Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robiąc nikomu reklamy, ja kupiłem u tego gościa i wszystko jest ok. wszystkie dane do konta zmienione, gra pobrana, konto nie zablokowane. Co ma być to będzie zawsze jest ryzyko:) komenta nie wystawie na wszelki wypadek.

Edytowane przez tomekk29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obyś miał rację bo wychodzi na to, że koleś dokłada do każdej sztuki :)

 

 
btw niedawno kupował prepaida do bzwbk - pewno to konto daje do wpłat - wystawił same hiciory za takie ceny, ludzie się zbiegli, typ po weekendzie zgarnie ze 3 klocki i wypłaci z konta prepaid.. tyle  :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robiąc nikomu reklamy, ja kupiłem u tego gościa i wszystko jest ok. wszystkie dane do konta zmienione, gra pobrana, konto nie zablokowane. Co ma być to będzie zawsze jest ryzyko:) komenta nie wystawie na wszelki wypadek.

Wybacz, ale komentarz osoby z 7 postami jest malo wiarygodny.

 

Powaznie nie lepiej doplacic do pudeleczka? Ewentualnie teraz ja dzieki Waszej pomocy jade cebulowym sposobem, gta 5 konto PL za okolo stowke przytulilem - trofea mam w dupie, nagram sie i popchne dalej bo gra dluuuugo bedzie w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale komentarz osoby z 7 postami jest malo wiarygodny.

 

spoko, nie gniewam się :) jedynie napisałem że w moim przypadku wszystko było ok. Czy ktoś kupi u niego czy nie - to już mnie nie interesuje bo nie mam w tym żadnego interesu, nawet nie ja wrzuciłem tu linka do jego aukcji. Swoją drogą też mi się podejrzane te aukcje wydawały, bo gość za  takie konta mógłby spokojnie więcej wyciągać, ludzie kupują trupiaki po 160zł.

 

ps. czy ja wiem czy takie cebulactwo? skoro Sony wystawia gry w swoim sklepie w wersji elektronicznej po wyższych cenach niż mogę kupić w sklepie - to jest dla mnie cebulactwo. Gra na nośniku jest obarczona marżami pośredników, kosztami transportu, magazynowania, podatkami etc. etc. Póki jest opcja "cebulowa" na dorwanie gry za 50% ceny, to czemu nie korzystać? :) poza tym sony też zyskuje na tym nie mały pieniądz, wątpie żeby mieli taki ruch na psstore za czasów gdy ludzie nie handlowali cyfrówkami. Wilk syty i owca cała:)

Edytowane przez tomekk29
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko jak to możliwe, że kolo sprzedaje całe konta po takiej cenie ? Przecież nie dokłada do interesu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiego gościa chodzi ale może sprzedaje grę zamiast trzy razy to dwa razy?

Raz trup a drugi raz możesz sobie ustawić jako podstawowe normalnie?

Dajcie na PW linka to sprawdzę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiego gościa chodzi ale może sprzedaje grę zamiast trzy razy to dwa razy?

Raz trup a drugi raz możesz sobie ustawić jako podstawowe normalnie?

Dajcie na PW linka to sprawdzę co i jak.

 

Na poprzedniej stronie masz linka...

Z opisu wynika, że możesz od razu zmienić dane do konta, aktywować jako podstawowe i grać na swoim profilu... na zombiaku tak się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka aukcji moja hipoteza to:

- gry kupione w PS Store US za 60$ + doładowania kupione z bonami allegro i sprzedane 2 razy - raz martwiak a drugi raz "na stałe" (jeszcze nie wyczaił że może sprzedać trzeci raz za mniej jako konto nomrlane lub rzeczywiście chłop jest fair).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy braku sprzedaży martwych slotów i nieograniczonej ilości gier? uhum :biggrin:  to albo ma generator kodów z allegro albo generator kodów psn

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tak:

[Zombie] [konto główne] [konto zwykłe(gra tylko na sprzedawanym koncie)]

Moim zdaniem gość sprzedaje konta już po zrobionych zombiakach. Zombie pewnie schodzą na innym koncie allegro.

Myślę czy by nie zaryzykować takiego GTA 5 i nie sprawdzić. 


