Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Okej ciekawe ile z osób tu z forum wiedziało o tej stronce i takiej niskiej cenie zakupu konta z grami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy... zainteresowani.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedno pytanie, niekoniecznie odnośnie wersji z allegro ale cyfrówek ogólnie. Czy jak kupuje grę na US koncie i gram na moim europejskim to matchmaking w multi działa jakoś inaczej? Łączy mnie tak samo z Europejczykami jak by to robił przy zwykłej wersji EU? Dziwne pytanie ale wolę być pewny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedno pytanie, niekoniecznie odnośnie wersji z allegro ale cyfrówek ogólnie. Czy jak kupuje grę na US koncie i gram na moim europejskim to matchmaking w multi działa jakoś inaczej? Łączy mnie tak samo z Europejczykami jak by to robił przy zwykłej wersji EU? Dziwne pytanie ale wolę być pewny :biggrin:

Łączy identycznie :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gry.

Np. W takiego PES'a nie pograsz z ludźmi z EU mając wersje US.

Co do reszty to chyba raczej takich ograniczeń nie ma, raczej zależy to od regionu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszedłem na to plati.ru i jestem w szoku, moje cebulackie skłonności wychodzą na jaw. Powiedzcie mi czy te gry z reguły mają możliwość wyboru Angielskiego? I jakie są to konta? US, Rosja? Ktoś kupuje tam od dłuższego czasu? Jak widzę pakiet NBA 2k15 + Diablo + Dragon Age za 12 euro to jakiś taki implant ostrzegawczy się włącza :D

Zależy od konta. Ja na tym co kupiłem mam Mordor i Lare PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam pytanko bo moze ktos kupowal wersje LBP 3 z konta USA. Czy bedzie jezyk PL?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,jest tutaj jakiś haczyk,bo coś za tanio gość sprzedaje? A jak jest później z grą na tym koncie,też trzeba kupić tam plusa ? Z góry dziękuję za odpowiedź

 

 

http://allegro.pl/battlefield-hardline-pl-ps-plus-11zl-i5196249969.html

 

A co niby w tym jest taniego skoro to już konto po dwóch slotach (Allegrowicz już odzyskał z niej wyłożone pieniądze). Jak na swoim koncie kupisz Plusa i ustawisz swoje konto jako podstawowe, to na innych kontach też będziesz mógł grać on-line więc nie musisz kupywać akurat na tamtym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to są jakieś gry po polsku z US Store? Coś mi się kiedyś obiło o uszy że GTA V, fifa ale nie jestem pewny.. Przydałaby się taka wiedza może ktoś kupował i napisze czy jakiś większy tytuł na PS4 w Amerykańskim sklepie jest po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA na 100% nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to są jakieś gry po polsku z US Store? Coś mi się kiedyś obiło o uszy że GTA V, fifa ale nie jestem pewny.. Przydałaby się taka wiedza może ktoś kupował i napisze czy jakiś większy tytuł na PS4 w Amerykańskim sklepie jest po polsku?

 

W PS Store US wszystko jest  po angielsku bo w innych językach tam się urżedowo nie mówi, ewentualnie doruzcają jakieś mneijszości narodowe - Hiszpański/Francuski/Portugalski/Chiński/Japoński/Rosyjski, ale nie po polsku :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co niby w tym jest taniego skoro to już konto po dwóch slotach (Allegrowicz już odzyskał z niej wyłożone pieniądze). Jak na swoim koncie kupisz Plusa i ustawisz swoje konto jako podstawowe, to na innych kontach też będziesz mógł grać on-line więc nie musisz kupywać akurat na tamtym koncie.

Dla mnie lepiej,bo wolę mieć konto,i sam je kontrolować,a na trofikach mi w ogóle nie zależy.Czyli spokojnie mogę brać,jak coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lepiej,bo wolę mieć konto,i sam je kontrolować,a na trofikach mi w ogóle nie zależy.Czyli spokojnie mogę brać,jak coś ?

 

Tak, możesz brać. Nie lepiej Ci kupić grę prosto na PS Store i dwa sloty sprzedać komuś na Allegro ? Skoro Ci na trofikach nie zależy to wyjdzie na to, że grę będziesz miał za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow Warrior jest PL z USA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś Wytłumaczyć? Płatki.ru wybieram FIFA 15 i cena jest ok 23 dolary czyli ok 90 zł a na allegro cyfrową po 70 więc jak jest tanio na tym ruskkiej Stronie? Nie kapuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz brać. Nie lepiej Ci kupić grę prosto na PS Store i dwa sloty sprzedać komuś na Allegro ? Skoro Ci na trofikach nie zależy to wyjdzie na to, że grę będziesz miał za darmo.

Nie mam teraz $$  :)

Może mi ktoś Wytłumaczyć? Płatki.ru wybieram FIFA 15 i cena jest ok 23 dolary czyli ok 90 zł a na allegro cyfrową po 70 więc jak jest tanio na tym ruskkiej Stronie? Nie kapuje

Też tam zaglądałem,i też się zdziwiłem,bo każdy mówi,że jest tanio hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś Wytłumaczyć? Płatki.ru wybieram FIFA 15 i cena jest ok 23 dolary czyli ok 90 zł a na allegro cyfrową po 70 więc jak jest tanio na tym ruskkiej Stronie? Nie kapuje

Jak za 23 jak ja przed chwila wszedłem i było po 14 a pes po 5 . I tutaj moje pytanie jak wynaleźć to w jakim języku jest grą , nie znam ruskiego i tych znaczków nie czaje. Ale jeśli pisze w tytule Europe/Ruś to znaczy ze jest po angielsku tez ? -No i czy cena 5 dolców za psa nie jet podejrzana 30 zl za grę co na allegro chodzi po 80 zł ? Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ludzie kupowali hardline na tej stronie i dostali bany

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ludzie kupowali hardline na tej stronie i dostali bany

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

 

Dowód jakiś poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czytałem w temacie hardline, także poszukaj tam :

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się płaci na tej stronie przez PayPal ? Czy w jakiś inny sposób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za 23 jak ja przed chwila wszedłem i było po 14 a pes po 5 . I tutaj moje pytanie jak wynaleźć to w jakim języku jest grą , nie znam ruskiego i tych znaczków nie czaje. Ale jeśli pisze w tytule Europe/Ruś to znaczy ze jest po angielsku tez ? -No i czy cena 5 dolców za psa nie jet podejrzana 30 zl za grę co na allegro chodzi po 80 zł ? Proszę o odpowiedź :)

Ciekawe to podaj link za 14 dolców. Chyba źle spojrzałes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×