Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie, ja zrezygnowałem z Survivora jak mnie pierwszy przeciwnik zaciukał :tongue:

No na początku też się przestraszyłem, jak każda alka na klucze okazywała się walką na śmierć i życie xD, ale na początku gdy ammo jest mało jest trudno, potem co chwila miałem pełen portfel i kupowałem max EVE i apteczek oraz ammo i było już troszkę łatwiej. Pierwszy "tatuś" był trudniejszy od ostatniego bosa... I jest sposób na każdego tatusia, coś wybuchowego (butle, beczki) telekineza i do przodu, to był mój sposób na "tatusia" :D Dla porównania wytrzymałości przeciwników na normalu a na survivwalu: na normalu "tatuś" potrzebował 4 linek ( te z prądem) z kuszy + ew strzał ze strzelby, a na survivalu potrzebował 15 linek + ew. (nie zawsze) jednego strzału z kuszy wybuchowym bełtem :D Wiec jak zobaczyłem umierających przeciwników na "hardzie" :woot: w FEAR2 po jednej celnej serii to od razu zerknąłem w opcje czy nie ustawiłem omyłkowo EASY :D Wiec podsumowując, im dalej tym łatwiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko na poziomie survivor jest do momentu, aż zdobędzie się plazmid "Hypnotize Big Daddy". Później jest już z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś napisać co dokładnie przechodzi na new game+?

Nic? Z tego c pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jednego się boje, przy poziomie Hephaestus kiedy wchodzimy do prywatnej kwatery Ryana i go

zabijamy

Czy tam są jakieś dzienniki, upgrady broni czy toniki ? Pytam się bo to jest jedyne miejsce do którego nie można się wrócić (poza tutorialem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jednego się boje, przy poziomie Hephaestus kiedy wchodzimy do prywatnej kwatery Ryana i go

zabijamy

Czy tam są jakieś dzienniki, upgrady broni czy toniki ? Pytam się bo to jest jedyne miejsce do którego nie można się wrócić (poza tutorialem).

3 dzienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła platyna nie jest za trudna ale trzeba się namęczyć przy dziennikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejde gra na Survivor bez vita chamber to wpadnie tez trophy za Hard ??

Jak zdobyc trophy za wszytskie Toniki? wiem ze musze uratowac wiekszosc (ratuje wszystkie) i chyba dwa sa do wynalezienia a co z reszta znalesc lub kupic za adama ale jego cigle malo tzn. ze bede musiał zrezygnowac z zakupów Plazm i slotów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, parę postów wyżej była rozmowa na ten temat.

Musisz znaleźć wszystkie toniki, a te których się nie da, kupić w GG. Do tego uratować około 15 siostrzyczek, itd.

Zresztą po co ja to piszę...wszystko jest parę postów wyżej.

Za przejście gry na Surv bez Vita, dostajesz również wszystkie trofea za niższe poziomy.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne posty dotyczące pucharków, będą kasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakupiłem DLC do BioShocka i przyznam ze... to moje najgorsze 6 funtów które wydałem na PSN, nie dość że dają tylko 3 mapki co trwają ok 3-4 min (jedna 15) to jeszcze zero klimatu. Ale co poradzić tylko czekać na BIO 2 :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad nim, ale takie miałem właśnie obawy, że to nic specjalnego i nie warty tych pieniędzy.

Dobrze, że ktoś napisał bo ciągle bym się nad nim zastanawiał, a tak to można odłożyć na coś konkretniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna. Na razie tylko jedno kilkugodzinne posiedzenie ale już myślę kiedy tu grać dalej :) Mam tylko pytanie, mniej więcej ile zajmuje przejście gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna. Na razie tylko jedno kilkugodzinne posiedzenie ale już myślę kiedy tu grać dalej :) Mam tylko pytanie, mniej więcej ile zajmuje przejście gry?

Jeśli zachwycasz się fabułą (która jest najlepsza ze wszystkich gier które grałem) to około 9-10 godz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie z przejściem gry?

Poziom Fort Frolic.

Na tej mapie są dwa pomieszczenia do których nie wiem jak się dostać. Pierwsze z nich to schody prowadzące gdzieś na dół, nad nimi pisze, że prowadzą do magazynu czy coś w tym stylu. Drugie to małe pomieszczenie za kratami.

Wiecie jak się tam dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie z przejściem gry?

Poziom Fort Frolic.

Na tej mapie są dwa pomieszczenia do których nie wiem jak się dostać. Pierwsze z nich to schody prowadzące gdzieś na dół, nad nimi pisze, że prowadzą do magazynu czy coś w tym stylu. Drugie to małe pomieszczenie za kratami.

Wiecie jak się tam dostać?

Nie powiem, bo zwiedzenie wszystkich pomieszczeń i znalezienie ''przejść'' to czysta przyjemność. Ja wszędzie trafiłem bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie z przejściem gry?

Poziom Fort Frolic.

Na tej mapie są dwa pomieszczenia do których nie wiem jak się dostać. Pierwsze z nich to schody prowadzące gdzieś na dół, nad nimi pisze, że prowadzą do magazynu czy coś w tym stylu. Drugie to małe pomieszczenie za kratami.

Wiecie jak się tam dostać?

you tube piszesz bioshock walkthrough i już:)

oczywiście wtedy będzie mniej emocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego małego pomieszczenia trafiłem, ale jak zejść na dół to nie mam pojęcia. Może mała podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam dokładnie tych pomieszczeń. Mogłeś zrobić fotkę z gry, nie mapy. Wtedy bym mniej więcej wiedział, w którym to miejscu i może by się coś przypomniało.

Co do stroju Big Daddy, to jest po prostu genialny! Brawa dla autora, już nie tylko za fantazję i chęci, ale za jakość wykonania!

Już nie chcę wiedzieć ile $$$ na to poszło, ale przy prawdziwej pasji pieniądze nie mają żadnego znaczenia w sumie (jak się je ma oczywiście :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego małego pomieszczenia trafiłem, ale jak zejść na dół to nie mam pojęcia. Może mała podpowiedz.

Na końcu tego pomieszczenia jest takie wąskie przejście, tam są jakieś pierdółki i jest dźwignia, którą przesuwasz i otwarte. Czy jakoś tak. Banał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do stroju Big Daddy, to jest po prostu genialny! Brawa dla autora, już nie tylko za fantazję i chęci, ale za jakość wykonania!

W końcowych filmikach są pokazane art'y różnych wersji B.D. IMO niektóre wyglądają o wiele lepiej niż te z finalnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę przeszedłem, gra jest bardzo klimatyczna i ma zajefajną fabułę. ;) Grafika to nawet na dzień dzisiejszy sztuka. Odgłosy i muzyka to cud, miód i orzeszki. Gra starcza na dobre 10 godzin i nie żałuję wydanej na nią kasy, bo grało się naprawdę super. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo grałem na easy żeby tylko zebrać wszystkie dzienniki. Grałem z opisem i dokładnie odchaczałem każdą sztuke. Zebrałem wszystkie, a trophy nie wpadło.. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×