Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

AKG K619 sobie zobacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K619 slyszalem o nich wiele dobrego tylko nie jestem przekonany co do pałąka. Wiele osob twierdzi ze lubi pękać a jakościowo lepsze od beatsow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pałąk ma niestety te same problemy co w K618 - lubi sobie pęknąć przy zawiasie, ale to też loteria. Miałem je 8 miesięcy i nic się z nimi nie działo...

Jakościowo (wykonanie) może nie jest to high-end, ale narzekać specjalnie też nie ma na co. Co do dźwięku, to bas określiłbym na słabszy niż w Solo, oraz nie tak rozlazły i mulący. Średnie i wysokie bez zarzutu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad Akg 452?? jakies opinie?

Edit opinie znalazłem na yt :

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 800, 650. Ew. HD-25, no chyba, ze SENNHEISER ORPHEUS :D

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 800, 650. Ew. HD-25, no chyba, ze SENNHEISER ORPHEUS :biggrin:

Oprócz orpheus reszte posiadałem i nie byłem zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SENNHEISER ORPHEUS :biggrin:

Z padem od PS4 to raczej nie zadziałają ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z padem od PS4 to raczej nie zadziałają ;)

 

I dobrze, kto by takie sluchawki podlaczal do pada. ;-D Ja z kolei kupilem ten adapter, ktory nie dziala jak chce, wiec bede mial normalne HS sony podlaczony do pada, a sluchawki pod ampli, i zaloze sluchawki na ten hs, ktory jest niemilosiernie niewygodny, ale wyjscia nie ma. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne przypadki się zdarzają z podpinaniem fajnym słuchawek do pada ;)

Ja ten HS wywaliłem bo jest badziewny - już lepiej HS z Szajsunga sięsprawdza :biggrin:

Mikrofon przypinany do kabla kosztuje parę złotych - może to jest rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi jakis wygodniej jest, jak czat idzie na sluchawke z hs, a dzwiek z gry idzie na sluchawki, jakos wyrazniej slysze ludzi. Adapter moze sie kiedys przyda. ;p (A aktualnie nie posiadam zadnego hs szajsunga czy innego telefonicznego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam słuchaweczki Evo HD681 i jestem z nich bardzo zadowolony.Do tego kupiłem mc Zalmana za bodajże 15zł,mikrofonik za te pieniążki chyba najlepszy.Nic nie buczy i nie trzeszczy,podobno słychać mnie bardzo dobrze.Oczywiście potrzebny jest do tego wszystkiego adapter.Znalazłem takiego Hama na alledrogo,ale po miesiącu mi siadł.Właśnie rozglądam się za jakąś konkretną przejściówką.Co do stereo i mc,to mogę śmiało polecić.Jedynie co może razić to okablowanie,no ale ja jakoś nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem adapter 4 pinowy z mini jack i rozdwojeniem na dwa wejscia mini jack, niestety hs od ps4 ma problemy z takim adapterem i to po prostu nie dziala, jakby ktos tak chcial sprobowac, chyba trzeba kupic sam mikrofon i tak podlaczyc pod ten adapter, nie mam jak sprawdzic bo nie mam mikrofonu. ;P

Tangul w tym linku który podałeś nic nie pisze, że są zamienione piny i działa z sprzętem Apple. Dlatego ci nie działa :biggrin: Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tangul w tym linku który podałeś nic nie pisze, że są zamienione piny i działa z sprzętem Apple. Może dla tego ci nie działa ? :biggrin:

 

A to ma miec jakies piny zamienione? Po tym adapterze trzeba mowic do sluchawki od HS i ledwo slychac, znaczy nie dziala to tak jak powinno, w sumie to w ogole nie dziala. Nie wiem o co chodzi z jakimis zamienionymi pinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony tak samo jak i i Apple zamieniło kabelki we wtyczce żeby nam utrudnić wybór sprzętu który my chcemy używać a nie ten który nam każą. Muszą być przejściówki które współpracują z iPhone'ami /iPad'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale ktos sobie sluchawki uzywal od hs nokii, inny od samsunga, i te firmy maja taki sam uklad pinow co apple? I czy tu ktos posiada niby adapter ze standardem takim, co stosuje apple i podpinal pod niego zwykle sluchawki oraz hs sony (hs sony jako sam mikrofon) i mu to dziala? Czy tak sobie gdybamy. :) Bo ja tak chcialem podlaczyc, jeszcze nie probowalem ze zwyklym mikrofonem komputerowym zamiast hs sony.

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie gdybamy sobie.

Jak przekopiesz temat to znajdziesz nawet schematy wtyczki z zaznaczeniem które piny są zamienione.

Słuchawki same w sobie działają. Tutaj chodzi właśnie o mikrofon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos kupi taki adapter, podlaczy do niego sluchawki i hs sony, ktory bedzie robil za sam mikrofon i mu to zadziala to niech da znac. :P Ja nigdzie nie moge sie doczytac jaki ten adapter ma standard.

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Jabłko uzywa tego standardu - Nokia (obecne modele), Samsungi i HTC'ki również...
A ten adapter który kupiłeś (w zasadzie to żaden), nie zadziała z HS Sony robiącym jako mikrofon z prostego powodu - rozkład pinów. W HS'ie mikrofon leci po pinach 3 i 4, a w tym a adapterze, mikrofon jest przesyłany po pinach 3-4 (jako masa) i 1...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest wyjasnione jaki adapter na jakich pinach co ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusz łaskawie dupę i przejrzyj linki które ci podrzuciłem:

 

 

 

 

ssss.jpg

 

 

Z tego co wyczytałem, układ ten sam co w iphonie.

 

Allegro.pl

hasło iphone przejściówka.

Pierwszy adapter który wyskoczył:
http://allegro.pl/przejsciowka-audio-mp3-iphone-3g-3gs-4g-4s-5-i4306691412.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×