Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o tryb multi to w którą wersję lepiej zagrać: na PS 3 czy na PS 4? Nie grałem w żadną a zależy na kompletnej wersji gry, a nie chce płacić za plusa. I jak długo zajmuje wbijanie trofików w multi?

 

CHYBA odpowiedziałeś sobie SAM :P

 

NIE chcesz płacić za PLUSA  to tylko PS3 :P

 

Ale wersja PS4 znowu ma wszystkie dodatki (a w wersji PS3 nie ma :P)....

 

Choć na twoim miejscu jak masz PS3 i PS4 (a chyba masz skoro pytasz się którą lepiej) to ja polecam wersję na PS4 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz płacenia za multi wersja na PS4 jest w każdym elemencie lepsza, lepiej grać w wersję PS4.

Wbijanie trofików w multi zajmuje sporo czasu, musisz liczyć spokojnie 15-20h minimum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli multi to tylko i wyłącznie na PS4. To, że graficznie jest spora różnica z 1080p/60fps pomijam. Raz, że wszystko jest w pakiecie, wszystkie mapy z DLC i nie ma podziału trybów na mapy podstawowe i te z DLC (powodzenia z szukaniem gry na mapach z DLC na PS3) i jest jedna pula graczy w każdym trybie. Dwa, brak hakerów i cheaterów jak na PS3 z nieśmiertelnością, niekończoną ilością bomb i amunicji itp. Trzy, pula graczy wydaje mi się, że większa na PS4.

Jak nie chcesz płacić plusa to wystarczy założyć nowe konto, podpiąć kartę płatniczą, aktywować bezpłatnego 14-dniowego triala, usunąć dane karty i po dwóch tygodniach powtórzyć całą akcję.

Trofea za multi zajmują gdzieś niecałe 200 pełnych meczy jeśli specjalnie nie zawalisz podróży danej frakcji, a te z DLC są łatwiejsze na PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli multi to tylko i wyłącznie na PS4. To, że graficznie jest spora różnica z 1080p/60fps pomijam. Raz, że wszystko jest w pakiecie, wszystkie mapy z DLC i nie ma podziału trybów na mapy podstawowe i te z DLC (powodzenia z szukaniem gry na mapach z DLC na PS3) i jest jedna pula graczy w każdym trybie. Dwa, brak hakerów i cheaterów jak na PS3 z nieśmiertelnością, niekończoną ilością bomb i amunicji itp. Trzy, pula graczy wydaje mi się, że większa na PS4.

Jak nie chcesz płacić plusa to wystarczy założyć nowe konto, podpiąć kartę płatniczą, aktywować bezpłatnego 14-dniowego triala, usunąć dane karty i po dwóch tygodniach powtórzyć całą akcję.

Trofea za multi zajmują gdzieś niecałe 200 pełnych meczy jeśli specjalnie nie zawalisz podróży danej frakcji, a te z DLC są łatwiejsze na PS4.

Dzięki wielkie za profesjonalną poradę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł niesamowicie grywalny i ambitny. Pierwsze podejście do tematu skończyło się na 4 z rzędu przejściach, bo cały czas było mi za mało. W ogóle nie nastawiałem się na platynę. Sprawdziłem na moment multiplayer i BOOM przepadłem. Najlepsze multi w jakie grałem. Tak jak i gra. Na rynku są takie tytuły, że pomimo małej ilości akcji gra nie nudzi. Miałem tak z The Last of Us i Alien Isolation. Mógłbym przechodzić w kółko i delektować się dźwiękiem, klimatem oraz grafiką. Tak, uważam, że The Last of Us jest jedną z najładniejszych gier na PS4 (nie licząc The Order 1886). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł niesamowicie grywalny i ambitny. Pierwsze podejście do tematu skończyło się na 4 z rzędu przejściach, bo cały czas było mi za mało. W ogóle nie nastawiałem się na platynę. Sprawdziłem na moment multiplayer i BOOM przepadłem. Najlepsze multi w jakie grałem. Tak jak i gra. Na rynku są takie tytuły, że pomimo małej ilości akcji gra nie nudzi. Miałem tak z The Last of Us i Alien Isolation. Mógłbym przechodzić w kółko i delektować się dźwiękiem, klimatem oraz grafiką. Tak, uważam, że The Last of Us jest jedną z najładniejszych gier na PS4 (nie licząc The Order 1886). 

 

Jedyny tak dobry (aczkolwiek fakt zabugowany) multik był w Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier na PS3... Taktyczny i drużynowy i tam liczba killi gówno znaczyła... można było nie mieć żadnego zabicia i wygrać bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz jak było w ps3 ale po co sa manualne savy jak i tak cofa do auto?

Left behind nieładnie wycięte z podstawki , powinno byc od razu ciekawie przybliża Ellie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dali od razu na płycie na ps4, a LB jest świetne jak i cała gra, jak na razie nie grałem w nic lepszego na czwórce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze multi pojawili się gracze którzy grają na padach podpiętych pod pc , jeśli ktoś widzi gracza   kubaslu , który wali 15 headshoot pod rząd to niech wie że to oszust .

