Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję chętnego do wbicia trofików:

- Nigdy nie trać wiary (ożywienie partnera)

- Choreografia (10 zsynchronizowanych zabójstw)

 

PSN: p_szpinda

 

Jak coś to PW

Wyslalem ci wiadomosc na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie bo w planie mam zakup Unity. Czy w grze nadal są problemy z spadkami klatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj. Nie jest tragicznie, ale do płynności w niektórych momentach dużo brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem swoją kopię. Co prawda grałem tylko jakaś godzinę, ale na chwilę obecną jest lepiej niż dobrze. Grafika jak dla mnie jest cudowna, spadków płynności narazie nie zauważyłem, no sam gameplay wreszcie wrócił do korzeni, dzieki czemu znów mamy zaludnione miasto i wysokie budynki a nie lasy, wysepki i statki.

Edytowane przez pawelk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedną z niewielu osób które nie narzekają na Unity :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się osobiście gra podobała. Kupiłem ją za 200zł w grudniu i nie żałuję żadnej złotówki:) To że czasami było "dziwnie" nie ma najmniejszego znaczenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej i może jestem dziwny, ale dla mnie to najlepszy AC od czasów 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Zagraj w sindycate? Wydaję mi się, że w najnowszej odsłonie jest jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chętny na porobienie trofikow coopowych? Zapraszam Psnid, Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jedną z niewielu osób które nie narzekają na Unity :biggrin:

nie jest jedyną osobą, odpaliłem dzisiaj a grałem ostatnio w Wiedźmina, Batmana i GTA ...  jeżeli chodzi o grafikę to UNity zjada tamte gry na śniadanie, zdecydowanie to wciąż czołówka graficzna w grach na ps4, po tych patchach spadki animacji są mniej widoczne, zacięć błędów NPC nie widziałem. W syndycate podobno jest jeszcze lepiej jeżeli chodzi o płynność, natomiast to jest kosztem wycięcia wnętrz mieszkań i tlumów ludzi tam podobno jest znowu pusto. O Unity mogę powiedzieć że jakby nie wpadka na premierę z błędami technicznymi bo wypuścili ją o te kilka miesięcy za wcześnie, to zbierała by oceny w granicach 9 ... grafika to nie wszystko co nie, bo animacje jakie ma Arno są mega realistyczne, to bardzo widać jak sie przeskoczy własnie z Wiedźmina albo z batmana, tam wciąż kukiełki ... Unity ma chyba najbliżej do AC2 a trylogia z Ezio to dla mnie najlepsze części. Muszę właśnie dopaść po świętach Syndykat i zobaczyć ile poprawili a co spieprzyli ,,, no i ciekawe co dalej? czy robimy kolejną część z nowym bohaterem? czy dostaniemy Jakoba albo Arno tylko w starym wydaniu??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest jedyną osobą, odpaliłem dzisiaj a grałem ostatnio w Wiedźmina, Batmana i GTA ...  jeżeli chodzi o grafikę to UNity zjada tamte gry na śniadanie, zdecydowanie to wciąż czołówka graficzna w grach na ps4, po tych patchach spadki animacji są mniej widoczne, zacięć błędów NPC nie widziałem. 

Grałam miesiąc temu i niestety dla mnie ta gra wygląda niezbyt ładnie, zdecydowanie za bardzo pojechali w kierunku żółci/brązu, przez co wygląda to mało atrakcyjnie. Przebieganie przez tłum jest nadal mega bolesne, spada na oko do 20 fpsów wtedy, nie wiem jak mogło być po premierze. Do czołówki na PS4 to temu tytułowi moim zdaniem daleko :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałam miesiąc temu i niestety dla mnie ta gra wygląda niezbyt ładnie, zdecydowanie za bardzo pojechali w kierunku żółci/brązu, przez co wygląda to mało atrakcyjnie. Przebieganie przez tłum jest nadal mega bolesne, spada na oko do 20 fpsów wtedy, nie wiem jak mogło być po premierze. Do czołówki na PS4 to temu tytułowi moim zdaniem daleko :P

