Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest teraz ze sluchawkami? Jest sie dalej skazanym na te badziewne od sony czy mozna juz podlaczyc jakies inne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna dziać panowie
Headset 7.1 ps4 nowe pulse

 

8IVBAfm.jpg

X9Bwr67.jpg

m7nQN8z.jpg

RZhVOuZ.jpg

oI2wplh.jpg

Y0RQI28.jpg

CECHYA-0083.jpg?resize=465%2C641

 

 

Już niby w Azji preoedery są, czyli update wisi w powietrzu

http://play-asia.com/gold-wireless-stereo-headset-paOS-13-49-en-70-6w97.html

Features:
A Headset for Gamers: Experience everything from the big booms to whisper-quiet warnings in stunning 7.1 virtual surround sound** (7.1 Virtual Surround Sound and Audio Modes are only available on the PlayStation®3 and PlayStation®4 systems and require system software versions 4.20/1.6 or later respectively) and chat with friends through the hidden noise cancelling microphoneDeveloped by PlayStation: With the Headset Companion App, download custom game modes created exclusively for PlayStation® by developers that are specifically tuned to enhance the audio in your favorite gamesStylish Comfort: Slip into comfort you can enjoy for hours and a look you can take anywhere. Further customize your look can take anywhere. Further customize your look by swapping out the removable faceplates for something more your styleAdaptable Audio: Connect wirelessly to your PS4™, PS3™, and home computer, or connect to your PS Vita system or other mobile device with the included 3.5mm audio cable and take your sound with youCompatible Hardware: Mobile Devices (Not all mobile devices are supported. Certain features may not work on some compatible mobile devices)

 

Original Name PS4 無線立體聲耳機 (O2) Release Date Jan, 2014 Version  Asia PAX-Code PAX0005469852 Catalog No. CECHYA-0083 Item Code 711719100294
Box contents

  • Gold Wireless Stereo Headset
  • Wireless Adaptor
  • Travel Pouch
  • 3.5mm Audio Cable
  • Micro-USB Charge Cable

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDoQFjAB&url=http%3A%2F%2Fchinese.vr-zone.com%2F92547%2Fmystry-playstation-4-wireless-headset-appear-ncc-and-from-scea-11292013%2F&ei=ezLiUq3vGqLU4wSt-4DgDw&usg=AFQjCNG6bBOPqyk2yYHT8D7XhHnMXkK7rA&sig2=NRB-RQil9tGTKE5-S35ReA&bvm=bv.59930103,d.bGE

Edytowane przez br0nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aż jestem ciekaw ile będą u nas kosztować (bo nowe to trzeba przypieprzyć cenę z kosmosu) i czy tak na prawdę poza zmienionym i zmienialnym wyglądem będą miały coś więcej niż Pule Elite.

...bo jeżeli tylko kosmetyka, to mam to gdzieś. Jeżeli nowe gadżety, to trzeba będzie szybko wymienić. :biggrin:

 

Po zdjęciach jak na razie widać tylko różnicę w wyglądzie oraz zastosowali gniazdo MicroUSB zamiast MiniUSB (bo PS4 ma kabel MicroUSB) ;)

Wszystko wskazuje na to że jest to stary pomysł w nowej (oby bardziej wytrzymałej) skórce.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydają sie takie gumowate... przynajmniej na zdjeciach, a cena moim zdaniem ok 500zł, powinno być dobrze ;) poczekamy zobaczymy

Edytowane przez br0nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeeeee u nas za 500zł masz Pulse Elite. Cebulaki przywalą przynajmniej ze 700zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi tu smierdzi chinska podroba, nie majaca nic wspolnego z Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki są w kategorii PC oraz cena jest niższa niż SONY Wireless Headset'u.

Sony by chyba nie wypuściło nowego modelu słuchawek tańszego niż obie poprzedniczki?

Rzeczywiście śmierdzi podróbą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwalem za €60 czteromiesieczne Elite, ktore pewna kobitka kupila swojemu synowi. Synek je mial raz na uszach i doszedl do wniosku, ze nie sa ok i ze mama mu kupi Turtle Beach. Te wiec sprzedal po 15 minutach od wystawienia ich na jednym z serwisow... ;) Musze przyznac, ze sa bardzo ladne, ale trzeba je przetestowac i czekac na update Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Witam, miał ktoś słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF810RK?
  • Czytałem opinie, wiele osób mówi o pojawiających sie szumach?
  • Czy w połączeniu przez przejściówki jack-cinch, będzie fajnie grało?
  • Co myślicie? Czekam na odpowiedzi :)

edit: Czy do pulsów od sony, można gdzieś osobno dokupić nadajnik usb?

