Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na jakich akcjach w GTA online idzie najwięcej zarobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gta v z bundla ma napis z tyłu pudełka, nie przeznaczone do sprzedaży oddzielnie? tak jak w przypadku exów od Sony? Będę b. wdzięczny za odpowiedź.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gta v z bundla ma napis z tyłu pudełka, nie przeznaczone do sprzedaży oddzielnie? tak jak w przypadku exów od Sony? Będę b. wdzięczny za odpowiedź.

pozdrawiam.

Tak, ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :)

A czekam na to bo chciałem zobaczyć jak to wygląda :)

Cóż, może tak ma być, że to rzadkie zjawisko :) Los Santos raczej posiada inny klimat niż PL :D

Ja pograłem może ze dwie godzinki i był deszcz, nawet jechałem Franklinem wyścig w deszczu

O ile w CoD:AW nie bylo podanej daty waznocsi kodu to w GTA masz na tej karteczce napisane , ze kod byl wazny tylko w dniu premiery. Byc moze zadziala ale z nikad takie info sie nie wzielo/

Ja kupiłem tydzień po premierze i kod normalnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ma.

 

A ja dzisiaj dostałem bundle z gta 5 i nie ma żadnego napisu, normalne pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem bundle z gta 5 i nie ma żadnego napisu, normalne pudełko.

 

Ciekawe bo mój egzemplarz ma z tyłu zamiast kodu kreskowego nie do sprzedaży osobno.. czy jakos tak..

Edit. sie znaczy napis ma ;)

Edytowane przez Muntrill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje także sprawdzić jakość okładki, ponieważ są plotki że pewna partia pudełek tzn okładka i książeczka zostały wydrukowane na papierze toaletowym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre dla online ale jak narazie swietne bawie sie jedynie przy singlu. GTA V ONLINE jak narazie to kolejny crap tego roku - co chwila wywalanie z sesji, okropnie długie wczytywanie online, masa bugów ze starej generacji, dołozone nowe bugi, nie spodziewalem sie takiego faila ze strony Rockstar. Jak ktos chce kupic gre dla online to radze sie wstrzymac, szkoda nerwow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem w jakie online grałeś, ale przed chwilą skończyłem dwu godzinne granie w GTA Online właśnie i jestem bardzo zadowolony. Gra się bardzo miodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas masakra .. film przyrodniczy nakrecony w GTA   :shok:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem gre dla online ale jak narazie swietne bawie sie jedynie przy singlu. GTA V ONLINE jak narazie to kolejny crap tego roku - co chwila wywalanie z sesji, okropnie długie wczytywanie online, masa bugów ze starej generacji, dołozone nowe bugi, nie spodziewalem sie takiego faila ze strony Rockstar. Jak ktos chce kupic gre dla online to radze sie wstrzymac, szkoda nerwow.

 

Żartujesz prawda ? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie żartuje. I nie mam jakiegoś słabego neta bo to wiele osób mówi i nawet tutaj sie przewijało - masakrycznie długo dołącza do sesji zazwyczaj, często jestem sam w sesji i musze znowu wczytywac az trafie na więcej osób. Zaczne jakąś akcje i zaraz utracono połączenie z hostem, zanim rozpoczne normalnie grać online minie z 20 minut. Tryb sam w sobie jest super i jak to w koncu ruszy to będzie tak jak mówicie ale jak narazie jest za dużo problemów z sesjami, na poczatku starej generacji tez tak bylo z  gta v online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienic jezyk w grze na angielski? Jest jakas mozliwosc zrobienia tego podczas rozgrywki, w samym GTA czy trzeba zmienic jezyk menu PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reklamie napisy są spore. W grze już pewnie są dużo mniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Musisz jezyk w PS4 zmienic.

 

Sluchajcie, mam dla Was rade. Jesli chcecie sie konkretnie wzbogacic, zbierajcie kase. Ukryte paczki, security vany, co tylko sie da zeby zdobyc monies. 

 

Obserwuje sobie gielde BAWSAQ i z tego co widze, akcje Badgera leca kolosalnie w dol. Jesli sprawdza sie moje przewidywania, cena spadnie do $1 albo nawet ponizej. Wtedy inwestujemy cale nasze srodki w akcje tej firmy i czekamy. Cena moze nawet wzrosnac do $20, a wtedy jestesmy ustawieni do konca gry i nawet kupno pola golfowego za $150kk nie sprawi problemu.

 

W zeszlym roku podobna akcja byla najpierw z Pißwasserem, na ktorym zarobilem "tylko" $200kk kazda postacia, bo za pozno zainwestowalem. Za to na akcjach Whiza wymaksowalem kase do poziomu $2147kk (wiecej sie nie da), bo cena spadla chyba do ≈¢50 za akcje, a pozniej wzrosla do ceny >$50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania na giełdzie wystarczą misje z zabójstwami dla Lestera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla Franklina ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze napisy sa dość małe.

Dużo za małe, jadąc samochodem wgl nie wiem o czym gadają kolesie jeśli kogoś wiozę bo wolę skupić się na jeździe niż próbować to odczytać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dla Franklina ...

 

przecież możesz pozostałymi inwestować w tym samym czasie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie żartuje. I nie mam jakiegoś słabego neta bo to wiele osób mówi i nawet tutaj sie przewijało - masakrycznie długo dołącza do sesji zazwyczaj, często jestem sam w sesji i musze znowu wczytywac az trafie na więcej osób. Zaczne jakąś akcje i zaraz utracono połączenie z hostem, zanim rozpoczne normalnie grać online minie z 20 minut. Tryb sam w sobie jest super i jak to w koncu ruszy to będzie tak jak mówicie ale jak narazie jest za dużo problemów z sesjami, na poczatku starej generacji tez tak bylo z  gta v online.

 

Też mam podobne wrażenia z gta online, a nawet całym gta5. Swoją kopie już sprzedałem. Innym może się podobać i spełniać ich oczekiwania. Moich gra nie spełniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sie podzieli dobrymi sposobami na zarabianie kasy w online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×