Skocz do zawartości
kill

Mamo, mamo, KUPIŁEM SOBIE PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodzę się z tobą. W sumie dziwię się tej gównoburzy, jaką robia na fejsie etc. ludzie, którzy konsol nie dostali. jak ktoś przychodzi 10 minut przed otwarciem sklepu lub na ''luzie'' po pracy to nic dziwnego, że nie było. Osoby, którym najbardziej zależało konsole na pewno zdobyły, reszta może polizać pada przez szybę w markecie.

 

Ja sobie także zagwarantowałem, na 14 miałem odbiór ale z ciekawości pojechałem o 8 do Saturna i jakoś się udało szybciej i taniej zdobyć.

 

Pozdrawiam wytrwałych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak pisałem, a było konsol nawet sporo, ponad 20, preorderowców mało <10, ale dla mnie zabrakło. Od kiedy podali, że nie będzie NHL'a i PES'a ciśnienie na zakup mi zeszło. Przyszedłem ok 10 min przed otwarciem, wcześniej nie mogłem wyjść z pracy. W kolejce ok 50 osób, po otwarciu rolet w MM pierwsi w kolejce polecieli na łeb, na szyję, reszta szła spokojnie, ale biegacze zdziwili się, nie było sprzedaży z palety (za to brawo dla pracowników), kierownik polecił ustawić się w kolejkę. Były dwie dla preorderów i pozostałych. Atmosfera była ok, obyło się bez bitek i rękoczynów. Rozczarowanie też było, u mnie mniejsze, u wnuczka który przyszedł z dziadkiem i stał kilka osób za mną większe. Jak konsole skończyły się, kierownik ogłosił że następna dostawa 6 grudnia.

 

W kolejce stali też handlarze, znam dwóch, przyszli w towarzystwie żon i pracowników. Obaj zgarnęli po 3 konsole. Jeden wystawił na allegro od 2200 zł i ludzie licytują. Ja nie dam im zarobić, spokojnie poczekam, do świąt powinno się udać kupić. To że oni stali w kolejce potwierdza, że od początku wiedzieli, że nic nie dostaną, tylko mydlili ludziom oczy.

 

Ponadto znalazłem 2 sklepy gdzie jest konsola, w odległości 50-60 km od mojego miasta (małe miejscowości, w sieciówkach). Ale założyłem sobie, że dam za golasa maks 1799 zł i nie chce mi się jechać, wolę się napić. Kupię w MM, na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie, 6 grudnia( kolejna partia konsol) już za tydzień. To tylko kilka krótkich dni w których można poczytać o plusach i minusach pisanych przez pierwszych użytkowników. Statystycznie mam żyć 76 lat, nawet jakbym konsolę dostał od wielkanocnego króliczka to będę happy. Pozdrawiam i podziwiam tych co dosłownie musieli swoją konsolę wywalczyć pięściami ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co dyskutowac :) kto pomyslal lub sie przepchal ten ma :) ja zamowilem z Euro w nocy z 28 na 29 listopada i w poniedzialek o 15 kurier przywiezie m najwiekszego bundla :p jedyna niepewnosc pozostaje czy nie bedzie jakis wadliwy sprzet bo widze ze sporo osob tutaj ma uszkodzone lub bardzo glosne sprzety. l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to jednak jestem dziecko szczęścia. Odbiłem się od kolejki w MM wczoraj rano, ale coś mnie tknęło żeby zadzwonić do RTV Euro AGD. Okazało się, że konsolę mogę mieć na następny dzień (czyli dzisiaj), w dowolnym sklepie we Wrocławiu. Fakt, że zapłaciłem 1999 za bundle z Killzone, ale grę sprzedałem na Allegro w ciągu paru minut. Wprawdzie po taniości, bo za marne 160 zł, ale wolę teraz uzyskać cokolwiek niż poczekać 2 tygodnie na zalew ofert z KZ, tak jak to było w przypadku KZ2.

 

A co do Euro:

1. bundle można było dostać jeszcze dzisiaj (pytali mnie czy zamawiałem dziś, czy wcześniej). nie wiem czy jeszcze coś zostało.

2. dostałem wersję made in china

3. próbowali wcisnąć wszystko, od kamerki, po stojak, a kończąc na wydłużeniu gwarancji za 300 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i nie chce mi się jechać, wolę się napić ...

