Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzę tą dyskusję od pewnego czasu i powiem, że już nie jeden raz zastanawiałem się nad zakupem cyfrowej wersji na Allegro lub Ebayu, ale jakoś narazie czasu na granie nie ma zbyt dużo i jednak to co kupię fizycznie wystarcza. Mam jednak pytanie do jednej niejasności, która mnie zastanawia: jeżeli niby grę można sprzedać 2 razy i dopiero za pół roku po resecie awaryjnym znowu to jak to się ma do tego, że sprzdawcy martwych slotów sprzedają kopi jednej gry w ciągu tygodnia czasami po 20 razy i jakoś nie chce mi się wierzyć, że kupóją 10 kopii na 10 kontach???

 

Synek... Kolega który handluje slotami na alledrogo Fifę 15 przed premierą sprzedał 40 kopii!! (więc to 20 kont)...

 

A gdzie kolejne gry... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzę tą dyskusję od pewnego czasu i powiem, że już nie jeden raz zastanawiałem się nad zakupem cyfrowej wersji na Allegro lub Ebayu, ale jakoś narazie czasu na granie nie ma zbyt dużo i jednak to co kupię fizycznie wystarcza. Mam jednak pytanie do jednej niejasności, która mnie zastanawia: jeżeli niby grę można sprzedać 2 razy i dopiero za pół roku po resecie awaryjnym znowu to jak to się ma do tego, że sprzdawcy martwych slotów sprzedają kopi jednej gry w ciągu tygodnia czasami po 20 razy i jakoś nie chce mi się wierzyć, że kupóją 10 kopii na 10 kontach???

Wszystko robisz z poziomu pieca, a dopiero kupujący aktywuje dane konto na swojej konsoli. Potem reset też z poziomu PC i kolejny dostaje swoją kopię. Sprzedawca może nawet nie mieć konsoli bo mu nie jest potrzebna, a założenie konta trwa kilka chwil.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to teraz jest łatwiej, wcześniej lepiej było zablokować jeden slot na swojej konsoli, na ps4 już tak nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam cyfrowe wersje z Allegro lub zakup na spółkę z kimś. Taniej, w razie niewypału jak DriveCupa mniejszy ból. Raz pobrałem grę z PSS jako PS+ Dusta i to on wywala mi błąd. Gra wywalona, błędów brak.Tamte gry za mniej niż połowę ceny. To nie jest zakazane, na Allegro kilku sprzedawców od miesięcy sprzedało TYSIĄCE gier, jakoś Sony ich nie ściga, Allegro pozwala wystawiać i ludzie kupują. Pewnie jak jeden tutaj "kolega" konfident już nieraz "uprzejmie donosił" i jakoś nadal sprzedają. Sony także nie zablokowało tej możliwości. Brać po 220-270 zł za grę bez demka, grę, która potem nie działa, online leży, kolejny gniot albo szumny niewypał, mało było takich przykładów? To jest fair? W kilku tutaj rozumnych napisaliśmy maile do Sony z prośbą o ich stanowisko w kilku aspektach, maile wróciły z adnotacją, że błędny adres, a pisaliśmy z oficjalnego formularza z ich strony...

 

p.s. Każdy ma (a przynajmniej powinien mieć) swój rozum, ale jak czytam "porady" typu "u mnie wszystko działa, bo gram we właściwe gry" - no comment. Mi pewnie od tych "niewłaściwych" po DWÓCH tygodniach zdarła się gałka od joga, ale co tam, "tylko" zadzwonić, zgłosić, odesłać, odczekać 2 tygodnie, aż odeślą nowego pada...Wiem, wiem, to też pewnie nie wina Sony.

Cześć jestem nowy na forum, witam wszystkich.

Czy kupujący martwe sloty może dostać bana na ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto teoretycznie tak.

Praktycznie nie słyszałem o takim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany takim "wypożyczeniem" sobie gry,czy można dostać bana za takie coś? bo powiem szczerze,na trofeach mi nie zależy,a takie gry co nie mają multi, jak Śródziemie to jest dosyć opłacalny deal,skończyć i zapomnieć.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nabyć COD:AW Digital Pro Edition z Season Passem do 4 DLC co wyjdą na eBay-u, czy po ściągnięciu gry i braku późniejszego możliwości dostępu do konta DLC będą się instalować automatycznie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj sprzedawcy slotowca u którego kupujesz.

Ale jak ściągniesz season pass to DLC powinny pójść potem bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady bo właścicielem season passa jest konto z którego będziesz ściągał i to na nim jak wejdziesz do sklepiku to dodatki będą za free także będziesz mógł pobrać tylko to co zostało wydane w momencie ściągania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie konta jakie są na allegro dostępne posiadają martwe sloty. Innych nie widziałem. Może ktoś podesłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, o co chodzi z tymi grami za 100zł na allegro - w wersji cyfrowej.

Kupiłem jedną grę na próbę, dostałem hasła do konta tego gościa, ściągnałem grę i teraz mogę grać na swoim własnym koncie dopóki tej gry nie usunę.

Czy ja też mogę podobnie zrobić, że a na pół kupię grę z kolegą i mu udostępnię i oboje będziemy mieli tą grę?

Ilu osobom mógłbym tak udostępnić tą grę i w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak legalnie udostępniać grę masz w temacie o kontach i profilach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z 2 mam temu destiny wersję z allegro po pobrania. Dostałem od gościa dane do konta na których była do pobrania gra po czym pobrałem ja na swoje główne konto. Żadnych problemów z tym nie mam. Chciałbym teraz kupić tam samo GTA V. Czym się kierować przy takim zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo. Poszperaj jeszcze, bo widziałem ofertę PL za 129 zł ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie opis.

Tak na prawdę nie wiesz czy kupujesz slota czy konto z danymi czy konto którego nie ustawi jako podstawowe.

Ja bym wolał dokładnie wiedzieć co kupuję i na jakich zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli pisze że udostępnia grę do pobrania tylko raz to znaczy że slot martwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie destiny chyba też tak mam i żadnych problemów. Tylko ta wysyłka losowa troszkę mnie martwi bo na zupełnie innym koncie grać bym nie chciał. Z której aukcji byście kupili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli pisze że udostępnia grę do pobrania tylko raz to znaczy że slot martwy?

99 procent ofert z Allegro to martwe sloty. Możesz taką grę pobrać tylko raz i dopóki jej nie usuniesz z dysku, masz ją na zawsze.

W sumie destiny chyba też tak mam i żadnych problemów. Tylko ta wysyłka losowa troszkę mnie martwi bo na zupełnie innym koncie grać bym nie chciał. Z której aukcji byście kupili

Dopiero zobaczyłem opis z wysyłką losową. Broń boże nie bierz, bo to idiotyzm. Poszukaj coś tylko z możliwością grania na własnym profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź też do czasu aż Soony nie wprowadzi w którymś poprawiającymstabilnośćsystemuupdacie malutkiego "ficzera" nakazującego raz na jakiś czas odnowić licencje do każdego konta osobno :D w sumie nic wielkiego by się nie stało, a uwaliliby głównie cebularzy - expect unexpected  :pardon:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×