Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Rób misje. Żadnych konkretnych sposobów nie ma.

 

W zeszlym roku podobna akcja byla najpierw z Pißwasserem, na ktorym zarobilem "tylko" $200kk kazda postacia, bo za pozno zainwestowalem. Za to na akcjach Whiza wymaksowalem kase do poziomu $2147kk (wiecej sie nie da), bo cena spadla chyba do ≈¢50 za akcje, a pozniej wzrosla do ceny >$50.

Ja wymaksowałem kasę poprzez akcje WZL. Cena spadła do <1$ i po paru miesiącach wzrosła dosłownie do 1000$. Kupiłem akcje gdy cena wynosiła 28$ i ostatecznie przekroczyłem limit pieniędzy w grze o jakiś miliard :laugh:

Edytowane przez danken000
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko techniczne. Wam też się tak doczytują tekstury w oddali oraz minimalnie spada fps przy troche szybszej jezdzie? Ogolnie można zauważyć dosyć często doczytywanie się tekstur w jakiś nie bardzo wymagających momentach, czy to normalne na konsolkach( ledwo co się przerzuciłem na pesa)? Nie wiem czy to jestem taki wyczulony na te doczytywanie czy coś jest nie tak z grą, konsolą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online ma jakiś sens bez znajomych? Słabo wygląda dołączanie online, kilka minut trzeba czekać aż się zbierze jakiś team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sens. Jasne, że lepiej grać ze znajomymi, ale póki co z obcymi ludźmi bawię bardzo fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna, ale online na newgenach zaliczyło moim zdaniem falstart. Jak myślicie czy uda im się w jakimś patchu albo hotfixie usprawnić działanie tego trybu? w sensie wczytywanie i zminimalizowanie wywalania z sesji?

Edytowane przez cormack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak, bo i mi zdarza się czasem długie ładowanie. Z kolei wywalania z sesji jeszcze nie uświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dołączyć do jakieś ekipy, często doświadczam ze we dwoje z kimś gramy tylko.. Bo nikt nie dołącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie macie z kim grać to piszcie tutaj albo na PW swoje PSN to dodam was ja wieczorami pogrywam. Co do @donstopgo- ja czesto mam tak ze jak sie zaladuje to jestem sam w sesji albo w pare osob i tez musze od nowa szukac co ciekawe na  starej generacji ten blad byl bardzo bardzo rzadko a tutaj bardzo bardzo czesto ciekawe co jest przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to online jest słabe. Nie wciągnęło mnie

Także miałem podobne problemy. Grę udało mi się sprzedać za 190zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś ta gra nie ciągnie. Kupiłem slota na allegro i w sumie po dwóch tygodniach grania dopiero zrobiłem misję z napędem na jubilera. Przeważnie wygląda to tak ze zrobię jedna misję na 2 dni i wychodzę. W takie destiny mogę grać pół dnia. Chyba nie jest to mój typ gry. San Andreas i vice City kiedyś się jaralem na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem pierwszy raz na PS4 GTA Online, jedno pytanie, jak Wy możecie w to grać z takimi spadkami animacji? U mnie były dosłownie rzędu 15fps i to nie w stresie, w niektórych momentach jak stałem i się rozglądałem to szarpało jak na pegasusie jakimś... W porównaniu z offline ten aspekt to jakaś tragedia. W Offline też to się zdarza ale tylko na tych felernych skrzyżowaniach, a w Online prawie wszędzie :) Szybko wróciłem do offline bo już mnie oczy bolały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem pierwszy raz na PS4 GTA Online, jedno pytanie, jak Wy możecie w to grać z takimi spadkami animacji? U mnie były dosłownie rzędu 15fps i to nie w stresie, w niektórych momentach jak stałem i się rozglądałem to szarpało jak na pegasusie jakimś... W porównaniu z offline ten aspekt to jakaś tragedia. W Offline też to się zdarza ale tylko na tych felernych skrzyżowaniach, a w Online prawie wszędzie :) Szybko wróciłem do offline bo już mnie oczy bolały.

 

Na tym forum są tacy specjaliści, którzy nie widzą ani jednego błędu xD Więc się nie pytaj jak mogą w to grać, w Unity mogą to i w Gta5 też. Kasa się zgadza, następny chłam w drodze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz, gram tylko online i nie ma żadnych spadków, zwiech i co tam jeszcze wymyślacie. Wczoraj zakładałem sesje z wyścigami i rozegraliśmy kilkanaście gier w średnio 10-15 osób, bez jakichkolwiek problemów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz, gram tylko online i nie ma żadnych spadków, zwiech i co tam jeszcze wymyślacie. Wczoraj zakładałem sesje z wyścigami i rozegraliśmy kilkanaście gier w średnio 10-15 osób, bez jakichkolwiek problemów. 

