Skocz do zawartości
ONE

BioShock

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ofertę do fanów tej gry . Mam egzemplarz wersji na PC i interesuje mnie wymiana na edycje konsolową :biggrin: Gra w polskiej wersji językowej (napisy) , wersja premierowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo grałem na easy żeby tylko zebrać wszystkie dzienniki. Grałem z opisem i dokładnie odchaczałem każdą sztuke. Zebrałem wszystkie, a trophy nie wpadło.. Co jest grane?

Musiało wpaść, jeśli nie to na pewno jakaś przeoczyłeś. Zobacz sobie w grze w czy masz wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi napisze, gadu: 7460924, kuba.lehmann@gmail.com.

O co chodzi w grze, znalazłem tylko kilka opisów... o co chodzi, jak to wygląda no i o co chodzi :) prosze ;] aha , niech mi ktoś napisze kto tą gre lubi bo chce zachęty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi napisze, gadu: 7460924, kuba.lehmann@gmail.com.

O co chodzi w grze, znalazłem tylko kilka opisów... o co chodzi, jak to wygląda no i o co chodzi :) prosze ;] aha , niech mi ktoś napisze kto tą gre lubi bo chce zachęty :P

Chcesz wiedzieć jak wygląda? zerknij TU Poza tym demko jest chyba na PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi napisze, gadu: 7460924, kuba.lehmann@gmail.com.

O co chodzi w grze, znalazłem tylko kilka opisów... o co chodzi, jak to wygląda no i o co chodzi :) prosze ;] aha , niech mi ktoś napisze kto tą gre lubi bo chce zachęty :P

Ja też nadrabiam zaległości. Stary... do tej gry nie trzeba namawiać...przedstawiony świat aż kipi klimatem, kawał dobrej roboty...jutro ma przyjść paczka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedł mi BioShock :D instaluje się :P niestety zaraz wychodzę do pracy ;/

Ciekawe czy gra przypadnie mi do gustu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł jest naprawde dobry, mało fpsów wciągnęło mnie ostatnimi laty tak mocno jak BS. Licze na powtórkę przy BS2. A tak a propos jedynki - ktoś z Was porównywał graficzną stronę gry z wersją PC? Jest lepiej, gorzej? Przyznam szczerze, że nie chcę mi sie ściągać 1,8GB dema (limit w playu suxx)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki limit w Play'u? Chodzi Ci o wielkość dysku rozumiem, tak?

Ja sobie sprawiłem 320GB i już nie ma żadnych limitów, ściągam wszystko co popadnie, a miejsca mam chyba jeszcze ze 160GB jak nic.

Wracając do tematu:

Ja grałem w wersję na PC i nie widziałem żadnej różnicy. Obie wersje wyglądają bardzo ładnie.

Na kompie grałem na najwyższych detalach, także porównanie mam takie jak być powinno.

Ale ta na PS3 jakoś bardziej mi odpowiada, pewnie temu, że gra się na konkretnej plazmie w wygodnym foteliku.

Do tego z tego co czytałem, to wersja na PS3 była jakoś ulepszona względem PC czy X'a. Ale już dokładnie nie pamiętam o co chodziło.

Co do drugiej części to również liczę na powtórkę z rozrywki. Zresztą jestem pewny, że tytuł mnie nie zawiedzie ani trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko: limit w sieci play na download (10GB miesięcznie, zostało mi 400mb :wacko:)

Na PC grałem w max detalach 1680x1050 z 4xAA, gra wyglądała ślicznie. Teraz BS na plejaka jest taniutki więc zamierzam sobie sprawić i przejść jeszcze raz zanim wskoczę w kombinezon big daddyego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos mial z was bioshocka na sprzedasz to kupie w rozsadnej cenie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro masz przecież sporo używanych jak i nowych w folii w bardzo rozsądnej cenie.

Ja swoją wersję kupiłem parę miesięcy temu i dałem chyba koło 90zł. Nówka w folii rzecz jasna.

Także teraz na pewno wypatrzysz równie ciekawe oferty.

A warto zagrać przed drugą częścią, żeby mieć jakiekolwiek pojęcie co się tam działo.

Bo na pewno będzie sporo nawiązań do pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rizo: folie są za 79 nowych polskich złotych. Jedna taka niebawem do mnie przyjedzie.

Patricko: jak jest z savami? Są jakieś save pointy czy robię kiedy chcę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rizo: folie są za 79 nowych polskich złotych. Jedna taka niebawem do mnie przyjedzie.

Patricko: jak jest z savami? Są jakieś save pointy czy robię kiedy chcę?

kiedy chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie zakupilem;) mam nadzieje ze dojdzie szybko bo czytajac o tej grze narobilem sobie ''smaka'' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko, że możesz robić save'y kiedy chcesz, tylko niestety trzeba zrobić pauzę, wejść w save, poczekać aż się zapamięta i powrót do gry.

Niestety nie ma tak jak na PC, że jeden przycisk i gotowe. No, ale nie ma się co dziwić. I tak dobrze, że można robić kiedy się chcę.

Na najtrudniejszym poziomie będziecie z tego bardzo często korzystać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla upewnienia sie. Gra posiada trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla upewnienia sie. Gra posiada trofea?

chyba nie maja, ale sprawdz na googlach i upewnij sie. jakby co to link - www.google.pl

Edytowane przez pplcanfly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyguglałem sobie, że trofea są. Pytanie czy są w wersji dystrybuowanej przez Cenegę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma polskiej wersji na PS3, tak jak z Falloutem 3 zrobili.

Tutaj można śmiało kupować, wszystko działa jak należy, trofea są, i dodatek działa z PSStore bez problemu.

Mimo wszystko jak mam okazję to nigdy od nich nie kupuję. Nie wspieram bandy partaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, wydawało mi się, że Cenega dała d... z Falloutem, bo ich wersja nie ma trofików.

Dobra, czyli BS z Cenegi jest OK, kompletny ,nic mu nie brakuje? To dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 od Cenegi to porażka i trzymać się od niego jak najdalej.

Ci co kupili to plują sobie w brodę.

Bioshock od Cenegi niczym się nie różni, po prostu gra jest w nietkniętej postaci, także można śmiało kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobilem platyne, po czym od razu kupilem dodatek z psstore. gra jest dobra, ale nie rozumie tego zachwytu nad nia i szalenstwa i szajby jaka byla po jej premierze. jest dobra, ale nie wybitna. system shock 2 byl lepszy. jak dla mnie gra na "8", takze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra do mnie dotarla :D stosunkowo szybko :) wlasnie sie sciaga aktualizacja i ...gramy!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×