Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to, że Sony zaczyna banować konsole, a nie konta - gdzie odnotowano zakup z kradzionej karty (dotyczy wszystkich konsol, na których dane konto było uwierzytelnione).

A skąd to info ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info od ludzi, którzy takiego bana dostali - gry kupowali z ruskiej strony plati.ru - uspokajam trochę sytuację bo ban jest tylko na 30dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak czy siak po ptakach ... skoro aktywowałem konto na konsoli :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info od ludzi, którzy takiego bana dostali - gry kupowali z ruskiej strony plati.ru - uspokajam trochę sytuację bo ban jest tylko na 30dni.

 

Widocznie kupując z plati nie czytali dokładnie opisu aukcji.

Wyraźnie jest napisane za co można wyłapać bana. Więcej niż 15 kont podstawowych na konsoli = ban na 30 dni.

To jest jedyna możliwość bana w tym temacie. Konta z kradzionymi kartami blokują, konsole dopiero patrz wyżej.

Wiem bo miałem raz takie konto i zostało zablokowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kupując z plati nie czytali dokładnie opisu aukcji.

Wyraźnie jest napisane za co można wyłapać bana. Więcej niż 15 kont podstawowych na konsoli = ban na 30 dni.

To jest jedyna możliwość bana w tym temacie. Konta z kradzionymi kartami blokują, konsole dopiero patrz wyżej.

Wiem bo miałem raz takie konto i zostało zablokowane.

 

Możliwe, że masz rację. Dopytam o szczegóły poszkodowanych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd na plati.ru mają takie dobre ceny. Czy jest jakiś myk o którym nie wiemy? Kupował ktoś tam? Bezpieczne to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka postów wstecz.

Lewe karty płatnicze.

Można dostać bana na konsolę/konto. Do zweryfikowania.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale się nie zgodzę.

Mam kilka kont z plati jak i kilku znajomych i raptem jedno zostało zablokowane. Portal ma się całkiem dobrze w innym wypadku już dawno by się im dobrali do dupy.

I bana na konsolę można wyłapać na własne życzenie tylko, przez nieuwagę. Więcej się rozpisywać nie będę bo to nie miejsce na to, jeśli ktoś się zainteresuje to sam znajdzie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo nie słyszałem o tym plati. Dobre ceny. Nawet jeśli z konta zrobi się zombies to grać można dalej. Mam jedno takie konto. Gościu chyba kupował tam i sprzedawał na allegro. Ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry za okolo 10 zl (pare dolarow) no to oplaca sie zajebiscie a w to ze banuja konsole nie wierze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry za okolo 10 zl (pare dolarow) no to oplaca sie zajebiscie a w to ze banuja konsole nie wierze 

Przetłumacz sobie którąś z aukcji.

Sony banuje na 30 dni gdy od konsoli jest na raz 15 kont aktywnych przypisanych.

Trzeba się pilnować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie troche posiedzi nad stronka to da rade, teraz jestem zafascynowany januszami z allegro ktorzy kupuja za grosze konta a sprzedaja za gruba kase, interes zycia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spróbowałem. Kupiłem Evil Within za 8$ Deaktywacja przez www i aktywowałem u siebie jako podstawowe Wszedłem na podane konto a tam pełno gier! ;) Dodałem wszystkie do pobierania i wywaliło mnie z konta ale już na moim się ściągają ;) Jak będą działać to pięknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogles wejsc na www i zaczac sciagas na swoja konsole ? xxxxxxxxxxxx)

Jeżeli nie wiesz o czym piszesz to się nie odzywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można można ;) ale nie dopisałem że wszedłem już na konsoli dodając to konto

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi banami na 30 dni jak sie ma 15 kont podstawowych to prawda? Ja mam około tylu, ale wszystkie sam zakładałem, żadnych kupionych na allegro :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez noc zassałem wszystkie 8 gier. Wszystkie działają a część jest nawet Pl. Do konta nie mam już dostępu ale takie martwiaki to bajka - 8 gier za 8$ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z martwiakami jest taki problem ze nie mamy możliwości ich deaktywowania :/ 

Wiec każde takie konto zbliża nas do magicznej liczby 15 kont

Bo usunięcie konta to nie deaktywacja... chyba 

Edytowane przez FreshPrince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z martwiakami jest taki problem ze nie mamy możliwości ich deaktywowania :/ 

Bo usunięcie konta to nie deaktywacja... chyba 

 

Usunięcie konta podstawowego z konsoli jest możliwe z dezaktywacją.

Przy usuwaniu nawet pojawia się potwierdzenie czy chcemy to zrobić czyt. dezaktywacje.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając konto na konsoli po uprzednim zalogowaniu się, nawet w przypadku gdy hasło zostało zmienione, można usunąć konto wraz z dezaktywowaniem konsoli przypisanej do tego konta. O ile wcześniej nikt nie zrobił dezaktywacji awaryjnej z www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając konto na konsoli po uprzednim zalogowaniu się, nawet w przypadku gdy hasło zostało zmienione, można usunąć konto wraz z dezaktywowaniem konsoli przypisanej do tego konta. O ile wcześniej nikt nie zrobił dezaktywacji awaryjnej z www.

Super :) dzieki za info :)

Tapniete z OpOsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszedłem na to plati.ru i jestem w szoku, moje cebulackie skłonności wychodzą na jaw. Powiedzcie mi czy te gry z reguły mają możliwość wyboru Angielskiego? I jakie są to konta? US, Rosja? Ktoś kupuje tam od dłuższego czasu? Jak widzę pakiet NBA 2k15 + Diablo + Dragon Age za 12 euro to jakiś taki implant ostrzegawczy się włącza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie wiem czy to dobry pomysł tak tutaj otwarcie rozmawiać o plati.ru.

Ja mogę napisać tylko tyle że obsługa i podejście do tematu sprzedawców jest dużo lepsze niż u naszych handlarzy.

Wszystko jasne i klarowne.

Co do kont to są różne zazwyczaj piszę w opisie. Każda taka aukcja na zazwyczaj wyczerpujący opis.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×