Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na poczcie spytać się o koszty wysyłki - taki koszt to 250 zł. Dzisiaj przelewasz jutro wysyłam.

Za drogą macie tą pocztę, chciałem pomóc graczowi a nie sponsorować pocztę wrocławską. No bo o naciąganie broń Boże Cię nie posądzam ;) Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem grę na PS3, teraz przeszedłem ją ponownie na PS4. To jest moja opinia:

 

Grafika robi różnicę, jest dużo więcej szczegółów, a obraz jest ostrzejszy jednakże jednocześnie postrzępiony (brak anty aliasu boli, tego jednak nie doczekamy się na konsolach tej generacji prawdopodobnie nigdy). Dropy fpsów są częste (tia... nextgen jak się patrzy), doczytywanie obiektów (trawa, pojazdy) zauważalne. Nie tego się spodziewałem, ale co tu dużo mówić PS4 było słabe już w momencie jak je wypuszczono, natomiast poprzednia generacja w momencie wydania wyprzedzała to co było w PC (wtedy na topie mieliśmy 2 rdzeniowe procki w kompach). Tutaj widać oszczędności (informacja z pierwszej ręki, były rozmowy na linii SONY - INTEL, ale stwierdzili, że za drogo i poszli do AMD.) Sama gra? Miodna, skończyłem wątek główny w 3 dni drugi raz i dalej mi mało. Gierka zasługuje na 10/10. Konsola zasługuje na 1/10, bo rok po premierze mamy gówno jakosć. 30 fps? Pff... Konsolkę mam od 2 tygodni i uważam, że to naprawdę kiepski sprzęt. Tzn. Nie chodzi o samą konsolę typowo, bo sama zabawa jest fajna, ale hardware jest przedpotopowy, a nie nextgenowy.

Edytowane przez neo-pl92
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... (informacja z pierwszej ręki, były rozmowy na linii SONY - INTEL, ale stwierdzili, że za drogo i poszli do AMD.) ...

Brales udział w negocjacjach, czy znasz kogoś kto zna kogoś kto zna kogoś kto brał w nich udział?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina sony, że developerzy po prostu nie mają czasu/nie umieją/nie chce im się dopracować optymalizacji gry ? Podejrzewam, że kolejne  GTA będzie działało znacznie lepiej tak samo jak i kolejne tytuły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mają jak mają? Na PC przesunęli premierę o dwa miesiące by optymalizację poprawić, na X1 i PS4 mogli zrobić to samo, ale zdecydowali się na patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem grę na PS3, teraz przeszedłem ją ponownie na PS4. To jest moja opinia:

 

Grafika robi różnicę, jest dużo więcej szczegółów, a obraz jest ostrzejszy jednakże jednocześnie postrzępiony (brak anty aliasu boli, tego jednak nie doczekamy się na konsolach tej generacji prawdopodobnie nigdy). Dropy fpsów są częste (tia... nextgen jak się patrzy), doczytywanie obiektów (trawa, pojazdy) zauważalne. Nie tego się spodziewałem, ale co tu dużo mówić PS4 było słabe już w momencie jak je wypuszczono, natomiast poprzednia generacja w momencie wydania wyprzedzała to co było w PC (wtedy na topie mieliśmy 2 rdzeniowe procki w kompach). Tutaj widać oszczędności (informacja z pierwszej ręki, były rozmowy na linii SONY - INTEL, ale stwierdzili, że za drogo i poszli do AMD.) Sama gra? Miodna, skończyłem wątek główny w 3 dni drugi raz i dalej mi mało. Gierka zasługuje na 10/10. Konsola zasługuje na 1/10, bo rok po premierze mamy gówno jakosć. 30 fps? Pff... Konsolkę mam od 2 tygodni i uważam, że to naprawdę kiepski sprzęt. Tzn. Nie chodzi o samą konsolę typowo, bo sama zabawa jest fajna, ale hardware jest przedpotopowy, a nie nextgenowy.

Zgadzam się z kolegą, Sony zrobiło nas w uja i wypuściło next shita a nie gena...

ale zdecydowali się na patche.

Których jest jak na lekarstwo a i tak wiele nie zmieniają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto bogatemu zabroni? Biorąc pod uwagę ile mamy milionerów na świecie to na pewno ktoś by kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie tyle ile by chcialo Sony. Ja tam jestem zadowolony.

Zresztą, my to chyba mamy normalne to narzekanie a wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać przynajmniej możliwość wyboru i zrobić na przykład dwie wersje. Optymalizowanie gry pod dwie wersje konsoli to żaden problem skoro i tak robią to dwa razy (X1 i PS4). Teraz jesteśmy poniekąd skazani na to co wcisnęli do środka i po roku okazuje się, że next-gen to wcale nie taki next-gen. 

