Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Z której aukcji byście kupili

Musisz sam sobie znaleźć. Tutaj dyskutujemy tylko o za i przeciw dla wersji cyfrowych z Alledrogo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci. Jesli posiadam gre cyfrowa kupiona w najbardziej cebulowy sposob swiata, czyli dostalem konto i tylko z tego konta moge grac, to gdy mi sie znudzi moge odsprzedac to konto komus innemu , by sobie zmienil email i haslo i gral normalnie na tym koncie dalej, czy jest ono juz na stale do mojej konsoli 'przywiazane' i juz nigdzie indziej nie ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz grac tylko na tym koncie to znaczy że już jest przypisane od innej konsoli - nie Twojej. ;)

Na takiej samej zasadzie jak Ty grasz, możesz to konto puścić dalej.

Sprawdź sobie jeszcze za ile można zrobić reset awaryjny (raz na pół roku) - wtedy ty lub osoba która ot konto zakupił od ciebie odzyska pełny dostęp do konta (będzie mógł ustawić jako główne i grać na swoim własnym).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem dokładnie temat i mam pytanie.

Martwe sloty, z których grę można pobrać jednorazowo, pozwalają cieszyć się daną produkcją do momentu kiedy nie usunę jej z dysku, albo konsola nie ulegnie awarii?

Niema na nich żadnych innych limitów?

Takie konta muszą być ustawiane jako podstawowe?

Jeżeli tak, to jeżeli zakupię drugą taką grę na innym koncie to co wtedy?

Na PS4 można mieć tylko jedno podstawowe konto.

Prawdę mówiąc dopiero dzisiaj zauważyłem nowe gry w niskich cenach i zainteresowałem się tematem.

 

Jeżeli z zaufanym kolegą zrobię tak, że podam mu loginy do mojego głównego konta, a on poda mi do swojego i zrobimy tak, że on mój, a ja jego profil ustawię jako podstawowy, to będziemy mogli bez ograniczeń składać się na gry z PSN we dwóch i będzie można grać na nich bez żadnych ograniczeń?

 

Poprawcie mnie, jeżeli coś źle napisałem.

Z góry dzięki za wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - Tak

2 - Nie

3 - tak

4 - również podstawowe.

5 - nie - konsola może mieć na raz 16 kont - każde podstawowe

6 - dokładnie tak - tylko musi być zaufany kolega. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz grac tylko na tym koncie to znaczy że już jest przypisane od innej konsoli - nie Twojej. ;)

Na takiej samej zasadzie jak Ty grasz, możesz to konto puścić dalej.

Sprawdź sobie jeszcze za ile można zrobić reset awaryjny (raz na pół roku) - wtedy ty lub osoba która ot konto zakupił od ciebie odzyska pełny dostęp do konta (będzie mógł ustawić jako główne i grać na swoim własnym).

Lol, spodziewalem sie innej odpowiedzi. W zwiazku z tym zamiast kupowac gowniane martwiaki, to nie lepiej kupic takie konto, i albo je odsprzedac dalej nie tracac wlasciwie nic, albo po pol roku sobie aktywowac?

W porownaniu do wersji pudelkowej takie konto to grosze, nawet tansze sa od martwiaka...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co jest dla ciebie ważniejsze - sama gra czy trofea.

Kupując takie konto z pełnym dostępem (ale bez możliwości ustawienia go jako podstawowe), resetując hasło po pół roku robisz z niego automatycznie martwiaka (tyle że u oryginalnego właściciela). 

Wybór przy takim koncie należy do Ciebie - albo odsprzedajesz dalej albo czekasz aż będziesz mógł zrobić reset. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze to konto kupowane na parę dni. Jak gość ci zmieni hasło to się już na nie zalogujesz. Jeśli zaś kupiłeś konto na stałe które nie możesz ustawić jako podstawowe za to masz wszystkie dane do zmiany emaila i hasła to wtedy tak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat trofea nigdy nie graly dla mnie roli, zrazilem sie do nich gdy zdalem AC2, tak mi sie spodobala ze postanowilem sprawdzic o co biega z trofeami, gdy sie zorientowalem sie ze musialbym powtarzac niektore misje zeby np zabic kogos inaczej niz zabilem to sie zrazilem... Dla mnie liczy sie granie a nie trofea :)

 

Mowisz resetujac haslo? Czyli jesli teraz zmienie haslo na inne niz podane przez wlasciciela to za pol roku powinienem miec mozliwosc ustawienia konta jako podstawowe?

