Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

KLOOSE - mam przejściówkę (tą co zamówiłem błędnie czyli 3 pinową bodajże)... I audio mam normalnie na słuchawkach, a jak sprawdzić najszybciej czy mikrofon też działa?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KLOOSE - mam przejściówkę (tą co zamówiłem błędnie czyli 3 pinową bodajże)... I audio mam normalnie na słuchawkach, a jak sprawdzić najszybciej czy mikrofon też działa?? 

Masz rozdzielacz, nie przejściówkę...

Włóż wtyczkę od  słuchawek do jednego i do drugiego, to się przekonasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się jakie słuchawki wybrać: Tritton Kunai czy Turtle Beach PX22, które są trochę droższe. Warto dopłacać?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam 

doradzcie mi czy oplac sie brac sluchawki sony 7.1 plus?? czy coś innego w podobnej cenie bezprzewodowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam się jakie słuchawki wybrać: Tritton Kunai czy Turtle Beach PX22, które są trochę droższe. Warto dopłacać?  ;)

Jaki masz budżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się kupic na Allegro Mad Catzy Pro+ za 300 pln

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Mam pytanie co do kupna słuchawek bo jestem zainteresowany. Chodzi mianowicie o te Zobacz ofertę: SONY PULSE ELITE BEZPRZEWODOWY STEREO HEADSET 7.1

http://allegro.pl/showItem2.php?item=3923843709. Czy sa to najlepsze słuchawki pod ps4? Szukam cos konkretnego. To najnowszy model od Sonego dedykowany playstation?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je w posiadaniu niestety narazie nie wykorzystuje ich w 100% działają podłączone przez jack do pada czekam na update konsoli wtedy mają być całkowicie kompatybilne z ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, tez poczekam wlasnie na update konsoli. Ale warte sa ceny te słuchawki ? Maź z boku napis ps czy ps3 ? Jesli mozna zapytać o wygląd. Wygodne ? Solidnie zrobione ? Kupuje cos na lata wiec spełnia moje oczekiwania takowe słuchawki? To najnowszy model z jesieni? Za rok Sony pewnie wypuści kolejny model..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zna ktoś jakiś stacjonarny sklep w Poznaniu, w którym można kupić headsety turtle beach? Głównie chodzi mi o model px22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, tez poczekam wlasnie na update konsoli. Ale warte sa ceny te słuchawki ? Maź z boku napis ps czy ps3 ? Jesli mozna zapytać o wygląd. Wygodne ? Solidnie zrobione ? Kupuje cos na lata wiec spełnia moje oczekiwania takowe słuchawki? To najnowszy model z jesieni? Za rok Sony pewnie wypuści kolejny model..

Te słuchawki mają już ponad rok więc nie są "dedykowane" PS4 a PS3 i Vita.

Z boku jest napis WIRELESS STEREO HEADSET i logo Playstation więc nie ma napisu PS3 ;)

Wygodne. Moim zdaniem warte swojej ceny.

Jedyną wadą jest to, że boki mogą pęknąć ale da się to w prosty i nie inwazyjny sposób "naprawić" i można ich spokojnie używac dalej.

Działają bezprzewodowo z: PC/PS3/Mac

Przewodowo z: PS4/Vita i z czymkolwiek mającym gniazdo na mini jack'a.

Mając w pobliżu wolny port USB który ma napięcie, jesteśmy w stanie podpiąć słuchawki do urządzenia kablem, ale używac ich bezprzewodowo.

Na oficjalne wsparcie bezprzewodowe dla PS4 czekamy na patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze plotki mówią o updacie do 1.6 22 lutego, ale niekoniecznie ma to być związane ze słuchawkami.... możemy się rozczarować:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki to miało być pierwsze co mieli poprawić i to na premierę. Maiło już działać w sofcie 1.5x

...jeżeli nie potraktowali tego priorytetowo to bardzo stracą w oczach graczy.

Cały czas myślę że nie jest problemem dorzucenie wsparcia dla samych słuchawek, ale połatanie przy tym wszystkich ewentualnych exploitów oraz ograniczenie sterowników tak żeby działało jak naj mniej sprzętów firm trzecich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Sony nie myśli o puszczaniu czegoś nowego ? Następcy owych słuchawek? Wiadomo cos ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawiazali wspolprace z Turtle Beach i maja wypuscic chyba ze 3 rodzaje sluchawek cos w okolicach wakacji lub jesieni.

Ja kupilem sluchawki TDK Mpi110 niby do smartfonow takich jak iPhone czy SIII. Wlasnie wracam do domu przetestowac je na PS4 czy dziala mikrofon. Na telefonie natomiast graja bardzo fajnie, lepiej niz wspomniane Hama Insomnia Ice do PS4, ktore kupilem ale musze odeslac bo nie dziala w nich mikrofon.

Za tdk dalem 75 zl i jesli beda dzialaly z ps4 to bede mega zadowolony.

Edit: dziala mikrofon i mam dzwieki z gry w tych TDK...zajebioza :)

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam PX4 Turtle Beach na sprzedaż :) Jakby ktoś szukał moze znaleźć na popularnym serwisie aukcyjnym :P

Edytowane przez Pawlakosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PX22 bardzo dobrze współpracują z ps4, ale są dość ciche... jednak pod pc jest już wszystko ok. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Udało mi się je zakupić za 70e, a co zabawne identyczne słuchawki sygnowane COD:Ghost kosztowały 100e. Nie ma to jak za naklejki zapłacić 30e ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W RtvEuroAgd jest ampli Yamahy z kolumnami za 1399, subwoofer zawsze można dokupić później i mieć fajny zestaw.

http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-domowego1/yamaha-htr-2866b-prism-audio-onyx-100-czarny.bhtml#opis

Wczoraj zapodałem sobie ten zestaw właśnie.

