Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam od najwyższego...gra jest na tyle prosta że nie sprawi Ci problemów. Jedyna różnica miedzy wysokim a niskim poziomem trudności to fakt iż tracisz opcję widzenia przez ściany. Tak to różnic brak...wiem co mówię ponieważ zaliczyłem grę na najwyższym i później na najniższym poziomie trudności. Zapas amunicji zawsze miałem taki że ostatnie etapy gry można było przejść na rambo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy raz najlepiej Przetrwanie, Brutalną Rzeczywistość z DLC lepiej próbować jak się już raz przejdzie grę i pozna mechanikę, bo jest sporo istotnych różnic w porównaniu do Przetrwania i większa przepaść między poprzednim poziomem niż np. między normalnym a przetrwaniem.

Z innej beczki. Promocja w PS Store na grę i dodatki w tym samo multi "Factions Multiplayer" za 21 zł. Ma ktoś linka bo nie mogę tego znaleźć. Już kiedyś szukałem jak dali samodzielny dodatek Left Behind i miał być też samodzielny tryb multi, też bez skutku, nigdzie nie mogłem znaleźć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma samego multi...samo multi to jest SP dodawane do kopii z grą. Najblizej tego wszystkiego jest stand alone DLC w którym możesz wybrać, że najpierw ma Ci pobrać multika a później resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co to jest to "Factions Multiplayer" za 21 zł? To jest opcja do samodzielnego Left Behind żeby mieć multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabili go i uciekł. 

 

https://youtu.be/cGjRpR6nGJE

 

Czasami mam ochotę wyjeb@ć konsolę przez okno. Czytając książkę, oglądając film, człowiek się relaksuje, ale przy tym, to dostaję palpitacji serca.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zakupiłem TLOU na PS4, wcześniej grałem na PS3 i stąd pytanie. Czy da się jakoś odzyskać lvl postaci w multi czy muszę zaczynać wszystko od początku ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zakupiłem TLOU na PS4, wcześniej grałem na PS3 i stąd pytanie. Czy da się jakoś odzyskać lvl postaci w multi czy muszę zaczynać wszystko od początku ?...

level na ps4 musisz nabijać od nowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a myślałem, że lvl zostaje. No nic dzięki za info, będe wbijał od nowa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu odpaliłem mojego TLoU na PS4... chwile pograłem w singla by przypomnieć sobie sterowanie i uderzyłem w multi. Jakie było me zdziwienie! Jak cholernie dobrze się gra! W końcu multi gdzie wszyscy na spokojnie idą, rozglądają się, nie kozaczą. Miód z potyczki! Prawda jest taka że dostawałem wpierdziel jak dziecko ale i tak czerpałem z tego przyjemność. Z przyłączeniem do gry problemu nie miałem i ludu ciągle gra.

W końcu jakaś odmiana od fruwających na wszystkie strony skaczących playerów. Miotających bez opamiętania pociskami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jak mamy 60 klatek, to przy szybkim obrocie kamerą, kontury przedmiotów lub postaci w dali lubią się rozmazywac, przeważnie ciemne obiekty. W 30 klatkach tego tak nie widać, z TV wszystko ok bo pierwsza gra w której zauważyłem ten defekt.

Ktoś coś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu odpaliłem mojego TLoU na PS4... chwile pograłem w singla by przypomnieć sobie sterowanie i uderzyłem w multi. Jakie było me zdziwienie! Jak cholernie dobrze się gra! W końcu multi gdzie wszyscy na spokojnie idą, rozglądają się, nie kozaczą. Miód z potyczki! Prawda jest taka że dostawałem wpierdziel jak dziecko ale i tak czerpałem z tego przyjemność. Z przyłączeniem do gry problemu nie miałem i ludu ciągle gra.

W końcu jakaś odmiana od fruwających na wszystkie strony skaczących playerów. Miotających bez opamiętania pociskami.

 

Fakt, cholernie dobrze się gra.

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w multi?

Ja dziś ponownie zakupiłem TLoU i chętnie spróbuję sieciowej rozgrywki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram praktycznie codziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jestem gdzies w rodziale 6tym. 

Jest OK gram z zainteresowaniem. 

 

Ale slawetne cienie, czy czasami "inteligencja" NPCow ktorzy sa po naszej stronie to wyrazne minusy.

Cienie co ciekawe wiele zalezy od lokacji niektore wygladaja jakby byly z wczesnego 486DX a niektore sa tylko pozabkowane, roznica w ich jakosci miedzy 30fps lock a brakiem locka ogromna.

NPCe, plus ze potrafia sie roznie zachowac, ale to ze czesto maja czapke niewidke tez mozna zauwazyc, czasami nasz przyjazny NPC kogos zdejmie innym razem jak sterujac Joelem wycofuje sie z gory upatrzone pozycje zeby zaplanowac podejscie nasz przyjazny NPC potafi zniweczyc plan i wycofujac sie jeszcze kogos zaatakowac. 

