Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tak to, brałbym Logitech Z-906.

 

Nawet nie wiem, czy PS4 czyta filmy z pendrive'a i czy da się oglądać z napisami... Ja używam do tego kina, ale można też przecież podłączyć stick'a do TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przejrzałem ten temat, nie super szczegółowo i czy mi się wydaje, czy do kwoty 500zł jedyne słuszne rozwiazanie w dziedzinie HEADSETU bezprzewodowego, który działa też z PC/PS4 to jest Sony Pulse Elite? które nie wiadomo kiedy będzie kompatybilne? Czy jest coś jeszcze (Turtle Beach PX4/PX5 - działąją one z PC?)?

Edytowane przez Straws_Stealer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyne i czy słuszne to nikt ci nie powinien mówić bo to twój wybór. Ja z nich jestem zadowolony pomimo że pękają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jedyne i czy słuszne to nikt ci nie powinien mówić bo to twój wybór. Ja z nich jestem zadowolony pomimo że pękają.

A jak dlugo ty je masz i czy tobie tez pekaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je rok i pękły. Nawet do głowy mi nie przyszło żeby reklamować.

Widać i pęknięcie i zastosowany zestaw naprawczy czyli dwie tasiemki zip które można dostać w każdym sklepie z narzędziami.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłębiłem się bardziej w temat pękających Elite, czytając fora oraz oglądając filmiki na YT i dochodzę do wniosku, że jest to kompromitacja ze strony Sony. :down:

 

Co z tego, że dźwięk jest bardzo dobry skoro wykonane są one z tak słabego materiału? Ludzie na całym świecie opisują ten problem i jestem bardzo ciekaw, czy Sony ma w planach wypuszczać nowe partie tych słuchawek już z lepszego tworzywa. Co prawda Sony uwzględnia gwarancję na te pęknięcia, ale wymieniając je na nowe nie daje od nowa 12 miesięcy tylko czas jaki pozostał po wcześniejszych. W skrócie co z tego, że po dajmy na to po 10 miesiącach pękły mi słuchawki i dostałem nowe, jak te też pękną po pół roku, ale gwarancji już nie mam..? :confused:

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac ich slaby punkt będziesz ich delikatniej uzywal, ściągając/zakladajac nie łapał za czesc uszną a na wysokości tego metalowego kolka gdzie laczenie jest solidniejsze. I powinny posluzyc na dluzej :)

Z pewnością niebawem (za pól roku, rok) wypuszcza nowy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac ich slaby punkt będziesz ich delikatniej uzywal, ściągając/zakladajac nie łapał za czesc uszną a na wysokości tego metalowego kolka gdzie laczenie jest solidniejsze. I powinny posluzyc na dluzej :)

Z pewnością niebawem (za pól roku, rok) wypuszcza nowy model.

 

Dziwne podejście masz. Ja wiedząc że dany produkt ma wadę fabryczną bym go nie kupił a nie używał go w bardzo specyficzny sposób licząc że podziała dłużej..

Edytowane przez Radical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakby tak podłączyć kartę dźwiękową pod ps4 i do tego głośniki 5.1 ?

mam taką kartę ale nie mam głośników więc nie mam jak tego sprawdzić 

http://allegro.pl/creative-x-fi-sb-surround-5-1-pro-karta-dzwiekowa-i3876220320.html

 

jak podłączyłem swojego DACa pod PS4 to wykrył go jako headset USB. Zgaduje że w takim trybie mamy tylko stereo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za 650 wysyłka gratis to całkiem fajna oferta, lecz czy ten sprzęcik będzie działał z ps4, myślę że chyba tak skoro jest wejście optyczne i dts

tylko nie wiem jak z jakością takiego sprzętu bo nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii ani żadnej recenzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kino domowe LG HX906PA jest podłączone optykiem do PS4 i działa. Podłączyć jeszcze musisz konsolę z TV kablem HDMI oraz drugim HDMI TV z kinem i będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kino domowe LG HX906PA jest podłączone optykiem do PS4 i działa. Podłączyć jeszcze musisz konsolę z TV kablem HDMI oraz drugim HDMI TV z kinem i będzie ok :)

Musisz czy możesz?

Bo nie rozumiem (jestem laikiem w sprawach audio), jeżeli dźwięk idzie optykiem to po co jeszcze HDMI?

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz, jeżeli chcesz podpiąć konsolę z kinem kablem optycznym. Oszczędzasz wtedy w kinie jeden port HDMI, pod który możesz podpiąć np. tuner satelitarny :)

 

W tego rodzaju kinach są z reguły 2 HDMI in i jedno HDMI out + wejście optyczne, więc warto wykorzystać optyka, jeśli konsola daje taką możliwość.

 

Kolego wadzio93, właśnie sprawdziłem specyfikacje BH4030S i ma on tylko jedno wyjście HDMI i brak wejść HDMI, więc jest to trochę kiszka jak dla mnie... Co prawda możesz podłączyć kino do TV przez HDMI, PS4 do TV też po HDMI i PS4 do kina optykiem, ale masz już w tym momencie zapchane wszystkie gniazda i nic więcej pod nie nie podłączysz.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem.

Z twojego wcześniejszego posta zrouzmiałem że musze podpiąć kabel HDMI jeżeli podpinam konsolę kablem optycznym. Po czym zapytałem czy "muszę" , czy może miałeś napisać że "rónież można" podpinać kablem HDMI jeżeli podpinam kablem optycznym i odpisałeś że muszę. W drugim zdnaiu piszesz że oszczędzam wtedy jeden port HDMI co by się na wzajem wykluczało z pierwszym postem i z moim pytaniem.