Kupując podobny zestaw należy upewnić się czy zawiera kable głośnikowe oraz antenę FM. Ten akurat nie ma ;) Mi starczyło idealnie 20m kabla głośnikowego

Jak na razie 2 maluteńkie miusiki na zasadzie "...bo do czegoś przecież muszę się przyczepić":

- Głośno się włącza/wyłącza. Słychać takie trzaski/stukanie jak w monitorach/TV LCD/LED, tylko głośniejsze.

- Nie da się ustawić obrazu z innego źródła a dźwięku z innego źródła obrazu przy połaczeniach HDMI + ARC (TV + Dekoder z zachowaniem oryginalnego dźwięku z TV)

Plusy:

- działa :D

- Ampli nawet ładnie wygląda pomimo sporawych gabarytów - sprawa indywidualna ale mi się tam podoba (Żonie już nie).

- wszstko pięknie działa z LPCM 5.1 po HDMI + HDMI ARC (TV): PS4 / PS3 / Dekoder UPC oraz dźwięk z TV (HDMI ARC - tutaj muszę czasem ręcznie przestawiać kodowanie ze Stereo LPCM na DTS/DD/jezcze inne, ale to już nie jest wina Amplitunera a "urok" mojego TV)

- nie przekombinowany pilot

- menu konfiguracyjne w TV przezroczyste, "nakładające" się na wyświetlany obraz - intuicyjne.

- widać ładnie i na wyświetlaczu i w menu informacyjnym na TV info o kanałach i kodowaniu

- HDMI-CEC + HDMI-ARC + AnyNet+ daje prawie pełną automatykę. ...z małymi wyjątkami ale to kwestja konfiguracji i upodobań.

- dodatkowo dzięki AnyNet+ możemy sterować głośnością Ampli polotem od TV. W moim przypadku poza ręcznym jednorazowym przełączeniem źródła dźwięku dla TV z ARC na dekoder (pilot lub guzik na Ampli), wszystkie 3 urządzenia obsługuję pilotem od dekodera :D

- testowałem różne kodowanie dźwięku na płycie DVD z testem dźwięku od THX :D - przy ustawieniach LPCM kosowanie zmienia się zależnie od użytwgo w filmie więc w grach będzie tak samo :D

Podsumowując:

Bez fajerwerków. Robi to do czego został zaprojektowany. Jak ktoś nie jest audiofilem i szuka budrzetowego rozwiązania do kina domowego 5.1 bez odtwarzacza Blu-Ray (bo po co? przecież odtwarzacz już mamy w konsoli), to można śmiało brać.

...jak na razie Subwoofer na który i tak nie mam miejsca nie jest potrzebny. Dobrze grają bez tego.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś kupisz suba to się przekonasz że jest potrzebny. Natomiast kabli taki zestaw nigdy nie zawiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych zestawach w Euro dorzucają kable ...a że w Euro potrafią kopiować wypowiedzi użytkowników odnośnie produktów w podobnych zestawach Audio, to się można naciąć  ;)

Jak namówię żonę na przesunięcie mebli to po zimie zapodam sobie Subwoofer. 

 

Mataman, dzięki za Twoje posty i na tym forum i na innym na które przypadkiem natrafiłem szukając sprzętu audio. 

Teraz przy mojej obecnej konfiguracji sprzętu w domu, wiem że z logitechów nie był bym zadowolony bo by nie spełniały wszystkich funkcji do których chciałem je przeznaczyć. Dodatkowo przy moim TV za każdym odpaleniem gry czy filmu musiał bym ręcznie sprawdzać i zmieniać kodowanie sygnału idącego przez Toslink (ale to dopiero musiałem się przekonać o tym po zakupie sprzętu a nie przed). Nie umniejszam im w żadnym wypadku. Uważam je za dobry sprzęt czytając opinie innych i prawie je kupiłem, ale podpinanie wszystkiego po HDMI to ogromna wygoda zwłaszcza jak ma się żonę i małe dziecko oraz 3 lub 4 urządzenia które się chce obsługiwać w dźwięku przestrzennym. 

Jednak amplituner to duża wygoda i moim zdaniem warto dołożyć kilka set złotych i kupić chociażby jakiś tani zestaw w Euro czy Media. ...ale to jest tak jak piszesz o Subwooferze - o tym dopiero się można przekonać już go posiadając ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygoda oraz brzmienie. Fizyki oszukać się nie da. Zestaw z małymi plastikowymi kolumienkami gdzie cały bas robi subwoofer, nigdy nie zagra tak jak nawet niedrogie pełnowymiarowe kolumny.

Co do suba, to poprostu on robi trzęsienie ziemi w pokoju a nie gra :) Na tym polega jego rola, kolumny nigdy tak nisko nie zejdą. Poza tym posiada on zupełnie oddzielną swoją ścieżkę dźwiękową i kiedy go podłączysz zaczniesz się zastanawiać jak mogłeś słuchać wszystkiego bez niego ;)

Polecam Jamo sub 210.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Jamo Sub210. Stać go na małe pier*****ecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×