 

Nie ujmuje tej produkcji, ale jesli gra nie zedrze mi czapki z glowy po jej ukonczeniu to minusy opisane powyzej najpewniej beda jednak mialy znaczenie w ocenie koncowej ktora wystawie juz po ukonczeniu gry. 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jestem gdzies w rodziale 6tym. 

Jest OK gram z zainteresowaniem. 

 

Ale slawetne cienie, czy czasami "inteligencja" NPCow ktorzy sa po naszej stronie to wyrazne minusy.

Cienie co ciekawe wiele zalezy od lokacji niektore wygladaja jakby byly z wczesnego 486DX a niektore sa tylko pozabkowane, roznica w ich jakosci miedzy 30fps lock a brakiem locka ogromna.

NPCe, plus ze potrafia sie roznie zachowac, ale to ze czesto maja czapke niewidke tez mozna zauwazyc, czasami nasz przyjazny NPC kogos zdejmie innym razem jak sterujac Joelem wycofuje sie z gory upatrzone pozycje zeby zaplanowac podejscie nasz przyjazny NPC potafi zniweczyc plan i wycofujac sie jeszcze kogos zaatakowac. 

 

Nie ujmuje tej produkcji, ale jesli gra nie zedrze mi czapki z glowy po jej ukonczeniu to minusy opisane powyzej najpewniej beda jednak mialy znaczenie w ocenie koncowej ktora wystawie juz po ukonczeniu gry. 

 

Weź pod uwagę, że jest to remaster gry z poprzedniej generacji. Pomimo tego, że od Piesków i oczekiwania wzrastają, to wciąż odgrzewany kotlet. Wobec tego raczej nie ma co porównywać do gier robionych stricte na obecną generację. Ja ogrywałem na PS3  i byłem oczarowany jakością grafiki jaką udało im się wycisnąć z PS3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie mowie ze jest zle, przyczepilem sie do 2 rzeczy grafiki i to tylko gdzie niegdzie - bo ogolny poziom graficzny mi pasuje. 

I czegos co jest raczej zwiazane z konstrukcja swiata. 

 

Wynika to z tego ze jesli juz cos sie zauwazy to nie da sie tego odwidziec. 

 

Zeby bylo jasne - to sa minusy, wiem ze nie ma gier idealnych. Niemniej w zaleznosci od odbioru gry mniejsze lub wieksze rysy na szkle moga miec wplyw na ocene koncowa. 

 

Skoncze gre to cos wiecej skrobne o calosci. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Zgadzam się. Tak jak wspominałem ja patrzę na TLoU przez pryzmat doznań z wersji PS3. Pewnie gdybym ogrywał na PS4 też byłbym bardziej krytyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pitu pitu a multi czeka. Jeśli ktoś grywa online to zaproście do znajomych z informacją, że jesteście z forum. Oczywiście mile widziany hs. Fajnie byłoby pograć ogarniętą ekipą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy którzy robią platynę, czy podczas pierwszego przechodzenia na ostatnim poziomie brutalna rzeczywistość, jak się zmieni w trakcie gry poziom trudności na mniejszy a potem zwiększy to czy gra to zaliczy i będę miał po przejściu tryb NG+??  Bo niestety miałem problem w jednym miejscu i musiałem obniżyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak to mawiają po ptakach. Ng+ będzie na poziomie na który obniżyłeś.

Wysłano z Z3 Compact

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niekoniecznie :) Wystarczy przejść prolog na ng+ na dowolnym poziomie trudności, a jak tylko odpali się następny rozdział ("20 lat później") zapisać grę, z poziomu wyboru rozdziałów wybrać ponownie prolog i wybrać poziom trudności "Brutalna rzeczywistość +" i na tym poziomie ukończyć grę. Po ukończeniu trybu fabularnego wpadnie trofeum za przejście gry na poziomie brutalna rzeczywistość oraz brutalna rzeczywistość +.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie :) Wystarczy przejść prolog na ng+ na dowolnym poziomie trudności, a jak tylko odpali się następny rozdział ("20 lat później") zapisać grę, z poziomu wyboru rozdziałów wybrać ponownie prolog i wybrać poziom trudności "Brutalna rzeczywistość +" i na tym poziomie ukończyć grę. Po ukończeniu trybu fabularnego wpadnie trofeum za przejście gry na poziomie brutalna rzeczywistość oraz brutalna rzeczywistość +.

 

 

Dziękuję za informację!! W weekend dokończę swoją grę dla świętego spokoju (20 to krotne przejście tej gry) no i przejdę według twojego poradnika :) <piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie dlc(głównie perki i bronie) można odblokować w grze czy tylko można je kupić za gotówkę? Przy niektórych broniach jest komunikat, że są zablokowane a w innych np. kuszy jest przycisk "zakup" i od razu przenosi do psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×