Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki. Kurde strasznie wolno szuka sesji online itp

Masakra, czasami az odechciewa sie grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanko , przy przenosinach postaci z ps3 wpadaja tylko trofiki za lvl? czy cala reszta tez ?

Przechodzą wszystkie trofea z online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie tyle ile by chcialo Sony. Ja tam jestem zadowolony.

Zresztą, my to chyba mamy normalne to narzekanie a wszystko...

W piłce nie możemy, to przynajmniej w tym jesteśmy najlepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła skończona i.. Jestem bardzo zadowolony. GTA V to jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Teraz czekać 5 lat na kolejną część, damn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła skończona i.. Jestem bardzo zadowolony. GTA V to jedna z lepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Teraz czekać 5 lat na kolejną część, damn.

Myślę, że jednak trochę więcej :) Choć kto wie, może Rockstar zdecyduję się w sumie nie długo wypuścić kolejną część, po takich kokosach jakie zarobiła na GTA V, wszystko możliwe :D Obecnie pewnie pracują nad RDR 2 (mam nadzieję). Następna część GTA pewnie pojawi się u schyłku obecnej generacji, ale to spokojnie jeszcze jakieś 6-7 lat.. Wróżbita Maciej mode off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam czy w tym online to nie ma normalnych misji od Lamara czy innych? Czy tylko jakieś wyścigi czy dethmatche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam czy w tym online to nie ma normalnych misji od Lamara czy innych? Czy tylko jakieś wyścigi czy dethmatche?

W online misje są, oznaczone na mapie niebieską gwiazdką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz do nich samemu dzwonić a już ograne i napotkane misje powtarzać za pomocą menu misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś mi teraz pisze, że kupił wersję z PSN i nie ma tej dodatkowej kasy 300.000 i 1.000.000 :biggrin:

Ma Ktoś z tym jakiś problem ? 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś mi teraz pisze, że kupił wersję z PSN i nie ma tej dodatkowej kasy 300.000 i 1.000.000 :biggrin:

Ma Ktoś z tym jakiś problem ? 

 

kiedy kupił? to było za pre-order

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wtedy. Teraz się kapnął :-)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trzeba ze sklepu w grze pobrać. 2 paczki (do singla i online). i to jest 500.000 a nie 300.000 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z tą bonusową kasą do GTA Online. Wersja cyfrowa z PS Store, pre-order z dodatkowym bonusem 300k do Online, zakupione na drugim koncie. Pobrana i zainstalowana ta paczka pre-orderowa (1,6 MB o ile pamiętam), 500k do singla dodaje normalnie, 800k w Online nie dostałem do tej pory. Na koncie, na którym gra kupiona (konto aktywowane jako podstawowe na konsoli) 800k w końcu się odblokowało ale u mnie wciąż nie. Pisałem do Rockstara, ponoć przekazali gdzieś dalej.

@cwir, to o czym piszesz odnosi się tylko cyfrowej wersji US. Mają to podane na stronie supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam cyfrową wersję US i tak właśnie to zrobiłem więc nie wiedziałem że w innych wersjach jest inaczej :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie (może się wydawać głupie :P). Czy jest w ogóle sens kupowania samochodów? :D Czy nie lepiej po prostu ukraść (wiem, wiem sumienie może gryźć), kupić ubezpieczenie i samochód staje się nasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sumienie w GTA? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem niedawno, nie żaden pre-order i miałem normalnie w pudełku karteczke z kodem na te 500k do single i online. z COD AW tez mialem zawartosc preorderu day zero mimo ze kupilem pare tygodni w sklepie po premierze.

 

Mam problem z online mały: mam 100 level ekipy ale w zadnym aucie w LSC nie moge dodac emblematu ekipy, jest kłódka obok tego i zadnego info :/ na x360 normalnie dodawalem ale tam mi ciagle znikal ten emblemat i teraz chcialem dorobić i jest kłódka, ma ktos pomysl czemu ?

W online w garażu tez nie slychac klaksonu, ale to bug juz z past gena także.

 

Pytanie co do single: zaczalem juz fabule ale kodu nie uzylem czy w trakcie trwania mozna zuzyc ten kod czy to przed rozpcozeciem fabuly ?

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem niedawno, nie żaden pre-order i miałem normalnie w pudełku karteczke z kodem na te 500k do single i online. z COD AW tez mialem zawartosc preorderu day zero mimo ze kupilem pare tygodni w sklepie po premierze.

 

pzdr

 O ile w CoD:AW nie bylo podanej daty waznocsi kodu to w GTA masz na tej karteczce napisane , ze kod byl wazny tylko w dniu premiery. Byc moze zadziala ale z nikad takie info sie nie wzielo/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam czy w tym online to nie ma normalnych misji od Lamara czy innych? Czy tylko jakieś wyścigi czy dethmatche?

Deathmatche i wyścigi to świetna sprawa tylko trzeba mieć oczywiście do tego ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 O ile w CoD:AW nie bylo podanej daty waznocsi kodu to w GTA masz na tej karteczce napisane , ze kod byl wazny tylko w dniu premiery. Byc moze zadziala ale z nikad takie info sie nie wzielo/

Na karteczce napisane: od 18.11.2014 do 18.11.2015 potem wpisze i zobacze ale chyba zadziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karteczce napisane: od 18.11.2014 do 18.11.2015 potem wpisze i zobacze ale chyba zadziala

Potwierdzam.Ja kupiłem GTA V wczoraj,tylko że mieszkam we Francji,i też mam kod, w zwykłej wersji,data taka sama, jak kolega wyżej,ale jeszcze nie próbowałem go wpisać.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×