Skocz do zawartości
DaraS

The Evil Within

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie ta gra wkurwiła dzisiaj. Boss w 6 rozdziale. Robię to samo co na filmikach i tak samo pakuje w niego wszystko i nic. Wpakowałem w szmaciarza 15 kul z magnum, 6 ze strzelby, 5 ze snajperki, jeden bełt z prądem i 2 zamrażające i nic. Dostaje kutafon cały czas w łeb i nic. 

Jakiś bug czy co? 

Pewnie pogonie tą grę bo szkoda moich nerwów widząc co robię ja, a co robią goście na YT śmiejąc się że boss łatwy.

Mówisz o tym psiaku?Na akumu 3 granaty i 2 razy w głowę ze snajperki,snajperka bez ulepszeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na normalu. Jak szarżuje i dostanie w łeb i pada to po 6 próbie mi się znudziło. Pewnie jakiś błąd bo to niemożliwe. Nie mam granatów bo zużyłem wcześniej na tych 2 wielkich cymbałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy mają tyle samo życia na każdym poziomie trudności.Grając pierwszy raz użyłem bełtów elektrycznych i shotguna,mając obie zabawki trochę ulepszone.Pułapka elektryczna na ziemię,czekałem aż Reksio szarżując z krzaków w nią wpadnie,potem shotgun w głowę,wycofanie się i znów pułapka.Wszystko robiłem mniej więcej na środku areny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ma nie tak, ja wlazłem w to miejsce prawie goły i wesoły. Wystrzelałem się do zera kompletnie ale na szczęście leżały tam jakieś naboje do broni podstawowej. Miałem ją dopakowaną i tymi pestkami dokończyłem drania. Generalnie nie zginąłem tu nawet raz, albo fuks albo sam już nie wiem co ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ostatnio na akumu przeszedłem.

Wg mnie najlepiej shotgun w łeb jak nabiega - wtedy pada .

Jak padnie to snajpa w łeb, miałem upgrade dmg4 .

Ze 4 razy powtórzyłem i padł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy gra kupiona w Anglii ma Polski język, bo widze ze za pół ceny można kupić, to bym sobie wziął, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno wątpliwa sprawa, biorąc pod uwagę fakt, że nawet gra kupiona w Polsce nie ma polskiego języka...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki, właśnie sprawdziłem w Google i rzeczywiście nie ma, dzięki

Poprostu założyłem ze gra kupiona w Polsce napewno będzie mieć Polski język a tu taki zonk heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akumu pękło 23 godziny 750 smierci ,ci co maja słabe nerwy nie polecam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Odpaliłem grę.Oczywisćie pobrałem najnowszy patch i jest problem z fps w 2 chapter.Misja w jakieś wiosce.Widać że FPS spada gwałtownie z 30 klatek do około 24? 

W 1 chapter praktycznie cały czas było stałe 30.Też mieliście takie spadki? Jest cały czas otwarta przestrzeń i sypie się fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem i skończyłem ten tytuł. Mikami to gigant nadal. Jest to dla mnie najlepsza taktyczno-strategiczna strzelanka. Każdy nabój znowu ma znaczenie. Wykorzystanie kuszy to tez majstersztyk. Grę skończyłem w 23,5 godziny. Toż to tym wynikiem by szło obdzielić parę tytułów i jeszcze by zostało. Walki z bossami przejdą znowu do annałów gier Video. Wybitność. W tej grze w końcu czuć co to jest moc granatu. Czuć w ogóle moc broni. Po tej grze wróciła mi wiara w gry wideo. Coś takiego gdyby mi rzucali na rynek co miesiąc to nie wyłączał bym konsoli. TEW po prostu brutalnie zbił crapa capcomu pod postacią residenta 6. Niech Capcom żałuje że niema już na pokładzie Mikamiego.  Co prawda nie do końca odpowiada mi taki klimat gry bo wolałbym poczciwe miasto i zombiaki to ale jednak cała reszta to wynagradza po stokroć. Gdyby mikamiemu dali zrobić nowego residenta całkowicie po swojemu to jestem pewny że posralibyśmy się ze szczęścia. Aha jeśli ktoś mówi że nic go tu nie wystraszyło to nie wiem jakie ma nerwy. Ja w niektórych momentach grałem z dupą na kancie łóżka. Jesli to nie jest pełnoprawny horror to na pewno jest to bardzo dobry survival. Tu chyba mało kto zaprzeczy. To chyba dla mnie najlepsza gra 2014 roku. Mikami pokazuje że jest dalej w wyśmienitej formie gdyby tylko miał lepszych programistów to myślę że zdziałał by cuda. Wybitna gierka. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent Właśnie od kilku dni zacząłem "polować" na ten tytuł w miarę przystępnej cenie, a Twój wpis tylko to pogłębił, hehe. Na razie nówka za jakieś 170 pln ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent Właśnie od kilku dni zacząłem "polować" na ten tytuł w miarę przystępnej cenie, a Twój wpis tylko to pogłębił, hehe. Na razie nówka za jakieś 170 pln ;(

