Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

A co byscie powiedzieli o sluchawkach Hama Insomnia 4 lub tansza wersja Insomnia Ice? Cenowo nie wyglada najgorzej, a ciekaw jestem jak z dzwiekem u nich. Nie chce wydawac duzo kasy na sluchawki i wpadlem wlasnie na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byscie powiedzieli o sluchawkach Hama Insomnia 4 lub tansza wersja Insomnia Ice? Cenowo nie wyglada najgorzej, a ciekaw jestem jak z dzwiekem u nich. Nie chce wydawac duzo kasy na sluchawki i wpadlem wlasnie na nie.

Ktoś już tutaj pisał, że jest zadowolony z Insomnia Ice i poleca. Zaryzykowałem i zamówiłem. Przyjdą w przyszłym tygodniu :)

Edytowane przez Cieslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej :P

 

Chcę podłączyć słuchawy od PC do PS4.

 

Słuchawki z PC(z mikrofonem) chcę podłączyć za pomocą takiej przejsciówki: http://postimg.org/image/45sykh715/ i to wszystko do pada DS4.

 

I teraz pytanie czy ktoś tak ma podłączone ?? I jak wypada żywotność pada po takim połączeniu ;)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie ma tak podpiętych słuchawek - będziesz pierwszy i mam nadzieję ostatni ;)

Ale przed zakupem tej przejściówki, zajrzyj do pokrewnego tematu "Lista działających..." i zobacz jak powinna wyglądać właściwa przejściówka - ta z Twojej fotki nie zadziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kupiłeś, to po co pytasz. To tak jakbyś po "wpadce" zapytał, czy warto używać gumek ;)

Ale wracając do tematu - przejściówka z Twojej fotki ma 3 piny a żeby to działało, potrzeba przejściówki z 4 pinami - jak na fotce poniżej...

C6FD8E11-86F9-4A2A-BBD2-974785ED8104.JPE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie spojrzalem... Grrrr.... A pomozesz cos na alledrogo wyszukac? Bo z tela pisze.

 

PS: Dobra mam dostęp do PC czyli coś takiego??

 

http://allegro.pl/adapter-mini-jack-4-pin-do-smartfonow-laptopa-24-i3915154411.html

 

Si??

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie...

Sama przejściówka jest dobra pod względem budowy (4 pinowa wtyczka), ale dochodzi jeszcze rozmieszczenie tych pinów - potrzebujesz przejściówki w standardzie A (dla Iphone'a) a na tej aukcji i wielu podobnych, są raczej oferowane te drugie w standardzie B. Możesz kupić coś takiego -> http://allegro.pl/4-pin-adapter-rozgaleznik-mini-jack-3-5mm-i3880895064.html i ewentualnie pobawić się w przelutowanie dwóch przewodów odpowiedzialnych za 3 i 4 pin - schematy do znalezienia w necie...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z obsluga karty dzwiekowej na ubs ? Sa tam 2 wejscia na dzwiek i mikeofon. Bo w sumie mam taka dzwiekowke przy Ps3

 

 

PS: Mów mi dalej :P A może coś co na 100% zadziała z PS4 ;) Bez lutowania itp. ??

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z obsluga karty dzwiekowej na ubs ? Sa tam 2 wejscia na dzwiek i mikeofon. Bo w sumie mam taka dzwiekowke przy Ps3

 

 

PS: Mów mi dalej :P A może coś co na 100% zadziała z PS4 ;) Bez lutowania itp. ??

http://allegro.pl/adapter-inline-iphone-4-pin-do-sluchawek-3-5mm-ste-i3918478671.html

Pisze, że do iPhone'a więc powinno zadziałać (powinien być odpowiedni typ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opis się zgadza i jest to faktycznie standard A, to takie coś zadziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz wróżek ;) to chyba tylko sprzedawca. Jeśli faktycznie jest to (również) przeznaczone do Jabłka (czyli ma standard A), to zadziała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie na ile taki sposob podlaczenia czyli przez pada sie sprawdzi :p ale jak nie chce inwestowac w nowe sluchawy to nie mam wyjscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałby się taki sposób nie sprawdzić (nawet Sony dołącza prostego HS'a podpinanego do pada) ? Działa to normalnie - ale na ile obciąży to baterię w padzie to nie wiem - ja mam wpięte zwykłe douszne Senki (czekam na obsługę HS'ów Sony) i nie widzę różnicy w długości pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posiada ktos sluchawki Creative Tactic 3D Fury? Tez mozna podpiac tylko do pada. Cena to okolo 250zl. Jakies opinie o tych sluchawkach?

Zastanawiam sie wlasnie nad nimi, oraz Hama Insomnia Ice, lub Hama Insomnia 4 (oba modele mozna juz kupic po 115zl i 150zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podepniesz do pada to nie będzie efektu 3d, przez usb pewnie nie zadziałają, jak te od sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko pod pada mozna podpiac.

Chodzi mi ogolnie czy warto za taka cene je kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak głównie do konsoli, to nie warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie wlasnie nad nimi, oraz Hama Insomnia Ice, lub Hama Insomnia 4 (oba modele mozna juz kupic po 115zl i 150zl)

 

Mam właśnie te Hamy za stówkę i jestem wniebwzięty ;) Headsecik jest dedykowany stricte dla PS4, więc wszystko działa idelanie :) Za taką kasę aż żal nie brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie te Hamy za stówkę i jestem wniebwzięty ;) Headsecik jest dedykowany stricte dla PS4, więc wszystko działa idelanie :) Za taką kasę aż żal nie brać :biggrin:

Kupowałeś na alledrogo,stronie Hama czy w "Realu"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sklepie internetowym ;) Jest ich już co raz więcej w różnych miejscach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×