Skocz do zawartości
Laptok

Middle-earth: Shadow of Mordor

Rekomendowane odpowiedzi

qrde na tym filmiku to tak wyglada ze nawet te warchiefe sa banalni do pokonania...Mogli zrezygnowac z tych niektorych "slabosci" ze zabija sie kapitana praktycznie jednym ciosem...Tak poza tym WYPAS ;) Nie kumam wszystkiego co tam zrobiles ale zajo ;)) Cholera tyle jeszcze tego czekania na ps3 wersje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,ok. No tu wlasnie wyszlo to co nie kumalem co sie dzialo ;) Nie no od czasow Uncharted i God Of War na zadna gre nie patrzylem z taka podjarka ;> Mam nadzieje ze jak najwiecej uda im sie przeportowac do wersji ps3 z tego nemesisa i w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem chwilę by pograć dłużej,gra wygląda fajnie,walka rewelka-faktycznie miź AC i Batka,sporo zbierania i fajny system rozwoju.

Trochę jednak za łatwa,wycinam w pień wszystkich,wrogowie też mogliby się rzadziej respić.

Mam w związku z tym trochę pytań:

Czy bedzie trudniej?

Czy da się zmniejszyć resp rate?

Czy są missable trofiki?

 

Co do gry to lecę zaraz dalej bo powoli się wkręcam,dwaj kapitanowie już wycięci;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma trofeow ktore mozna pominac, tak, bedzie trudniej, do czasu az znowu bedzie latwiej, nie da sie zmniejszyc resp rate, jesli w twierdzach zabija na alarm, nigdy nie skoncza sie respic, dlateog trzeba powstrzymac Uruka z pochodnia za wszelka cene, chyba ze mowisz o kapitanach, w takim razie resp kapitanow mozna ograniczyc po odblokowaniu umiejetnosci panowania nad nimi.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak strona fabularna w dalszej częsci rozgrywki,wciągnie mnie coś poza rajcującym systemem walki i rozwoju?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, story nie jest mocna strona tej gry, przynajmniej wg mnie. Gra caly swoj urok opiera o wyrzynke urukow i wychodzi jej to dosc dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skonczeniu glownych zadan mozna dalej ciurac czy od nowa trzeba zaczac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał wcześniej kolega @m0rph. Po ukończeniu jest free roam - biegamy i robimy co chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak macie jak ja - ok 10h gry za mną a fabuły w ogóle nie tknąłem:) no kilka misji dla odbl.skilli i tyle.Wybijam orki,misje poboczne i wyzwania łowieckie i zielarskie. Ciągnie mnie do misji głównych ale jest tyle do robienia, że hoho. Swietnie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś 22h na liczniku i połowę fabuły dopiero :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem pół godzinki u kolegi DOMIN@TOR_88 i zastanawiam się czy kupić, bo jeśli kupię, to czuję, że odpłynę od świata realnego. Ta gra to sam miód!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak macie jak ja - ok 10h gry za mną a fabuły w ogóle nie tknąłem:) no kilka misji dla odbl.skilli i tyle.Wybijam orki,misje poboczne i wyzwania łowieckie i zielarskie. Ciągnie mnie do misji głównych ale jest tyle do robienia, że hoho. Swietnie gra

Rusz kilka misji głównych a dojdą ci dodatkowe umiejętności, które bardzo usprawnią i umilą rozgrywkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona się nazywa matrona. Dorwiesz ją w jednej z jaskiń( pojawia się ona w misji związanej z odnalezieniem legendarnego sztyletu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie spotkałem na misjach, randomy nie wiem gdzie się pojawiają.

Jedna na pewno w misji sztyletu( ;) ) mniej więcej na środku pierwszej mapy na dole.

Druga była chyba w jednej z misji głównych gdy uczymy się shadow strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadania skonczylem, wiec musze liczyc na randoma. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg opisu z gry matrona przychodzi kiedy zwykłe ghule zaczną uciekać z alarmem (te żółto-czerwone oznaczenie nad głową), więc wystarczy w nocy połazić obok jakichś spawnów ghuli :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak The_Siemek napisał, jak spotkasz ghule (noc wydaję się najodpowiedniejszą porą) nie możesz zabić całej pierwszej fali, musisz dać uciec kilku osobnikom, drugą falę też zostawiasz 1-2 sztuki by uciekły i przy trzeciej fali wyskakuję matrona. Sprawdzone działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wybić wszystkich kapitanów tak by plansza z nimi była czysta,dążę do tego i za cholerę nie da rady;D

Nawet nie chce mi się jechać z misjami głownymi tylko biegam od kapitana do kapitana.

O co chodzi z tym systemem nemezis???? Nie bardzo go zauważam? Chodzi o to że gdy ginę to kapitanowie awansują lub wzmacniają się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie Nemesis, każdy Ork jest "inny-indywidualny" (wygląd, słabości etc), zapamiętuje jaką z nimi miałeś interakcję i to wszystko dzieję się w czasie rzeczywistym :P więcej

Np. jak Cię jakiś zielony zabiję lub uda mu się uciec to zmienia odpowiednio kwestię dialogową przy następnym spotkaniu (może mieć dodatkowe blizny i takie pierdoły). Jak zginiesz to zazwyczaj orki awansują o lvl, rozgrywane są wszystkie miniquesty związane z orkami (pojedynki, rekrutacja). Miałem też sytuację że ork który zalazł mi za skórę zmartwychwstał z wyższym lvlem i odgrażał się przy spotkaniu, że tym razem to on będzie górą.

Imo ten system ułatwia stworzyć jakiegoś arcywroga lub w późniejszym etapie gry jakiegoś pupilka, o którego się troszczymy by dostał się na szczyt Orkowej drabiny.

Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z postępami w grze odblokowujesz zdolność dominacji nad zielonymi, walczą po naszej stronie wodzowie i kapitanowie mogą wykonać prostę zadania np. zaatakowanie innego wodza. Więc by wydłużyć sobie rozgrywkę możesz wziąć 2lvlowego kapitana pod swoje skrzydła i niańczyć go aż do objęcia stanowiska wodza (tak jak wyżej napisałem pomagając mu w pojedynkach, rekrutacji czy ataku na wodza). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie przeszedlem trolla( czytaj pokonalem) przy pomocy uruków. Wabilem ich do niego, wytlukl chyba z 40, a ja go ostatnim strzalem dobilem. Tersz tylko umrzec kilka tazy, zeby jakis kapitan mial min 22 lvl i wpadnie trofik za runke 25 lvla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×