 

@redlumek

Nie nie, na pare dni wiem jak funkcjonuje - nie polecam nikomu. No chyba ze ktos gra 10 godzin dziennie to wtedy tak. Dla mnie 2 tygodnie byly niewystarczajace do zdania - musialem dokupic dodatkowy tydzien a i tak Left Behind nie ogralem bo juz mi sie nie chcialo grac, gdybym mial na plycie lub konto byloby moje to spokojnie po pol godzinki dziennie bym sobie te DLC dokonczyl, a tak trzeba sie spieszyc a mi sie nie chcialo.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz resetujac haslo? Czyli jesli teraz zmienie haslo na inne niz podane przez wlasciciela to za pol roku powinienem miec mozliwosc ustawienia konta jako podstawowe?

 

Pół roku od poprzedniego resetu czyli najpóźniej do 6 miesięcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoznac czy na allegro jest wystawiony martwy slot czy konto z pelnym dostepem ?
Chcialbym zeby mi sie trofiki nabijaly na moje konto, nie interesuje mnie sama gra dla gry.

Maacie moze jakis zaufanych sellerow na allegro ? (napiszcie PW z nimi jak co) ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzcie mi jedną osobę, która sprzedaje konta z najnowszymi AAA. Dla mnie nie ma żadnego problemu z kupowaniem slotów (PS3) za 1/3 czy nawet 1/4 ceny. Przejdę, skasuje , zapomnę. Chcecie grę na zawsze to kupujcie płyty za ponad 200 pln proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoznac czy na allegro jest wystawiony martwy slot czy konto z pelnym dostepem ?

Chcialbym zeby mi sie trofiki nabijaly na moje konto, nie interesuje mnie sama gra dla gry.

Maacie moze jakis zaufanych sellerow na allegro ? (napiszcie PW z nimi jak co) ;p

99% to martwiaki i najczęściej mają w opisie, że na jedno ściągnięcie. Całe konto sprzedają tylko ci którzy kupili dla siebie i po przejściu sprzedają. Np jak będę wystawiał to dam w tytule coś w stylu "Slot na własność" żeby od razu było wiadomo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak koles ma w opisie:

 

 

GRĘ POBIERASZ I URUCHAMIASZ NA WYSŁANYM KONCIE, KTÓRE PO ZAKUPIE STAJE SIĘ TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ.

JEŚLI NIE ZALEŻY CI NA TROFEACH, TA AUKCJA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !

PO ZAKUPIE OTRZYMASZ INSTRUKCJĘ JAK POBRAĆ I ZAINSTALOWAĆ GRĘ NA SWOJEJ KONSOLI.

 

lub

 

 

 

GRASZ NA SWOIM KONCIE/PROFILU LUB Z KTÓREGO GRĘ POBIERASZ. PYTAJ SIĘ OD DOSTĘPNĄ WERSJĘ PRZED ZAKUPEM (wiadomość do sprzedającego). BRAK INFORMACJI = GRASZ NA KONCIE/PROFILU UŻYTKOWNIKA DOMYŚLNEGO (tzn. z tego co pobierasz grę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na jakie patrzec ?
Chcialbtym sobie sprawdzic np PESa15, Dragon Age lub Tlou i nic ciekawego znalezc nie moge ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiego, dzieki ktoremu bede mogl grac na SWOIm koncie dobijajac SOBIE trofiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie sprawdzić poproś kogoś o udostępnienie :)

Od nie dawna jest taka możliwość na konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forever Alone ;)

Na forum jest dział, w którym ludzie sobie udostępniają do potestowania.

 

Baj de łej: Właśnie zobaczyłem, że ktoś w BM sprzedaje już pudło tlou za tyle ile misiek na alle więc bym się raczej nie zastanawiał na Twoim miejscu.

No chyba, że masz padnięty napęd to co innego :)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grach, w ktore moge grac na swoim koncie wpadaja trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na swoim koncie więc jak mogą nie wpaść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę jakies cyfrowe za 19 zl na 14dni. Wtf? Już kurde nie wiem u kogo kupować, żeby spełniały moje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę jakies cyfrowe za 19 zl na 14dni. Wtf? Już kurde nie wiem u kogo kupować, żeby spełniały moje wymagania. Na ktoś jakiegoś sprawdzonego sellera?

1> Gość daje ci dostęp do swojego kont ana 14 dni po czym zmienia hasło. Proste i logiczne. Są nawet aukcje z kontami wypożyczanymi na godziny ... ludzie posuwają się do najdziwniejszych pomysłów.

2> to nie jest temat od polecania slotów tylko od dyskusji jak nie wejść w minę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×