Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba o wersjach cyfrowych to temat, bez podziału na to czy ps3 czy ps4. Poprostu pobanowali konta niektórym osób które kupiły na plati.ru gdyż były to konta z kradzionych kart

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum poświęcone konsolom Playstation.

Masz osobny dział poświęcony PS3, osobny dział PS4 i osobny dla PS VIta.

Jesteś w dziale PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o wersjach cyfrowych to temat, bez podziału na to czy ps3 czy ps4. Poprostu pobanowali konta niektórym osób które kupiły na plati.ru gdyż były to konta z kradzionych kart

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Banuja tylko te konta zakupowe. Twoje konto jak i konsola są bezpieczne. Wiec pisz konkretnie, bo to spora różnica ;)

A takie rzeczy się zdarzają i tyle, na allegro również.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile tam na tej stronie kosztuje BF:Hardline na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś tam konto - wie jak wygląda opłata za taką grę przez PayPal czy jakoś inaczej ? Strona ruska 8 nic się nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz konto i ściągasz grę

. Hardline najtaniej 14 euro. Wersja Angielska

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupujemy z kolega gry cyfrowe na dwoch ale chciałbym podarować martwego slota innemu koledze. Nie interesuje mnie sprzedaż bo pewnie zaraz zostanę posadzony o to no ale ok. Wracając do tematu. Co muszezrobic? Czy ktoś mógłby mi wytlumaczyc ? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ps4? Najprościej jest zalogować się przez przegladarke, w ustawienia konta (możesz np sie zalogowac na ps store i tam masz przejscie do tej opcji) zmienić hasło, i zdezaktywować urzadzenia. Jak zmienisz hasło to ps4 nie sprawdzi u Ciebie juz czy masz licencje na dana gre, bo się nie połączysz z PSN,  czyli dalej bedziesz grac bez problemu, a kolega sobie aktywuje konto jakie główne i bedzie mogl grac na swoim w dane gry. Właśnie w taki sposób sprzedaje się też sloty na tych ruskich stronach/allegro.

 

EDIT : zapomniałem dodać, że jak zrobisz taką "awaryjną" dezaktywacje to dezaktywuja Ci sie wszystkie urzadzenia, czyli znowu będziesz mógł tam dodać 2x PS3, raz vite, i jakieś popierdołki mobilne. No i następną taką operację będziesz mógł dopiero za 6 miesięcy zrobić.

Edytowane przez Kabosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? TLOU Remastered za 2,40 euro? (http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1835075) Też jestem ciekaw jak wykonywuje się płatności na plati ru, wypowie się jakiś ekspert? " Количество продаж: 89" to znaczy że ile tu mają kont? Pierwszy raz spotykam się z tą stroną no i mam lekkie zdziwko. Nie wiedziałem że gry na "czarnym rynku" są praktycznie za półdarmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to jak? najwygodniej kartą(paypalem też można) po boku zaznaczasz kartę płatniczą i dalej to już standardowe procedury czyli spisanie danych z karty przekierowanie na stronę Twojego banku potwierdzenie transakcji i po max 3 minutach dostajesz login i hasło do konta 

jakby ktoś jeszcze pytał w jakiej walucie najtaniej wychodzi odrazu zaznaczam że w rublach

Edytowane przez flahu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie masowe zakupy na plati.ru, chciałem tylko zaznaczyć że część danych kont tam sprzedawanych jest kradziona lub posiada podpięte karty płatnicze (kradzione lub nie).

Reszta już zależy od waszego poczucia moralności i potrzeb.

Jak byłem przeciwny slotom na Allegro do których się przekonałem tak to już jest totalnie śliskie. Można kupić konto za rozsądne pieniądze do którego dostajemy pełny dostęp a można trafić na czyjeś normalne konto na którym gracz taki jak my gra, używa i ma podpiętą kartę.

Każdy niech przemyśli sobie sam (nie chcę żadnych moralnych komentarzy) i niech zrobi co uważa.

Tyle ode mnie.


...przy okazji zakupy na tej stronce uzmysłowiły mi że od teraz trzeba odpiąć kartę płatniczą z konta PSN i regularnie zmieniać hasło + pin + pytanie pomocnicze żeby się nie znaleźć u jakiegoś ruskiego na celowniku. 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniecie masowe zakupy na plati.ru, chciałem tylko zaznaczyć że część danych kont tam sprzedawanych jest kradziona lub posiada podpięte karty płatnicze (kradzione lub nie).

