Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

No i nadal nie wiem czy kupić wersje cyfrową czy nie kupować wcale :)

Tyle osób gra i zero treściwych opinii :/

 

Może grają i nie mają nawet czasu żeby wejść na forum? Sporo opinii jest na gafie, polecam zajrzeć.

IMO korzystniej kupić fizyczny nośnik, w razie czego zawsze można go sprzedać z niewielką stratą ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ch.j tam biorę edycje cyfrową atlas pro :P trzeba wcześniej kupić bo to trochę giga jest i do rana musi się ściągnąć. Chciałem o 5 rano jeszcze pograć z 2h przed pracą bo jutro doświadczenie x2 :)

Te doświadczenie działa na tym trybie egzo coś tam? czy tylko multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy grywalny COD od czasu Black Ops. Wszystko jest sensownie poukładane a piszę to gdy brakuje mi już tylko 5 lvl do Prestige 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pobrał na PS4 grę kupując cyfrową z PS3 - na PS3 pobrało na PS4 z pozycji PSS na konsoli się nie da (chyba wszędzie sprawdzałem). Z przeglądarki z PCta można wybrać na co ma pobrać przy czym na PS3 wrzuca do kolejki. Można wybrać wersję na PS4 ale niestety mieli mieli ... skrypt i niestety bez rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartasblack nie żartuj jest aż tak dobrze ? Czyli jako fan coda nie powinien się zawieść ? Grasz na ps3 czy ps4 ? Jak wygląda ten survival ? Coś jak survival z mw3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania ukończona i parę godzinek w muti za mną i powiem wam, że chłopaki z Sledgehammer dali rade i to jeszcze jak. Graficznie jest dobrze chociaż bardzo nierówno, nie sądzę żeby to był nowy engine bo ciągle bije plastikiem po oczach. W kampani widać next-gena choć na początku byłem rozczarowany ale czym bardziej zagłębiałem się w fabułę tym mocniej doceniałem to co stworzyli graficy, nie jest to poziom Killzona ale może się podobać. W mutli jest już sporo gorzej ale katastrofy nie ma. Fabuła trzyma poziom poprzednich CoDów, ja bym ją umieścił w pierwszej trójce serii. Oczywiście jest amerykański patos i sporo naiwności ale nie mogłem się oderwać zanim nie zobaczyłem końcowych napisów co zajęło mi około 10 godzin. Plotki, że kampanie kończy się w 5 godzin to bzdura, trzeba by było lecieć na pałę do checpointów i nie cieszyć się tym co widzimy na ekranie. Przez gadzeciarski klimat czasami bardziej czułem się jak bym grał w Bonda i to też duży plus dla nowego CoDa. Żałuje, że multi zostało graficznie wykastrowane i np. tsunami na jednej z map wygląda kuriozalnie, nie jak morska woda tylko jak ścieki. Pomijając grafikę to multi jest po prostu świetne. Wcale nie takie super szybkie jak było to reklamowane przed premierą, skoki egzo to rocket jumpy z queka :) co mi bardzo przypadło do gustu i bardzo urozmaica rozgrywkę dojąc jej nową jakość. Super patent z wypadaniem losowego ekwipunku, każdy mecz może przynieść niespodziankę w postaci np. elitarnej broni o wzmocnionych statystykach. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z nowego CoDa i szczerze go polecam niezdecydowanym. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może po recenzjach okaże się, że to drugie Shadow of Mordor. Czyli, że wszyscy wieszali psy, a tu nagle solidna produkcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam z niecierpliwością. :) btw czy ktoś zamawiał preordera w empiku? Mam status "wysłane", ale jak jutro nie będę mógł odebrać edycji "DAY ZERO" to będzie wielka wtopa. 

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gre dziś ukonczylem , gram tylko single wiec na temat multi się nie wypowiem

gra całkiem fajna grafika nie najgorsza

kampania bardzo w stylu Ghosts

troche  misji latania dronow itd . taki stary COD w nowych szatach myślę ze na premierę dla singla nie warto kupować

ale gra tez mnie wynudziłą ale jest dość krótka .

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z zagranicznych forów:

 

TheAbsoluteBest said:

 

It's a fuckin sad, sad day when the best fuckin game in 2014 looks to be a call of duty game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z zagranicznych forów:

TheAbsoluteBest said:

It's a fuckin sad, sad day when the best fuckin game in 2014 looks to be a call of duty game.

To chyba grał tylko w tego COD-a albo ma słabe poczucie humoru...

Pewnie jakiś hambumber, bo u nich kupno tej gry to mus, jak indyk na "Thanks Giving Day"...

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gościowi raczej chodzi o rozczarowanie innymi "pewniakami" niż o zachwyt nad tą serią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo tylko na odwrót ;) Zresztą to jest ekipa od MW3 a nie od Ghost-a.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiegoś linka do gameplay PL albo do twitcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialby ktos sie wymienic? Cod za Wiedzmina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiegoś linka do gameplay PL albo do twitcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam nie zależy na polskim "komentarzu" to na twitch.tv konto TheRace (bezpośrednio to będzie www.twitch.tv/therace), będą pewnie tłuc przez tydzień non stop aż wbiją ostatni prestiż, chyba w poprzednich latach tak grali, tam iluś gości gra na tym jednym koncie dlatego cisną 24/7.

Mi osobiście wystarczy że zobaczę parę razy jak grają i pewnie mogę czekać na następnego CODa :biggrin:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

design w tej grze jest tak tandetny, miasto, ulice i wnętrza budynków są ultra sterylne, wszędzie neony, wyświetlacze ledowe, elektroniczny celownik który podświetla się przy strzeleniu i powiększający się krzyżyk przy trafieniu, karabin wydaje pneomatyczne dźwięki przy przeładowaniu, odgłos wystrzałów broni jak z paintballa .. . te wszystkie cyber futurystyczne bajery, to zasłania strzelanie, nie widać przeciwnika do którego się strzela, widać tylko jego cyfrowy skan :D ... wszędzie kolorki, światełka, inteligencja przeciwników na wstecznym ... król plastiku powrócił! :D 

 

209650_2014-11-02_000ntuuz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.a zostawiłem na noc konsole na czuwaniu a ona się wyłączyła :/ specjalnie wcześniej wstałem dla gry

Teraz dociągałem, gra pytała co chce pierw i wziąłem multi. Wchodzę do gry a tu do każdego trybu 3 paski ze ściąganiem na początku :/ to te 7GB to co kur.a menu?

Se pograłem rano. Sony coraz bardziej odpierdziela z systemem i ich aktualizacja 2.0 to totalna klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien ustawienia co do czuwania konsoli. Ale i tak pewnie jak ustawisz tak jak prz poprzednim FW to bedzie problem z trybem "rest mode" i wybudzaniem konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola za to ma safe mode loop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×