...albo gość planuje wałek na większą skalę i zaraz posypią się ciurkiem negatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też cały czas się zastanawiam czy brać to GTA od niego, kusi cena bo z kuponem wychodzi 109zł, a wygodniej mi nawet mieć wersję cyfrową, bo i tak nie będę nigdy sprzedawał tej gry :)  Może faktycznie jest to konto po zombiaku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko angielskie wersję gry więc na 100% konta US a tam kosztuje gra 60$ a nie 300 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem z tym sprzedawcą na GG, no i podobno niska cena wynika z dostępu do tanich zdrapek do PSN US. Wcześniej handlował kontami na XBL a teraz dołączył jeszcze konta PSN. Dostaje się tylko dane do logowania, hasła do maila już nie daje, bo trafiło się kilku cwaniaczków, którzy twierdzili że nie działa, dostawali zwrot kasy i wtedy zmieniali dane do logowania. 

 

Coś nie wydaje mi się, żeby był w stanie kupić zdrapki o wartości 60$ za przykładowo około 35$ (żeby zarobić 10zł na jednym koncie).

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, czy nowego BFa nie wziąć bo już ma :)

 

a z drugiej strony, jeśli to ma służyć wypraniu kasy, albo pozbyciu się zajumanych kodów to wtedy jak najbardziej cena ok do szybkiej sprzedaży :)

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie odświeżyłem jego przedmioty.

Na innych aukcjach ma zombiaki czyli jak na mój gust wszystko jest OK - najpierw robi zombiaka a później sprzedaje to konto (u siebie bez ponownej zmiany hasła i możliwości grania tylko na kupionym koncie) a u kupującego bez możliwości resetu awaryjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero teraz zaczął tak robić, bo się dowiedział jak to działa. Wcześniej sprzedawał tylko całe nieużywane konta. Przynajmniej tak mi pisał na gg i na prawdę sprawiał wrażenie jakby nie wiedział za bardzo o co chodzi z tymi zombiakami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwe sloty dopiero teraz wystawił i to do GTA chyba tylko, a nie powinno być odwrotnie? Najpierw schodzą zombie, a potem pełne? Zresztą, jak do środy będzie na allegro to sam wezmę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwe sloty dopiero teraz wystawił i to do GTA chyba tylko, a nie powinno być odwrotnie? Najpierw schodzą zombie, a potem pełne? Zresztą, jak do środy będzie na allegro to sam wezmę :biggrin:

Nie lepiej samemu załozyć konto, kupić i wystawić martwiaka? Wyjdzie taniej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od tego typa GTA 5 "NA ZAWSZE".

Zobaczymy czy przyśle dane i czy wszystko będzie w porządku. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw dalszego rozwoju sytuacji Sep.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wałek, na pewno nie są to konta po zombiakach bo skąd by nabrał ich tysiące. W tanie kody też jakoś nie wierzę, skoro sprzedaje za 130 to za ile niby kupił żeby mu się opłacało? No chyba że zrobił wałka na ebayu, kupił w *uj zdrapek, cofnął autoryzacje i ma kasę i zdrapki. Tak czy siak jakiś wałek.

 

BTW Poza tym skoro nie wiedział, że są zombiaki to niby dlaczego dopisuje w tytule, że gra na zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał tak ponieważ grać możesz na swoim własnym profilu a nie na koncie na którym gra została sprzedana.

W każdym razie wczoraj w nocy "zaryzykowałem".

Gość dzisiaj przysłał dane i dokładną instrukcję jak dodać konto jako podstawowe.

 

Konto oczywiście US

- zmieniłem email

- zmieniłem hasło

- dane użytkownika

- utworzyłem sobie PIN

- konto aktywowałem jako podstawowe

 

Wszystko wygląda OK :biggrin:

Właśnie kończę pobierać GTA.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniłeś maila to znaczy, że dostałeś passy do konta mail? Czy nie trzeba mieć dostępu do maila na który zostało założone konto, żeby go zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniłeś maila to znaczy, że dostałeś passy do konta mail? Czy nie trzeba mieć dostępu do maila na który zostało założone konto, żeby go zmienić?

 

 

Nie musisz mieć.

 

Dokładnie - w ustawieniach konta PSN da się zmienić adres email na jakiś inny ;) 

Nie trzeba mieć danych oryginalnego maila.

Autoryzacja też przychodzi na nowy mail a nie na stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×