pytanie , przeciwinicy wraz z tym chapterem zrobili się cholernie silni , jakieś porady ?

Zrobiłeś już maksymalnie zdjęcia wszystkim przeciwnikom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w --Chapter 10 – Hephaestus i gram na survivorze bez użycia komór vita , moje pytanie , przeciwinicy wraz z tym chapterem zrobili się cholernie silni , jakieś porady ?

Tak jak mówi Uroboros - czy masz cały research zrobiony. Poza tym hackuj wszystkie kamery i działka, jak Ci trudno to shackuj sobie też dwa security boty, będziesz miał takich bodyguards :) Survivor jest trudny tylko na samym początku. No i zawsze możesz zahipnotyzować BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w --Chapter 10 – Hephaestus i gram na survivorze bez użycia komór vita , moje pytanie , przeciwinicy wraz z  tym chapterem zrobili się cholernie silni , jakieś porady ?

Koniecznie hakuj wszystkie kamery. Przeciwnicy ich nie rozwalą!! Jak jakaś jest za wysoko to wtedy - telekineza i montujesz sobie podest jakiś :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze strasznie wkurza mnie ostatni boss, męczyłem się z nim dobre 3 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na ostatnim bosie na survivor -> nie wiem już jak go pokonać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz to uciekanie na bok kiedy atakuje. Ja prawie, że non stop biegałem w koło. Czasem poleciałem gdzieś schować się za te maszynki, żeby odetchnąć na chwilę, a potem znowu.

No i najpierw strzelałem do niego kuszą, potem granatnikiem, i chyba jeszcze trochę machine gun'em.

W każdym razie nie miałem z nim jakiś ogromnych problemów.

Najtrudniejszy moment w grze to wg mnie pierwsza walka z Big Daddym na trybie Survivor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na ostatnim bosie na survivor -> nie wiem już jak go pokonać ...

Koleś słabo przyjmuje elektrykę, tak więc elektrobolt 3, a w szczególności Electric Gel. Do tego wszystkie toniki zwiększające skuteczność elektryki. Ponadto masz tam kilka beczek, walisz nimi telekinezą. I uniki, uniki. Ogólnie finał na survivalu to pestka w porównaniu z pierwszym BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś słabo przyjmuje elektrykę, tak więc elektrobolt 3, a w szczególności Electric Gel. Do tego wszystkie toniki zwiększające skuteczność elektryki. Ponadto masz tam kilka beczek, walisz nimi telekinezą. I uniki, uniki. Ogólnie finał na survivalu to pestka w porównaniu z pierwszym BD.

W tym problem , że ja prawie nie mam żadnych toników - bo przechodziłem gre na szybko i nie ocalałem ani nie harvestowałem Little sisters...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tym problem , że ja prawie nie mam żadnych toników - bo przechodziłem gre na szybko i nie ocalałem ani nie harvestowałem Little sisters...

To masz problem, ostatni boss jest łatwy jak przygotować pod niego bronie i toniki. "Gołymi rękami" go nie ubijesz.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem , że ja prawie nie mam żadnych toników - bo przechodziłem gre na szybko i nie ocalałem ani nie harvestowałem Little sisters...

To, kurczę, jaki jest sens takiej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny...ale jak się idzie "na szybko" i nie zbiera ważnych rzeczy i nie ulepsza postaci w dodatku na najtrudniejszym poziomie to nie licz, że ostatni boss będzie łatwy.

W końcu to ostatni boss. Jak nie masz nic nazbierane to albo się mecz, albo od nowa, Twoja strata.

Ale jak nie masz żadnych toników ani ulepszonych plazmidów, to odpuść sobie lepiej bo raczej go nie pokonasz, chyba, że lubisz milion razy podchodzić do jednego bossa to ok.

Domyślam się, że broni też nie masz ulepszonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×