 

Co do płacenia za konsolę 5 tysięcy. Skoro ludzie kupują GPU warte 3 tysiące to myślę, że całą konsolę za 5 tysięcy przyjęliby z pocałowaniem ręki wiedząc, że tytuły AAA ograją jak należy, czyli w 60 stałych klatkach i FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem grę na PS3, teraz przeszedłem ją ponownie na PS4. To jest moja opinia:

 

Grafika robi różnicę, jest dużo więcej szczegółów, a obraz jest ostrzejszy jednakże jednocześnie postrzępiony (brak anty aliasu boli, tego jednak nie doczekamy się na konsolach tej generacji prawdopodobnie nigdy). Dropy fpsów są częste (tia... nextgen jak się patrzy), doczytywanie obiektów (trawa, pojazdy) zauważalne. Nie tego się spodziewałem, ale co tu dużo mówić PS4 było słabe już w momencie jak je wypuszczono, natomiast poprzednia generacja w momencie wydania wyprzedzała to co było w PC (wtedy na topie mieliśmy 2 rdzeniowe procki w kompach). Tutaj widać oszczędności (informacja z pierwszej ręki, były rozmowy na linii SONY - INTEL, ale stwierdzili, że za drogo i poszli do AMD.) Sama gra? Miodna, skończyłem wątek główny w 3 dni drugi raz i dalej mi mało. Gierka zasługuje na 10/10. Konsola zasługuje na 1/10, bo rok po premierze mamy gówno jakosć. 30 fps? Pff... Konsolkę mam od 2 tygodni i uważam, że to naprawdę kiepski sprzęt. Tzn. Nie chodzi o samą konsolę typowo, bo sama zabawa jest fajna, ale hardware jest przedpotopowy, a nie nextgenowy.

 

Na szczęście jest coś takiego konkurencja. Masz Piecie, Xboxy i inne konsolę. Sprzedaj kup sobie coś innego.

A co do tych informacji z pierwszej ręki. Skoro je miałeś i wiedziałeś że PS4 to szit to nie rozumiem po co kupiłeś.

Masz dwa tygodnie konsolę, ile gier ograłeś? Że tak tutaj recenzujesz sprzęt.

Zobacz sobie gry które działają w 60 klatkach to zobaczysz różnice pomiędzy tym "przedpotopowym" hardware a PS3.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu. Ile bedzie jeszcze narzekania. Przeciez rego sie juz sluchac nie da.

Kolega wyzej dobrze napisal. Jak wam nie pasuje to sprzedajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płacenia za konsolę 5 tysięcy. Skoro ludzie kupują GPU warte 3 tysiące to myślę, że całą konsolę za 5 tysięcy przyjęliby z pocałowaniem ręki wiedząc, że tytuły AAA ograją jak należy, czyli w 60 stałych klatkach i FHD.

nie wiem z jakiej choinki się urwałeś Ty i inni ale o rynku konsol chyba pojęcia nie macie bo takie bzdury wypisujecie że głowa mała...:)

skończcie już te wywody sprzętowe i żale o fpsy. wiedzieliście co jest w środku za te 1700 zeta, generacja ma rok, gry będą coraz lepsze, a jak was tak bolą oczy to sprzedajcie PS4 w pizdu, kupcie peceta za 10000 i jarajcie się klatkami i rozdziałką. rzygać się już chce od tego biadolenia. jak nie będzie to i tak będzie źle.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina sony, że developerzy po prostu nie mają czasu/nie umieją/nie chce im się dopracować optymalizacji gry ? Podejrzewam, że kolejne  GTA będzie działało znacznie lepiej tak samo jak i kolejne tytuły. 

 

Nie da sie wskazać produktu na świecie, który w chwili obecnej jest jakościowo na 100%.

Samochody - lipa, samoloty - lipa, sprzęt RTV - lipa, żarcie - modyfikowane.

Nie dziwcie się, że ten syf dotknął i branżę gier.

Wszyscy mają wszystko w dupie i kierują się tylko tym by zarobić najtańszym kosztem inwestycji.

Co do GTA uważam, że gra jest niesamowita, ale oczywiście nie jest dopracowana na owe 100%.

Ale każdy ma wybór - nie kupować i być szczęśliwym. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Przy GTA mam w dupie wszystkie spadki i inne pierdoły, które są defacto tak mało widoczne.

Ja tam nawet przy tej grze nie mam czasu zwracać uwagę na takie pierdoły bo jest tyle do roboty. Komuś się musi fest nudzić chyba po prostu.