 

Nie urzekła mnie Twoja historia. Nie wiem czy napisałeś ją bo chciałeś czy być może uznałeś po lekturze mojego postu że tego właśnie oczekiwałem. Nic bardziej mylnego, to zresztą nie jest istotne. Meritum jest zupełnie inne, chodzi bowiem o to że po zdjęciu moderacji tematu; "Gdzie kupić i za ile" nastąpiło tam tsunami wpisów nie wnoszących nic kompletnie rzeczowego do sytuacji w której byliśmy. Ten potop niestety przykrył istotne i ciekawe posty zawierające cenne informacje i wskazówki które jednak nie miały zbyt dużej okazji trafić do szerszego grona, zalew tandety przykrył je po uszy. W konsekwencji ten temat stał się takim śmietniskiem że pewnie już nikt go nie czytał albo przynajmniej niewiele osób się na to decydowało. Dalszej dyskusji nie zamierzam prowadzić, możesz spokojnie się napić, ja też się w sumie chętnie napije, pogrywając przy tym w AC:Black Flag na moim cudeńku. Bez odbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj swój odebrałem w Euro. Jak byłem w piątek nikt nawet nie raczyl powiedzieć, żeby zadzwonić do sklepu internetowego i stamtąd zarezerowac konsole w sklepie... jak w piątek mi powiedział żeby zglosil się w sobote po odbior to myslalem, ze to jakiś zart. PS4 + Killzone + Cod:G (konsola china). Co do komentarzy, fakt faktem ze jest cieplutka, PS3 slim jest dużo chlodniejsza. Co do glosnosci... w moim przekonaniu wcale glosno nie chodzi... jak na razie obserwuje.

P.S
Roznica COD: GHOSTS na PS3 a PS4 (multiplayer) jest OGROMNA !, ale do pada nie mogę się przyzwyczaić ;/ skill polegl z nowym padem


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, odbierałeś sprzęt w Częstochowskim MM? Niezły bałagan tam mieli, gadałem z takim "rudym" kolesiem co dostał od pracownika tego bundla z kamerka i dwoma padami, a zamawiał ten zestaw z dwoma grami za 1999 :) Mnie się udało dostać też, mimo że przyjechałem na żywioł i to przed samą 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie urzekła mnie Twoja historia. Nie wiem czy napisałeś ją bo chciałeś czy być może uznałeś po lekturze mojego postu że tego właśnie oczekiwałem. Nic bardziej mylnego, to zresztą nie jest istotne.

 

Wyobraź sobie, że większości na forum Twoja historia też prawdopodobnie nie urzekła.

Mamy Ci przyklasnąć, że sobie konsolę kupiłeś a ktoś inny nie? Co miał na celu Twój post?

 

Kto nic nie robił przed premierą i liczył, że kupi normalnie z półki (w tym ja) nie robi tragedii, że nie dostał konsoli bo się nie przepychał. Po prostu poczeka i kupi sobie za tydzień/dwa/trzy.

 

Możesz sobie wmawiać co tylko chcesz, ale to co się wczoraj działo to była szajba. Wczołgiwanie się pod roletami, sprinty między regałami, przewracanie półek, wbieganie na ludzi, to według Ciebie jest normalne zachowanie dorosłego człowieka?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do gwarancji. Od Sony Centre dostałem gwarancję 2 letnią. 1 rok od SONY i 1 rok od sklepu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem posiadaczem ps4 w związku z tym osoby, które szukają znajomych do wspólnej zabawy zapraszam :) 

spis moich gier: Fifa 14 Killzone SF, Battlefield 4.

psn: pg5frankie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tak ze sklepy typu Media, czy Sony center dają nam gwarancję na dwa lata, a takie sklepy internetowe tylko rok od Sony?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crash - szkoda tylko że sklep zamykają z dniem 31 grudnia ;) ale to pewnie gwarancja centre nie tego jednego miejsca (od 1 lutego nowy będzie w centrum riviera)

 

 

odnośnie postów że to normalne że tak wygladał poranek :ohmy: , chyba mam spaczone pojecie hasła normalne.... Owszem trzeba kombinowac aby dostać na premierę ale jakim kosztem :ohmy: (na bank nie upodlenia się i bydła wskakujace i stratujacego wszystko na swej drodze).. Ale fakt "nie preorderowcy" troszkę ciała dali mysląc że będzie ok - od początku było wiadomo że nie będzie, szkoda jedynie że musilei uczestniczyć w porannej szopce o nazwie dresiarko/ cwaniaczkowe łamanie nóg...

I mówię jedynie o tym (z czym sie zgadzam w 100% ):

 

"ale to co się wczoraj działo to była szajba. Wczołgiwanie się pod roletami, sprinty między regałami, przewracanie półek, wbieganie na ludzi, to według Ciebie jest normalne zachowanie dorosłego człowieka?"

 

Gdyż dla mnie to dalekie od norm jest ;) a reszta faktycznie mogła pomysleć wcześniej...

 

Od siebie bo o tym ten temat - sklep osiedlowy nintuś gdynia, golas z nipponu + 2gi pad + kz + ac4 + bf 4 = 2600 zł (import z uk i o dziwo kurier nie dał dupy  :biggrin: ). Odpakowane zostanie dopiero w poniedziałek (praca) dobre i to kumpel dostał konsole wczoraj od żony na urodziny i ma pozwolenie otwarcia / zagrania w dniu 23 grudnia (dzień jego urodzin) - serdeczne współczucia [*].

Edytowane przez zdun
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że większości na forum Twoja historia też prawdopodobnie nie urzekła.

Mamy Ci przyklasnąć, że sobie konsolę kupiłeś a ktoś inny nie? ...

... Meritum jest zupełnie inne ...