Proszę cię o jasną odpowiedź:

Jeżeli podpinam kablem optycznym konsolę z kinem domowym LG to czy muszę je podpiąć kablem HDMI?

"Tak, musisz bo nie m ainnego wyjścia."

"Nie musisz - wystarczy sam kabel optyczny, ale możesz jeżeli chcesz mieć wybór między optykiem a HDMI"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co brać, bo naprawdę cena nie duża czy może lepiej używki z5500 za 700 albo za 800 z906 ale też używki

jakoś nigdy nie miałem przekonania do używanych rzeczy, nie wiadomo co gościu z nimi robił

tak jak ja, jak sprzedawałem ps3 na allegro, sprzedałem pada rozkręcanego kilka razy i w dodatku bez jednego silniczka który leży w szafie, a konsola też była rozkręcana z 3 razy w celu naprawy dysku ale dobra pomijając to 

co sądzicie:

nowe lg kino domowe za 650 http://www.electro.pl/Kino_domowe_LG_BH4030S-s780483.html

z5500 za 700 używane nie do końca wiadomo jak ze stanem niby bardzo dobry

z906 za 800 podobnie jak wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadzio93, jak masz brać za 700zł czy 800zł używki z906 lub z5500 któe są używane droższe na allegro niż nowe z906, to ja bym brał z906 które są za 899 juz nowe w sklepach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, kabel optyczny to tylko dźwięk, więc musisz podpiąć również HDMI (który jest odpowiedzialny zarówno za dźwięk jak i video), żeby mieć obraz. Tyle tylko, że nie podpinasz tym kablem HDMI konsoli do kina, a konsolę z TV i w tym momencie oszczędzasz jedno HDMI w kinie.


To co brać, bo naprawdę cena nie duża czy może lepiej używki z5500 za 700 albo za 800 z906 ale też używki

jakoś nigdy nie miałem przekonania do używanych rzeczy, nie wiadomo co gościu z nimi robił

tak jak ja, jak sprzedawałem ps3 na allegro, sprzedałem pada rozkręcanego kilka razy i w dodatku bez jednego silniczka który leży w szafie, a konsola też była rozkręcana z 3 razy w celu naprawy dysku ale dobra pomijając to

Kolego, po co o tym piszesz na forum i publicznie się przyznajesz to "skurwysyństwa"?

 

Z mojej strony pomoc się właśnie zakończyła, bo tą konsolę z tym padem równie dobrze mogłem kupić i ja...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobiłem z siebie idiotę, może nie dokładnie zrouzmiałem Twój pierwszy post, ale o taką jasną odpowiedź mi chodziło. Wiem że przez HDMI idzie dźwięk i obraz, dla tego pytałem po jakiego grzyba jeżeli podpinam konsolę (lub TV) z kinem przez optyka to po jaką cholerę mam podpinać HDMI z konosli do kina jeżeli mogę podpiąć bezpośrednio konsolę pod TV :D Teraz wszystko jasne. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko napisałem  w aukcji to jakie to jest twoim zdaniem skurwysyństwo ? 

a skurwysyństwo to jest to jak ktoś sprzedaje telefon a dostajesz pustaka 

 

więc Gościu nie znając szczegółów nie krytykuj innych !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jezeli takie kino miałoby wejście hdmi, nie ma potrzeby podłączac konsoli po optyku.

Co do tego LG wyżej

Wielokanałowy cyfrowy dźwięk Surround, za pośrednictwem cyfrowego łącza, jest możliwy, tylko gdy wzmacniacz jest wyposażony w wielokanałowy dekoder cyfrowy.

Ustawienie to nie jest dostępne dla sygnałów wejściowych pochodzących z urządzeń zewnętrznych

Czyli nie dekoduje dźwięku z zewnętrznych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wszystko napisałem  w aukcji to jakie to jest twoim zdaniem skurwysyństwo ? 

a skurwysyństwo to jest to jak ktoś sprzedaje telefon a dostajesz pustaka

 

Kolego, nie rób barana z innych, ok? Rozumiem, że napisałeś w aukcji allegro- konsola 3 razy rozkręcana a silniczek od pada leży u mnie w szufladzie. Super.

 

 

Może zrobiłem z siebie idiotę, może nie dokładnie zrouzmiałem Twój pierwszy post, ale o taką jasną odpowiedź mi chodziło. Wiem że przez HDMI idzie dźwięk i obraz, dla tego pytałem po jakiego grzyba jeżeli podpinam konsolę (lub TV) z kinem przez optyka to po jaką cholerę mam podpinać HDMI z konosli do kina jeżeli mogę podpiąć bezpośrednio konsolę pod TV :biggrin: Teraz wszystko jasne. Dzięki.

 

No i gra gitara ;)

Tylko jezeli takie kino miałoby wejście hdmi, nie ma potrzeby podłączac konsoli po optyku.

 

Nie ma potrzeby, ale oszczędzasz to wejście HDMI w kinie i możesz podłączyć pod nie coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie muszę robić z ciebie barana, źle to zinterpretowałeś i masz problem 

w aukcji mniej więcej było opisane że pad był naprawiany i czyszczony a sama konsola miała resetowany napęd 

zresztą cena za jaką sprzedałem konsole była śmiesznie niska więc ludzie wiedzieli za co płacą 

 

więc nie oskarżaj ludzi bez podstaw, OK ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×