Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

ee tam zdarza sie raz na milion, a cala akcja dziwnie podejrzana

Edytowane przez Dynio24_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos liczy na masowe bany to sie nie doczeka . A co z haslem For The Players☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony coś za tanio a z drugiej gość jest na allegro już od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał w tym wątku, że nawet jeśli sprzedający daje możliowść zmiany loginu i hasła, to i tak może je w jakiś sposób zmienić i zablokować dostęp do konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie a proponuje tez powazne tytuly chyba ze ma tyle kont do wyzbycia sie juz bez resetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już o tym kolesiu wspominałem kilka stron wcześniej. Nie wiem jak pozyskuje gry, ale WSZYSTKIE jego konta to nie konto po martwiakach, tylko nowe konta z możliwością aktywacji i dezaktywacji awaryjnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% już bez resetu albo nie ma czasu na sprawdzanie które konto jest które. 

...chyba że ma te konta z plati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał w tym wątku, że nawet jeśli sprzedający daje możliowść zmiany loginu i hasła, to i tak może je w jakiś sposób zmienić i zablokować dostęp do konta?

 

Żebyś był tak na 100% właścicielem konta, sprzedawca powinien Ci dać wszystkie dane, łącznie pytaniem pomocniczym na PSN/Mail, loginem i hasłem na maila na który widnieje w PSN. Jak zmienisz sam login i hasło na PSN jest to spokojnie do odzyskania przez sprzedawce.

Tak mi się wydaje, chyba że się mylę.

Przecież już o tym kolesiu wspominałem kilka stron wcześniej. Nie wiem jak pozyskuje gry, ale WSZYSTKIE jego konta to nie konto po martwiakach, tylko nowe konta z możliwością aktywacji i dezaktywacji awaryjnej.

 

Też mi się tak wydaję. To sprzedawca który sprzedaje dziewicze konta, raz kumplowi kupowałem u niego i było tak jak mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie wnioskuję, że jest to najlepsza aukcja/sprzedawca gier cyfrowych na allegro, right? Unity i The Order bym przygarnął za 96,50 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie wnioskuję, że jest to najlepsza aukcja/sprzedawca gier cyfrowych na allegro, right? Unity i The Order bym przygarnął za 96,50 PLN :)

 

To, że ofertowo jest najlepszy to fakt. To, że wątpliwy jest sposób w jaki zasila te konta funduszami to inna sprawa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie wnioskuję, że jest to najlepsza aukcja/sprzedawca gier cyfrowych na allegro, right? Unity i The Order bym przygarnął za 96,50 PLN :)

Sprzedawca odpisal ze na kontach reset nie jest wykorzystany.

Czyli jest jak pisal LordKristo konta sa dziewicze.

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś ograniczenie na konsoli co do ilości takich kont z grami z allegro? Jakie są minusy takich zakupów, poza tym, że trzeba zakładać nowe konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś ograniczenie na konsoli co do ilości takich kont z grami z allegro? Jakie są minusy takich zakupów, poza tym, że trzeba zakładać nowe konta?

 

Gdybyś chociaż przejrzał ten temat to odpowiedź na swoje pytania znalazłbyś co najmniej kilka razy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ktoś tak odpisze :biggrin: Niestety mistrzu nie każdy ma czas na przeglądanie 40 stron forum.

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu się chce pisać po raz kolejny to samo.

Powyżej 14 kont podstawowych na raz jest ban na konsolę podobno 30 dniowy.

Piszę podobno bo sam nie sprawdziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może brzydko to zabrzmi ale niestety to nie nasz problem że nie masz czasu, i podejrzewam że nikogo tutaj to nie interesuje że tak właśnie jest.

Zycie to sztuka kompromisów, chcesz się czegoś dowiedzieć/nauczyć - musisz poświecić swój czas.

Nie musisz czytać całego tematu, wystarczy kilka stron wstecz. Było milion razy, co stronę jest praktycznie odpowiedź na twoje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub zamiast kolejnych postów z "pouczeniami" można po ludzku udzielić normalnej odpowiedzi ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...którą już dostałeś ale dalej nie chcesz jej zobaczyć.

A jest na wyciągnięcie ręki.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie odnosnie takiej aukcji http://allegro.pl/battlefield-4-premium-ps4-pl-gamefactory-i5177598485.html. Myslicie ze warto kupic od tego uzytkownika? Na konsoli pogrywam praktycznie kilka/kilkanascie godzin w miesiacu dlatego tez szkoda mi wydac 289zl na battlefielda z premium prosto z PS Store a chcialby, sobie troche "postrzelac" przez internet. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi/rady i serdecznie pozdrawiam.

Strona O Mnie uzytkownika.

REGULAMIN AUKCJI.

1. Kupujący ma 24h na rozpoczęcie pobierania od momentu otrzymania danych dostępowych do konta oraz instrukcji instalacji.

2. Kupujący który uszkodzi konto nie postępując zgodnie z instrukcją traci bezpowrotnie dostęp do konta i zakupioną grę bez możliwości prawa zwrotu.

3. W przypadku uszkodzenia konta istnieję możliwość ponownego kupna po ustalonych warunkach drogą mailową lub telefoniczną.

4. W przypadku dokonania aktywacji konsoli i pobrania gry nie ma już możliwości zwrotu z racji na fakt że produkt po aktywacji i pobraniu jest traktowany jako produkt jednorazowego użytku

5. Konto jest udostępnianie tylko do jednorazowego pobrania gry, konto pozostaje naszą własnością i po pobraniu gry i aktywacji konsoli zmieniamy dane dostępowe do konta.

6. Konto jest monitorowane w przypadku pobrania niedozwolonej wartości podjęte zostaną odpowiedni kroki oraz nałożone stosowne blokady na kupującego.

Edytowane przez Venov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie stało? Po przejściu w stan uśpienia i wl konsoli utraciłem dostęp do 3 gier kupowanych w cyfrowych wersjach na Allegro, zawsE działały a teraz nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli juz przepadło tak? Kurde ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×