Skocz do zawartości
DaraS

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

spytaj wujka google 

 

e: zizikus gwiazdorzysz, wpadnij za 3 dni jak ochłoniesz :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedrun banalny, bez żadnych poradników itd zrobiłem z ponad 30 min. zapasem .

W porównaniu do takiego ICO to śmiech na sali tam trzeba było się ostro napocić masterować każdy fragment gry czy wręcz korzystać z bugów gry .

Zacząłem Akumu i jest nizła jazda już widze że gra nabiera zupełnie innego wymiaru, trzeba się nakombinować, nieraz zwykłą butelka jest na wagę złota :P

Zapowiada się ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero po 2 chapterze i zaczynam 3. Gra ma...ma porządny klimat. Jest pod tym względem bardzo dobrze. Grafika jak dla mnie taka sobie, ale nadrabia się to właśnie klimatem i ciekawym gameplayem choć denerwują mnie 2 rzeczy - bliskość kamery przy głównym bohaterze (zdecydowanie za blisko) i te napisy jak w filmach 16:9. To takie rzeczy, które da się przeżyć. Zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumu jest przegięte .....

Irytuje mnie kilka rzeczy, choćby fakt że po powaleniu zombiaka strzałem w kolano często przy próbie podpalenia ten machnie od niechcenia ręką i zgon .

No masakra, ammo zero zombiaki 2x szybsze .

Zapowiada się cholernie ciężko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Akumu polecam zbierać wszystkie klucze,metodą save\load można w początkowej części gry sporo żelu z szafek wyciągnąć.Rozdział 6 mnie trochę zatrzymał,potem jest łatwiej jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipnie że jak pierwszy raz przejdziesz grę na Survivalu to w NG+ nie możesz rozpocząć Nightmare lub Akumu :sad: musisz na nowo bez żadnych upgradeów przechodzić te tryby żeby sobie zagrać w na NG..

Jak tam po patchu gra lepiej działa ?

Edytowane przez Joleke22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanie ,zrobił ktos moze full house ,zabił z 5 róznych rodzajów kłuszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was pytanie ,zrobił ktos moze full house ,zabił z 5 róznych rodzajów kłuszy ?

Najlepiej to zrobić w końcówce drugiego rozdziału przed mostem.Nie trzeba tego w jednym ciągu robić,kille z poprzedniej gry też się liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyl to ma byc za jednym razem ,czy to poprostu fart bo napewno juz zabiłem kazdym rodzajem ,czyli zwykły ,prąd ,bomba,oślepienie ,zamarzanie.chyba zeto nie znaczy 5 rodzajami tylko każdym rodzajem po 5 :shok:

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyl to ma byc za jednym razem ,czy to poprostu fart bo napewno juz zabiłem kazdym rodzajem ,czyli zwykły ,prąd ,bomba,oślepienie ,zamarzanie.chyba zeto nie znaczy 5 rodzajami tylko każdym rodzajem po 5 :shok:

Każdym rodzajem trzeba zabić 5 przeciwników,czyli trzeba ich w sumie 25 ubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz może ten ogniowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumu ch6 początek chaptera ......  dramat !

Zastępy wrogów brak checkpointa, 2h siedzę przy 5 min sekwencji .

No i te dramatycznie długie loadingi MASAKRA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumu ch6 początek chaptera ......  dramat !

Zastępy wrogów brak checkpointa, 2h siedzę przy 5 min sekwencji .

No i te dramatycznie długie loadingi MASAKRA .

W pierwszym pokoju spal dwóch pierwszych przeciwników,wejdzie trzech przez okna,biegaj dookoła pokoju,aż otworzą się drzwi.W drugim beczka na środek,załatw pierwszą falę,pojawi się czterech kolejnych.Oślep ich,załatw jednego,z resztą biegamy jak wcześniej.Jak masz dużo bełtów oslepiającyh to używaj ich w kółko,miałem je ta rozwinięte na 10 sekund chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam max rozwinięte błyskowe, teorię znam ale praktyka to już zupełnie co innego, nieraz się gdzieś zablokujesz nieraz coś cię draśnie dosłownie, nieraz powalonego typa chcesz spalić zapałką machnie ręką od niechcenia i rip(śmieszne trochę )

Checkpointa po 1 kanonadzie brak......

