Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Swojego Czasu chyba Gametrade się o to kłócił i wygrał.

Tak sie klocil, ze zamkneli dzial wspolnych zakupow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu dyskusji.

Dezaktywacja konta przez PC? Przecież wyraźnie jest napisane na stronce po zalogowaniu na swoje konto ,ażeby to zrobić to tylko z poziomu konsoli.

Na PS3 udało mi się to zrobić gdy ją sprzedawałem za pomocą stronki.

Teraz chyba jest to nie możliwe lub ja tego nie ogarniam ( sprawdzałem to również na swoim drugim koncie )

 

Przecież jak sprzedawcy zmienię ten jego @ i hasło, które mi udostępnił, i przejme te konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie klocil, ze zamkneli dzial wspolnych zakupow :)

 

jest dalej ale jako grupa ukryta :D

 

@sisioro ostatnio deaktywowałem konto i objęło wszystkie konsole:ps3 i ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest taka możliwość,po pobraniu gry na osobnym koncie do tego stworzonym ażeby grać i u mnie i u znajomego na swoich profilach zdobywając przy tej okazji trofea.

Wiadomo,że ja gram na tym co grę zakupiłem lub na dowolnym koncie gdy ustawie go jako główne.

Ale słyszałem właśnie o tej możliwości zawartej w moim pytaniu, czy to jest możliwe?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da się ale nie będziemy o tym pisać na forum bo jest to proceder jawnie łamiący zasady użytkowania konta i nie pytaj o to więcej na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej napisali, przy awaryjności PS4 kolekcja takich gier to strzał w kolano;) Wysyłka na serwis format dysku i papa wszystkie gry ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej napisali, przy awaryjności PS4 kolekcja takich gier to strzał w kolano;) Wysyłka na serwis format dysku i papa wszystkie gry ;(

Kolejny,który coś tam słyszał i pisze głupoty.

 

Nigdy,ale to nigdy nie wysyła się czy to konsoli czy laptopa itd itp do serwisów wraz z dyskiem,kartą pamięci itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny,który coś tam słyszał i pisze głupoty.

 

Nigdy,ale to nigdy nie wysyła się czy to konsoli czy laptopa itd itp do serwisów wraz z dyskiem,kartą pamięci itd. itp.

Serwis przeważnie wysyła inną (odnowioną) konsolę = format dysku - szyfrowanie pod nową konsolę

Sam się zastanów zanim zaczniesz pisać głupoty.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie,przepraszam nie wiedziałem,że tak to jest rozwiązane w ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ci zalezy na prywatności to nie wysylasz, ale musisz wtedy wsiąść pod uwagę ze jezeli przyczyna awarii jest dysk, to ci nie naprawia konsoli, no i ze po naprawie, moga ale nie musza, zgadzać sie dane z dysku z odnowionym, odbudowanym fw konsoli, Np. W telefonie z wp jak wgrasz apki na kartę, zrobisz format, to telefon nie rozpozna apek z karty, trzeba je jeszcze raz instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie,przepraszam nie wiedziałem,że tak to jest rozwiązane w ps4.

Niestety tak jest.

W każdej konsoli od sony dane na dysku są szyfrowane.

Nie przełożysz dysku z jednej konsoli do innej bez utraty danych ponieważ musi być na nowo zaszyfrowany.

 

Jezeli ci zalezy na prywatności to nie wysylasz, ale musisz wtedy wsiąść pod uwagę ze jezeli przyczyna awarii jest dysk, to ci nie naprawia konsoli, no i ze po naprawie, moga ale nie musza, zgadzać sie dane z dysku z odnowionym, odbudowanym fw konsoli, Np. W telefonie z wp jak wgrasz apki na kartę, zrobisz format, to telefon nie rozpozna apek z karty, trzeba je jeszcze raz instalować.

 

Telefony a konsola to 2 różne bajki. Inne systemy operacyjne itp.

Tutaj oprogramowanie jest na konsoli a aplikacje/gry na dysku. 

