Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cykor

Jutro bedziesz mnie kurwa przepraszal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przystalo na osobe dorosla i odpowiedzialna, to mowie Tobie, ze nawet dzis Cie przeprosze jak mi to zadziala...

PS: te kur... sa zbedne, no chyba ze osoby w wieku gimnazjalnym tak teraz reaguja, to ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan polecam Hama Insomnia Ice. Koszt to +/- 100 PLN. Jest to headset na kablu dedykowany do Ps4. Jak dla mnie sprawuje się bardzo dobrze.

Też mam ten headsecik i jestem meeega zadowolony! :) Naprawdę świetny dźwięk jak na stereo, do tego dobrze działający mirofon :) Wygodne i ładne ;) Czego chcieć więcej za stówkę ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Wireless Stereo Headset - PS398085 - każdy przecież dobrze wie o które słuchawki chodzi.

PS3 PULSE Wireless Headset - PS399037

Obydwa modele będą od jutra wspierane.

Dla zwykłego gracza ten headset od Ps3 daje rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dawał radę. Miał kilka rzeczy które mi nie odpowiadały ale byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITak mnie wkurwiles ze do niego zadzwoniłem ...

 

Jutro bedziesz mnie kurwa przepraszal.

 

Będziesz musiał jutro zadzwonić po te przeprosiny bo na forum to przez najbliższe 72 godziny nie będziesz miał wstępu :rtfm:

  :whoops:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga jeszcze bede katowal ten sposob przez usb , ale cos mi nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Jak mówiłem możesz już mnie przepraszać. Ja tak łatwo się nie poddaję. Kolega nagrał dla mnie ten film żeby wam udowodnić a szczególnie panu @UP. Mikrofon działa - widać to w ostatnich sekundach filmu, proszę spojrzeć na ikonkę mikrofonu - "rusza się".

Dodatkowo jeśli ktos nie wierzy kumpel powiedział że śmiało mogę podac jego PSN: SIXAS_PL i on sobie z wami porozmawia i przez taki zestaw, żeby nie było wątpliwości.

 

 

Więcej się chyba już nie wypowiem w tym temacie bo wize że niektórzy musza mieć wszystko udowodnione tylko dlatego że akurat u nich nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakie słuchawki z mikrofonem kupić do PC/PS3/PS4 za ok. 250 zł, które będą dobre nie tylko do gier, ale i do muzyki.

 

Myślałem nad sony wireless headset (nie pulse) i Superlux HMC631.

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak rzekłem tak się stanie :P

 

Na słuchawkach Creative Fatality nie działa u mnie, lecz sprawdzone u kolegi i jest ok... Więc wymieniłem kartę dźwiękową i fakt działa :) :)

 

A jesteśmy dorośli i mamy powyżej 21 lat to proszę: 

 

Przepraszam, za moją słabą wiarę w twe słowa jaśnie Panie...   :P

 

Reasumując jest prościej niż w PS3 (bo wystarczy karta dźwiękowa na USB, bez żadnych przejściówek)...

 

Zalety takiego podłączenia to jak mniemam dłuższe działanie DS4 na baterii (bo chyba podłączając HS dopada, działa on krócej tak?? Bo HS to dodatkowe obciążenie)...

 

PS: Gość_cykor_ hm... Multikonta to też powód do bana :P A i wiek też :P

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie słuchawki z mikrofonem kupić do PC/PS3/PS4 za ok. 250 zł, które będą dobre nie tylko do gier, ale i do muzyki.

Myślałem nad sony wireless headset (nie pulse) i Superlux HMC631.

Albo do grania albo od muzyki.

Stereo Wireless Headset nie jest zły ale do muzyki to on sie nie nadaje. Do wszystkiego innego co wymieniłes wyżej jak najbardziej.

Jak rzekłem tak się stanie :P

Na słuchawkach Creative Fatality nie działa u mnie, lecz sprawdzone u kolegi i jest ok... Więc wymieniłem kartę dźwiękową i fakt działa :) :)

A jesteśmy dorośli i mamy powyżej 21 lat to proszę:

Przepraszam, za moją słabą wiarę w twe słowa jaśnie Panie... :P

Reasumując jest prościej niż w PS3 (bo wystarczy karta dźwiękowa na USB, bez żadnych przejściówek)...

Zalety takiego podłączenia to jak mniemam dłuższe działanie DS4 na baterii (bo chyba podłączając HS dopada, działa on krócej tak?? Bo HS to dodatkowe obciążenie)...

PS: Gość_cykor_ hm... Multikonta to też powód do bana :P A i wiek też :P

...wyzywanie i klnięcie też nie pomogło :D

W każdym razie jak się jest pewnym swojej racji to tez trzeba umieć to dojżale wyażać ... no i nie znajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A teraz szybka piłka co o tym myślicie ;) Potrzebuję kartę dźwiękową na USB do PS4:

 

http://allegro.pl/karta-muzyczna-dzwiekowa-7-1-na-usb-zewnetrzna-i3929563631.html (zwykła taka)

 

http://allegro.pl/creative-sound-blaster-play-karta-dzwiekowa-usb-i3922457545.html (albo creative)

 

Zwykłą za 5 zł do PS3 mam (myślałem, że nie działa okazało się, że port USB się troszkę "zruszył" ale już jest ok ;)) i wsio ok...

 

Ale łudzę się, że karta creative miała by jakieś większe wzmocnienie dźwięku, aby na słuchawach głośniej było (i wzmocnienie mikrofonu aby głośniej nagrywał :P ).... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

-Czy warto dopłacać 200 zł do Sony Pulse lub czekać na nowy model?
-Jak wygląda z wytrzymałością Pulse? Czy pękają?