Strasznie tanie zagrywki stosuje ta giera .

No i loadingi, kierwa 20 sec loading 20 sec gry i kolejny loading po zgonie .

 

EDIT .

Po 2h prób na skraju nerwów, udało się :)

Chyab trochę za dużo żydziłem ammo, wyleciałem na 2 fazę rozsypałem strzały obalające a później już tylko błyskowe+ granat w grupę i tak ze 3 razy .

Poszło bez bólu, choć wiele tu zależy od farta .

Ogólnie mam wrażenie że ktoś wpadł na pomysł hej zróbmy tryb akumu 1 hit mode i nie zagrał nawet żeby zobaczyć jak to wypada .

Niektóre mechanizmy rozgrywki w tym trybie straszliwie ograniczają gracza .

Choć by fakt że chcąc spalić czy zabić stealth - odpala się animacja i 3 sec jesteśmy kompletnie bezbronni .

No nic jadę dalej, gra weszła mi na ambicję a ja przyjmuję wyzwanie .

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat gra posiada niezły. Minusem dla mnie jest to, że załadowany po brzegi Jelcz wykazuje większą zwrotność niż główny bohater no ale taki styl. Trudno. Jestem w bodajże 6 czy 7 chapterze i walczę teraz z

tym zmutowanym psem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że na akumu po 6 rozdziale jest już łatwiej.Dobrze jest rozwinąć obrażenia w magnum na 5lv,dzięki czemu walki z bossami to kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat gra posiada niezły. Minusem dla mnie jest to, że załadowany po brzegi Jelcz wykazuje większą zwrotność niż główny bohater no ale taki styl. Trudno. Jestem w bodajże 6 czy 7 chapterze i walczę teraz z

tym zmutowanym psem

To jesteś dokłądnie tu gdzie ja z tym że ja 3 raz grę przechodzę, tym razem na akumu .

I znów dostaję w kość, boss jest bardzo szybki bardzo ruchliwy i ciężko uniknąć ciosu a do tego randomowe pułapki - instatnt kill .

Ech czuję że boss z 11ch to będzie dramat ale to daleko przede mną .

Magnuma na pewno będę robił dmg na max, pytanie czy warto snajperkę maxować pod kontem dmg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Evil Within Logic :)

f87a0409f4e5812cdfd56f2c77f7416b.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W snajperce ulepszyłem tylko obrażenia na lv2,wystarczy by zabijać przeciwników w maskach.Zwykłe bełty w kuszy zrobiłem na 5lv,mają wtedy sile magnum,prawie wszystkich bierzesz na raz,do tego spalają ofiarę.Na bossa w 11 poszukaj filmiku,można go na kilka strzałów załatwić,gorzej z Laurą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra bardzo wciąga ale z drugiej strony odrzuca.

Ja rozumiem,że lajtowo i łatwo ma nie być lecz powtarzanie danej sekwencji jak np. w chapterze 7 kilkanaście razy powoduje wielki atak nerwicy.

Minusem  brak  częstszego checkpoint  ... i  nie poręczne uniki, kończące się oderwaniem głowy ... za wąskie lokacje do ucieczek :)

Ale z drugiej strony jest to bardzo dobra w stylu starego hardkorowego Residenta i za to gra ma wielki plus.

Chciałbym odpalić grę i lać oponentów po mordzie lecz bez stresu :) A w tej grze to nie możliwe.

Edytowane przez sisioro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie czy to normalne ,że The evil within laguje w pewnych momentach i są straszne spadki płynności , np ja teraz zauwazylem to w 2 i ,3 chapterze. Czy też raczej to ja mam coś z konsolą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ta gra wkurwiła dzisiaj. Boss w 6 rozdziale. Robię to samo co na filmikach i tak samo pakuje w niego wszystko i nic. Wpakowałem w szmaciarza 15 kul z magnum, 6 ze strzelby, 5 ze snajperki, jeden bełt z prądem i 2 zamrażające i nic. Dostaje kutafon cały czas w łeb i nic. 

Jakiś bug czy co? 

Pewnie pogonie tą grę bo szkoda moich nerwów widząc co robię ja, a co robią goście na YT śmiejąc się że boss łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×