Skocz do zawartości
Patricko

Far Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mial ktos podobny problem ze tylko hostowi w kooperacji zapisuje progress a druga osoba nic nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konto z plusem jest ustawione jako podstawowe to ps + jest na każdym koncie :)

Tak, granie online jest na każdym koncie dodatkowym konsoli.

W skepiku europejskim po wejściu na grę również pojawia się opcja pobrania dema.

Edytowane przez AdWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was się orientuje o co chodzi z osłabianiem fortec, pisze że należy robić kolejne misje. Skąd mam wiedzieć które i kiedy forteca się osłabi.

Musisz robić misje głównego wątku, po pewnym czasie fortece się osłabiają i można je przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W europejskim psstore po wybraniu gry również można pobrać demo FarCry4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce obadać FC4 to w sklepie US jest demko dostępne dla wszystkich, 3,94 GB  :)

 

Jest w sklepie US of A :) Dajesz na pełną wersję i tam będzie opcja "Try free demo"

 

Ale to nie demo tylko trial co-op

 

Dokładnie - jest to trial coop i bez klucza nie ruszy ;)

Te 3.94GB to tylko podstawowy plik po zassaniu którego ściąga się reszta, czyli 24GB...

Na ten moment NIE MA DEMA FC4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak zrywać plakaty propagandowe, te wysoko zawieszone? Czasem uda się wejść po samochodzie, ale na dzwonnicach nie ma jak i doskoczyć się nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuć molotovem albo strzel płonącą strzałą.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj chwilkę w FC4 i jestem pod wrażeniem.

 

Gra jest oczywiście totalnie tym samym co FC3 z dodatkiem paru rzeczy jednak główny bohater strasznie przypomina Jokera, co jest w sumie miłe. Oczywiście fabuła jak na chwile obecną jest strasznie naciągana ale zobaczymy co wyjdzie z tego później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co-opa z klucza u mnie to nie działa. Jak już kogoś znajdzie to 20sekund i do menu. Wczoraj i dzisiaj to samo. Może to wina tego że gra hostuje u mnie czy coś, nie ogarniam bardziej tematu. Może ktoś coś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuć molotovem albo strzel płonącą strzałą.

Dziękować nie wpadłem, że to może być takie banalne.... a jak kombinowałem z bronią i ładunkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo się juz komuś dołączyć dzieki temu kodowi, znajomy mi wyslal, zaproszenie i caly czas mam ze usuga niedostepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na PS3 w FC3 więc FC4 dla mnie to prawdziwy hit :) Teraz wiem co czują gracze, którzy nie grali w GTA5 na PS3 i teraz na PS4 mają odlot :) Przeszedłem kilka misji, wykupiłem wszystkie mapy, żeby odkryło misje, wyzwania i całą resztę - SZOK ile tego jest. Pograłem z 6 godzin, jak do tej pory - według mnie hicior. Online jeszcze nie testuje, współpracy też nie, dopiero przy trofeach. Fabuła? w 90% nawet nie czytam o co chodzi :)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i normalnie zgłupiałem, już nie wiem czy sam coś źle robie, ale co rozegram chwilę kamapni, wyłącze grę po czym uruchomię ponownie wciskając kontynuuj to cały czas zaczynam od miejsca rozbicia auta. W trakcie gry pojawia się info o zapisie i jak zginę to mi wraca do miejsca ostatniego zapisu, ale po ponownym włączeniu gry zaczynam przy skasowanej furze. Irytacja max!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel wyslal mi zaproszenie ale nie moge dolaczyc wyskakuje ze usluga niedostepna, czy zwiazane to jest z tym ze nie mam ps plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w tych ukrytych trofeach sa te odpowiedzialne za poziom trudnosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope...nie ma żadnych trofeów za poziom trudności ani przejście gry z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. strony na której patrzę jest 6 ukrytych trofików. Sprawdzam je i żaden nie jest za poziom trudności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i normalnie zgłupiałem, już nie wiem czy sam coś źle robie, ale co rozegram chwilę kamapni, wyłącze grę po czym uruchomię ponownie wciskając kontynuuj to cały czas zaczynam od miejsca rozbicia auta. W trakcie gry pojawia się info o zapisie i jak zginę to mi wraca do miejsca ostatniego zapisu, ale po ponownym włączeniu gry zaczynam przy skasowanej furze. Irytacja max!

A robiłeś : OPTIONS ->ZAPISZ I WYJDŹ ? ;)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry far cry, tego się spodziewałem właśnie i za to jestem wdzięczny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie:

Co do singla nie wiem - po skończonym prologu jakoś mi się odechciało grać więcej.

Co do multiplayera - jest super, patent z niewidzialnością, czy przywoływaniem zwierząt ekstra patent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że na hardzie gra potrafi dać w kość także nie dziwię się że zrezygnowali z trofika w końcu to Ubi czyli znajdzki raczej ... mnie kurde kuzyn namówił i już kilka razy rzucałem mięchem heh okienko na "bandaże" czasami jest minimalne .. Ale o grze dalej moge sie rozpisywać w superlatywach , dragon age czeka w folli i nie moze sie doczekac na odpalenie ... Caly czas jestem pod wrażeniem oprawy i tego jak gra nie prowadzi nas za rączkę tyko pozwala na zabawę w piaskownicy , momentami mam wrażenie jakbym gral w Arme albo Flashpointa przez te tereny i ich kolorystykę , uwielbiam te rozpoznania posterunków i cichą eksterminacje mniam :) 3 na ps3 przez przyciętą oprawę nie miała nawet w 1/10 tej imersjii w moim przypadku ... Misje też póżniej dają radę nawet trochę humoru w stylu R* się trafi ... No generalnie po kilku dniach podtrzymuje opinie że to najlepsza gra obok Obcego w jaką gralem na nowej konsoli Sony .. Idealnie trafia w moje gusta :)

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale ja nie mogę grać w co-opa bo cały czas połączenie utracone, dzisiaj udało mi się pograć 1min a tak to 20sekund :/

Są jakieś osiągnięcia do co-opa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×