Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie performance.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

A przepraszam ale jeszcze śpię teraz sie kaplem, że chodzi Ci o TB, a nie SS hehe.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, 

Od pół roku posiadam headset Sony Gold. Mi sprawuje się dobrze, wszystko słyszę dobrze i wyraźnie. Gorzej z moimi kumplami którzy są ze mną  na czacie,  twierdzą,  że bardzo często słychać kiedy mówię piski takie jakby udo lądowało. Pomaga włączenie i wyłączenie headsetu, ale czasem pomaga na dłużej,  a czasem na pięć minut.

Czy ktoś się orientuje o co kaman, czy to jest kwestia jakichś ustawień,  resetu, czy może wada fabryczna?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni a brałeś pod uwagę, że Cie robią w wuja bo po prostu nie chcą z Tobą gadać? :P

Jeśli to wykluczyłeś to nie wiem co to może być :/ Ja używam goldów już kilka lat i nie mam z nimi żadnych problemów. To się pojawia za każdym razem jak grasz, mniej więcej po tym samym czasie itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mniej więcej po tym samym czasie,  myślałem że to może problem z niskim stanem baterii,  ale to się dzieje nawet przy naładowanym akumulatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, okoni napisał:

Tak, mniej więcej po tym samym czasie,  myślałem że to może problem z niskim stanem baterii,  ale to się dzieje nawet przy naładowanym akumulatorze.

A Ty słyszysz cały czas normalnie? I jak mówisz to słuszą tylko te piski czy Twój głos też? Zastanawiam się jeszcze, czy da się je sprawdźić w innym środowisku, w sensie np podłączyć do kompa. Jeżeli problem występuje po, przykładowo, 20 minutach to uzywasz słuchawek, później odpalasz jakiś mikrofon i sprawdzasz co słychać. 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko słyszę bardzo dobrze, grę i ludzi na imprezie, natomiast znajomi narzekają na straszne piski.

@cwir, powiedz to tam słyszysz? Ufo? Może powinieneś mniej palić w te upały? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrany najnowszy firmware, konsola nie stoi za blisko routera albo czegoś co może zakłócać sygnał, jeśli masz PS4 pro podłącz do przedniego USB nie do tylnego. Sam używam teraz TB800 (swoją drogą nigdy bym ich nie kupił za pełną cenę, strasznie skrzypią) i zauważyłem przypadłość że jak włączam ps4 z trybu czuwania to też nieraz dzieją się cyrki. Trzeba wyłączyć i włączyć konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Soft wgrany,  USB zmieniane, konsola stoi metr od routera, dzieli ją kilka półek meblowych. 

Dziś wyłączę konsolę,  bo rzeczywiście jest w trybie czuwania odkąd pamiętam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylne USB w pro to lipa.
Wielokrotnie odpisywałem problem. Tylne USB działa dobrze jak się włączy konsolę z kompletnie wyłączonej. Inaczej jesteś uważany za robota na imprezie.
Z Siberia 800 jest ten sam problem.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do hyperx cloud alpha muszę dokupić adapter do XOX? Czy mogę go zwyczajnie jackiem 3,5 podpiąć? W sensie dźwięk będzie taki sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dłuższej przerwie podłączyłem swoje Siberie 800 do konsoli. Nie wiem dlaczego ale dźwięk leci w słuchawkach i TV. Mógłby ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zawsze mam to po prostu wyciszam na maksa tv.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja juz się z dwa razy oszukalem. Żona śpi ja pyk słuchawki a po 20 min wpada okazuje się że kino domowe gra dość głośno.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie miałem takich problemów. Fakt że to inny telewizor. Może być że to wina TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dźwięk w tv. Za Chiny nie wiem jak to się dzieje. W PS4 ustawione mam że dźwięk po optyku, optyk podłączony ps4- stacja siberii. Bez udziału tv. A dźwięk i tak w telewizorze. Musi puszczać po HDMI bo innego tłumaczenia nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce miałem Sony Bravie i było ok w Anglii jakiegoś Busha i dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, po dłuższej przerwie podłączyłem swoje Siberie 800 do konsoli. Nie wiem dlaczego ale dźwięk leci w słuchawkach i TV. Mógłby ktoś pomóc?
Dźwięk Optyk + HDMI działa na raz.
Zawsze tak było.
Musisz zawsze wyciszyć telewizor.
Miałem tak na PS4, mam na Xboxie.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dźwięk po optyku oraz hdmi to 2 źródła. Jeśli tv nie ma jakiejś funkcji rozpoznawania wybranego źródła w urządzeniu (a Sony pewnie konsole wyłapuje) to trzeba ściszać ręcznie. Zawsze tak było jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, a jak sobie pomyślałem, żeby napisać, żeby wyciszyć telewizor to uznałem że nie będę debilnie żartował xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele, a jak sobie pomyślałem, żeby napisać, żeby wyciszyć telewizor to uznałem że nie będę debilnie żartował xD
Żeby to tylko takie człowiek miał problemy. Wcisnąć jeden przycisk mute na pilocie od tv

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np mam telewizor sony i plej automatycznie mi wycisza jak podłączę słuchawki, a w xboxie muszę ręcznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam Astro A50 w wersji Halo. Mam pytanie...czy ja coś robię źle czy ten headset musi działać na kablu? Mam tą starszą wersje z tą mała skrzynką i stojakiem na którym headset wisi. Wszystko mam sparowane z Xboxem i Ps4 ale jak tylko wyjmę kabel usb ze słuchawek to się wyłączają...albo to ma tak być albo jestem jakiś lewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parujesz z PS4, w ustawieniach audio dajesz jako domyślne urządzenie, potem jeszcze w tych szybkich ustawieniach (jak przytrzymasz przycisk PS) dajesz na audio na chat i powinno działać bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś z Was  miał styczność z ASTRO A20?

mam okazje takie nabyć, nowe za cenę około 40 euro

w opiniach na amazon jedni je chwalą , drudzy odradzają zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×