Edytowane przez ps3 maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephiro,pisał kilkukrotnie że pękają ale je poleca.Ja posiadam Trittony Pro+ i też jestem z nich zadowolony jedyny minus jest to że są na USB,ale kabel jest odpowiedniej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany bierzta poirzadne sluchawy do Pc na jacka i karta dzw. Na usb podlaczycie i git :p a to zawsze taniej niz specjalnie dedykowane :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko głownie do @Sephirota :D Jest jakaś znacząca różnica między Sony Official Wireless Headset 7.1 a tym samym modelem z dopiskiem "Pulse" ?

Chodzi mi oczywiście o ten starszy model headseta, który ma właśnie dwie wersje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...ja chyba założę nowy temat w którym opiszę różnice. Jest ich całkiem sporo. Dla jednych będą to pierdoły a dla innych ważne lub decydujące informacje.

 

 

Oba modele:

- można ładować i używać na raz

- regulacja głosu

- wyciszanie mikrofonu

- regulacja wysokości

- pełne zakrycie uszu/tłumienie

- wygodne

- przełączanie między wirtualnym 7.1 a stereo

 

WSH:

- możliwe szumy przy połączeniu z PS3 - przy PC ich nie ma - testowałem je na kilku konsolach i na jednej były szumu na innej nie - kwestia partii? Produkcji? Nie wiem.

- mikrofon wysuwany - dioda wali po oczach

- brak preasetów czy equalizera

 

Pulse:

- kabel minijack

- USB dongle z gniazdem na kabel minijack

- 3 możliwości podpięcia:

Bezprzewodowo:
sy9ejaru.jpg

Kabel:
u6ega6e5.jpg

Bezprzewodowo na około. USB dostaje jakiś prąd i źródło dźwięku na kablu wtedy słuchawki działają bezprzewodowo:
2a6usyzu.jpg

USB dongle wpinamy w jakieś zasilanie - czy to ładowarka czy laptop, konosla, TV itp. > dźwięk z urządzenia (na pryzkład TV czy DualShock4 dla przykładu) do USB dongle kablem >  słuchawki dostają dźwięk z dongle bezprzewodowo

- mikrofon ukryty, nie wali po oczach

- System Pulse - wibracje w słuchawkach przy dużych basach - ja akurat tego prawie nie używam bo jest to źle skalibrowane i przy dłuższym użytkowaniu jest uciążliwe

- Preasety audio wbudowane oraz możliwość zmiany/aktualizacji przez aplikację w konsoli - również można zmienić język informujący o zmianie preasetu ;) Nie ma tego dużo ale miło że w ogóle jest.

- bateria krócej trzyma (nadal da się grac około 8h non stop) 

- gorsza konstrukcja (pękają przy łączeniach ale da się to naprawić zaciskami:

Zip-ties.jpg


Pytanko głownie do @Sephirota :biggrin: Jest jakaś znacząca różnica między Sony Official Wireless Headset 7.1 a tym samym modelem z dopiskiem "Pulse" ?

Chodzi mi oczywiście o ten starszy model headseta, który ma właśnie dwie wersje...

Jeżeli chodzi o sam dopisek PULSE w starym modelu  - czyli tak jak na zdjęciu poniżej, to nie mam pojęcia. Kiedyś nawet prowadziłem mailową wojnę ze sklepem internetowym że sprzedają podróby ale się okazało że Sony namieszało i zaczęło bawić się nazwą słuchawek:

PONIŻEJ SĄ TE SAME SŁUCHAWKI PO MIMO RÓŻNEJ NAZWY

 

1360790259_476982423_1-Headset-Sony-PulsPulse.jpg

 

 

...A TO SĄ SŁUCHAWKI SONY PULSE (ELITE):

headset-wireless-stereo-sony-71-pulse-el

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sephirot właśnie o to mi chodziło :) Myślałem, że te z dopiskiem "Pulse" są jakieś lepsze, a tu zonk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są, ale ja się nie doszukałem różnicy. Za to szukając rok temu Sony Pulse prawie się na nie naciąłem zmylony nazwą :D

Ze sklepem Robson wymieniliśmy kilkanaście nie do końca przyjemnych maili na temat robienia ludzi w bambuko ;)

...nie chce mi się tego już sprawdzać bo za dużo nerwów mnie to kosztowało, ale najprawdopodobniej w US mają po prostu inne nazwy niż w EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu aktualizacja PS4. Słuchawki Sony Official Wireless Headset 7.1 działają jak ta lala.

Czy na pewno?

Mój znajomy i ja mamy obydwoje te słuchawki i podczas imprezy zarówno on jak i ja słyszymy straszne buczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś użytkownik Turtle Beach px22 ? Bo mam kilka pytań.. 

1. Czy nie uważacie, że słuchawki przy współpracy z ps4 są zbyt ciche ?

2. Dlaczego przy włączonym mikrofonie słyszę sam siebie ?

3. Od czego jest regulacja głośności, skoro głośność reguluje suwak odpowiedzialny za chat, a podstawowa głośność tworzy "szum" ??

 

Podejrzewam, że problem spowodowany jest brakiem odpowiedniej aktualizacji, aczkolwiek na pudełku jest naklejka oraz informacja na stronie, że współpracują z ps4, a tu takie numery... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Macie może jakieś informacje kiedy nowe słuchawki sony będą dostępne? Bo nie wiem czy kupić pulsy elity czy może już po 10 kupie goldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×