Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że strasznie dużo osób narzeka na "nowe" GTA. Nie lepiej Wam sprzedać tą "słabą" grę, a nie tak się męczyć?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten temat od razu sie czlowiekowi przypomina legendarny input lag w bf3, ktory byl tym wiekszy im slabszy byl gracz trzymajacy pada. Nie od dzis wiadomo, ze zlej baletnicy przeszkadza nawet rabek u spodnicy, a hejter hejterem zostanie. Zamiast tu biadolic o takich strasznych spadkach animacji, 5 fpsach i w ogole, dajcie jakis filmik. Funkcja share dziala bardzo dobrze. Chetnie obejrze. Zeby nie bylo, gry nie mam, czekam na wasze filmiki, hajs sie nie zgadza bo nic nie kupilem itp itd.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie hejtuje bez powodu. Nie każdy jest ślepy i ludzie widzą spadki kilku fps. Nie każdy gra tylko na konsoli, gdzie gry chodzą w 20-25 fps. Jak ktoś doświadczył w swoim życiu stałych 60 fps, to lekkim dyskomfortem będzie spadek do 54. Proponuję zobaczyć pomiary klatek na yt, a ja tylko potwierdzę to, co kolega wyżej napisał, online przy większej akcji klatkuje jak cholera. I żeby nie było, grałem, sprzedałem. A każda opinia się przyda, bo spośród tych dziwnych zachwytów i mega płynności (buahaha) powinny znaleźć się komentarze, które pokażą grę z negatywnej strony. I to nie hejt, tylko szczera prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co ta twoja negatywna strona wnosi tak naprawdę? wiemy już wszyscy od dawna że czasem klatkuje, wiemy że jednym częściej, innym mniej, jednym to mniej przeszkadza, innym bardziej, jeszcze innym w ogóle. napisałeś już to tyle razy że kolejne twoje posty można by za Ciebie pisać. zachwyty są nad czymś innym, pozytywnych i zajebistych aspektów tej gry jest tak dużo, zwłaszcza dla fanów serii, a tych jest miliony, że głupie przyklatkowanie i to na ewidentnie znośnym poziomie, nie zepsuje tej gry nigdy. jeśli jesteś takim klatkofilem i dyskomfort odczuwasz przy 54 fpsach po graniu w 60 to sorry stary, porzuć może lepiej konsole bo zwariujesz :). i daj sobie już spokój bo nudne to jest.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolę wraz z grą mam parę dni więc jeszcze nie zdążyłem ogarnąć plusa, ale grając singla zdarzyły się spadki fps - jest to denerwujące, jednak bardziej drażni mnie doczytywanie tekstur. Jasne jest to zrobione dużo lepiej niż na ps3, ale bądź co bądź moje oczy dostrzegają wczytywanie - spodziewałem się, że będzie jeszcze lepiej...

Ogólnie gra - bajka, zobaczymy jak będzie w online  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest problem z trofikiem "gospodarka odpadami". Zebralem wszystko i dupsko nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te spadki FPS to całe szczescie mi to nie przeszkadza, nie szukam dziury w całym na siłe, dla mnie to jest żałośnie śmieszne w każdej już możliwej grze płakanie o te spadki FPSów jakby to było najważniejsze, dla mnie takie osoby w ogole nie powinny grać bo gdy FPS będzie nawet 100 to znajda coś innego by sie czepiać, ale ja nie o tym. Tak jak mowilem wczesniej z online były problemy, mam pytanie: gram często w online z kolegą z UK i podczas swobodnej jazdy jak on kieruje często zdarzają się ogromne lagi, bo tym spadkiem FPSów tego nie mozna nazwać, otóż, on kieruje i nagle tak jak by się zatrzymał, ja moge wszystko robić itp wszystko sie rusza oprócz niego i naszego auta a potem nagle teleport i jesteśmy gdzieś indziej, potem znów się zatrzymuje (tak naprawde on jedzie cały czas) i potem znow jestesmy pare kilometrów dalej. To zdarza się tylko na swobodnej jeździe, jak gramy misje czy wyscigi tego nie ma. To nie jest wina neta, i z innymi znajomymi zza granicy tak nie mam. Na X360 przy takim samym necie nie miałem takich problemów nawet jak grałem z graczami z Indii czy Hong-Kongu, wiecie może co jest przyczyną takich lagów?

 

2: jak sie nazywa trofeum za zagranie na giełdzie, bo w singlu mimo że kupilem akcje jakiejs firmy to nie dostałem trofeum, a chce zobaczyc czy moze kiedys nie wbiłem tego na pastgenie i moze wpadlo i przeoczylem.