Co do zmiany firmware - po pierwsze robisz to z piendrive oraz przy uaktualnieniu wystarczy tylko odbudować bazę danych o ile serwis odeśle tą samą konsolę. Więcej na ten temat w temacie o wymianie dysku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie - hurtowe wypożyczanie, martwe sloty i tak dalej, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie odbywa się ta sprzedaż: http://allegro.pl/1-dowolna-gra-z-listy-wersja-cyfrowa-ps4-i4625867212.html? Konta na własność, grasz na głównym. Hmmm. Jest haczyk?

Pisałem kiedyś do tego gościa, ale on jakby nie wie o co chodzi ze slotami. Mówi, że sprzedaje gry, a nie konta. Miałem brać, ale po takim info wolałem zrezygnować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie - hurtowe wypożyczanie, martwe sloty i tak dalej, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie odbywa się ta sprzedaż: http://allegro.pl/1-dowolna-gra-z-listy-wersja-cyfrowa-ps4-i4625867212.html? Konta na własność, grasz na głównym. Hmmm. Jest haczyk?

To co napisałeś.

Grasz na swojej konsoli na koncie na którym jest gra a nie na swoim.

Gość wyssał z konta co mógł i nie czeka pół roku na kolejny reset awaryjny tylko sprzedaje póki jeszcze coś z tego może wyciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś.

Grasz na swojej konsoli na koncie na którym jest gra a nie na swoim.

Gość wyssał z konta co mógł i nie czeka pół roku na kolejny reset awaryjny tylko sprzedaje póki jeszcze coś z tego może wyciągnąć.

No wlasnie - z tego do gosc pisze - "Po pobraniu gry są dostępne na wszystkich profilach". To nie daje mi spokoju. Jak? Szczegolnie ze sam sobie wybieram gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To go zapytaj i tyle.

Z tego co kojarzę to gość miał i takie i takie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jasno napisać jak Janusze z allegro zarabiają na tych grach? Czytałem tu wszystko i nie kumam. Skoro na aukcji gwarantuje gre na moim koncie to jak to robi? Z tego co tu czytam tylko jedna konsola może być podstawowa do konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jasno napisać jak Janusze z allegro zarabiają na tych grach? Czytałem tu wszystko i nie kumam. Skoro na aukcji gwarantuje gre na moim koncie to jak to robi? Z tego co tu czytam tylko jedna konsola może być podstawowa do konta...

Nie, nie może bo jest to nie zgodne z regulaminem Sony i jest to oszustwo.

O martwych slotach szukaj informacji gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie może bo jest to nie zgodne z regulaminem Sony i jest to oszustwo.

O martwych slotach szukaj informacji gdzieś indziej.

10 stron na ten temat a Ty się obudziles teraz? Nie sprzedaje i nie kupuje, chce wiedzieć na czym polega ten przekręt.

Ok jacek24, ale dlaczego ps4 nie wie ze to martwy slot skoro dezaktywowany przez www? Ile max slotów może taki kolo sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, sam się obudź.

Rozmawiamy o tym ale nikt ci nie napisze wprost jak się to robi. Tyle.

Jeżeli fizycznie nie zalogujesz się (internet) na konto ze zresetowanym hasłem to konsola tego nie widzi. Dodaj sobie do tego ilość możliwych kont aktywnych jako podstawowe oraz normalne na raz i co ile można robić dezaktywację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nikt tego w prost punkt po punkcie nie napisze ani tym bardziej nie wrzuci w formie poradnika czy FAQ.

To jak oficjalnie dzielić konto jest już podane w temacie Konta/Profile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i generalnie te info z pierwszego posta Faq, wystarcza by ogarnąć jak to działa. The end.

Edytowane przez KOMARZYSKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i generalnie te info z pierwszego posta Faq, wystarcza by ogarnąć jak to działa. The end.

Owszem, tylko nie pisze ze psn jest slepy i nie widzi ze ktoś gra na dezaktywowanym slocie. To jest totalnie glupie. Widzi dopiero przy próbie za logowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×