wyłącz sobie HUD i przejdz się ulicami wygląda jak film, ale optymalizacja słaba żeby nie powiedzieć fatalna ... co do kolorystyki to kwestia gustu, mi nie podszedł nowy Batman za bardzo zielony ... w każdym razie, gra jest połatana że błędów już nie widać ale skacze dalej. Co do samej gry to jest inna mechanika niż w poprzednich częściach, po włączeniu alarmu Arno zawsze wyciąga broń, nie da się włączyć ostrza czy gołych pięści, tak samo nie da się skoczyć z wysoka tak żeby się zabić bo Arno odmówi wykonania skoku, nie ma bractwa więc nie wezwiemy nikogo na pomoc nie wyślemy na misję nie zwerbujemy nikogo, miasto bez dziwek które mogą odwrócić uwagę strażników bez najemników do wynajęcia, nie ma haka na ręce nie ma spadochronu, nie ma sklepów z ubraniem a misja złap złodzieja jest niedorobiona, nie kupujemy dzieł sztuki, nie okradniemy ludzi, nie ma misji zręcznościowych jak z Prince of Persia nie ma nawet zrywania plakatów z naszym portretm pamięciowym ... te zmiany które mi się podobają, parkur góra dół, nowe animacje bo tamte szły przez kilka części do znudzenia, w końcu da się być skrytobójcą i zabijać cele w misjach na kilka sposobów, walka jest trudna nie ma kontry, nie jest już taki automat do łańcuchowych finiszerów, goście atakują grupowo, bryzga krew! świetnie jest opisane miasto, informacje o zabytkach oraz historie z nimi związane czy jakieś podania ludowe w misjach legendach, w sumie można powiedzieć że to taki przewodnik po paryżu :) ...

 

moje marzenie to na tym enginie AC2- B - R ... no i ciekawy jestem gdzie będzie kolejna część? przyznam że nie byłem zainteresowany tym Londynem, ale po odświeżeniu Unity spróbuje dostać, ...

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisze się ktoś na wszystkie trofea online?

Nieaktualne, siedzi calak. No chyba, że ktoś będzie potrzebował pomocy to pisać na PSN.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syndykat sprzedałem tak szybko jak kupiłem, najgorsza cześć i beznadziejne rozwiązania typu linka... Fabularnie i mechanicznie mi kompletnie nie podeszła parkur jeszcze bardziej zautomatyzowany. Walka zbyt długa. Postacie nijakie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz to w temacie unity poniewaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skuszę na unity. Powiedzcie mi tylko czy fabuła daje rade i czy misje główne są bardziej rozbudowane w stosunku do poprzednich części i czy gierka jest ogólnie klimatyczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj recenzję

NRGeek przekonał mnie do tej gry, Paryż przepiękny i fantastycznie odwzorowany.

W grze spędziłem wiele godzin  i mile je wspominam zwłaszcza co-op super zabawa!

Do platyny zabrakło jedynie zbugowanego trofeum po prostu miałem pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cene jaka jest aktualnie bierz śmiało, zwłaszcza, że masz dość spory dodatek gratis i fajny tryb online. Chociaż w moim przypadku porównując do Syndicate to wole zdecydowanie klimat londynu :D Tutaj jest tak szaro, smutno :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem do gry po ośmiu miesiącach przerwy. AC:U był pierwszą grą którą odpaliłem na PS4 i wspomnienia miałem świetne. Jednak po tej przerwie i wielu grach później doznałem szoku i sporego rozczarowania. Już nawet nie denerwują mnie dropy animacji, NPC jadący na szynach, Arno łapiący się wszystkiego co popadnie i inne babole techniczne. Ale to że gra błędnie zalicza wyzwania które zrobiłem podczas misji doprowadza mnie do furii.

Do tego spaprana jasność. Gdy ustawiam na 4 to w piwnicach i lochach panuje ciemność ale już na zewnątrz jest jasno. Gdy dam 5 to w lochach jasno ale na zewnątrz świeci jak na powierzchni słońca.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie zaczynam przygodę z Unity. Mam na razie jedno pytanie. Jak wraca się do głównego menu, nie widzę opcji "zakończ grę"

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja, szukam kogoś do pucharku za 10 zsynchronizowanych zabójstw w coop'ie.

Chętni wysyłać zapro z odpowiednim dopiskiem na DarkShadowPL.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ostatni wpis był rok temu, ale może ktoś życzliwy odpowie mi na pytanie. :-) Czy kupując grę z innego kraju niż Polska będę miał w grze język polski?  Bo chyba dojrzałem do tego, żeby zmierzyć sie z tą grą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×