Reszta już zależy od waszego poczucia moralności i potrzeb.

Jak byłem przeciwny slotom na Allegro do których się przekonałem tak to już jest totalnie śliskie. Można kupić konto za rozsądne pieniądze do którego dostajemy pełny dostęp a można trafić na czyjeś normalne konto na którym gracz taki jak my gra, używa i ma podpiętą kartę.

Każdy niech przemyśli sobie sam (nie chcę żadnych moralnych komentarzy) i niech zrobi co uważa.

Tyle ode mnie.

...przy okazji zakupy na tej stronce uzmysłowiły mi że od teraz trzeba odpiąć kartę płatniczą z konta PSN i regularnie zmieniać hasło + pin + pytanie pomocnicze żeby się nie znaleźć u jakiegoś ruskiego na celowniku. 

Jeśli kupujemy konto, i zmieniamy wszystkie dane łącznie z e-mailem,to znaczy że dostęp mamy tylko my,czy jakimś cudem ktoś też korzysta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem każdy robi jak chce. Tak jak i na Allegro zdarzają się przekręty z kontami. Trzeba uwazac, kupować i używać na własną odpowiedzialność.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujemy konto, i zmieniamy wszystkie dane łącznie z e-mailem,to znaczy że dostęp mamy tylko my,czy jakimś cudem ktoś też korzysta ?

To znaczy że albo to konto było zakupowe i dostęp do niego mamy tylko my lub robimy komuś martwiaka i jest wszystko "w porządku", albo to konto było czyjeś (tak jakby tobie nagle konto ktoś - nazywajmy rzeczy po imieniu - ukradł) i taki delikwent będzie próbował odzyskać konto z którego nam się zrobi martwiak chcąc nie chcąc (konto zawieszone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie,jak wiadomo,jeśli kupi się slot,to można tylko raz ściągnąć grę i np. w razie awarii konsoli gry przepadają,czy często zdarza się taki przypadek,że dane z dysku zostają usunięte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy awarii konsoli praktycznie zawsze dysk jest formatowany.

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często takie awarie się zdarzają,żeby formatować dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są awarie. Zdarzają się albo nie. Ja mam konsolę od premiery i dysk formatowałem tylko po wymianie na większy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupic wersje cyfrowa gry Bloodborne? Zastanawiam sie nad http://allegro.pl/show_item.php?item=5194128551 koleś odpisał mi ze będę miał możliwość ściągnięcie gry jeszcze raz gdy zostanie usunięta z dysku. Ale pewnie to nie jest konto na własność tylko potem znowu mi udostępni do ściągnięcia. Do 24 muszę zamówić bo mam niewykorzystany kupon w aplikacji i coś muszę z nim zrobić bo wcześniej nie było kiedy. Pomoże ktoś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koniecznie musisz wykorzystać kupon to juz lepiej kup doładowanie psn 100 zl. Wyjdzie Cię jakieś 75 zl, a kasę możesz wykorzystać na zakup czegoś z promocji. (a te czasami potrafią być ciekawe ostatnimi czasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupic wersje cyfrowa gry Bloodborne? Zastanawiam sie nad http://allegro.pl/show_item.php?item=5194128551 koleś odpisał mi ze będę miał możliwość ściągnięcie gry jeszcze raz gdy zostanie usunięta z dysku. Ale pewnie to nie jest konto na własność tylko potem znowu mi udostępni do ściągnięcia. Do 24 muszę zamówić bo mam niewykorzystany kupon w aplikacji i coś muszę z nim zrobić bo wcześniej nie było kiedy. Pomoże ktoś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jup dostajesz martwiaka...poza tym koleś może Ci powiedzieć, że pozwoli pobrać drugi raz. Co nie oznacza że tak właśnie będzie ponieważ na aukcji masz jasno napisane "do pobrania tylko raz". Nie pchałbym się w to i na Twoim miejscu zrobił zrzutę z kumplem. Będziesz miał stały dostęp do konta w razie wypadku, tak samo jak Twój kolega.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×