 

nie przekonasz gościa :)

ale może ja inaczej spróbuje :)

Na tym forum są tacy specjaliści, którzy nie widzą ani jednego błędu xD Więc się nie pytaj jak mogą w to grać, w Unity mogą to i w Gta5 też. Kasa się zgadza, następny chłam w drodze.

 

A skąd to wiesz ? 

Przeczytałeś na forum ? ktoś Ci powiedział ? słyszałeś przed blokiem ? pudelek napisał ? 

Jeśli nie tz. że grałeś w obie wspomniane przez Ciebie gry .... wiec w tym wypadku jesteś taką samą (hipotetyczną) dojną krową ruch...ną w dupę przez R* i UBI dokładnie jak ja i inni zadowoleni ludzie   :)
Witaj w klubie bracie :) w kupie raźniej ... a może poprowadzisz krucjatę ? szukamy chętnego. 
Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przekonasz gościa :)

ale może ja inaczej spróbuje :)

 

A skąd to wiesz ? 

Przeczytałeś na forum ? ktoś Ci powiedział ? słyszałeś przed blokiem ? pudelek napisał ? 

Jeśli nie tz. że grałeś w obie wspomniane przez Ciebie gry .... wiec w tym wypadku jesteś taką samą (hipotetyczną) dojną krową ruch...ną w dupę przez R* i UBI dokładnie jak ja i inni zadowoleni ludzie   :)

Witaj w klubie bracie :) w kupie raźniej ... a może poprowadzisz krucjatę ? szukamy chętnego.

Wiem lennox, że w dość kontrowersyjny sposób przekonujesz do swoich racji, ale tym uzasadnieniem pobiłeś wszystko.

Jak się to czyta, to ma się wrażenie, że jesteś jakimś gejem

Zostałeś wyru**** w dupe ... W kupie raźniej.

Wiesz też jestem tego zdania, ale możesz to wyrazić w łagodniejszy sposób, bo co chwile ktoś na tym forum pisze o rucha**** w dupe - wybaczcie mnie to obrzydza

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądry zrozumie, głupi się obrazi.

Stara zasada.

Nic nie skumałeś z tego co napisałem. Tylko coś o gejach wyłapałeś. No cóż. Przykre to, ale na szczęście to problem twój i twojej wąskiej percepcji. Tyle ode mnie. Pisz sobie co chcesz.

Poza tym nie do ciebie pisałem wiec nie wyskakuj jak osioł ze Shreka krzycząc "tu jestem, mnie weźcie". Nie znam cie i nawet nie zauważam wiec tym bardziej nie wcinaj się w dyskusję.

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyruchany zostałem jedynie przez panów z R. Ale dzięki temu już wiem, żeby ich następnej gry nie kupować. Kasę ode mnie dostali, ale tylko raz. A Unity wystarczyło mi, że zobaczyłem pomiar fps, chociaż tej gry i tak nigdy bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w inne gry od R*? Uważam, że twój osąd jest zbyt surowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądry zrozumie, głupi się obrazi.

Stara zasada.

Nic nie skumałeś z tego co napisałem. Tylko coś o gejach wyłapałeś. No cóż. Przykre to, ale na szczęście to problem twój i twojej wąskiej percepcji. Tyle ode mnie. Pisz sobie co chcesz.

Poza tym nie do ciebie pisałem wiec nie wyskakuj jak osioł ze Shreka krzycząc "tu jestem, mnie weźcie". Nie znam cie i nawet nie zauważam wiec tym bardziej nie wcinaj się w dyskusję.

Przepraszam, że pytam, ale bije Ci czy co?

Zwróciłem Ci uwagę, że osąd możesz wyrazić nieco kulturalniej a nie jak jakiś burak używając takich sformułowań jak użyłeś. Chyba, że chcesz, żeby Cię uważano za buraka to wporzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dosyć już.
 
wszystkie lokalizacje peyotli w grze:
 

vhnoq1vjfq0i1g1ttlns.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz, gram tylko online i nie ma żadnych spadków, zwiech i co tam jeszcze wymyślacie. Wczoraj zakładałem sesje z wyścigami i rozegraliśmy kilkanaście gier w średnio 10-15 osób, bez jakichkolwiek problemów. 

W takim razie z moją konsolą musi być coś nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie z moją konsolą musi być coś nie tak...

 

Pewnie coś w napędzie siedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat online. Przy 12 osobach i akcji fps spadają chyba do 10 fps. Ledwo można jechać autem. Szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×