Edytowane przez kciukers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można kupić osobno. Bez nadajnika są do wyrzucenia. Jeżeli masz na myśli wersję Elite (ta nową) to możesz je jeszcze łączyć kablem mini jack.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT, ty się znasz :D . Dużo czytałem o szumach w bezprzewodowych słuchawkach radiowych, czy rzeczywiście są takie głośne i nieznośne? Od czego one zależą? Planuję kupić SONY MDR-RF810RK, co o nich myślisz? Chcę bezprzewodowe bo nie lubię plątającego się kabla, i nie chcę ciągłego krzyku w domu "ścisz telewizor" :D Czy słuchawki te w podłączeniu z ps3 będą spełniały swoje zadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Przekonałem się do tych AKG k912, ma je ktoś może i używa? Chciałbym się dowiedzieć jaka jest jakość dźwięku? Czego można oczekiwać po tych słuchawkach? Spodobały mi się z wyglądu, no i mają stację dokującą :)

Edytowane przez kciukers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz kloose i do niego podbij z pytaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloo, powiedzcie mi jaka jest różnica między słuchawkami Sony do PS3 tymi pierwszymi z wysuwanym mikrofonem, a kolejnymi- Elite,

chodzi mi o różnice techniczne, bo wizualne są mi znane.

Osobiście posiadam te pierwsze i ciekaw jestem czym się różnią Elite...

dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloo, powiedzcie mi jaka jest różnica między słuchawkami Sony do PS3 tymi pierwszymi z wysuwanym mikrofonem, a kolejnymi- Elite,

chodzi mi o różnice techniczne, bo wizualne są mi znane.

Osobiście posiadam te pierwsze i ciekaw jestem czym się różnią Elite...

dzięki

Pozdrawiam

 

Post 162...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...znowu?

Ile razy można pisać to samo?

Mikrofon nie wali po oczach i są to dwa mikrofony.

Można łączyć kablem mini Jack albo z urządzeniem albo z dongle wpiętym do USB żeby miał porad - ja tak oglądam bezprzewodowo TV.

System Pulse - wibracje.

Można używać różnych ustawień dźwięku - aplikacja na konsoli.

Generalnie są bardzo uniwersalne bo mają opcjonalny kabel.

Na kablu nie jedzą baterii i jest to tylko stereo z mikrofonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie... ok, wibracje i inne duperele..... chodzi mi czy technicznie, odsłuchowo jest jakaś różnica... 

czy podzespoły się zmieniły czy nie.. wielkość membrany, przetworniki itd...

dzięki,

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ja mam wiedzieć takie rzeczy jako zwykły użytkownik?

Jedno mogę powiedzieć że działają dobrze, już nie ma już szumów, mikrofon nie wali po oczach i są bardziej uniwersalne bo możesz je podpiąć przewodowo i bez przewodowo.

Resztę sobie poszukaj na technicznych forach czy stronach.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT, ty się znasz :biggrin: . Dużo czytałem o szumach w bezprzewodowych słuchawkach radiowych, czy rzeczywiście są takie głośne i nieznośne? Od czego one zależą? Planuję kupić SONY MDR-RF810RK, co o nich myślisz? Chcę bezprzewodowe bo nie lubię plątającego się kabla, i nie chcę ciągłego krzyku w domu "ścisz telewizor" :biggrin: Czy słuchawki te w podłączeniu z ps3 będą spełniały swoje zadanie?

Mam takie i są ok. Tylko MUSISZ podłączyć je do konsoli kablem z tyłu (w komplecie z konsolą był) co się kończy chinchami na dźwięk stereo i jednym video+ przejściówka na jack 3,5mm i dopiero słuchawki. Nie szumią,zasięg w całym domu. Bo jakbyś podpiął jacka bezpośrednio do tv to szumy straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kablem? Ps4 ma tylko hdmi i optyka z tylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kyron, dokładnie. To jest temat o PS4 a nie PS3. Pomyliły ci sie konsole. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×