Edytowane przez cormack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wbiję kosę pod żebro R*.

 

Sam Rockstar nie wie gdzie ma rozmieszczonych graczy w GTA Online. Nie piszę o lagowaniu npc-ków, to tam pal licho bo są niegroźni. Największym bublem w nex-genowym GTA jest nowy tryb celowania FPP. Pewno nie wielu z was zauważyło bo w miażdżącej większości siedzicie na wspomaganym celowaniu a wasza gra ogranicza się do wspólnego jeżdżenia pojazdami po górach ze znajomymi.

 

W GTA V na PS4 występuje bug pomiędzy graczami z pierwszej osoby i z trzeciej na swobodnym celowaniu. Ja gram z trzeciej osoby i mam problem z zabiciem każdego gracza który używa widoku z pierwszej osoby. Jest pokazywana animacja trafiania w cel, krew sika a przeciwnik nie pada. Mogę wpakować w gościa cały magazynek a Rockstar nie uzna to jako trafienie. Ten problem nie występuje gdy mój oponent również gra na trzeciej osobie, trzy hity i tango down.

 

Fajny bajer to FPP ale jak widać, R* nie ogarnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w online na PS4 też nie ma zwierząt tak jak to było na PS3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w singlu: robiłem jakies 50 prób i nigdy ale to nigdy nie zastałem na lądowisku helikoptera, na lotnisku także a samolot do tego sie nie nada za bardzo. nie moge przez to zrobic pobocznosci Franklina z misja od Doma - skok z Maze Banku, trzeba wejsc na dach zeby to wykonac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam probl. Na bank heli masz tam gdzie Trevor go składuje.

Przypomnienie jednej z misj

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic bryke by jej zrobic pimp my ride ale wyskakuje mi " ze nie mam na to miejsca".

Co mam zrobic (franklin).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem kupic bryke by jej zrobic pimp my ride ale wyskakuje mi " ze nie mam na to miejsca".

Co mam zrobic (franklin).

Musisz kupić sobie garaż, poszukaj ikonki na mapie i jedz i kup.

 

 

Czyli w singlu jest bug że nie respią się helikoptery znakiem tego...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zakupiłem GTA5 na alledrogo w wersji cyfrowej, grać będzie można nie na swoim koncie tylko na tym co sprzedający podaje, oczywiście konto na właśność itp, ale do rzeczy, będę mógł grać online? W aukcji napisane że gra ma wbudowany online pass, tylko chodzi o to, że to konto nie ma PS Plus, jednak mam PS Plus na innym koncie na tej konsoli, jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak konto, na ktore kupiles gta ustawisz jako podstawowe, to bedziesz mogl grac na swoim glownym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, no bo w aukcji jest napisane, że cytuje, UWAGA !!!
GRAĆ MOŻESZ TYLKO NA PROFILU Z KTÓREGO ŚCIĄGASZ GRĘ .
GRA NIE BĘDZIE DZIAŁAŁA NA TWOIM KONCIE!!
ZA TO MOŻESZ ŚCIĄGAĆ ILE CHCESZ DOSTAJESZ LOGIN I HASŁO DO KONTA NA STAŁE!!!
W RAZIE AWARII KONSOLI LUB SKASOWANIA PROFILU GRĘ BĘDZIESZ MÓGŁ ŚCIĄGNĄĆ PONOWNIE.
DO URUCHOMIENIA I GRANIA W GRĘ WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego, że konto nie jest podstawowe. Grać będziesz mógł tylko z profilu sprzedającego, online też, pod warunkiem, że PS+ masz wykupiony na koncie, które na konsoli jest ustawione jako podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, wielkie dzięki za odpowiedź, nie zależy mi na tym jak moje konto będzie się nazywać na online, tylko żeby w ogóle pograć, a plusa mam na swoim prywatnym. Jak coś jest polska wersja za 95 zł jak ktoś chce podrzuce link na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA Online też wam się tak długo ładuje , gdy powiedzmy zakończę jakąś akcje i wychodzę z poczekalni muszę czekać jakieś 3-5 min żeby znów wejść do swobodnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie przestanie mnie zadziwiać i śmieszyć, np. dziś taka sytuacja...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem już  fabule glowna :) Natknelo mi sie przemyslenie zastanowienie

czemu wlasciwie do zadnego napadu nie dalo sie wziac Lamara? byl za glupi ??

Edytowane przez cormack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to popierdolka a nie gangster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×