Poza tym R* nie kłamało jak inni łgarze typu Ubi. Powiedzieli jasno, długo przed premierą, 1080p i 30FPS. I słowa dotrzymali. Nie mówiąc już o innych nowościach/niespodziewajkach które ujawnili praktycznie przed samą premierą (tryb FPS itp.)

Widziały gały co brały. Chyba że ktoś nie interesował się tematem wcześniej i teraz oczekuje bóg wie czego, to już jest jego problem.

Jako jedyni w tym roku nie zawiedli mnie (jak zresztą zawsze), nie licząc gości od "Metra"

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z jakiej choinki się urwałeś Ty i inni ale o rynku konsol chyba pojęcia nie macie bo takie bzdury wypisujecie że głowa mała... :)

skończcie już te wywody sprzętowe i żale o fpsy. wiedzieliście co jest w środku za te 1700 zeta, generacja ma rok, gry będą coraz lepsze, a jak was tak bolą oczy to sprzedajcie PS4 w pizdu, kupcie peceta za 10000 i jarajcie się klatkami i rozdziałką. rzygać się już chce od tego biadolenia. jak nie będzie to i tak będzie źle.

 

Niech zgadnę. Konsole są dla ludzi, którzy nie mają na nic czasu i jedynie siadają wygodnie na kanapie z pianką w ręku i grają, a blacharze nic nie robią tylko jeżdżą suwakami na lewo i prawo puszczając w eter wyniki z 3D Marka? Nie ma ludzi, którzy posiadają jedno i drugie i czasem chcieliby zobaczyć na ekranie telewizora coś więcej mimo, że wiedzieli co siedzi w środku czarnulki? Gdzie Ty tu widzisz biadolenie? Widziałeś kiedyś biadolenie i płacz? Nie widzę tu wpisów w stylu:

 

"Bożeeee ta gra się tnie, nie mogę jeździć, żal !!111"

 

Napisałem jedynie co myślę o cenie konsoli. Mogli włożyć tam coś mocniejszego? Mogli. Czy jestem zadowolony ze swojej konsoli? Pewnie, że tak. Ale oczywiście musisz mi wmówić, że konsola mi się nie podoba i mam ją sprzedać  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem jedynie co myślę o cenie konsoli. Mogli włożyć tam coś mocniejszego? Mogli. Czy jestem zadowolony ze swojej konsoli? Pewnie, że tak. Ale oczywiście musisz mi wmówić, że konsola mi się nie podoba i mam ją sprzedać  :thumbsup:

 

skoro mogli to czemu tego nie zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskoczę i powiem moje spostrzeżenia. Wg mnie spadki fps zależą od pory o której włącze grę.

Na przykład włączam o 15 - gra ma spadki nawet jak jade autem na 1/2 Vmax przy średniej ilości aut.

Włączam gre koło 18.00 wtedy gra chodzi miodnie. Jade w tym samym miejscu! Autem typu ferrari, lamborghini(odpowiedniki w gta), z Vmax z większą ilością aut i nie ma żadnych spadków.

Może to wina tego czy konsola coś wczyta podczas ładowania gry.

Tylko nie piszcie, że to bzdury. U mnie to działa i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci Gable już parę dni temu pisałem tu na forum, że nie można tego już znieść. A Ty dalej.

Jesteś tak zawiedziony to nie graj. A nie biadol na forum całymi dniami.

Po sposobie pisania widać, że jesteś ogranietym człowiekiem ale czasem chyba czegoś nie rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mogli to czemu tego nie zrobili?

 

Trzeba by było spytać tego co miał info z pierwszej ręki, o tworzeniu konsoli i negocjacjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mogli to czemu tego nie zrobili?

 

To nie pytanie do mnie ;) Aczkolwiek nie muszę wyciągać swojej kryształowej kuli by stwierdzić. że wynik finansowy nie byłby zadowalający, podobnie jak sama sprzedaż konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskoczę i powiem moje spostrzeżenia. Wg mnie spadki fps zależą od pory o której włącze grę.

Na przykład włączam o 15 - gra ma spadki nawet jak jade autem na 1/2 Vmax przy średniej ilości aut.

Włączam gre koło 18.00 wtedy gra chodzi miodnie. Jade w tym samym miejscu! Autem typu ferrari, lamborghini(odpowiedniki w gta), z Vmax z większą ilością aut i nie ma żadnych spadków.

Może to wina tego czy konsola coś wczyta podczas ładowania gry.

Tylko nie piszcie, że to bzdury. U mnie to działa i tyle :)

 

646.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przeczytać cały post, to poznałbyś prawdziwą tezę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×