Zobaczcie na czym teraz się gra w multi w grach http://cronusmax.com/manual/manual.htm#the_last_of_us.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Co ten koles robil podczas calej sesji ? Czekal az sytuacja bedzie 16:1? Ustawione jak zawody wrestlingu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak większość comebacków. Gra bez drużyn i to jeszcze z jakimiś noobami, zestaw skrojony specjalnie pod to, wcześniej najczęściej zestaw nastawiony na zebranie i stworzenie przedmiotów i nabicia punktów żeby na końcu mieć za co kupować pancerz i amunicję. Przy normalnej grze z drużynami i jeszcze z nastawieniem na grę zespołową przez cały mecz do samego końca takie comebacki są rzadkością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł niesamowicie grywalny i ambitny. Pierwsze podejście do tematu skończyło się na 4 z rzędu przejściach, bo cały czas było mi za mało. W ogóle nie nastawiałem się na platynę. Sprawdziłem na moment multiplayer i BOOM przepadłem. Najlepsze multi w jakie grałem. Tak jak i gra. Na rynku są takie tytuły, że pomimo małej ilości akcji gra nie nudzi. Miałem tak z The Last of Us i Alien Isolation. Mógłbym przechodzić w kółko i delektować się dźwiękiem, klimatem oraz grafiką. Tak, uważam, że The Last of Us jest jedną z najładniejszych gier na PS4 (nie licząc The Order 1886). 

Faktycznie, najlepsze multi.

 

https://youtu.be/A2gSwbJIOXc

 

https://youtu.be/N1irP2u02jk

 

Takich sytuacji jest masa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich sytuacji jest masa. 

To sprawdź swoje połączenie z netem, bo rozegrałem setki meczy na obu platformach i pewnie palce jednej ręki to za dużo żeby zliczyć jakieś większe lagi.

Poza tym na tym drugim filmiku wygląda to jakbyś dostał z daleka od snajpera i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź swoje połączenie z netem, bo rozegrałem setki meczy na obu platformach i pewnie palce jednej ręki to za dużo żeby zliczyć jakieś większe lagi.

Poza tym na tym drugim filmiku wygląda to jakbyś dostał z daleka od snajpera i tyle.

Typ o nicku robersnake dostaję kosę od kompana z drużyny, a po chwili mnie ubija. Co do netu, to korzystam z usług UPC-64mb, więc z polączeniem nie powinno być problemu.

Edytowane przez Labeo2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, rzeczywiście dziwne. Prędkość internetu ma niewielkie znaczenie bardziej chodzi o router, etc.

Piszesz, że u Ciebie co chwile są takie sytuacje więc możliwe że coś nie tak bo sam grałem bardzo dużo i tak jak pisałem nie pamiętam za bardzo takich akcji.

Chyba, że już mało ludzi gra i łączy ludzi z europy z tymi z usa i stąd są takie cyrki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsyd się przyznać ale dopiero ograłem tą świetną gierkę...

Kurcze jaka ta gra świetna...

Czas na multi :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj graliśmy ze Skibą. W drużynie 4, w przeciwnej zostało 2 bo pozostali wyszli z gry. Był stan we fragach jakieś 10-4 dla nas. Tamtych dwóch rozwaliło nas w drobny mak.

Multi w TloU jest genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to miłe zaskoczenie, zazwyczaj nie lubię multi w takich grach bo jest wciskane na siłę (patrz Tomb Raider :)), ale tutaj jest to rozwiązane genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że od czasu edycji na PS3 dobieranie graczy w multi nadal leży i kwiczy. Sytuacje gdy w mojej drużynie są gracze z poziomami 9-30 a w przeciwnej 98-738 to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że te drużyny do 30 lv nie raz rozklepują te z ponad 100, jeśli gra się zespołowo idzie wszystko ogarnąć i wygrać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej ten "level", czy może bardziej staż bo to zlicza ukończone mecze, mało znaczy, bo nigdy nie wiadomo czy to gracz, który dopiero co zaczął grać, ktoś kto przesiadł się z PS3 więc ma jakieś doświadczenie czy też to nie kolejne konto tej samej osoby. Są tacy, którzy mają po kilka kont i łącznie level gdzieś około 2000. Jedyne czego można być pewnym, to to że gracze z poziomem do około 20-30 najprawdopodobniej nie mają jeszcze poodblokowywanych wszystkich perków i broni.

 

Matchmaking leży tylko i wyłącznie dlatego, że bierze pod uwagę K/D ratio, które w tej grze gówno znaczy. To co ma znaczenie to części/min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu moge zagrac w TLoU. Powiedzcie mi od jakiego poziomu jest najlepiej zaczac rozgrywke, zeby pozniej nie bylo za latwo

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×