... Nie wiem czy ta lekcja nauczy Was aby nie snuć historyjek i przemyśleń które później okazują się być wyssanym z palca u nogi nic nie wartym stekiem bzdur ...

... Co miał na celu Twój post?

 

Uświadomienie Tym którzy pijali na forum ochoczo że konsol styknie dla wszystkich nie mając na to żadnych konkretnych dowodów że to droga do nikąd. Być może przez takie posty ktoś właśnie tej konsol nie kupił, być może zawierzył wyssanym z d00py wpisom i polazł do sieciówki po obiadku pocałować pustą paletę, być może gdyby Wróżbici nie okłamywali sami siebie kosztem ogółu to zrobiłby ciut więcej i dzisiaj zacieszałby pykając na next-genie. Moja historyjka była po to aby pokazać że nie mając pre-ordera można było w cywilizowany sposób bez rozpychania się po sklepie go sobie zorganizować.

 

PS: Umiejętność czytania ze zrozumieniem to nie jest cnota dla wybranych.

 

... Bez odbioru!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Po jednym dniu miałem numer do 3 osób w trzech różnych miastach. Swojego bundle'a odbierałem o 12:00, co dziwne w tym sklepie nadal na regałach stało 5 golasów i 2 bundle KZ + AC pomimo tego że był otwarty już 3 godziny

 

W Częstochowskim MM o 12 widziałeś jeszcze konsole? byłem właśnie około 12 i nic nie było a gość z MM powiedział, że PS4 się rozeszło w 10 minut.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodziłem z MM o 9.15 i było juz po promocji :) Niektórym przy kasie tak ręce drżały z podniecenia, aż myślałem że zaraz konsole upuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodziłem z MM o 9.15 i było juz po promocji :) Niektórym przy kasie tak ręce drżały z podniecenia, aż myślałem że zaraz konsole upuszczą.

Ty się nie śmiej :P ja jak byłem to nawet nie słyszałem jaką kwotę mam zapłacić znaczy bardziej informacja do mózgu nie dotarła i kasy nie mogłem policzyć, dobrze że dziewczyna była ze mną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szajba się wszystkim udziela :) Ważne że się udało i maszin stoi już w saloonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: Umiejętność czytania ze zrozumieniem to nie jest cnota dla wybranych.

 

Której jak widzę nie posiadłeś, bo pisałem o czymś zgoła innym. Przyczepiłeś się do gościa, który pisał swoje odczucia o całej sytuacji, a kilka postów wyżej sam zrobiłeś tak samo.

To się nazywa hipokryzja. A forum od tego właśnie jest, że każdy może napisać to co chce, o ile jest na dany temat. I ani ty ani żaden inny moderator czy administrator nie ma prawa nikomu tego zabraniać, więc weź na wstrzymanie.

 

Skoro meritum Twojego postu jest inne, to po co pisałeś pierwszą część? 

Chciałeś się pochwalić że ty jesteś "zajebisty" i udało Ci się konsolę załatwić, a inni którzy nie ulegli hype'owi to lamusy.

A teraz masz pretensje, że ktoś Ci to wytknął i odwracasz kota ogonem.

 

Niektórzy preorderów nie robili, bo wolą widzieć co kupują, za co płacą i przede wszystkim ile, itp.

To, że wczoraj się działo to co się działo to nie była wina ludzi, którzy przeczytali na jakimś forum, że konsole będą dostępne, tylko tego, że Sony dostarczyło żenująco małą ilość na premierę.

 

Bez odbioru.

Edytowane przez Mariollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj ponieważ tu właśnie jest największy spam :)

 

MM w Molo, Szczecin ma na stanie 3 konsole ps4 z dwoma grami :) kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, a jednak, ludzie jak bydło, a konsole nadal zostają. tylko czemu piszecie o tym w temacie, gdzie powinno się chwalić swoimi nabytkami, a nie miejscami gdzie nabyć można? na pewno pomożesz wielu osobom, na forum jesteś długo, ale ten temat służy do czego innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem...ale tutaj są największe szanse że ktoś to przeczyta i jeszcze podleci i kupi...jest to najczęściej odwiedzany temat na forum o Ps4 i mimo że wbrew regulaminowi napisałem spory offtop, to pewnie już ktoś poleciał tam i został szczęśliwym nabywcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Przyczepiłeś się do gościa, który pisał swoje odczucia o całej sytuacji ...

Ja tak pisałem ...

Przyczepiłem się, bo sam przyznał że był jedną z osób głoszących na forum iż konsol nikomu nie zabraknie, co do reszty Twojego postu to wybacz ale ...

didn-t-read-lol-o.gif

Mam uczulenie na bzdury i bałem się reakcji :)

//Edit

Temat miał służyć do prezentowania i informowania świata o tym że nabyło się konsolę. Proszę już bez większego offtopu,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żale i smutki a nikt nie pisze jak mu się sharuje pliki, jak mu się grafa w takim ACIV podoba czy ile wystukał już w Resogun... Ja wiem, że są tematy do tego ale wydawałoby się, że typowo 'mam-większego-niż-ty'-thetopic to raczej powinien o tym być, a nie festiwal żalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×