Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu usuń konto :P

Tak też zrobiłem ale wiadomo, czasem zdarzy się kupić jakiegoś slota i boję się że osiągne ten limit 15 kont podstawowych :) No ale na razie mi to nie grozi, więc to chyba najlepsze rozwiązanie. Sprzedający i tak pewni zrobi deaktywację z poziomu PC, prędzej czy później :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale jak usuniesz to go nie ma - dla konsoli to konto już fizycznie nie istnieje jako aktywne :P

 

 

po plati przyjdzie kolejna platforma z podobnymi uslugami, nie mozna od tak zabic kury znoszacej zlote jajka

Właśnie dostałem maila od jednego ze sprzedawców z Plati ;)

[ciach - tu była nazwa strony] - Магазин Аккаунтов PlayStation. Низкие цены. Тысячи довольных покупателей. Постоянные скидки! PS3, PS4.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie przy sprzedaży cyfrowej odpada sporo kosztów - logistyka, dystrybucja, marża sprzedawców detalicznych itp.

ale dochodzi cena utrzymania infrastruktury byś mógł szybko i sprawnie pobrać cyfrowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dochodzi cena utrzymania infrastruktury byś mógł szybko i sprawnie pobrać cyfrowke

 

W tym problem, że te cyfrówki szybko się nie pobierają :( Na steamie pobieram wszyscy w trymiga, a na PSN muszę nocki zarywać by większe gry pościągać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że infrastruktura ma wpływ na cenę, ale wydaje mi się, że i tak koszt serwerów nie przebija kosztów dystrybucji tradycyjnej.

 

Mam prośbę - panowie, jak wrzucacie coś po rosyjsku to wrzućcie jakieś (choćby pobieżne) tłumaczenie, bo niektórzy nie bardzo potrafią się tym językiem posługiwać, a tłumacz google daje czasem niezbyt zrozumiałe wyniki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - panowie, jak wrzucacie coś po rosyjsku to wrzućcie jakieś (choćby pobieżne) tłumaczenie, bo niektórzy nie bardzo potrafią się tym językiem posługiwać, a tłumacz google daje czasem niezbyt zrozumiałe wyniki. ;)

 

Plati.ru zablokowało wszystkie konta PSN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej nie będzie już martwych slotów. Ale nic nie stoi na przeszkodzie kupić na osobnym koncie grę, przejść i odpsrzedać ją dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. W sensie, że konta sprzedawców, którzy sprzedawali martwiaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja już do was jedzie.

 

§ 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił martwych slotów czy łamania regulaminu Sony, ale akurat to co Pablos wkleiłeś raczej nie ma żadnego przełożenie na sloty.

 

No chyba, że kupowane za pomocą kradzionych kart kredytowych, to od biedy można uznać, że coś jest na rzeczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad jednym. Mam 50% w WD. Grałem na slocie pewnie był z US bo 90% slotów jest z USA. Teraz chciałem kupic płytę ale rozumiem ze z pl napisami odpada? Muszę kupic cała po angielsku? Chodzi mi aby zapis był kompatybilny i zaczynał od 50% trofeow. Moze mi ktos powiedziec czym sie sugerować przy kupnie płytowego WD??

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat martwiaki to najmniejszy problem. Jak kupujesz konto z podpiętą cudzą kartą to już nie zabawa.

 

Całe szczęście że to rosja a nie cywilizowany kraj  i żadnej wymiany informacji raczej nie będzie, bo inaczej mogło by być nieprzyjemnie dla niektórych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad jednym. Mam 50% w WD. Grałem na slocie pewnie był z US bo 90% slotów jest z USA. Teraz chciałem kupic płytę ale rozumiem ze z pl napisami odpada? Muszę kupic cała po angielsku? Chodzi mi aby zapis był kompatybilny i zaczynał od 50% trofeow. Moze mi ktos powiedziec czym sie sugerować przy kupnie płytowego WD??

Trofea są wspólne ale save z gry już nie.

Jeśli kupisz grę Polską to to co już zdobyłeś zostaje ale samą grę będziesz musiał zacząć od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat martwiaki to najmniejszy problem. Jak kupujesz konto z podpiętą cudzą kartą to już nie zabawa.

 

Całe szczęście że to rosja a nie cywilizowany kraj  i żadnej wymiany informacji raczej nie będzie, bo inaczej mogło by być nieprzyjemnie dla niektórych

 

To akurat prawda, ale szczerze mówiąc to nie słyszałem jeszcze o sytuacji, w której ktoś kupił konto z podpiętą kartą.

 

Z drugiej strony, ktoś taki pewnie nie byłby na tyle głupi, żeby się chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sepirot wiec jak teraz zrobić tak aby save był kompatybilny? Jest taka opcja cyfrowa - pudełkowa ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem fife 15 z pss. Czy jesli dam koledze dane do logowania na moje konto bedzie on mogl pobrac ta gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pewnymi warunkami tak. Jakie to warunki zobacz sobie w pierwszym poście tematu "Konta/Profile", w końcu SephiroT po coś się nad tym napracował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sepirot wiec jak teraz zrobić tak aby save był kompatybilny? Jest taka opcja cyfrowa - pudełkowa ???

Przed chwilą ci napisałem że nie będzie. Musiał byś kupić grę na koncie US albo zaczniesz od początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi mi angielska wersje. Jesli kupie. Tez odpada tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na luzaku znalazłem konto z Bloodborne  na plati.ru minutę temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny region, inne ID. Odpada.

Musiał byś mieć grę zakupioną z amerykańskiego konta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy o tym wczoraj.

Wszystkie zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze plati wznowił działalność..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×