Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem sobie test THX Amazing Life (ten co jest na końcu Avatara).

Pany, odkręciłem troszkę bardziej ampli.

Jak coś to tutaj macie testy różnych kodeków:

http://www.demo-world.eu/trailers/

 

Meble zaczęły wibrować.

Kot się przestraszył i uciekł.

Żona przyleciała z kuchni że szklanki zaras pospadajo.

...a wy mie siakimś sabłóferem kusicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy szklanki napewno spadną :D Szczególnie przy tym teście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dla właścicieli obecnych headsetów - z opisu wynika że tak na prawdę poza wyglądem nic się nie zmieniło ...więc ja będę używał Elite do póki ich nie zajadę do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale cena 80 euro, więc są tańsze niż obecne elity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A ja ma do was prośbę ;) 

 

Doradźcie jakieś słuchawy działające pod PS4, ale od razu mówię, że w NORMALNYCH pieniądzach... Nie stać mnie na wydawanie po 250 zł...

 

Coś w granicy 100 - 130 zł :) Zdaję sobie sprawę, że za taką cenę tylko na kablu coś mogę obczaić ;)

 

Dziękuję za pomoc... A tym czasem będę dalej próbował podłączyć moje Creative Fatality do PS4 (za pomocą kabelka który proponował Kloose) przez DS4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Hej

A ja ma do was prośbę ;)

Doradźcie jakieś słuchawy działające pod PS4, ale od razu mówię, że w NORMALNYCH pieniądzach... Nie stać mnie na wydawanie po 250 zł...

Coś w granicy 100 - 130 zł :) Zdaję sobie sprawę, że za taką cenę tylko na kablu coś mogę obczaić ;)

Dziękuję za pomoc... A tym czasem będę dalej próbował podłączyć moje Creative Fatality do PS4 (za pomocą kabelka który proponował Kloose) przez DS4...

Podłączenie fatality do ps4 banalnie proste ! Wystarczy . Kupić kartę dźwiękową na usb i wszystko działa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa pod ps4 tak aby mikrofon dzialal? Mam je podlaczone pod Ps3 za pomoca karty dzw. Na usb, ale pod PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, raz a porządnie.

http://blog.eu.playstation.com/2014/02/03/new-wireless-stereo-playstation-4-headset-revealed-ps4-system-update-1-60-detailed/

 

STEREO WIRELESS HEADSET również będzie wspierany przez PS4 po jutrzejszym patchu - czyli ten starszy model na załączonym obrazku:

playstation-3-wireless-stereo-headset-20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@DigitalMan polecam Hama Insomnia Ice. Koszt to +/- 100 PLN. Jest to headset na kablu dedykowany do Ps4. Jak dla mnie sprawuje się bardzo dobrze.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak dajesz obrazek to napisz co to za model :p bo ja sie nie znam na HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba raczej modelka ;) a nazwa jak wół STEREO WIRELESS HEADSET :P a PULSE wyglądają tak:

Sony-Pulse-Wireless.jpg

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak dajesz obrazek to napisz co to za model :P bo ja sie nie znam na HS

 

PS3 Wireless Stereo Headset - PS398085 - każdy przecież dobrze wie o które słuchawki chodzi.

PS3 PULSE Wireless Headset - PS399037 

Obydwa modele będą od jutra wspierane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panie ale ja HS za ok. 140 szukam a nie po 400 zł :P


Podłączenie fatality do ps4 banalnie proste ! Wystarczy . Kupić kartę dźwiękową na usb i wszystko działa !

 

Noo synek czekam aż mnie oświecisz :P Bo mam tak podłączone słuchawy pod PS3...

 

Banalnie proste to czekam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś pępkiem świata.

Nie odpisywałem tobie tylko pisałem dla ludzi którzy maja już te słuchawki lub chcą je kupić i na tą informacje z niecierpliwością czekali od kilku miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu, jeżeli lubisz te słuchawki a przejściówka zadziała jak należy, to  nie zmieniał bym słuchawek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo musze znalesc ta przejsciowke i zamowic :p ale czekam na kolege ktory twierdzi ze przez karte dzw. Na usb da sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Ludzie. Kolega ma tak podłączone, słyszy czat i gre. Sam zamawialem dla niego kartę. Zielony do słuchawek a czerwony do mikrofonu. Problemem może być to że trzeba mieć kabel usb bo karta nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie. Kolega ma tak podłączone, słyszy czat i gre. Sam zamawialem dla niego kartę. Zielony do słuchawek a czerwony do mikrofonu. Problemem może być to że trzeba mieć kabel usb bo karta nie wchodzi.

 

Gratuluje "MISZCZU" kolega ma... ;) Nie działa... Mam od ok. roku podłączone tak słuchawki do PS3, więc nie musisz mi tłumaczyć do czego jest jaki kolor... Myślałem, że WIESZ jak to zrobić. Kolega słyszy czat i grę... No WOW!! Ale inni nie słyszą jego!! A tu chodzi o to, aby zrobić tak aby mikrofon działał...

 

Czyli koniec końców nie wiesz jak tylko pitolisz...

 

Ja odpowiadam na chwilę obecną NIE DA SIĘ...

 

Dzięki za taką pomoc, idź nabijać posty gdzie indziej...

 

A tym co naprawdę pomogli dziękuję, m.in. KLOOSE za fachowe rady :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor
Napisano (edytowane)

ITak mnie wkurwiles ze do niego zadzwoniłem. Mowi ze szlyszy czat i gre w słuchawkach i dziala mu mikrofon. Bylem w sobote u niego i rozmawialem przez taki zestaw. Podlaczajac to do usb wyskakuje komunikat ze zostal podlaczony zestaw audio.

Wiec to z toba cos jest nie tak albo z twoim sprzetem. Kwestia dobrego ustawienia. A jak dalej nie wierzysz to jutro kurwa ide do niego i nagram specjalnie dla ciebie poradnik jak to zrobic.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tak sie sklada ze mialem w tamtym tygodniu te sluchawki Hama Insomnia Ice i co do dzwieku byl ok, ale jak dla mnie nie byly wygodne, za lekko dociskaly do uszu i mialy male nauszniki. Dodatkowo w moim przypadku nie dzialal mikrofon wiec dzisiaj odeslalem je do sklepu.

W weekend kupilem sluchawki TDK Mpi 110, zaplacilem 75 zl i jestem mega zadowolony, podlaczenie do pada na jednego jacka, mikrofon dziala a i dzwiek w nich jest naprawde dobry, ucho miesci sie cale w nauszniku i dobrze leza. Sa to sluchawki zamkniete i bardzo dobrze izoluja otoczenie.

Jak bym mial wybierac miedzy Hama Insomnia Ice a tymi TDK Mpi 110 to bez zastanowienia wybralbym TDK!

Goraco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ooo i tu widze sensowne rozwiazanie :D czekam na poradnik...

Yyy czy kolega ma PS4? :p moze sie z ps3 tobie pop.... Pomylilo :p

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×