No tytuł strasznie trzyma cenę. Nie wiem czemu skoro niema żadnych trybów online tylko single. Jeśli lubiłeś mechanikę residenta 4 i w zasadzie 5 to to jest idealny tytuł dla ciebie. Ja uwielbiam tą mechanikę gdzie na wrogów trzeba podejść taktycznie i strategicznie aby jak najmniej naboi stracić w takiej potyczce. W tym aspekcie Tytał ten niema sobie równych. Resident 6 był w tym aspekcie pogłupiały bo był za szybki(ogólnie ta część to największa hańba firmy to już revelations który wyglądał jak gó..to mechaniką wciągał noskiem residenta 6). Nie na widzę takiego ADHD dlatego tez nie lubię żadnych strzelanek typu Call of duty. To jak jest wykorzystana kusza to jest mała rewolucja. Kombinujesz jak za jednym strzałem pozbyć się paru wrogów. Do tego kombinowanie z zapałkami i podpalaniem tu tez można taktycznie to rozgrywać. Coś pięknego. Mechanika mikamiego w jego grach odpowiada mi w 100 % najlepiej mi się gra w jego tytuły. Liczysz ciągle naboje i już w głowie układasz sobie jak wyczyścić dany teren tracąc jak najmniej. To jest majstersztyk jak on to wszystko ze sobą zgrał żeby się bawić w załatwienie jak największej ilości truchła zużywając jak najmniej amunicji. Coś tam czytałem że chmielarz tez wybrał ta grę na swoją pozycję nr 1 w 2014 roku. Nie wiem czy to trollowanie z jego strony ale chyba nie. Tytuł dla mnie wybitny. 

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen

 

Czekam na fabularne dodatki. Mam nadzieję, że po ukazaniu się wszystkich trzech uda się wyrwać za grosze Season Passa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vincent cokolwiek nie napiszesz, wiem że gre muszę niedługo kupić:) Wczoraj zamiast grać w choćby WWE 2K15, to..patrzyłem na konsoli jak grają ludzie właśnie w The Evil Within.

@DamianGrecky a cos wiadomo o normalnych dodatkach do gry? Ten Season Pass po 84 pln, ale co on będzie dokładnie zawierał? Piszą o  trzech pakietach zawartości, ale co to niby według nich znaczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kiedy te dodatki mają się ukazać? Bo kiedyś czytałem ze w styczniu ale to już przecież zaraz koniec stycznia i dalej nic nie wiadomo. Dodatki miały być ponoć 3 fabularne. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Mogli by dodać jakąś formę mercenaries lub osobny tryb hordy bo jak się skończyło ten tytuł to aż serce bolało że żaden taki tryb się nie odblokował. Tak wybitna mechanika ostrzału się marnuje i aż się prosi aby taki tryb się znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być trzy dodatki fabularne rzucające nowe światło na wydarzenia z podstawki. W pierwszym mamy wcielić się w postać tej drewnianej policjantki (postacie poboczne to jeden z nielicznych minusów gry). Wiadomo, że była zorientowana w sytuacji i pewnie coś ciekawego podczas nieobecności w głównej osi fabularnej robiła. Nie wiem jak kolejny, ale w ostatnim mamy sterować sejfogłowym, co brzmi równie debilnie, co ciekawie. 

 

Jedne newsy mówią o styczniu, a inne o początku roku. Na pewno w najbliższych tygodniach się ukaże. Oby było to coś więcej, jak skopiowanie lokacji z podstawki, podmiana skórki bohatera i historia na dwie godziny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym własnie wyzwania jakieś. Arena jak ta w ostatniej planszy pełno mięsa na ciebie leci i masz sobie poradzić. Ale i tak zaliczę raczej te dodatki. Takiej mięsistej młócki już dawno nie grałem. Najgorsze jest teraz wrócić do tych dzisiejszych samograji po tej wybitnej sieczce. Aż mi zęby zgrzytają jak mam teraz włączyć te dzisiejsze gó...Rynek niemal już spisałem na straty ale gra mikamiego choć na trochę znowu wróciła mi wiarę w niego. Jestem ciekawy the order ale jakoś mam małą wiarę w niego choć design świata tam gniecie jaja i ponoć fabuła ma być konkretna no ale właśnie jak w to sie będzie grało po Evilu bo to że nie przebije mechaniką gry mikamiego jest już dla mnie niemal pewne. Oby the order się udało bo jeśli tu sony polegnie to stracę już wiarę w tę firmę.Trzeba chyba się zaopatrzyć w Wii U bo marian i donkey kong tez potrafią dać w kość i sa przede wszystkim grami a nie samograjami. Az się zdziwiłem wchodząc na vgchartz że evil sprzedał się aż w ponad 3 mln mega zaskoczenie byłem pewny że ledwo jak do miliona dobije to będzie sukces. Czyli jest szansa na następną gierkę z takim podejściem. Ktoś w ogóle wie co mikami teraz ma zamiar robić czy druga cześć evila czy coś nowego? Ktoś gdzieś się czegoś doczytał?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu komu bo idę do domu ... kod z mojej limitki która dzisiaj poszła na wymianę, nie był używany, kto pierwszy ten lepszy :yes:

4729303558fb38d509d1fddb34643d36.jpg

Jak ktoś użyje kod to niech napiszę post aby innym oszczędzić czasu i rozczarowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod wykorzystany, ani be ani me ani pocałuj się dupe... żadnej wdzięczności i napisania dziękuję .

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,przeszedlem calego the evil within i chce zaczac od poczatku ale na wyzszym poziomie i z tymi bonusami co dostalem, jak ustawic zeby poziom byl wyzszy niz poprzednio?tam niby mozna wybrac jaki chapter gry ale nie mozna wybrac poziomu trudnosci nie wiem czemu;/

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam nie można z bonusami wskoczyć na wyższy poziom. Przykro mi, ale nie ma lekko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jakbym gral na poziomie normal i chcial zaczac od poczatku to z bonusami moge zagrac tylko na poziomie casual?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jakbym gral na poziomie normal i chcial zaczac od poczatku to z bonusami moge zagrac tylko na poziomie casual?

Bonusy przechodzą tylko na poziom na którym grałeś oraz na niższy.Zaczynając drugie przejście na wyższych poziomach zbieramy i ulepszamy wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×